Archiwum shoutboksa

Vancore 29.07.2023 19:48

taremi nie jest pilkarzem ktory przepycha mecze, to pilkarz ktory korzysta z tego ze cala druzyna szuka go w polu karnym i strzla te 20 goli co sezon ze wzgledu glownie na jakosc obroncow w portugalii i niewiele wiecej, trzebaby zaplacic za niego 30 mln koles ma ponad 30 lat nigdy nie gral w zadnej powaznej lidze ani w naszym ustawieniu, z porto nie sprawdza sie u nas nikt a ogolnie z ligi portugalskiej bardzo niewielu a jesli to nie odrazu

VVujek 29.07.2023 19:47

A czy ty k*** widzisz różnice w cenie? Czy to dla ciebie nieistotne jprdl...

pablo77 29.07.2023 19:47

tak wiem ze napiszesz ze nie kosztowali 25mln ale to nie jest az taka duza kwota jak na napastnika ktory zapewni duzo goli.

pablo77 29.07.2023 19:46

albo na Acerbim ? czy Mkhitaryanie ?

Luki165 29.07.2023 19:46

Z reszta z nami byl plackiem

pablo77 29.07.2023 19:46

Nie na kazdym musimy zarobic, ile zarobimy na Sommerze czy Cuadrado ?

Luki165 29.07.2023 19:46

A Taremi nie jest gosciem co przepchnie mecz we Wloszsch

VVujek 29.07.2023 19:46

No taremi z bananowej ligi to rzeczywiście typ co w pojedynkę będzie mecze przepychał

pablo77 29.07.2023 19:46

VVujek 29.07.2023 19:43 Ja rozumiem chęć topowego zawodnika, ale zrozum sytuację finansową klubu która nakazuje kupować zawodników na których można zarobić.

Luki165 29.07.2023 19:45

Chodzi o kwestie ekonomiczne

erebos 29.07.2023 19:45

Zarząd nie chce już inwestować w starych piłkarzy. Wyjątek jeżeli pojawią się opcje jak tani Acerbi, Cuadrado za darmo, niedrogi Sommer. Dowodzący klubem chcą budować młodszy zespół z piłkarzami na lat, na których da się ewentualnie zarobić w przyszłości. Nie robią tego bo im się podoba, ale bo muszą. W planie jest budowa stadionu, co pochłonie sporo siana. Nie będzie opcji na branie ułożonych gwiazd za gruby hajs. Inter musi kupować młodych i utalentowanych, próbować ludzi z primavery itd.

VVujek 29.07.2023 19:45

Druga sprawa, że Juve nie miało rywali w lidze

pablo77 29.07.2023 19:45

tak potzebujemy typa co bedzie przepychac mecze jak nie bedzie szlo. W zeszlym sezonie bylo 12 porazek bo brakowalo kogos kto wykonczy 1 z 25 sytuacji bramkowych.

VVujek 29.07.2023 19:44

No tak zesralo się dlatego, że przyszedł Morata i Vlaho, a nie ze w pomocy tartak i obrona dziady xd

Klinsi64 29.07.2023 19:44

zesrało sie bo nic nie trwa wiecznie

VVujek 29.07.2023 19:43

Ja rozumiem chęć topowego zawodnika, ale zrozum sytuację finansową klubu która nakazuje kupować zawodników na których można zarobić.

pablo77 29.07.2023 19:43

Juventus 9 lat kosil lige co sezon az przyszli napastnicy pokroju Moraty czy Vlahovicia i sie zesralo :D

Klinsi64 29.07.2023 19:43

tylko czy my koniecznie potrzebujemy typa który strzeli 30 goli?

VVujek 29.07.2023 19:42

Taremi nigdy topowy zawodnikiem nie był bo gra w bananowej wesołej lidze

pablo77 29.07.2023 19:42

Morata jest kmiotem i symbolem upadku Juventusu xD

Luki165 29.07.2023 19:41

Nie bierzemy Morate a wezmiemy Taremiego xD

pablo77 29.07.2023 19:41

znajdz innego napastnika co strzelil 30 bramek na sezon w ostatnich 2 sezonach i ktory bedzie w naszym zasiegu finansowym.

pablo77 29.07.2023 19:40

czego nie rozumiesz w tym ze chce zawodnika na topowym poziomie na już ? Nie za 5 lat nie za 10lat tylko napastnika ktory strzelal w swojej karierze 30 bramek w sezonie. A nie jakis gowniakow z ligi.

pablo77 29.07.2023 19:39

VVujek 29.07.2023 19:36 Ja nie wiem jak można pragnąc Taremiego znajac sytuację finansową klubu, gdyby on miał 25 lat to rozumiem

erebos 29.07.2023 19:38

To nie jest powiedziane, że 25 mln + Fabbian. Może być 15 mln + GF. Może być i wypożyczenie z wykupem za 25 mln i Fabbian sprzedany za 10 mln. W poniedziałek ma być więcej szczegółów.

VVujek 29.07.2023 19:37

Tylko Polska 2050

VVujek 29.07.2023 19:36

Ja nie wiem jak można pragnąc Taremiego znajac sytuację finansową klubu, gdyby on miał 25 lat to rozumiem

Klinsi64 29.07.2023 19:35

zna lige,jezyk i pasuje profilem

Klinsi64 29.07.2023 19:35

tylko Dywan Zapata

pablo77 29.07.2023 19:34

to samo bym napisał o Udinese xD

Adriano_forever 29.07.2023 19:32

Taremi też solidny

kontousuniete1 29.07.2023 19:32

otavio?

VVujek 29.07.2023 19:32

W Porto jeszcze Otavio

Vancore 29.07.2023 19:30

w porto nie ma pilkarza poza costa ktory bylby warty wydawania na niego JAKICHKOLWIEK pieniedzy

pablo77 29.07.2023 19:30

uwaga Scamacca by nie strzelil 10 bramek :D

VVujek 29.07.2023 19:30

Taremi to typ po 30 i won z takimi transferami za gruba gotówkę

pablo77 29.07.2023 19:29

a skad masz te informacje ile kto by strzelil i kto bedzie topem a kto nie ? :D

Luki165 29.07.2023 19:29

Bo nie strzeli i bedzie Balogun

kontousuniete1 29.07.2023 19:28

osobiscie wolałem Kamade za free no ale nic, też wyszło dobrze. Pensja i profil cos nie zagrał pewnie

pablo77 29.07.2023 19:28

git :D

pablo77 29.07.2023 19:28

Wy juz wiecie ze gosc bedzie topem ale jednoczesnie wiecie tez ze Taremi nie strzelilby tu 25 bramek xD

pablo77 29.07.2023 19:27

Ale juz porownujac Taremiego do Scamacci czy Beto to nie ma o czym gadać sto razy bardziej wole Taremiego.

kontousuniete1 29.07.2023 19:27

poziom bliski Fratessiego, dobry grajek

Vancore 29.07.2023 19:27

pultasz sie jakby ten taremi to byl czlonek twojej rodziny a to zwyczajny koles ktory niczym nie wpisuje sie w obecna polityke klubu

pablo77 29.07.2023 19:26

tu nie bedzie grac tyle co w Udinese wiec czasu na robienie liczb bedzie miec mniej. Akurat tutaj nie bilem do Samardzicia. bo nie porownuje napastnika do pomocnika.

Luki165 29.07.2023 19:26

Sanardzic bedzie topem

Vancore 29.07.2023 19:25

jak na pomocnika ma dobre liczby, w lidze niewiele gorsze od barelli od taremiego jest ponad 10 lat mlodszy i to pilkarz ktory ma bardzo dobrze ulozona lewa noge a takiego nie mamy w pomocy

pablo77 29.07.2023 19:24

gdybasz ja tez gdybam. Moze strzeli moze nie. Ale bardziej wierze ze zrobi te liczby gosc co przez 3 sezony strzelal niz gosc ktory nigdy w karierze tego nie robi.

Vancore 29.07.2023 19:23

taremi nie strzeli tu 25 goli, to jest napastnik ktory cala kariere gral jako osamotniona szpica a nie jako jeden z 2 napastnikow, w portugalii to nawet j. mario robi co chce, kazdy jeden transfer z porto nam wychodzi bokiem i zawsze za graczy stamtad trzeba sporo przeplacic

pablo77 29.07.2023 19:22

Co to za bzdury a Samardzic nigdy nie gral w powaznym klubie, nigdy nie zrobil dobrych liczb nawet w swojej karierze. Co to za argumenty w ogole.

pablo77 29.07.2023 19:21

Vancore 29.07.2023 19:18 a taremi nie jest po 30 nie gral nigdy w powaznej lidze i tak naprawde to nikt go w klubie nawet nie chce.

pablo77 29.07.2023 19:20

to nie jest moja wycena

pablo77 29.07.2023 19:20

Nieoficjalnie - Samardzić w Interze! Wiele włoskich źródeł podało właśnie informację: Inter dogadał się z Udinese w sprawie sprowadzenia Samardzicia! Zdaniem Sport Italia transakcja zamknie się w kwocie 25 mln euro + karta Fabbiana.

pablo77 29.07.2023 19:19

widze ze wszystko opieracie na gdybaniu to ja rowniez sobie po gdybam. Lepiej inwestować w typa co przyjdzie tu i teraz strzeli 25 bramek w lidze i da scudetto niz w "material na topa" bo moze kiedys wypali za pare lat a moze nie.

VVujek 29.07.2023 19:18

No z tego co czytałem to 15 + Fabbian, ale ty zawsze swoją cenę musisz dać xd

Vancore 29.07.2023 19:18

a taremi nie jest po 30 nie gral nigdy w powaznej lidze i tak naprawde to nikt go w klubie nawet nie chce

VVujek 29.07.2023 19:17

Lepiej inwestować w typa który się nie zwróci, no tak idealne na obecną sytuację finansową

pablo77 29.07.2023 19:17

i tak taniej niz 20-25 baniek + Fabbian

Vancore 29.07.2023 19:17

bierzemy go teraz bo za rok go juz nie bedzie w naszym zasiegu a odejdzie miki dodatkowo widac sa pewni ze bramka i atak beda spokojnie obsadzone i sie nie stresuja dlatego zalatwiaja sobie samardzica

VVujek 29.07.2023 19:16

Nie zapominaj że te free transfery wcale nie są free

pablo77 29.07.2023 19:16

No pewnie ze lepiej goscia co w 3 sezony strzela 80 bramek i 50 asyst. Nie mam zadnych watpliwosci ze lepiej.

pablo77 29.07.2023 19:15

Wydaje mi się, ze Kamada który jest juz ukształotwanym zawodnikiem robi fajne liczby byłby lepszą opcją a kase mozna bylo zainwestować w obrońcę i napastnika. Wychodzi ze teraz przyjdzie jakiś ogór do ataku.

VVujek 29.07.2023 19:13

Lepiej Taremiego kupić xd

pablo77 29.07.2023 19:13

zdaje sobie sprawę jak ważna jest pomoc ale jak wazna jest tez regularna gra dla mlodego zawodnika a teraz my bedziemy miec az 3 mlodych. Wiem ze mamy rotowac ale czy Inzaghi bedzie rotowac mlodymi ? bo w zeszłym sezonie Miki był piłowany do granic.

VVujek 29.07.2023 19:12

Odnośnie Fabbiana to ogląda em jego 2 mecze w Serie B + sparingi i wrażenia na mnie nie zrobił.

pablo77 29.07.2023 19:12

Balogun kolejny materiał na topa.

VVujek 29.07.2023 19:11

Pomoc to najbardziej istotną formacja w zespole bo łączy ze sobą resztę formacji, dlatego musi być jak najlepsza

erebos 29.07.2023 19:10

Inter ma mieć klauzulę odkupu Fabbiana w przyszłości.

pablo77 29.07.2023 19:08

Asllani to materiał na topa, Frattesi spokojnie bo nie pomieścimy tych wszystkich topów na raz ;)

pablo77 29.07.2023 19:07

Nie wiem, nie chce teraz go oceniać bo widziałem może 3 mecze Udinese w tym sezonie i nawet nie zwróciłem na niego uwagi. Do tego kosztuje mnóstwo kasy, my oddajemy niby wielki talent do tego i to jest 6 pomocnik w sytuacji gdy nie mamy bramkarza i brakuje jeszcze napastnika lub dwóch i srodkowego obroncy. Mam mieszane uczucia.

VVujek 29.07.2023 19:07

Ma wszystko by mim być reszta zależy od głowy

VVujek 29.07.2023 19:06

Samardzic to materiał na topa i stąd ten zachwyt

pablo77 29.07.2023 19:04

Arsenal to też całe życie była przyszłość... która nigdy nie nadeszła ;)

pablo77 29.07.2023 19:04

domin98 29.07.2023 18:52 samardzic to inwestycja na przyszłość

pablo77 29.07.2023 19:04

mysle ze 10 kolejek mi wystarczy zeby ocenić piłkarza :)

kontousuniete1 29.07.2023 19:04

Domin jak myslisz pogra wiecej jak Asslani?

pablo77 29.07.2023 19:03

domin98 29.07.2023 18:51 czemu do połowy rundy a nie do końca pablo?

Czaglar 29.07.2023 19:03

Ten Livaković podobno w końcu nie poszedł do Fener, bo mu się kierunek nie podoba.

erebos 29.07.2023 18:53

Lorenzo Pirola to będzie drugi Gianluca Mancini. Bardzo podobny styl gry. Za rok/dwa może jako zmiannik dla Bastoniego.

domin98 29.07.2023 18:52

choć przy rotacji inziego swoje pogra

domin98 29.07.2023 18:52

samardzic to inwestycja na przyszłość

domin98 29.07.2023 18:51

czemu do połowy rundy a nie do końca pablo?

Poqrv 29.07.2023 18:51

Podbijam pablo77, jeden sezon przyzwoity i cena >5x w górę.

pablo77 29.07.2023 18:45

Nie rozumiem tych zachwytów nad Samardziciem ale z oceną poczekam do połowy rundy.

kontousuniete1 29.07.2023 18:43

*za

kontousuniete1 29.07.2023 18:41

ok dzieki na info. Mało o nim wiem

coco 29.07.2023 18:39

Coppola moim zdaniem lepiej rokuje, i na ten moment jest lepszym zawodnikiem od Lorenzo. Żeby nie było on też nie jest jeszcze gotowy na Inter, ale jego zaklepanie i zostawienie na sezon w Hellasie to byłby genialny ruch. Już w tamtym sezonie jak oglądałem mecze Hellasu to on się wyróżniał niemal wszystkim na tle innych. Szybkość, waleczność, siła i wzrost w każdym z tych aspektów robił różnicę, musi tylko nad ustawianiem się pracować

Pjerun 29.07.2023 18:33

Samardzic cały sparing na lawce

kontousuniete1 29.07.2023 18:30

1 do 1 z Copolla jak myslisz

coco 29.07.2023 18:29

rozwija się, ale chyba nie na tyle na ile wszyscy liczyli, chociaż z obrońcami to jest tak że oni mogą dojrzeć później. Warto go obserwować, ale obecnie nie ma czego tu szukać.

kontousuniete1 29.07.2023 18:23

coco co sądzisz o Piroli?

coco 29.07.2023 18:19

Coppola świetny młody talent, dobre rozwiązanie by go pozyskać i zostawić na rok w Hellas, podoba mi się kierunek jaki obrali działacze, młodzi włosi to dobry omen

Klinsi64 29.07.2023 18:18

Dumfries jest wporzo

Czaglar 29.07.2023 18:07

Lazar Samardžić to #Inter will be defined on Monday with new contacts planned between clubs. [via @GuarroPas 🌖]

kontousuniete1 29.07.2023 17:59

Vancore i tu jest właśnie problem

Luki165 29.07.2023 17:58

Jezeli dojdzie Samardzic to bede w 7 niebie. Mega grajek. Od dawna o nim pisze. Trzymam kciuki

Vancore 29.07.2023 17:57

zeby sprzedac dumfriesa to ktos musialby go chceic kupic

coco 29.07.2023 17:49

L'Inter per la difesa segue Diego Coppola dell'Hellas Verona, difensore classe 2003. Una possibilità potrebbe essere prenderlo per lasciarlo lì un anno, altrimenti un'entrata fin da subito nella squadra di mister Simone Inzaghi. Seguiranno aggiornamenti 🚨

kontousuniete1 29.07.2023 17:45

Gosensa na Baku, Dumfries out, Augusto in. I jeszcze zostało by 💰. Taka kombinacja. Pofantazjowac można🙂

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się