Archiwum shoutboksa

Dejwid 28.07.2023 15:51

dokladnie giovanni dobrze prawi, gosc wyglada jak essien z aliexpress

GiovanniGiorgio 28.07.2023 15:44

A dobry on? Na kompilacjach yt poza tym ze szybko biega i dużo pressuje to nic w nim specjalnego nie widziałem oprócz sporych braków technicznych i słabej decyzyjności

martins2000 28.07.2023 15:42

chłopak ma 20 lat a już rozegrał 2 sezony w lal liga

martins2000 28.07.2023 15:41

Ausilio chciał w styczniu Yunus Musah to chcieli 35 mln

GiovanniGiorgio 28.07.2023 15:37

Musah blisko Milanówka. Pełno drwali w środku pola xd. Piolismo betonismo grande totale tartakini :-D

Matti 28.07.2023 15:36

powinien być relatywnie rozchwytywanym zawodnikiem

Matti 28.07.2023 15:36

ogólnie dziwna cisza wokół Pavarda w to mercato

Jacenty 28.07.2023 15:29

Bayern czeka na jakiekolwiek konkrety

Jacenty 28.07.2023 15:29

Plattenberg: na tę chwilę w wyścigu po Pavarda uczestniczą City, United i Juventus

Poqrv 28.07.2023 15:27

Już niech Lazaro zostanie, jeśli nikt się nie zgłosi. Obie strony zabezpiecza, coś tam pobiega jakby akurat Darmian i jeden z wahadłowych doznali urazu

HB 28.07.2023 15:15

no witam domin98 i slucham, co masz na swoje usprawiedliwienie

Jacenty 28.07.2023 15:05

Demirap nie pojechał z drużyną do Anglii na mecz z Bournmouth

VVujek 28.07.2023 14:46

Witam Podobno Inter się skompromitowal

domin98 28.07.2023 14:32

a Lazaro trzecim prawym wahadłowym

domin98 28.07.2023 14:32

podobno A. Stankovic jest 6 obrońcą

domin98 28.07.2023 14:32

witam

VVujek 28.07.2023 14:28

Zpewnoacia po sprzedaniu Lautaro by tak było i nie trzeba sobie tego wyobrażać, rynek wygląda tak, że nie ma czegoś takiego jak "zaklepac" bo po dostaniu fortuny, klub zaczyna kręcić nosem no widzi, że może wyciągnąć więcej hajsu

VVujek 28.07.2023 14:22

I na chwilę obecną tak trzeba go traktować.

VVujek 28.07.2023 14:22

Nie wtedy by tak nie było maverik bo za Lukaku i Lautaro trzeba godnych (w miarę) następców. A sytuacja w której mieliśmy Onane i Handanovicia to była zwykła anomalia bo przez wiele lat była zawsze jedynka i jakieś coś na dwójce. Dlatego też jesteś m zdania, że ta dwójką spokojnie może być Stankovic

maverik 28.07.2023 14:02

no i wtedy by bylo ze przeciez mamy Thurama Corree i Esposito wiec tylko 1 napastnika musimy sciagnac, a Inzaghi widzi w Esposito napastnika nr 4 skoro gra i trenuje

Klinsi64 28.07.2023 13:54

wyobraz sobie ze przychodzi super oferta za Lautaro,sprzedajemy go i potem dopiero szukamy głównej strzelby odbijajac sie od drzwi do drzwi

Klinsi64 28.07.2023 13:52

a ty sobie wmawiaj co chcesz

Klinsi64 28.07.2023 13:52

ja nie placze z tego powodu tylko mam beke,ogolnie z tych co przyszli jestem zadowolony,ale brak GK to wielka rysa i kompro

VVujek 28.07.2023 13:51

Równie dobrze można go trzymać pół roku, a potem go wypożyczyć i w styczniu kupić Turbina, scenariuszy jest wiele i nic nie jest oczywiste.

VVujek 28.07.2023 13:48

Dzielny klinsiHolownia zawsze znajdzie powód do płaczu xd

VVujek 28.07.2023 13:44

To nie jest oczywiste, że Stankovic odchodzi. To jest wasze widzi mi się

Klinsi64 28.07.2023 13:40

dzielny konfederata nawet w najoczywistszej kwestii nie przyzna racji xs

Towarzysz 28.07.2023 13:37

jak stankovic ma odpalić z ławki xd

Towarzysz 28.07.2023 13:37

dokładnie nicolas

KibicInteru 28.07.2023 13:36

Stankovic niech pójdzie gdziese gdzie będzie pierwszym bramkarzem, najlepiej w serie a

KibicInteru 28.07.2023 13:33

Ja decyduję kto ma być drugim bramkarzem, nie Inzaghi

VVujek 28.07.2023 13:20

To czy ktoś to poziom 2 bramkarza Interu zadecyduje Inzaghi, a nie twoje przekonania

nicolas80 28.07.2023 13:18

wujek jaki sens trzymać stankovicia na ławce. w jego wieku on musi grać

Pjerun 28.07.2023 13:17

A jeśli Stankovic nie ma aż takiego potencjału to bierzmy Trubina. Pewnie go obecnie oceniaja

Pjerun 28.07.2023 13:16

Stankovic niech idzie na wypożyczenie. Jeśli będzie dobry to za rok lub dwa Sommer odda mu miejsce w bramce

nicolas80 28.07.2023 13:16

stanković napewno odjdzie gdzies bo musi grać. szkoda dyskusji

KibicInteru 28.07.2023 13:15

Poza jakimiś wonderkidami

KibicInteru 28.07.2023 13:15

Najlepsi piłkarze volendam to nie poziom Interu

VVujek 28.07.2023 13:14

KibicInteru 28.07.2023 13:13 Z resztą niedługo go już tu nie będzie

KibicInteru 28.07.2023 13:14

Przyjdzie sommer i na drugiego audero lub trubin

VVujek 28.07.2023 13:13

Ogólnie Stankovic jest po sezonie w lidze holenderskiej gdzie został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny . A tu jest traktowany jak gracz Primavery którego w sumie nie ma xd

maverik 28.07.2023 13:13

jeszcze jego oddajmy czekajac na Sommera i bronmy Calligarisem czy jak mu tam i udawajmy ze wszystko jest w porzadku

KibicInteru 28.07.2023 13:13

Z resztą niedługo go już tu nie będzie

KibicInteru 28.07.2023 13:13

Stankovic nie zagra u nas nawet minuty

VVujek 28.07.2023 13:11

No normalnie, plota o odejściu Stanko i plota o przyjściu nr2

maverik 28.07.2023 13:09

no jak moga byc plotki o odejsciu Stankovicia jak my nie mamy bramkarzy? xD

VVujek 28.07.2023 13:09

A ja nie mówię czy coś się podoba Inzaghiemu bo tego nie wiem

VVujek 28.07.2023 13:08

Wiadomo, że potrzeba numeru 1 i to są fakty, reszta to głupoty kredensa

VVujek 28.07.2023 13:08

Nie można pisać, że potrzebujemy nr2 gdy obecnie go mamy i nawet nie widać plotek o odejściu Stankovicia

VVujek 28.07.2023 13:07

Może nie będą musieli sprowadzać bo Stankovic zdaje egzamin?

maverik 28.07.2023 13:07

to ze Inzaghi nie awanturuje sie jak Conte to nie znaczy ze mu sie wszystko podoba, zreszta rok temu tez juz nie wytrzymal jak sie nie mogl doprosic Acerbiego na wypozyczenie

VVujek 28.07.2023 13:06

W zasadzie to już go nie ma :lol:

maverik 28.07.2023 13:06

nie wiem czy odchodzi czy nie, podejrzewam ze Inzaghi chce miec 2 bramkarzy jeszcze, jesli Stakovic zostanie to dlatego ze nikogo nie beda w stanie sprowadzic,tak ja sadze

VVujek 28.07.2023 13:04

Czyli już panowie przesadzili, że Stankovic odchodzi xd

Pjerun 28.07.2023 13:03

No możliwe, ale już nie tacy się nie sprawdzali w serie a, a taka kasa dla Interu to jest spore ryzyko

Vercetti100622 28.07.2023 13:00

Wystarczy mecze oglądać

Vercetti100622 28.07.2023 13:00

Jak nie rozumiesz to trudno

Pjerun 28.07.2023 12:58

Nie rozumiem zachwytu Balogunem za bardzo

GiovanniGiorgio 28.07.2023 12:57

Balogun na napadziora, Sommer na bramę. Nie wygląda to źle.

maverik 28.07.2023 12:55

Stankovic broni bo jest najlepszy z trojki Calligaris Di Gennaro, ot cala tajemnica

Kredence 28.07.2023 12:55

maverik jak widać nie każdy rozumie takie rzeczy

maverik 28.07.2023 12:54

to tak jakby powiedziec ze Inzaghi rozwaza Esposito i Sensiego jako nr 5 ataku i nr 6 pomocy, no bo przeciez trenuja z druzyna

Kredence 28.07.2023 12:53

Ale kto stwierdził poza tobą że stankovic jest na ten moment numerem 2 ?

maverik 28.07.2023 12:53

Inter oddal 2 bramkarzy wiec to naturalne ze musi sprowadzic 2, gdyby Stankovicowi nie skonczylo sie wypozyczenie to by go tu nie bylo

VVujek 28.07.2023 12:52

Ty nie wiesz tego czy inter chce oddać Stankovica, a traktujesz go tak jakby nie istniał, to jest dopiero głupota. Ja czekam na rozwój sytuacji ty płaczesz, panikujesz

VVujek 28.07.2023 12:50

Jeśli inter go odda to jasne że wtedy będzie musiał kupić 2 bramkarzy. Obecnie trzeba jednego.

VVujek 28.07.2023 12:49

To nie będzie znaczyło że pieprze głupoty bo faktem jest że na chwilę obecną jest on numerem 2. Głupota jest pisanie tak jakby go nie było w kadrze.

kontousuniete1 28.07.2023 12:48

no tak. Darmian to ogarnie i tak więc luz, a bisseck da mu wytchnienie od czasu do czasu

Kredence 28.07.2023 12:47

Jak stankovic nie będzie numerem 2 a Inter kupi jeszcze 2 bramkarzy to znaczy że pieprzysz głupoty jak zawsze, poczekamy zobaczymy

VVujek 28.07.2023 12:45

Proste

Vercetti100622 28.07.2023 12:45

Prawonożny obrońca ma być zmiennikiem lewonoznego? Logiczne

VVujek 28.07.2023 12:45

Obecnie nr2 jest Stankovic co widać na sparingach, aczkolwiek może się to zmienić. Zostanie jeden bramkarz wtedy będziesz mógł pisać że nie ma numeru 2

Kredence 28.07.2023 12:42

Proste

Kredence 28.07.2023 12:42

Nie ma 1 i 2 więc bronic ktoś musi

kontousuniete1 28.07.2023 12:42

Aha no ok. To Darmian ławka tak? To bisseck nie jest rezerwa Bastoniego tak? Poplątało mi sie juz

Kredence 28.07.2023 12:42

Nie sprawdza go tylko nie ma bramkarzy i ktoś musi bronić xD

VVujek 28.07.2023 12:41

Może będzie chciał go jako nr2

VVujek 28.07.2023 12:41

Będzie można zostawić również Stankovica jeśli trener tego będzie chciał, właśnie go sprawdza

martins2000 28.07.2023 12:40

Trubin ma przedłużyć kontrakt o 5 lat i ma mieć wpisaną klauzule 50 mln

VVujek 28.07.2023 12:40

Przyjdzie jedynka, będzie można się zastanawiać nad zmianą dwójki, tu nie na paniki

Kredence 28.07.2023 12:40

Dawaj konkret

Kredence 28.07.2023 12:40

No to kto będzie tym numerem 2, młody Stańko czy gracz z 3 ligi włoskiej

VVujek 28.07.2023 12:39

Nr1

VVujek 28.07.2023 12:39

No jak przyjdzie nr to pewnie będzie szczęśliwy

VVujek 28.07.2023 12:38

I co z tego ze pisałem o radu, nie zmienia to faktu że masz nr2

domin98 28.07.2023 12:38

a zostawianie młodego stankovicia jako nr 2 jest bezsensowne

Kredence 28.07.2023 12:38

Mamy bramkarzy di gennaro z serie c, stankovic, Inzaghi jest szczęśliwy

Vercetti100622 28.07.2023 12:38

No kluczowa. Cuadrado swoje zrobi bo to sprawdzona wartość, Sommer to solidność, Frattesi to pewniak. W ataku oby przyszedł Balogun, ale nawet Scamacca to nie będzie bardzo źle rozwiązanie. A Bisseck ma przede wszystkim zastąpić Skriniara. Więc to jest klucz do sukcesu

domin98 28.07.2023 12:38

xddd

VVujek 28.07.2023 12:37

Bo masz 2 bramkarzy w kadrze i potrzeba jedynki

Kredence 28.07.2023 12:37

Przed chwilą pisałeś o radu, nie wiedziałeś nawet że poszedl do Anglii, i tak wygląda twoje pierdzenie

VVujek 28.07.2023 12:37

Umknęło mi że Radu odszedł, dalej nie zmienia to faktu że piszesz brednie

VVujek 28.07.2023 12:36

A ty płaczesz jak byśmy nie mieli bramkarzy

kontousuniete1 28.07.2023 12:36

a czemu kluczowa mowisz?

VVujek 28.07.2023 12:36

No to Stankovic i co dalej nas nr3 i nr2

Kredence 28.07.2023 12:35

Jakie brednie

Kredence 28.07.2023 12:35

Czy ty widzisz co piszesz

Kredence 28.07.2023 12:35

Opisz radu chłopie

VVujek 28.07.2023 12:35

Na chwilę obecną nr jest Stankovic co widać po sparingach

Vercetti100622 28.07.2023 12:35

Reszta jest najmniej istotna

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się