Archiwum shoutboksa

Nitrogen 27.07.2023 11:56

Czy wiecie o co w końcu chodzi DLA Carlosa?

VVujek 27.07.2023 11:56

Czyli głosując na konfederacje muszę zgadzać się z każdym jej posłem od a do z xd

Klinsi64 27.07.2023 11:56

niektorzy ludzie po prostu nie mają swojej opcji,twarde łby muszą zawsze za czymś stać

Pazza12 27.07.2023 11:55

Beka jest glosowac na konfe ktora od roku mowi ze UA juz przegrala zostaly im tylko kalachy a nastepnie glosic ze najwiekszym zagrozeniem jest UA

Vancore 27.07.2023 11:55

nie no konfa bardzo fajna, jedyna partia ktora wprost otwarcie mowi ze nie zamierza realizowac zadnego z gloszsonych przez siebie hasel

VVujek 27.07.2023 11:53

Beka atakować konfederacje jednocześnie bać się przyznać do swojej opcji :D

VVujek 27.07.2023 11:53

"Jestem za sobą" xd

Pazza12 27.07.2023 11:52

Ja jestem za sobą. Jak mozna glosowac na kurwina, sykulskiego, brauna, mecena co żartuje... hahahahaha

Piekarz 27.07.2023 11:50

No przyznaj się szybko, bo wujek nie wytrzyma z ogłoszeniem że musisz nie mieć mózgu skoro głosujesz na coś innego niż on

VVujek 27.07.2023 11:50

Pazza, a ty za kim?

speaker 27.07.2023 11:50

O to samo miałem zapytać, gdzie transmisja ??

Pazza12 27.07.2023 11:50

Nie straszcie mnie ze wy tak na serio z tą konfedoruSSia

Kredence 27.07.2023 11:50

Polsat Sport

Pjerun 27.07.2023 11:49

Jest ten mecz gdzieś w tv?

VVujek 27.07.2023 11:49

No przyznaj się do swojej opcji.

Kredence 27.07.2023 11:48

Tak madry jak ty to nie będę nigdy

VVujek 27.07.2023 11:44

Kredence próbuje być mądry atakując konfederacje, a jednocześnie sam boi się przyznać do swojej opcji

Kredence 27.07.2023 11:43

Piękna wizytówka

Kredence 27.07.2023 11:43

Wyborca konfy pojechał na wakacje i nie ogarnął że jest różnica czasowa

doman 27.07.2023 11:40

:D

domin98 27.07.2023 11:39

wiec nie sap

domin98 27.07.2023 11:39

no to nie nasza wina doman że masz inna godzine xdd

domin98 27.07.2023 11:39

xddd

Kredence 27.07.2023 11:38

Zgadza się Miłosz

milosz912 27.07.2023 11:38

To wygląda

milosz912 27.07.2023 11:38

Średnia wieku pierwszej jedynastki to 26,5. Całkiem całkiem

Klinsi64 27.07.2023 11:37

i tak to sie żyje na tych mazurach

Klinsi64 27.07.2023 11:37

jak ktos mysli inaczej niz vvujek to ma nierówno pod sufitem

doman 27.07.2023 11:37

jestem w bulgarii i jest tu 12:36

Kredence 27.07.2023 11:37

Doman wyłączył tv ale nie włączył myślenia

domin98 27.07.2023 11:36

co ty pierdzielisz xdd

Towarzysz 27.07.2023 11:36

doman podróżuje w czasoprzestrzeni i szukał go o 11 o 13

domin98 27.07.2023 11:36

xdd

domin98 27.07.2023 11:36

a Ty w UK siedzisz że masz 12:20 już?

doman 27.07.2023 11:36

no o 13;20

Kredence 27.07.2023 11:35

Pewnie na stronie konfederacji

doman 27.07.2023 11:35

Wuja no juz mam ale dopiero za godzine bedzie i lecial z 10 min wywiad z djokovicem i mindfuck mialem :D

domin98 27.07.2023 11:35

to gdzie go szukasz

domin98 27.07.2023 11:35

a jest 11:35

domin98 27.07.2023 11:35

o 12:20 jest

domin98 27.07.2023 11:35

gdzie o 13:20

doman 27.07.2023 11:33

kuźwa , mecz jest o 13:20 a napisaliscie o 12;20 i szukam i szukam

doman 27.07.2023 11:32

macie jakis link ?

VVujek 27.07.2023 11:30

Jak ktoś traktuje USA jak coś dobrego a Rosję coś złego to ma nierówno pod sufitem, bo oba te kraje są złe i myślą wyłącznie o swoich interesach. Z tym że USA prowadzi/prowadziło więcej wojen

erebos 27.07.2023 11:28

Lucas Beltran z River, któremu w Argentynie przyglądał się Inter (razem z Reteguim), może trafić do Fiorentiny lub Milanu (według MediaSet).

Pjerun 27.07.2023 11:28

Correa podatawowy

Klinsi64 27.07.2023 11:26

Sb płonie niczym Rodos

Claudio 27.07.2023 11:26

W sumie za Darmian już

Claudio 27.07.2023 11:25

Jeszcze się okaże że Bisseck nie będzie rezerwowym, a w podstawie za Skriniara

Piekarz 27.07.2023 11:25

kosmos

Pazza12 27.07.2023 11:24

Nie no dobra dałem się wkręcic. Jaja sobie robicie.

Kredence 27.07.2023 11:24

Coś pięknego xd

VVujek 27.07.2023 11:24

Oczywiście, że gorsze

Pazza12 27.07.2023 11:23

NATO jest gorsze od ruSSiji? Dobrze rozumiem? :D nie no wy to sobie jaja robicie?

Piekarz 27.07.2023 11:22

XDDD

doman 27.07.2023 11:21

Wujek 100% racja

VVujek 27.07.2023 11:20

W ogóle beka z demonizwania Rosji będąc w NATO które jest jeszcze gorsze.

Pazza12 27.07.2023 11:20

Weź mnie nie osłabiaj.

Claudio 27.07.2023 11:19

Najlepsze jak jakiś fanatyk PO wyzywa Konfederacje od ruskich, a jedynie udokumentowane kontakty z ruskimi to ma właśnie partia Tuska xD

Pazza12 27.07.2023 11:19

Debili nie mozna zrozumiec maja swoj swiat :D

VVujek 27.07.2023 11:19

Jakie neonazioli xd skąd ty chłopie takie głupoty bierzesz

erebos 27.07.2023 11:18

Z ciekawostek, Ajax i Fiora chcą Josipa Sutalo, ale Dinamo odrzuciło proponowane 12 mln.

doman 27.07.2023 11:18

Pazza12 jestes wołkiem zbozowym jak tego nie rozumiesz

Orzeu 27.07.2023 11:16

:correa: :soon: :gol:

erebos 27.07.2023 11:16

TS podaje, że Marotta może chcieć zabookować Trubina (razem z Tiago Djalo) za darmo na 2024. To samo źródło mówi o tym, że będzie próba konkretna pozyskania Samardzicia, a alternatywą może być Kamada (temu podobno zależy na fajnym projekcie).

Pazza12 27.07.2023 11:15

Nie wiem jakim trzeba być mlotkiem zeby glosowac na kurwinow, sykulskich, braunow i wszystkich tych poj***w neonazioli.

doman 27.07.2023 11:14

nie mam dostepu do telewizji uprzedzajac

doman 27.07.2023 11:14

macie jakis link do meczu ?

Pazza12 27.07.2023 11:14

panasiur nie ma czasu robii kopiuj wklej od swojego towarzysza prowadzacego

Dzonyy 27.07.2023 11:13

a bedzie panasiuk startowal z konfy?

Pazza12 27.07.2023 11:11

To taki zart z ta konfedoruSSia?

VVujek 27.07.2023 11:08

Bekowe to w opór

VVujek 27.07.2023 11:07

Kamysz i Hołownia robią kontent LGBT na tych swoich prezentacjach xd

VVujek 27.07.2023 11:06

Jedyną ciekawa opcja to konfederacja i takie są fakty

Luki165 27.07.2023 11:04

przez niego Władek nie wejdzie do sejmu heh

Luki165 27.07.2023 11:04

Nie no Hołownia to taki żart xD

Claudio 27.07.2023 11:01

Najlepsze jak w robocie z jednego kumpla była ostra polewa bo on fan Hołownia i się przyznał że mu wysyłał pieniądze na działanie partii niczym jakaś babcia rydzykowi xD

VVujek 27.07.2023 11:00

Potężna beka

Seba 27.07.2023 11:00

Gorsze od tych wszystkich partii jest tylko Milan i Juve

VVujek 27.07.2023 11:00

Wystarczyło znać cię z SB

VVujek 27.07.2023 11:00

No to została ci lewica i polska2050 haha od początku wiedziałem

Seba 27.07.2023 11:00

Japonczyk chce 5 mln

Klinsi64 27.07.2023 10:59

no PO nie ma zadnego pomyslu wiec won z nimi

Claudio 27.07.2023 10:59

Klinsi anty PiS i konfa.... No przyznał się już że PO więc po co drążyć temat

Seba 27.07.2023 10:59

Inter kontaktowal sie z Kamadą

Luki165 27.07.2023 10:59

ja pojde na wybory postawie dwa krzyżyki. W tym kraju nie ma nikogo na kogo mogę zagłosować.

VVujek 27.07.2023 10:59

Bo to jest tego typu człowiek

VVujek 27.07.2023 10:59

Po i PiS prawie te same programy, tak jak mówiłem wcześniej klinsi to lewica lub polska2050

Pjerun 27.07.2023 10:58

Scena polityczna wygląda obecnie tak, że Konfederacja jako jedyna cokolwiek proponuje, a reszta atakuje się nazwazjem i atakuje pomysły konfederacji. Po prostu żyjemy w przepięknym panstwie. Ja oczekuje konkretów od wszystkich i debaty na poziomie, a nie gadki, że Tusk spotkał się z Putinem 10 lat temu i miał dziadka w wermachcie

VVujek 27.07.2023 10:58

A porównywanie pis do Konfy to już wgl lvl hard

VVujek 27.07.2023 10:58

W ostatniej chwili zdecyduje to dopiero jajo głowy xd

Klinsi64 27.07.2023 10:58

na bank nie bedzie to pis bo ich dzialania obrażają moją inteligencję

Luki165 27.07.2023 10:57

xD

VVujek 27.07.2023 10:57

Dyskusja petru mentzen była równa

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się