Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

VVujek 27.07.2023 21:33

Przepaść finansowa tak

VVujek 27.07.2023 21:32

No ja nie widziałem przepaści w finale CL

Klinsi64 27.07.2023 21:32

o czym Ty piszesz?

mimas2316 27.07.2023 21:32

Leao i Chukwueze to potencjał na najlepsze skrzydła w lidze bez dwóch zdań

Pjerun 27.07.2023 21:32

Inter to była jedna z najgorszych drużyn pod względem szybkości i dryblingu w serie a, więc szacunek dla Inzaghiego, że poukładał ta drużynę na tyle dobrze, że stwarzaliśmy sobie masę sytuacji

Seba 27.07.2023 21:32

A Barella ma lepsze staty niz Czik, Reinder, ewentualnie Musah i Mekenie razem wzieci

mimas2316 27.07.2023 21:31

Chukwueze, RLC i Pulisić to jakościowi zawodnicy, nawet jeśli Ci dwaj ostatni są na lekkim rozdrożu, Serie A i Premier League dzieli przepaść, niedocenianie ich to może być duży błąd

coco 27.07.2023 21:31

tragedia, Zhang albo doprowadzi do bankructwa, albo do takich długów że nowy własciciel się nie wykaraska

mimas2316 27.07.2023 21:31

SEBA 27.07.2023 20:51 Milan mase jakosciowych pilkarzy? Kogo niby?

VVujek 27.07.2023 21:31

2 puchary, top 4 i finał CL to kozacki wynik.

Towarzysz 27.07.2023 21:31

Milaniści gdyby Dimarco grał u nich to by sapali że top wahadłowy świata bo są tak odklejeni na punkcie samooceny

Claudio 27.07.2023 21:30

dzisiaj widzialem komentarz milanisty ze Dimarco to zwykly sredniak, takze tego :D

Borgio90 27.07.2023 21:30

Bo Inter jest obecnie lepszy od Milanu, ja tego nie wypieram, nie jestem odklejeńcem żeby zakrzywiać rzeczywistość. Różnica klas jest obecnie ogromna i Inter potrafi się spiąć na derby, ale w trakcie sezonu dostaje wylewu z ogórkami i jest problem

coco 27.07.2023 21:30

Nel bilancio al 31 dicembre 2022 di OCM Luxembourg Sunshine SARL (il veicolo lussemburghese tramite cui il fondo californiano ha garantito il finanziamento alla famiglia Zhang), la cifra dell’esposizione è salita a quota 329,6 milioni di euro, rispetto ai 292,1 milioni del 31 dicembre 2021. Nel corso del 2022, infatti, sono maturati interessi per 37,5 milioni di euro, che si aggiungono ai 21,1 milioni del 2021. A questi, poi, si aggiungeranno anche gli interessi legati al 2023 e ai mesi del 2024 fino al 20 maggio, data entro cui il prestito dovrà essere ripagato per intero, compresa la quota complessiva degli interessi. Il finanziamento è stato garantito a Grand Tower Sarl, una delle holding tramite cui Suning controlla l’Inter, nonché il veicolo dato in pegno nell’operazione: se la proprietà cinese non ripagasse il finanziamento, Oaktree prenderebbe in mano quindi Grand Tower, in una struttura dell’operazione simile a quella realizzata per il Milan tra Yonghong Li e il fondo Elliott per il Milan. A riportarlo è Calcio&Finanza.

Seba 27.07.2023 21:29

Dimarco mial niewiele gorsze statystyki w zeszlym sezonie od Chukwueze i Pulisica razem wziętych :-D

VVujek 27.07.2023 21:29

Problem jest taki, że trzeba sprzedawać.

Claudio 27.07.2023 21:29

tylko w bezposrednich pojedynkach to przepasc

VVujek 27.07.2023 21:29

Jak można mówić, że trzeba kogoś lepszego?

VVujek 27.07.2023 21:28

Ten trener doprowadził Inter do finału CL

Ippon 27.07.2023 21:28

Thuram miał iść do Milanu to super, podstawowa 11. Przeszedł do Interu to wg. Kibiców Milanu to jest gorszy niż dżeko. Pulisic czy chukweze to nie pasują do naszej taktyki, a reszta by grzała ławkę.

Towarzysz 27.07.2023 21:27

Inzaghi może to nie idealny trener, ale nie bawmy się w sci-fi czy pisanie bajek, Inzaghi na nasze realia to świetny trener i spędzi tu dużo czasu

Borgio90 27.07.2023 21:27

ale w ogólnym rozrachunku wcale ta różnica nie jest tak widoczna. Mistrza z nami przegraliśmy, Wy finał LM, a my 1/2

Borgio90 27.07.2023 21:27

Claudio, zobacz jaką kadrę miał Milan, a jaką Inter. Tutaj ciężko o inny wynik jak srogie lanie.

Claudio 27.07.2023 21:26

przy golach ciezko sie go doczepic o cokolwiek to raczej obrona zawalila

Claudio 27.07.2023 21:26

Ippon widzialem skroty i pare razy wybronil im tyłki

Claudio 27.07.2023 21:26

tu masz rację, ale mam nadzieje ze miniony sezon nauczyl ich jak powinno sie grac w SerieA po tej fatalnej 1 rundzie

Ippon 27.07.2023 21:25

Jak tam onanna w Manchesterze? Bo nie oglądałem z Realem.

Borgio90 27.07.2023 21:24

Inter ma ogromny potencjał, ale jest on mocno marnowany. Z tej drużyny można wyciągnąć dużo więcej, ale do tego potrzeba lepszego trenera i właściciela, który chce budować, a nie tylko sprzedawać.

VVujek 27.07.2023 21:24

Milan gdyby nie kara Juve to nawet w CL by nie grał i miał by gówno nie transfery

Claudio 27.07.2023 21:24

milan nawet gola nie strzelil

Claudio 27.07.2023 21:24

Borgio90 ostatnie 4 mecze Interu z Milanem i 4 wygrane Interu...o czym ty rozmawiasz

Towarzysz 27.07.2023 21:24

Trudno mi wierzyć że Darmian i Acerbi zaliczą równie dobry sezon, ale kto wie. Oby kontuzje się trzymały od nich zdala

VVujek 27.07.2023 21:23

Ci skrzydłowy słabe te liczby kręcili jednak

Borgio90 27.07.2023 21:23

pewnie żaden, ale identycznie było w tamtym sezonie. Pobega, Diaz, Messias , Krunić, Saelemaekers i w ataku emerytowany Giroud. Przecież to na papierze wygląda dramatycznie, a jak już wspomniałem w tabeli różnica wyniosła ledwie dwa oczka

VVujek 27.07.2023 21:23

MARTINS2000 27.07.2023 21:02 Chukwueze,Chukwueze i Pulisic na pewno mają jakość tylko muszą być zdrowi a to różnie bywało

KibicInteru 27.07.2023 21:22

Nawet jak kupimy to na razie niech gra Darmian

Claudio 27.07.2023 21:21

ale Darmian bedzie podstawowym, no chyba ze jednak kupimy jakiegos obronce srodkowego, a wiele na to wskazuje

Towarzysz 27.07.2023 21:20

Z milanu to boje się tylko leao, który może wkręcić niedoświadczonego bissecka w ziemie

Claudio 27.07.2023 21:19

Frattesi, Cuadrado i Thuram byliby podstawowymi zawodnikami Milanu, a z transferów Milanu który zawodnik byłby podstawowym graczem Interu?

Borgio90 27.07.2023 21:17

porównania między Milanem, a Interem nie było również i w tamtym sezonie. Kadrowo Inter powinien zjadać ligę bez mrugnięcia, a kończyło się różnicą ledwie dwóch oczek między ekipami z Mediolanu

Claudio 27.07.2023 21:17

ale brama Murawskiego

coco 27.07.2023 21:14

C&F - Zhang, l'esposizione con Oaktree al 31 dicembre 2022 è di 329,6 milioni. Il prestito fatto a Grand Tower, la holding tramite cui Suning gestisce l'Inter, scade il 20 maggio del 2024

martins2000 27.07.2023 21:14

ja tych 3 zawodników tylko co wymieniłem chciałbym u nas i tyle aaa i jestem zadowolony z mopa że jest u nas

martins2000 27.07.2023 21:12

Facundo Gonzáleza z Walencji do juve

Klinsi64 27.07.2023 21:11

przecież nie ma nawet porównania miedzy nami a milanem

Claudio 27.07.2023 21:09

pomoc Milanu Hakan, Kessie, Tonali, Bennacer. To byli ich najlepsi pomocnicy. ZOstaly tylko Bennacer ktory pol roku bedzie leczyl kontuzje i nie wiadomo czy wroci do formy. Wymieniona cala pomoc w ciagu kilku sezonow, a dwaj czolowi i najlepsi pomocnicy Milanu nie beda grali (jeden odszedl, a drugi absencja) przyszedl 27 letni talent oraz jednosezonowiec z holenderskiej Eredivisie. No w pomocy Milan miażdży. Nie ma tez Brahima który mial przeblyski swietnej gry i przyszedl Pulisic ktory mial katastrofalny sezon. Praktycznie rok z glowy. Pomoc Milanu to jedna wielka niewiadoma budowana zupelnie od nowa. Ze slabymi druzynami to moze przejdzie, ale z mocnymi ekipami poukladanymi to nie za bardzo moze sie udac. Potrzeba czasu zeby sie to zgralo i dobrze ze z Milanem gramy juz w 4 kolejce

Borgio90 27.07.2023 21:07

to i tak dziwne, że Frattesiego kupili, bank rozbity

Borgio90 27.07.2023 21:06

Inter trząsł się nad zapłatą za Acerbiego :beka: :suning:

Seba 27.07.2023 21:05

To juz lepiej nie kupowac niz wydac ponad 100 mln na taką jakość

Claudio 27.07.2023 21:04

PSG tez bylo stac na miliony by wygrac LM i nie wygrali :D

Borgio90 27.07.2023 21:03

może i nie czołówka, ale Milan stać chociaż żeby zapłacić gotówką za pięciu zawodników po +/- 20 baniek

martins2000 27.07.2023 21:03

miało być

martins2000 27.07.2023 21:03

Ruben Loftus-Cheek

martins2000 27.07.2023 21:02

Chukwueze,Chukwueze i Pulisic na pewno mają jakość tylko muszą być zdrowi a to różnie bywało

erebos 27.07.2023 21:01

Coś na poprawę humoru: "Corriere dello Sport przekonuje, że Maguire cieszy się sporą popularnością we Włoszech. Zainteresowanie jego usługami wyrażają AC Milan, Inter Mediolan, Napoli, Juventus i AS Roma. Każda z tych ekip poszukuje nowego stopera."

Seba 27.07.2023 20:56

Romero, Okafor, Czik, Reinder. Normalnie czołówka światowa

Seba 27.07.2023 20:55

I to Mekambe najbardziej odpowiada. Przyjdzie, wygra Scudetto i odejdzie za free do Reala

milosz912 27.07.2023 20:54

Następny z kontem założonym dwa dni temu

milosz912 27.07.2023 20:54

Haha z tym Milanem to poleciałeś mocno

Jacenty 27.07.2023 20:53

Pewien zaułek twittera donosi, że Marotta w ciszy od kilku dni pracuje nad tym, aby wypożyczyć Mbappe na najbliższy sezon. Ze wszystkich zainteresowanych zespołów, tylko Inter proponuje wypożyczenie 😁

Seba 27.07.2023 20:51

Milan mase jakosciowych pilkarzy? Kogo niby?

campioni2010 27.07.2023 20:43

Radzę niektórym zdjąć różowe okulary. Napoli nie będzie słabsze, muszą zastąpić tylko jednego zawodnika. Milan naściągał masę jakościowych piłkarzy i będzie dużo mocniejszy. Juve raczej utrzyma poziom. A my? Pożegnaliśmy 5 bardzo ważnych zawodników. Na razie przyszły dwa zastępstwa. Frattesi, który raczej się sprawdzi i Thuram, który jest niewiadomą. Francuz w słabiutkiej Ligue 1, i przeciętnej Bundeslidze nie potrafił przebić 200 M/G, a to bardzo słabo na tak opłacanego napastnika. Mamy duże dziury w pierwszym składzie i jako jedyni z czołówki będziemy dużo słabsi niż rok temu. Obiektywnie za moment możemy być czwartą ekipą Serie A.

Jacenty 27.07.2023 20:40

Psg uważa żądane przez Atalantę 80mln za Hojlunda za nierealną kwotę i zaproponowało 50mln. Jeśli Atalanta odrzuci, Psg odpuści.

GiovanniGiorgio 27.07.2023 20:37

Popieram zbanowanie trolli na stronie fcinter.pl

milosz912 27.07.2023 20:36

Marudzenia*

milosz912 27.07.2023 20:35

Claudio racja odnośnie naruszenia, część osób każda plotkę bierze na serio. Nie biorą pod uwagę, że to nic nie ma wspólnego z rzeczywistością

milosz912 27.07.2023 20:34

Jak zazdroszczą shoutboxa to niech błagają tam o założenie i niech wylewają swoje żale

milosz912 27.07.2023 20:33

Weźcie w końcu pobanujcie tych matolów, obserwatorów czy tych nowych za prowokacje. Niech spadają na tą swoją stronę acmerdy czy jakoś tak

Borgio90 27.07.2023 20:29

Inter Gnojnica xD

pablo77 27.07.2023 20:22

Lautaro, Thuram i Dybala i damy rade. na 4 w sumie juz obojetnie kto za kmiota Korełe

pablo77 27.07.2023 20:20

Mister X - Dybala*(oby)

Claudio 27.07.2023 20:10

oho czyzby kmiot ktory dostal dopiero co bana znowu zrobil nowe konto?

coco 27.07.2023 20:09

czyli czekamy rok i bierzemy go z darmowego

Claudio 27.07.2023 20:09

bronienie kazdej decyzji jest tak samo zle, ale glownie tu widac ciagle narzekanie na wszystko i wszystkich

coco 27.07.2023 20:09

Lo Shakthar annuncia il cambio di numero di maglia di Trubin: da 81 a 1

Klinsi64 27.07.2023 19:51

jeszcze gorsze od ciaglego narzekania jest bronienie każdej,nawet najgłupszej decyzji

GiovanniGiorgio 27.07.2023 19:46

Bo to prawda. Drabinka pomogła, a Serie A to umierająca liga tak jak La Liga. Ligue 1 już dawno wymarło.

VVujek 27.07.2023 19:43

Inter dotarł do finału CL a i tak znaleźli się tacy co znaleźli powody do narzekania. A to drabinka pomogła, a to liga jest wyznacznikiem itp. Po prostu beka

Claudio 27.07.2023 19:41

sugerujecie się wszystkim co pismaki napiszą. Naprawdę nie potraficie zachować trochę wiecej spokoju? Jak ja nienawidzę ciągłego marudzenia o wszystko co się da zwiazanego z Interem. Mozna skrytykować pewne dzialania i to ze jeszcze nie mamy bramkarza, ale ciagly lament raczej za dobrze nie swiadczy.

FENDI_SOSA 27.07.2023 19:36

paczta byczka

VVujek 27.07.2023 19:34

Skąd wy się bierzecie

GiovanniGiorgio 27.07.2023 19:34

inter gnojnica nadal nie ma bramkarza xd

VVujek 27.07.2023 19:33

Kto ci powiedział że mamy 80 mln na transfery haha

Tom_Hardy 27.07.2023 19:16

PODOBNO mamy 80 baniek na transfery a na sezon przygotowawczy nie możemy amskompletować składu Inzaghiemu.

Pjerun 27.07.2023 19:15

Może jesteśmy jakoś dogadania z Trubinem nawet za rok, bo Sommer tomsie wydaje opcja na max 2 sezony

Tom_Hardy 27.07.2023 19:15

PODOBNO Claudio

Tom_Hardy 27.07.2023 19:15

Piękny transfer

Claudio 27.07.2023 19:14

Podobno to Bayern blokował transfer, bo nie mieli zastępstwa, także skończcie z tym targowaniem się bo niby się już dawno dogadali tylko czekali na zielone swiatlo od Bayernu

Tom_Hardy 27.07.2023 19:13

Finalista LM nie potrafi sprowadzić bramkarza i napastnika masakra

Tom_Hardy 27.07.2023 19:12

O poltora miliona sie biją co za biedota nastala

andyvdm 27.07.2023 19:12

Chinski zlodziej

Jacenty 27.07.2023 19:11

Wg Sky to będzie 4-4,5 plus bonsy

Tom_Hardy 27.07.2023 19:10

To jest jakiś żart że Onana sprzedany a transferów brak. Kpina totalna

pluto11 27.07.2023 18:53

To już lekka przesada że po sprzedaży Onany tyle czasu zostajemy bez bramkarza nr1 a i tak na tą 1 ściągamy Sommera

Czaglar 27.07.2023 18:48

Kończmy ten cyrk

Czaglar 27.07.2023 18:47

Fabrizio Romano @FabrizioRomano · 2 min Inter and Bayern are getting closer to an agreement for Yann Sommer. Talks are at advanced stages. 🚨⚫️🔵 #Inter Sommer has always been Inter priority as new goalkeeper to replace Onana.

martins2000 27.07.2023 18:23

Juve po Carlosa Augusto

Claudio 27.07.2023 18:15

Oni lubią się kompromitować z pastuchami

Towarzysz 27.07.2023 18:13

To już trzeba naprawdę się postarać

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się