Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Seba 27.07.2023 12:49

Joakin :D

Claudio 27.07.2023 12:48

Z Correa gramy w 10

Nerazzurx10 27.07.2023 12:48

Lautaro w formie widzę

mauroo1902 27.07.2023 12:48

bramkarz obronił

Husi 27.07.2023 12:47

Dumfries i Correa zawsze to samo

mauroo1902 27.07.2023 12:47

może Mopik wejdzie i Thuram za KOREŁE

Seba 27.07.2023 12:47

ajj

Nerazzurx10 27.07.2023 12:46

Dumfries to też tragedia

Jaszczu91 27.07.2023 12:46

Dumfries :P

Piekarz 27.07.2023 12:46

Bardziej komedia imo

Nerazzurx10 27.07.2023 12:46

Correa to jest jednak tragedia

mauroo1902 27.07.2023 12:45

Brozovic w sumie wie jak My gramy także wie jak sie ustawić

Seba 27.07.2023 12:45

Dumfries :lol:

Nerazzurx10 27.07.2023 12:45

Jakieś średniaki z La Liga ogrywają ich 5:0 a oni nas leja aż miło

Dejwid 27.07.2023 12:45

Stanko troche też mógł sie ruszyć imo

Vercetti100622 27.07.2023 12:45

Bisseck niewypał transferowy

Jaszczu91 27.07.2023 12:45

ładna akcja arabów

Czaglar 27.07.2023 12:44

ładnie nas rozegrali

mauroo1902 27.07.2023 12:44

narazie Stankovic na plus to było akurat nie do obrony

martins2000 27.07.2023 12:44

Panu 31 podziękujemy

Piekarz 27.07.2023 12:44

Bisseck TOP

mauroo1902 27.07.2023 12:43

uhu

Claudio 27.07.2023 12:43

0-1 xD

Czaglar 27.07.2023 12:43

jaki on jest głupi

Claudio 27.07.2023 12:43

Jezu jaki to jest trup dramat

Seba 27.07.2023 12:43

Korea pierdylona

Seba 27.07.2023 12:42

polsat sport

pluto11 27.07.2023 12:42

Jest gdzie mecz

mauroo1902 27.07.2023 12:41

Correa odejdx

Czaglar 27.07.2023 12:41

Correa mistrz. Sam da radę przejść całe boisko

mauroo1902 27.07.2023 12:41

\

Claudio 27.07.2023 12:41

Correa co za debil czemu nie podał

Seba 27.07.2023 12:41

Borovik ośmieszony przez Koreę. Ależ wstyd :D

Claudio 27.07.2023 12:40

Brawo Stankovic

Claudio 27.07.2023 12:40

Szkoda ze Fofana poszedł do Arabów

Czaglar 27.07.2023 12:39

Cuadrado posadź go

Seba 27.07.2023 12:38

haha znowu Dumfries :D

Seba 27.07.2023 12:37

Dumfries w swoim stylu. Albo źle poda, albo źle przyjmie

Seba 27.07.2023 12:36

ajj ładna akcja

mauroo1902 27.07.2023 12:35

Brozo jak kosi naszych ładnie

Seba 27.07.2023 12:35

Brozo chyba na kacu

Claudio 27.07.2023 12:35

Brozo. Niech się ogarnie trochę

mauroo1902 27.07.2023 12:32

Correa jest taki bezbarwny.. ciezko bedzie go opchnąc

Seba 27.07.2023 12:31

Brozo już macha :lol:

Towarzysz 27.07.2023 12:30

nieważne

Towarzysz 27.07.2023 12:30

a nie, to barella xdddd

Towarzysz 27.07.2023 12:28

frattesi widać że kompletnie nie wie jak sie poruszać

ferii 27.07.2023 12:21

dajcie linka

Towarzysz 27.07.2023 12:20

frattesi z barellą obok siebie, pięknie

ferii 27.07.2023 12:20

macie linka?\

Claudio 27.07.2023 12:18

zajebisty ten sparing...prawie 3/4 stadionu pusta xD

Pazza12 27.07.2023 12:16

A i takie ladne zdjecie sykulskiego znalazlem :D https://twitter.com/OmzRi/status/1667779007016849409?t=bxLdauf9ycWaZV5Qjww-tQ&s=19

Towarzysz 27.07.2023 12:16

ja na przykład poglądowo się z wieloma rzeczami zgadzam z konfą, ale to, że oni są po prostu chamską reprezentacją interesów rosji w polsce, odpycha mnie całkowicie

Pazza12 27.07.2023 12:15

A powiedz mi VVujek jak ty je odrozniasz? Mecen mówił że żartowal tylko nie powiedzial o których

kontousuniete1 27.07.2023 12:15

co ciekawe Sturm Graz, byly klub RH ma nosa do napadziorów, nastepny im rosnie

Towarzysz 27.07.2023 12:15

weźcie pod uwagę, że partie polityczne są swego rodzaju reprezentacją pewnych lobby i establishmentów, to nie tak, że tusk czy kaczyński mają ideę z którą idą na wybory, oni rozgrywają gry polityczne, żerują na waszych emocjach i waszych potrzebach

Orzeu 27.07.2023 12:14

gościu przez pół roku w lidze 3 bramki strzelił

Orzeu 27.07.2023 12:14

niepojęte to dla mnie jest jak Hojlund tyle może kosztować

Vancore 27.07.2023 12:13

nie mam nic do ukrainy, mam pracownikow ukraincow

VVujek 27.07.2023 12:13

Chodzi o to że nie z każdą wypowiedzią polityka muszę się zgadzać bo jest to nie wykonalne.

VVujek 27.07.2023 12:12

Wszystkie hasła mi pasują póki co, chyba że jakieś przeoczyłem

kontousuniete1 27.07.2023 12:11

Ale Atalanta się obłowi ou

Vancore 27.07.2023 12:11

wez pod uwage ze wiekszosc ludzi w tym kraju do glosowania na konkretne partie jest zwyczajnie zmuszona z braku laku albo zeby wybrac mniejsze zlo gdy faktycznie juz przyjdzie do glosowania, popieranie jakiejkolwiek z obecnie istniejacych i liczacych sie partii politycznych uwazam za objaw spjerdolenia umyslowego i mi zwyczajnie szkoda tych osob szumnie nazywanych ludzmi, my w internecie to sie mozemy posmiac, szkoda napomiast jego rodziny najbardziej

Pazza12 27.07.2023 12:10

VVujek mowiles ze nie ze wszystkim sie zgadzasz a powiedz mi z czym sie zgadzasz. Z jakim haslem wyborczym ??

Mora 27.07.2023 12:10

Vancore musisz kochać Ukrainę i Izrael a jak nie to będziesz neonazistą, czego nie rozumiesz?

Towarzysz 27.07.2023 12:10

panowie wasza opcja polityczna oznacza jedynie tyle co jaką pozycję w społeczeństwie zajmujecie i tyle, nie dajcie z siebie robić palantów i nie kłóćcie się o byle co

mimas2316 27.07.2023 12:09

PSG z oficjalna oferta 50 mln za Hojlunda, Atalanta chce ponad 70 xd nieprawdopodobne jaki to jest scam

VVujek 27.07.2023 12:08

No kredens nic mądrego nie napisał, przyszedł wysmiac czyjąś opcje jednocześnie nie podając swojej, żeby uniknąć ataku. Typowy troll

Vancore 27.07.2023 12:06

jestem semitosceptykiem ale to tylko jedna z wielu moich zalet

Pazza12 27.07.2023 12:05

Jeszcze Vancore dowalil o Izraelu... hahahahaha

Vancore 27.07.2023 12:04

kretyns marny prowokatorze wylacz tv wlacz myslenie i wydupiaj spowrotem na dyskorda

Klinsi64 27.07.2023 12:03

Ale...

VVujek 27.07.2023 12:03

Gdy brakuje argumentów zaczyna się czepiacie słówek kredens

Pazza12 27.07.2023 12:02

Ale weslug konfederuSSiji UA to nie jest państwo....

Vancore 27.07.2023 12:02

ja bym poparl jakby ktokolwiek zaczal napjerdalac w izrael ale to nie panstwo tak naprawde

VVujek 27.07.2023 12:01

Nie popieram żadnej agresji państwa na inne państwo

intermed1 27.07.2023 12:01

ma ktoś link?

Pazza12 27.07.2023 12:01

I nie połączył kropek... masakra, masakra :D

Kredence 27.07.2023 12:01

Do podstawówki

Kredence 27.07.2023 12:00

Biologię, ty analfabeto

Vancore 27.07.2023 12:00

WSZEDZIE

Piekarz 27.07.2023 12:00

pazza nie wyłączył telewizji i nie włączył myślenia niestety masakra

VVujek 27.07.2023 12:00

Nie trzeba być biologię by wiedzieć co oznacza pierwsza miesiączka

VVujek 27.07.2023 12:00

I gdzie tam neonazizm

Klinsi64 27.07.2023 11:59

brakuje jeszcze Globusa na sb xd

Vancore 27.07.2023 11:59

nie popieram ALE...

Pazza12 27.07.2023 11:59

Sorry moje kropeczki jeszcze sie nie połączyły xD

Klinsi64 27.07.2023 11:58

vvujek napisz jeszcze ze popierasz agresje ruskich na ukrainę

Mora 27.07.2023 11:58

Neonaziści z Konfy haha pazza12 nieźle masz sprany beret od tej telewizji haha

Vancore 27.07.2023 11:58

pazza dlaczego nie przyznajesz sie tylko kompromitujesz partie paroweczek i zaginionych 100 ustaw

Kredence 27.07.2023 11:58

Biolog z Mazur

Towarzysz 27.07.2023 11:58

albo agentura

Towarzysz 27.07.2023 11:58

ale zrównywanie ze sobą stanów zjednoczonych i rosji to jest odklejka

VVujek 27.07.2023 11:57

Korwin z biologicznego punktu widzenia ma rację, ale dla mnie jest to niemoralne

Vancore 27.07.2023 11:57

nitro nie prowokuj

Towarzysz 27.07.2023 11:56

Prawda jest taka, że na kogo byś nie głosował w Polsce to będziesz wyśmiewany, bo mamy tak żałosną klasę polityczną

VVujek 27.07.2023 11:56

To jest niewykonalne.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się