Archiwum shoutboksa

MrWoo 28.07.2023 19:14

Bardzo ryzykowne ruchy transferowe Milanu którego jestem kibicem jak niektórzy lub większość może wiedzieć.. Jak oceniacie Nasze transfery ? Ja Trochę się obawiam o Waszą bramkę bo powoli nie wygląda to ciekawie

kontousuniete1 28.07.2023 19:13

Bankowo

Seba 28.07.2023 19:05

Musah w Milanie. Podobno za kilka lat bedzie wart 100 mln :D

Vancore 28.07.2023 18:50

dybalunia dybaleczka dybalusienka

Klinsi64 28.07.2023 18:39

Dybalka xd

coco 28.07.2023 18:13

C&F - L’Inter si muove per lo stadio a Rozzano. È stato infatti annunciato ufficialmente che al club nerzzzurro è stata concesso un diritto di esclusiva fino al 30 Aprile 2024 per valutare la possibilità di realizzare lo stadio all’interno dell’area di proprietà di Bastogi e Brioschi nel Comune dell’hinterland milanese.

kontousuniete1 28.07.2023 17:59

Cena/jakość się zgadza

kontousuniete1 28.07.2023 17:59

Dybalke zamiast niego i ok

martins2000 28.07.2023 17:55

też tak myślę ale nie po SC tylko coś lepszego

Pjerun 28.07.2023 17:51

Jesli to prawda to trzeba sobie z nim dać spokój i pójść po Scamacce

martins2000 28.07.2023 17:31

Arsenal have rejected Inter’s first offer for Folarin Balogun- worth £30m

kontousuniete1 28.07.2023 17:31

Ale tak się właśnie sprzedaje, tak się robi 💰, wymyślili cenę dla beki, a Angole wzięli ją na poważnie😅

kontousuniete1 28.07.2023 17:09

Ma zadatki na kompletnego bombera, ale czy za 75? MU się nie bawi

martins2000 28.07.2023 17:00

Hojlund to DZ BAN za 15 mln

Jacenty 28.07.2023 16:59

Bramkarz zaraz będzie, jeszcze tylko trafić z napastnikiem i będzie lux. Ew Samardzic czy Demirap będą już w ogóle bonusem

kontousuniete1 28.07.2023 16:57

Prawe wahadło dobite na 100. Cuadrado Dumfries Darmian Lazaro😅

Czaglar 28.07.2023 16:50

Ogólnie wygląda, że jeśli chodzi o tylko ten sezon to nie mieliśmy do tej pory takiego komfortu jak obecnie. Po dwóch zawodników których można bez strachu wymieniać, bo nawet Gosens w tych sparingach przeżywa najlepszy okres chyba od kiedy tu przyjechał

GiovanniGiorgio 28.07.2023 16:50

Atalanta umie prowadzić interesy. Z tym Hojlundem to majsterszyk. Połowy nie jest wart.

Jacenty 28.07.2023 16:46

Dumfries najgorzej wygląda w meczach, gdy rywal broni się na 30metrach, i nie ma miejsca na skrzydlach, wowczas wszystkie pilki praktycznie zagrywa do tyłu. W takich meczach Cuadrado będzie jak znalazł, czego próbkę pokazał też wczoraj

Jacenty 28.07.2023 16:44

Za Dumfriesem tak jak piszesz wydolność, no i warunki fizyczne, bo jak się bronimy, to jego centymetry i gra głową jest plusem

kontousuniete1 28.07.2023 16:43

Dobrze dośrodkować w pełnym biegu to jest cos

Czaglar 28.07.2023 16:43

No i Holender jedno co ma dobre to wejścia na banie zamykające akcje

Czaglar 28.07.2023 16:42

już samo to, że potrafi dynamicznie kogoś przejść dryblingiem, no i świetnie bite cięte centry z pełnego biegu stawiają go wyżej. Za Dumfriesem przemawia na dziś chyba tylko wiek, bo Cuadrado to już wrak, a na tej pozycji trzeba poteżnej wydolności

kontousuniete1 28.07.2023 16:42

Prawe wahadło upgrade tak

Jacenty 28.07.2023 16:42

Gdyby wczoraj Dumfries miał lepszą decyzyjność pod bramką, to mógłby mieć z 5 asyst...

kontousuniete1 28.07.2023 16:41

No przecież to półka wyżej z umiejętnościami. Tyle że wiek już nie ten

VVujek 28.07.2023 16:40

Myślę

Jacenty 28.07.2023 16:40

Dumfries na mecze z poważnymi rywalami, gdzie potrzeba pewności w defensywie, a Cuadrado będzie wchodził na podmeczonego rywala i będzie zaczynał w meczach, w ktorych musimy atakować. Tak to widzę

VVujek 28.07.2023 16:39

Czaglar myśli, że może być jak mówisz

Czaglar 28.07.2023 16:36

To Dumfiries będzie zmieniał Cuadrado

kontousuniete1 28.07.2023 16:36

Hazardziści

kontousuniete1 28.07.2023 16:36

MU lubi grać w ruletkę za grube banki

Jacenty 28.07.2023 16:34

Mane do Al Nassr HERE WE GO

Jacenty 28.07.2023 16:33

Pedulla podaje, że Hojlund będzie kosztował MU 70+5

kontousuniete1 28.07.2023 16:33

Zamiast Gagi wchodzi stara baba z warzywniaka

Jacenty 28.07.2023 16:31

Schira podaje, ze PSG aktywuje ważną do 31.lipca klauzulę w kontrakcie Ousmane Dembele w wys. 50mln euro. Jest to jednoznaczne z odejściem Mbappe

VVujek 28.07.2023 16:30

Ależ mamy upgrade na wahadła i w środku pomocy, wyobraźcie sobie, że za Denzela nie wchodzi jakiś Bellanova tylko Cuardado. Zamiast Gagi wchodzi ktokolwiek, czy to nie jest piękne?

kontousuniete1 28.07.2023 16:17

Musimy poczekać aż się wystrzelają, wtedy zostaną ci lepsi😅

kontousuniete1 28.07.2023 16:16

Typowy Milanowski target😅

kontousuniete1 28.07.2023 16:15

Musah średniak jakich wielu

Jacenty 28.07.2023 16:06

Z Pavardem, podobnie jak z Trubinem, zainteresowani czekają na koniec okna, żeby ich kluby macierzyste były pod ścianą, i zrobiły dobrą zniżkę 😁

Dejwid 28.07.2023 15:51

dokladnie giovanni dobrze prawi, gosc wyglada jak essien z aliexpress

GiovanniGiorgio 28.07.2023 15:44

A dobry on? Na kompilacjach yt poza tym ze szybko biega i dużo pressuje to nic w nim specjalnego nie widziałem oprócz sporych braków technicznych i słabej decyzyjności

martins2000 28.07.2023 15:42

chłopak ma 20 lat a już rozegrał 2 sezony w lal liga

martins2000 28.07.2023 15:41

Ausilio chciał w styczniu Yunus Musah to chcieli 35 mln

GiovanniGiorgio 28.07.2023 15:37

Musah blisko Milanówka. Pełno drwali w środku pola xd. Piolismo betonismo grande totale tartakini :-D

Matti 28.07.2023 15:36

powinien być relatywnie rozchwytywanym zawodnikiem

Matti 28.07.2023 15:36

ogólnie dziwna cisza wokół Pavarda w to mercato

Jacenty 28.07.2023 15:29

Bayern czeka na jakiekolwiek konkrety

Jacenty 28.07.2023 15:29

Plattenberg: na tę chwilę w wyścigu po Pavarda uczestniczą City, United i Juventus

Poqrv 28.07.2023 15:27

Już niech Lazaro zostanie, jeśli nikt się nie zgłosi. Obie strony zabezpiecza, coś tam pobiega jakby akurat Darmian i jeden z wahadłowych doznali urazu

HB 28.07.2023 15:15

no witam domin98 i slucham, co masz na swoje usprawiedliwienie

Jacenty 28.07.2023 15:05

Demirap nie pojechał z drużyną do Anglii na mecz z Bournmouth

VVujek 28.07.2023 14:46

Witam Podobno Inter się skompromitowal

domin98 28.07.2023 14:32

a Lazaro trzecim prawym wahadłowym

domin98 28.07.2023 14:32

podobno A. Stankovic jest 6 obrońcą

domin98 28.07.2023 14:32

witam

VVujek 28.07.2023 14:28

Zpewnoacia po sprzedaniu Lautaro by tak było i nie trzeba sobie tego wyobrażać, rynek wygląda tak, że nie ma czegoś takiego jak "zaklepac" bo po dostaniu fortuny, klub zaczyna kręcić nosem no widzi, że może wyciągnąć więcej hajsu

VVujek 28.07.2023 14:22

I na chwilę obecną tak trzeba go traktować.

VVujek 28.07.2023 14:22

Nie wtedy by tak nie było maverik bo za Lukaku i Lautaro trzeba godnych (w miarę) następców. A sytuacja w której mieliśmy Onane i Handanovicia to była zwykła anomalia bo przez wiele lat była zawsze jedynka i jakieś coś na dwójce. Dlatego też jesteś m zdania, że ta dwójką spokojnie może być Stankovic

maverik 28.07.2023 14:02

no i wtedy by bylo ze przeciez mamy Thurama Corree i Esposito wiec tylko 1 napastnika musimy sciagnac, a Inzaghi widzi w Esposito napastnika nr 4 skoro gra i trenuje

Klinsi64 28.07.2023 13:54

wyobraz sobie ze przychodzi super oferta za Lautaro,sprzedajemy go i potem dopiero szukamy głównej strzelby odbijajac sie od drzwi do drzwi

Klinsi64 28.07.2023 13:52

a ty sobie wmawiaj co chcesz

Klinsi64 28.07.2023 13:52

ja nie placze z tego powodu tylko mam beke,ogolnie z tych co przyszli jestem zadowolony,ale brak GK to wielka rysa i kompro

VVujek 28.07.2023 13:51

Równie dobrze można go trzymać pół roku, a potem go wypożyczyć i w styczniu kupić Turbina, scenariuszy jest wiele i nic nie jest oczywiste.

VVujek 28.07.2023 13:48

Dzielny klinsiHolownia zawsze znajdzie powód do płaczu xd

VVujek 28.07.2023 13:44

To nie jest oczywiste, że Stankovic odchodzi. To jest wasze widzi mi się

Klinsi64 28.07.2023 13:40

dzielny konfederata nawet w najoczywistszej kwestii nie przyzna racji xs

Towarzysz 28.07.2023 13:37

jak stankovic ma odpalić z ławki xd

Towarzysz 28.07.2023 13:37

dokładnie nicolas

KibicInteru 28.07.2023 13:36

Stankovic niech pójdzie gdziese gdzie będzie pierwszym bramkarzem, najlepiej w serie a

KibicInteru 28.07.2023 13:33

Ja decyduję kto ma być drugim bramkarzem, nie Inzaghi

VVujek 28.07.2023 13:20

To czy ktoś to poziom 2 bramkarza Interu zadecyduje Inzaghi, a nie twoje przekonania

nicolas80 28.07.2023 13:18

wujek jaki sens trzymać stankovicia na ławce. w jego wieku on musi grać

Pjerun 28.07.2023 13:17

A jeśli Stankovic nie ma aż takiego potencjału to bierzmy Trubina. Pewnie go obecnie oceniaja

Pjerun 28.07.2023 13:16

Stankovic niech idzie na wypożyczenie. Jeśli będzie dobry to za rok lub dwa Sommer odda mu miejsce w bramce

nicolas80 28.07.2023 13:16

stanković napewno odjdzie gdzies bo musi grać. szkoda dyskusji

KibicInteru 28.07.2023 13:15

Poza jakimiś wonderkidami

KibicInteru 28.07.2023 13:15

Najlepsi piłkarze volendam to nie poziom Interu

VVujek 28.07.2023 13:14

KibicInteru 28.07.2023 13:13 Z resztą niedługo go już tu nie będzie

KibicInteru 28.07.2023 13:14

Przyjdzie sommer i na drugiego audero lub trubin

VVujek 28.07.2023 13:13

Ogólnie Stankovic jest po sezonie w lidze holenderskiej gdzie został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny . A tu jest traktowany jak gracz Primavery którego w sumie nie ma xd

maverik 28.07.2023 13:13

jeszcze jego oddajmy czekajac na Sommera i bronmy Calligarisem czy jak mu tam i udawajmy ze wszystko jest w porzadku

KibicInteru 28.07.2023 13:13

Z resztą niedługo go już tu nie będzie

KibicInteru 28.07.2023 13:13

Stankovic nie zagra u nas nawet minuty

VVujek 28.07.2023 13:11

No normalnie, plota o odejściu Stanko i plota o przyjściu nr2

maverik 28.07.2023 13:09

no jak moga byc plotki o odejsciu Stankovicia jak my nie mamy bramkarzy? xD

VVujek 28.07.2023 13:09

A ja nie mówię czy coś się podoba Inzaghiemu bo tego nie wiem

VVujek 28.07.2023 13:08

Wiadomo, że potrzeba numeru 1 i to są fakty, reszta to głupoty kredensa

VVujek 28.07.2023 13:08

Nie można pisać, że potrzebujemy nr2 gdy obecnie go mamy i nawet nie widać plotek o odejściu Stankovicia

VVujek 28.07.2023 13:07

Może nie będą musieli sprowadzać bo Stankovic zdaje egzamin?

maverik 28.07.2023 13:07

to ze Inzaghi nie awanturuje sie jak Conte to nie znaczy ze mu sie wszystko podoba, zreszta rok temu tez juz nie wytrzymal jak sie nie mogl doprosic Acerbiego na wypozyczenie

VVujek 28.07.2023 13:06

W zasadzie to już go nie ma :lol:

maverik 28.07.2023 13:06

nie wiem czy odchodzi czy nie, podejrzewam ze Inzaghi chce miec 2 bramkarzy jeszcze, jesli Stakovic zostanie to dlatego ze nikogo nie beda w stanie sprowadzic,tak ja sadze

VVujek 28.07.2023 13:04

Czyli już panowie przesadzili, że Stankovic odchodzi xd

Pjerun 28.07.2023 13:03

No możliwe, ale już nie tacy się nie sprawdzali w serie a, a taka kasa dla Interu to jest spore ryzyko

Vercetti100622 28.07.2023 13:00

Wystarczy mecze oglądać

Vercetti100622 28.07.2023 13:00

Jak nie rozumiesz to trudno

Pjerun 28.07.2023 12:58

Nie rozumiem zachwytu Balogunem za bardzo

GiovanniGiorgio 28.07.2023 12:57

Balogun na napadziora, Sommer na bramę. Nie wygląda to źle.

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się