Archiwum shoutboksa

Piekarz 27.07.2023 13:54

Czuję że będzie jednym z najlepszych w sezonie

Piekarz 27.07.2023 13:54

Cuadrado kozaczek totalny

mauroo1902 27.07.2023 13:53

Dzieciaki wchodzą

mauroo1902 27.07.2023 13:52

Sensi zrypał akcje szkoda

Jaszczu91 27.07.2023 13:50

sensi też powinien dostać szanse u nas. Nikt za niego nie zapłaci z naszą zdolnością do sprzedawania. A sezon długi więc się przyda

kontousuniete1 27.07.2023 13:50

No może dwójka, przesadzam

sammmmy 27.07.2023 13:49

Mop Cuadrado daje 10x lepsze piłki niż ten Dumfries...

Klinsi64 27.07.2023 13:49

jak to martins2000 mialby sie pomylic?

kontousuniete1 27.07.2023 13:49

Trójka w derbach i do spania😅

Jaszczu91 27.07.2023 13:49

cuadrado wszedł i już widać różnicę względem dumfriesa :\

kontousuniete1 27.07.2023 13:49

Milan jak to oni

Claudio 27.07.2023 13:49

Zobaczcie grę z pierwszej Thurama i jego technikę. Lukaku z Dzeko razem wzięcia w tym aspekcie nie dawali tyle komfortu

Nerazzurri83 27.07.2023 13:48

Czarna mamba daje pilki niezle

Husi 27.07.2023 13:48

O jaaa hahah przecież to będzie mem

Claudio 27.07.2023 13:47

Lautaro xD

Piekarz 27.07.2023 13:44

oni się nigdy nie nauczą

Claudio 27.07.2023 13:40

Lautaro musi grę głową poprawić

Claudio 27.07.2023 13:38

"Cuadrado w ostatnich dwóch sezonach to straszny kasztan się zrobił. Darmian i DiMarco to co najwyżej średniacy. O to mi zresztą chodziło: nie ma nikogo, kto robiłby różnicę, kto mógłby dać coś ekstra z ławki, gdyby Interowi nie szło." coraz więcej wylewów milanistow się pojawia jak przed poprzednim sezonem gdzie Inter miał skończyć poza top4 i nie wyjść z grupy LM, a Milan miał być najlepsza włoska drużyna w LM i grać z juve o scudetto

mauroo1902 27.07.2023 13:38

o Asllani dobrze niech troche w końcu pogra

mauroo1902 27.07.2023 13:33

Correa powinien uczyć sie od Thurama może coś wtedy ruszy w jego głowie

Claudio 27.07.2023 13:31

Thuram i Cuadrado gracze którzy w końcu będą mogli minąć kogoś 1na1 bo z tym był problem

mauroo1902 27.07.2023 13:31

to samo chciałem napisać Thuram już sie spłaca...

Seba 27.07.2023 13:31

Thuram już zrobił więcej niż Korea

Claudio 27.07.2023 13:27

Bo cis ienie na amerykańców tam spire

Seba 27.07.2023 13:27

też się kiedyś zastanawiałem co im tak wystaje na plecach :D

Seba 27.07.2023 13:27

chyba już nie mają tylu piniendzy

Claudio 27.07.2023 13:27

Mam nadzieję że Milanowi już nie przyjdzie do głowy żeby ściągnąć Baloguna

mauroo1902 27.07.2023 13:26

Seba wiem wiem ale śmiesznie to wyglada jak mu coś odstaje z pleców

Czaglar 27.07.2023 13:26

Haahahah liczą ilu ich jest

Seba 27.07.2023 13:25

mauroo piłkarze często zakładają takie ala pajączki do rejestrowania parametrów

intermed1 27.07.2023 13:24

atak sraczki w Al Nassr?

mauroo1902 27.07.2023 13:24

co Asllani ma na plecach ?? Pajączka ??

slawkomir11 27.07.2023 13:21

dzieki

Seba 27.07.2023 13:21

taaa Amerykańce idą w marketing ewidentnie

slawkomir11 27.07.2023 13:20

macie linka?

Vancore 27.07.2023 13:20

teraz ten kmiot

Seba 27.07.2023 13:20

Cuadrado, Di Marci, Thuram. Teraz bydzie ogień

Vancore 27.07.2023 13:20

stany pulisik i niby musah

Vancore 27.07.2023 13:19

milan otwiera sie na stany

slawkomir11 27.07.2023 13:19

macie link kochani

Seba 27.07.2023 13:15

Prawda jest taka, że gdyby nie nieporadność Dumbfriesa i Koreły, to już byłoby po meczu

Seba 27.07.2023 13:15

Milan po McKenniego. Chyba tworzą największy tartak w drugiej linii w swojej historii

VVujek 27.07.2023 13:14

No Stanko przy bramce w sumie bez szans to była setka

VVujek 27.07.2023 13:13

Bisseck mimo błędów mi się podoba widać, siłę i technikę może byc koxem

mauroo1902 27.07.2023 13:08

ogólnie muszę pochawalic młodego na bramce fajnie rzuca sie na kazdą piłke, przy golu nie miał szans. Duży plus

nicolas80 27.07.2023 13:07

panowie to dopiero początek przygotowań napewno nogi cięzkie

Czaglar 27.07.2023 13:07

Gosens obok Lautaro chyba u nas najlepiej.

mauroo1902 27.07.2023 13:07

Licze na zmiany w przerwieThuram za mistrza Correa...

intermed1 27.07.2023 13:07

Dumfries ledwo dyszy

mauroo1902 27.07.2023 13:06

Correa kolejne podanie do bramkarza odejdź natychmiast

Nerazzurx10 27.07.2023 13:06

Nicolas, lepiej nie pytaj xd

Seba 27.07.2023 13:06

haha Korea

Czaglar 27.07.2023 13:06

że strzelił, bo myślałem iż go nie ma na boisku

martins2000 27.07.2023 13:05

💪

nicolas80 27.07.2023 13:05

tucu jak tam się prezentuje?

Nerazzurx10 27.07.2023 13:05

Dumfries zrobił coś Dobrze:oooo

Claudio 27.07.2023 13:04

Frateziak z podania Dumfriesa

mauroo1902 27.07.2023 13:04

Fratessi gooool

nicolas80 27.07.2023 13:04

i jak meczycho?

Seba 27.07.2023 13:04

gool

mauroo1902 27.07.2023 13:02

Correa out... gdziekolwiek...

martins2000 27.07.2023 13:01

Tylko czekać jak KORREA złapie kontuzję,,,time

mauroo1902 27.07.2023 13:01

Telles co robi z Dumfriesem aż Dumfries nie wierzy że tak można

martins2000 27.07.2023 12:59

Pavarda dawać

ilfenomeno_9 27.07.2023 12:59

Biseck najgorszy? Nie uwazam tak, Corea, Dumfries najgorsi

Claudio 27.07.2023 12:59

Oni nie mają sił wracać. Szymek ich ładnie pogonił i dobrze.

mauroo1902 27.07.2023 12:58

wieszak na bramce Cahanoglu wal z daleko

MuCha2 27.07.2023 12:56

Biseck najgorszy

Seba 27.07.2023 12:55

On wszystko robi dobrze dopóki nie ma piłki

Husi 27.07.2023 12:54

Dumfries hahah

Seba 27.07.2023 12:53

facepalm

Seba 27.07.2023 12:53

hahahaha Dumfries

mauroo1902 27.07.2023 12:52

uhu Bisex widze też forma 2 błąd...

MuCha2 27.07.2023 12:52

Liga się przypomina i te nie wykorzystane sytuacje . Z Korea to walka o top 6

Seba 27.07.2023 12:52

Oby Szymon nie wprowadzał Thurama jak Onane

Czaglar 27.07.2023 12:52

podgardlak zdejmuj go, czy szybciej tym lepiej dla ciebie, bo zostaniesz z samym Lautaro w sezonie

Claudio 27.07.2023 12:51

Thuram niech już wejdzie po przerwie a nie w okolicach 65. Minuty

Jaszczu91 27.07.2023 12:51

Jak to nie wpadło

martins2000 27.07.2023 12:51

Lukaku soon

Nerazzurx10 27.07.2023 12:51

XDDDDD

Nerazzurx10 27.07.2023 12:51

Ale Lautaro naprawdę jest w formie, jedyny który coś robi

mauroo1902 27.07.2023 12:51

ha ha ha ha

Claudio 27.07.2023 12:51

Haha xD dobrze ze to nie mecz o punkty

Seba 27.07.2023 12:50

hahahahahahha

martins2000 27.07.2023 12:50

KORREA w Rakowie by się nie mieścił

mauroo1902 27.07.2023 12:50

Correa i Dumfries tragedia

ilfenomeno_9 27.07.2023 12:50

Jak patrze na nasza gwiazde Coree to az mi sie cos w brzuchu zaciska za kazdym razem, gdy jest przy pilce

Claudio 27.07.2023 12:49

Sparingi sparingami, ale u Correi nawet przebłysku nie ma. Kompletnie nic

Czaglar 27.07.2023 12:49

Szkoda mi Lautaro, że musi z takimi kołkami obok grać.

mauroo1902 27.07.2023 12:49

CORREA odejdź wstydu nie ma

martins2000 27.07.2023 12:49

KORREA jak najszybciej WON

Seba 27.07.2023 12:49

Joakin :D

Claudio 27.07.2023 12:48

Z Correa gramy w 10

Nerazzurx10 27.07.2023 12:48

Lautaro w formie widzę

mauroo1902 27.07.2023 12:48

bramkarz obronił

Husi 27.07.2023 12:47

Dumfries i Correa zawsze to samo

mauroo1902 27.07.2023 12:47

może Mopik wejdzie i Thuram za KOREŁE

Seba 27.07.2023 12:47

ajj

Nerazzurx10 27.07.2023 12:46

Dumfries to też tragedia

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się