Bardzo ryzykowne ruchy transferowe Milanu którego jestem kibicem jak niektórzy lub większość może wiedzieć.. Jak oceniacie Nasze transfery ? Ja Trochę się obawiam o Waszą bramkę bo powoli nie wygląda to ciekawie
Bankowo
Musah w Milanie. Podobno za kilka lat bedzie wart 100 mln
dybalunia dybaleczka dybalusienka
Dybalka xd
C&F - L’Inter si muove per lo stadio a Rozzano. È stato infatti annunciato ufficialmente che al club nerzzzurro è stata concesso un diritto di esclusiva fino al 30 Aprile 2024 per valutare la possibilità di realizzare lo stadio all’interno dell’area di proprietà di Bastogi e Brioschi nel Comune dell’hinterland milanese.
Cena/jakość się zgadza
Dybalke zamiast niego i ok
też tak myślę ale nie po SC tylko coś lepszego
Jesli to prawda to trzeba sobie z nim dać spokój i pójść po Scamacce
Arsenal have rejected Inter’s first offer for Folarin Balogun- worth £30m
Ale tak się właśnie sprzedaje, tak się robi 💰, wymyślili cenę dla beki, a Angole wzięli ją na poważnie😅
Ma zadatki na kompletnego bombera, ale czy za 75? MU się nie bawi
Hojlund to DZ
za 15 mln
Bramkarz zaraz będzie, jeszcze tylko trafić z napastnikiem i będzie lux. Ew Samardzic czy Demirap będą już w ogóle bonusem
Prawe wahadło dobite na 100. Cuadrado Dumfries Darmian Lazaro😅
Ogólnie wygląda, że jeśli chodzi o tylko ten sezon to nie mieliśmy do tej pory takiego komfortu jak obecnie. Po dwóch zawodników których można bez strachu wymieniać, bo nawet Gosens w tych sparingach przeżywa najlepszy okres chyba od kiedy tu przyjechał
Atalanta umie prowadzić interesy. Z tym Hojlundem to majsterszyk. Połowy nie jest wart.
Dumfries najgorzej wygląda w meczach, gdy rywal broni się na 30metrach, i nie ma miejsca na skrzydlach, wowczas wszystkie pilki praktycznie zagrywa do tyłu. W takich meczach Cuadrado będzie jak znalazł, czego próbkę pokazał też wczoraj
Za Dumfriesem tak jak piszesz wydolność, no i warunki fizyczne, bo jak się bronimy, to jego centymetry i gra głową jest plusem
Dobrze dośrodkować w pełnym biegu to jest cos
No i Holender jedno co ma dobre to wejścia na banie zamykające akcje
już samo to, że potrafi dynamicznie kogoś przejść dryblingiem, no i świetnie bite cięte centry z pełnego biegu stawiają go wyżej. Za Dumfriesem przemawia na dziś chyba tylko wiek, bo Cuadrado to już wrak, a na tej pozycji trzeba poteżnej wydolności
Prawe wahadło upgrade tak
Gdyby wczoraj Dumfries miał lepszą decyzyjność pod bramką, to mógłby mieć z 5 asyst...
No przecież to półka wyżej z umiejętnościami. Tyle że wiek już nie ten
Myślę
Dumfries na mecze z poważnymi rywalami, gdzie potrzeba pewności w defensywie, a Cuadrado będzie wchodził na podmeczonego rywala i będzie zaczynał w meczach, w ktorych musimy atakować. Tak to widzę
Czaglar myśli, że może być jak mówisz
To Dumfiries będzie zmieniał Cuadrado
Hazardziści
MU lubi grać w ruletkę za grube banki
Mane do Al Nassr HERE WE GO
Pedulla podaje, że Hojlund będzie kosztował MU 70+5
Zamiast Gagi wchodzi stara baba z warzywniaka
Schira podaje, ze PSG aktywuje ważną do 31.lipca klauzulę w kontrakcie Ousmane Dembele w wys. 50mln euro. Jest to jednoznaczne z odejściem Mbappe
Ależ mamy upgrade na wahadła i w środku pomocy, wyobraźcie sobie, że za Denzela nie wchodzi jakiś Bellanova tylko Cuardado. Zamiast Gagi wchodzi ktokolwiek, czy to nie jest piękne?
Musimy poczekać aż się wystrzelają, wtedy zostaną ci lepsi😅
Typowy Milanowski target😅
Musah średniak jakich wielu
Z Pavardem, podobnie jak z Trubinem, zainteresowani czekają na koniec okna, żeby ich kluby macierzyste były pod ścianą, i zrobiły dobrą zniżkę 😁
dokladnie giovanni dobrze prawi, gosc wyglada jak essien z aliexpress
A dobry on? Na kompilacjach yt poza tym ze szybko biega i dużo pressuje to nic w nim specjalnego nie widziałem oprócz sporych braków technicznych i słabej decyzyjności
chłopak ma 20 lat a już rozegrał 2 sezony w lal liga
Ausilio chciał w styczniu Yunus Musah to chcieli 35 mln
Musah blisko Milanówka. Pełno drwali w środku pola xd. Piolismo betonismo grande totale tartakini
powinien być relatywnie rozchwytywanym zawodnikiem
ogólnie dziwna cisza wokół Pavarda w to mercato
Bayern czeka na jakiekolwiek konkrety
Plattenberg: na tę chwilę w wyścigu po Pavarda uczestniczą City, United i Juventus
Już niech Lazaro zostanie, jeśli nikt się nie zgłosi. Obie strony zabezpiecza, coś tam pobiega jakby akurat Darmian i jeden z wahadłowych doznali urazu
no witam domin98 i slucham, co masz na swoje usprawiedliwienie
Demirap nie pojechał z drużyną do Anglii na mecz z Bournmouth
Witam Podobno Inter się skompromitowal
a Lazaro trzecim prawym wahadłowym
podobno A. Stankovic jest 6 obrońcą
witam
Zpewnoacia po sprzedaniu Lautaro by tak było i nie trzeba sobie tego wyobrażać, rynek wygląda tak, że nie ma czegoś takiego jak "zaklepac" bo po dostaniu fortuny, klub zaczyna kręcić nosem no widzi, że może wyciągnąć więcej hajsu
I na chwilę obecną tak trzeba go traktować.
Nie wtedy by tak nie było maverik bo za Lukaku i Lautaro trzeba godnych (w miarę) następców. A sytuacja w której mieliśmy Onane i Handanovicia to była zwykła anomalia bo przez wiele lat była zawsze jedynka i jakieś coś na dwójce. Dlatego też jesteś m zdania, że ta dwójką spokojnie może być Stankovic
no i wtedy by bylo ze przeciez mamy Thurama Corree i Esposito wiec tylko 1 napastnika musimy sciagnac, a Inzaghi widzi w Esposito napastnika nr 4 skoro gra i trenuje
wyobraz sobie ze przychodzi super oferta za Lautaro,sprzedajemy go i potem dopiero szukamy głównej strzelby odbijajac sie od drzwi do drzwi
a ty sobie wmawiaj co chcesz
ja nie placze z tego powodu tylko mam beke,ogolnie z tych co przyszli jestem zadowolony,ale brak GK to wielka rysa i kompro
Równie dobrze można go trzymać pół roku, a potem go wypożyczyć i w styczniu kupić Turbina, scenariuszy jest wiele i nic nie jest oczywiste.
Dzielny klinsiHolownia zawsze znajdzie powód do płaczu xd
To nie jest oczywiste, że Stankovic odchodzi. To jest wasze widzi mi się
dzielny konfederata nawet w najoczywistszej kwestii nie przyzna racji xs
jak stankovic ma odpalić z ławki xd
dokładnie nicolas
Stankovic niech pójdzie gdziese gdzie będzie pierwszym bramkarzem, najlepiej w serie a
Ja decyduję kto ma być drugim bramkarzem, nie Inzaghi
To czy ktoś to poziom 2 bramkarza Interu zadecyduje Inzaghi, a nie twoje przekonania
wujek jaki sens trzymać stankovicia na ławce. w jego wieku on musi grać
A jeśli Stankovic nie ma aż takiego potencjału to bierzmy Trubina. Pewnie go obecnie oceniaja
Stankovic niech idzie na wypożyczenie. Jeśli będzie dobry to za rok lub dwa Sommer odda mu miejsce w bramce
stanković napewno odjdzie gdzies bo musi grać. szkoda dyskusji
Poza jakimiś wonderkidami
Najlepsi piłkarze volendam to nie poziom Interu
KibicInteru 28.07.2023 13:13 Z resztą niedługo go już tu nie będzie
Przyjdzie sommer i na drugiego audero lub trubin
Ogólnie Stankovic jest po sezonie w lidze holenderskiej gdzie został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny . A tu jest traktowany jak gracz Primavery którego w sumie nie ma xd
jeszcze jego oddajmy czekajac na Sommera i bronmy Calligarisem czy jak mu tam i udawajmy ze wszystko jest w porzadku
Z resztą niedługo go już tu nie będzie
Stankovic nie zagra u nas nawet minuty
No normalnie, plota o odejściu Stanko i plota o przyjściu nr2
no jak moga byc plotki o odejsciu Stankovicia jak my nie mamy bramkarzy? xD
A ja nie mówię czy coś się podoba Inzaghiemu bo tego nie wiem
Wiadomo, że potrzeba numeru 1 i to są fakty, reszta to głupoty kredensa
Nie można pisać, że potrzebujemy nr2 gdy obecnie go mamy i nawet nie widać plotek o odejściu Stankovicia
Może nie będą musieli sprowadzać bo Stankovic zdaje egzamin?
to ze Inzaghi nie awanturuje sie jak Conte to nie znaczy ze mu sie wszystko podoba, zreszta rok temu tez juz nie wytrzymal jak sie nie mogl doprosic Acerbiego na wypozyczenie
W zasadzie to już go nie ma
nie wiem czy odchodzi czy nie, podejrzewam ze Inzaghi chce miec 2 bramkarzy jeszcze, jesli Stakovic zostanie to dlatego ze nikogo nie beda w stanie sprowadzic,tak ja sadze
Czyli już panowie przesadzili, że Stankovic odchodzi xd
No możliwe, ale już nie tacy się nie sprawdzali w serie a, a taka kasa dla Interu to jest spore ryzyko
Wystarczy mecze oglądać
Jak nie rozumiesz to trudno
Nie rozumiem zachwytu Balogunem za bardzo
Balogun na napadziora, Sommer na bramę. Nie wygląda to źle.