Archiwum shoutboksa

VVujek 27.07.2023 09:38

No ja broniłem Inzaghiego od początku do końca bo widziałem, że te porażki straty punktów to jakieś anomalie.

Pjerun 27.07.2023 09:38

W co brnę? Ty teraz insynuujesz. Zawsze byłem obrońca Inzaghiego, nawet jak się ze mnie śmiano i wyzywano od debili. Przeanalizuj wywiady z Simone z zeszlego sezonu i komentarze. Może pomyliłeś mnie z kims

Kredence 27.07.2023 09:37

Ty brniesz

Kredence 27.07.2023 09:37

Tym się różnimy, że ja potrafię się przyznać do błędu i chwalić jak jest za co

VVujek 27.07.2023 09:36

Pjerun jaka zła akcja? Nie porównuj zwykłego odejścia do tego co zrobił Skriniar.

Pjerun 27.07.2023 09:36

Nie pisałem, że trzeba go pożegnac, a że będzie to raczej nieuniknione, że względu na wyniki i jedyne co robiłem to analiza nowych szkoleniowców

Kredence 27.07.2023 09:36

Chłopie pisałeś że trzeba będzie się z nim pożegnać po sezonie xd

Pjerun 27.07.2023 09:36

Chyba jako ostatni zostałem z nicolasem z bastionu obrońców Inzaghiego,.więc co ty piszesz

VVujek 27.07.2023 09:35

Przecież Skriniar gdyby chciał to by podpisał kontrakt. On wydymal Inter

Kredence 27.07.2023 09:35

Hipokryzja level hard

Kredence 27.07.2023 09:34

Pjerun najpierw bronił, potem zwalniał a teraz piszę że ktoś może kiedyś będzie krytykował

Kredence 27.07.2023 09:34

Inzaghi zasłużył na kredyt zaufania po tym co zrobił, ale były momenty kiedy zaslugiwal na krytykę, ale niektórzy są jak pis-po, za mną lub przeciwko mnie

VVujek 27.07.2023 09:34

Niektórzy dalej prowadzą tak zje*ana narrację xd

VVujek 27.07.2023 09:33

DOMIN98 27.07.2023 08:53 to jest jakaś idiotyczna narracja DOMIN98 27.07.2023 08:53 gdzie suning wypychało skriniara?

kontousuniete1 27.07.2023 09:33

Uratował się chłop a już mu dupa płonęła 😅

kontousuniete1 27.07.2023 09:32

No jakby tak grali do czerwca to też bym go chętnie pożegnał 😅

Kredence 27.07.2023 09:31

Po raz enty

Kredence 27.07.2023 09:31

Ośmieszasz się

Kredence 27.07.2023 09:30

Chłopie jak był kryzys na wiosnę sam pisałeś że trzeba będzie się pożegnać z inzaghim po sezonie

Dzonyy 27.07.2023 09:30

where bramkarz?

Dzonyy 27.07.2023 09:30

Dzien dobry,

Pjerun 27.07.2023 09:29

To jest moja teoria i nie mówię, że tak było na 100%. W przeciwieństwie do wielu "kibiców" nie kieruje się emocjami (głównie negatywnymi) tylko mam różne przemyślenia. Czekam tylko do pierwszego meczu gdzie tacy jak ty będą wylewać na Inzaghiego wiadra pomyj tak jak w zeszłym sezonie.

Kredence 27.07.2023 09:28

Byle się zesrac do klubu

Kredence 27.07.2023 09:28

Za grę i zaangażowanie nigdy go ludzie nie krytykowali

Kredence 27.07.2023 09:27

Twoja sprawa

Kredence 27.07.2023 09:27

Ty masz szacunek do zachowań jak skriniara, kiedy po tylu latach nie jest nawet uczciwie powiedzieć że chce odejść

Kredence 27.07.2023 09:26

Potrafiłeś wymyślać szalone teorie żeby insynuowac że Lukaku dobry a Inter biedny wszystko ukartowal, wychodzi lautaro i wyjaśnia te głupoty

Pjerun 27.07.2023 09:26

Raczej nigdy nie nazwałem właścicieli szmatami i gownami

Kredence 27.07.2023 09:24

Niczym się nie roznisz od tych co wyzywają pilkarza

kontousuniete1 27.07.2023 09:24

Ok. I tak się prawdy nie dowiemy więc

Kredence 27.07.2023 09:24

To ty wyzywasz właściciela

Pjerun 27.07.2023 09:24

Wszystkie kwasy biorą się z tego, że Suning to golodupce. Ja po prostu mam szacunek do zawodników, którzy dawali z siebie 100% w tej koszulce. Jak chcecie wyzywać, wyzywajcie

kontousuniete1 27.07.2023 09:23

Nic z tych rzeczy😅

Luki165 27.07.2023 09:23

Sory Viktoria

Kredence 27.07.2023 09:23

To teraz modne

Kredence 27.07.2023 09:23

Jak widać część kibiców Interu i tak będzie bronić piłkarza i srać na suning

Luki165 27.07.2023 09:22

Jeszcze po meczu Slavia mowil do mikrofonu ze kibice nie maja sie martwic i ze zostanie xD

Kredence 27.07.2023 09:22

Inter uczciwie poinformował gracza, skriniar już nie był tak uczciwy

kontousuniete1 27.07.2023 09:21

Powtórz mi bo mam słaby słuch😅 no dalej

Kredence 27.07.2023 09:21

Inter ponformowal skriniara że gada z PSG, skriniar dogadał kontrakt z nimi a jak klubu nie doszły do porozumienia to skriniar oszukał Inter i grał na zwłokę, wystarczyło powiedzieć że chce odejść do psg

Luki165 27.07.2023 09:21

Dokladnie i nie trzeba tego powtarzac.

Kredence 27.07.2023 09:20

Wszystko zostało powiedziane

kontousuniete1 27.07.2023 09:19

Luki sluchamy

kontousuniete1 27.07.2023 09:18

To słucham waszych teorii co tam zaszło?

domin98 27.07.2023 09:16

pełnił funkcję kapitana pod nieobecność zawodników którzy byli wyżej w hierarchii

domin98 27.07.2023 09:16

nie pieprz że skrinair był kapitanem bo nie był xd

Luki165 27.07.2023 09:15

XD

domin98 27.07.2023 09:15

?

kontousuniete1 27.07.2023 09:15

I teraz to przemyśl i zrozumiesz

domin98 27.07.2023 09:14

kapitan to nie jest funkcja tylko na boisku

domin98 27.07.2023 09:14

formalnie cały sezon był Handa, przecież nawet Supercoppa wznosił do góry a nie grał w tamtym meczu

Luki165 27.07.2023 09:14

O dd zapomnialem

Luki165 27.07.2023 09:14

No tak p

domin98 27.07.2023 09:14

Handa, DD/Brozo, potem Skriniar

Luki165 27.07.2023 09:13

Wez chlopie sie ogarnij bo piszesz takie banialuki ze glowa mala

domin98 27.07.2023 09:13

4 chyba nawet

Luki165 27.07.2023 09:13

3 w kolejce

Pjerun 27.07.2023 09:13

Handanovic był

kontousuniete1 27.07.2023 09:13

? Nie był?

Luki165 27.07.2023 09:13

Normalna rzecz Pjerun

domin98 27.07.2023 09:13

Skriniar?

domin98 27.07.2023 09:13

kto był kapitanem Interu?

Pjerun 27.07.2023 09:12

Mi bardziej chodzi o to, że teraz jest kochanie Lautaro, a jak będzie jakaś zła akcja to ci, ktorzy teraz się zachwycają będą najbardziej wyzywac

kontousuniete1 27.07.2023 09:12

Jednym słowem wyszedł kibel

kontousuniete1 27.07.2023 09:11

Liczyli że przedłuży kontrakt nawet jak go nie puszczą za 50?

kontousuniete1 27.07.2023 09:11

Luki liczyli na 70?

kontousuniete1 27.07.2023 09:10

Jesteś kapitanem Interu, nie widzisz perspektyw w klubie na powiedzmy LM, slabo

kontousuniete1 27.07.2023 09:09

Jesteś kapitanem Interu, a klub chce cię sprzedać. Słabo

Luki165 27.07.2023 09:09

Gdybysmy chcieli go sprzedac to wzielibysmy te 50 mln za niego co oferowalo PSG i Bremer biegalby w naszej koszulce.

Pjerun 27.07.2023 09:08

Przecież były jakieś newsy kiedy na ten temat. Nie wymyślam

Luki165 27.07.2023 09:08

Skriniar okazal sie typowa agatka. Tfuu

Kredence 27.07.2023 09:07

Suning złe

Kredence 27.07.2023 09:06

Pjerun wie jak było

kontousuniete1 27.07.2023 09:05

Domysły i opowieści dziwnej tresci

kontousuniete1 27.07.2023 09:02

Nie wiadomo co tam zaszło, niby go wystawili, sam chciał odejść do lepszego projektu, nie dojdziesz

kontousuniete1 27.07.2023 09:01

Na musiku

kontousuniete1 27.07.2023 09:01

bo już wcześniej kogoś sprzedaliśmy, nie byliśmy na musimy pewnie

domin98 27.07.2023 09:00

jakoś bastoni, barella czy lautaro potrafili odrzucac oferty i zainteresowanie

domin98 27.07.2023 08:58

u nas każdy jest na liście

kontousuniete1 27.07.2023 08:58

No ale zarobić mógł dać😅

domin98 27.07.2023 08:58

w FMie?

domin98 27.07.2023 08:58

gdzie go wystawili na listę?

kontousuniete1 27.07.2023 08:58

Chcieli wydymać Skrine, a on wydymał ich. Pewnie poczuł się zdradzony

Pjerun 27.07.2023 08:56

Przeciez sytuacja ze Skriniarem zaczęła się od tego, że wystawili go na listę transferową, bo potrzebne były pieniądze na samofinansujące się okienko

kontousuniete1 27.07.2023 08:54

Za Adriano odrzucił 100 od Chelsea, ale byliśmy chady

domin98 27.07.2023 08:54

tak go wypychali że go rok temu nie sprzedali mimo ofert? xDD

domin98 27.07.2023 08:53

to jest jakaś idiotyczna narracja

domin98 27.07.2023 08:53

gdzie suning wypychało skriniara?

kontousuniete1 27.07.2023 08:53

Moras ich poprostu darzył uczuciem

kontousuniete1 27.07.2023 08:52

Kiedyś to byli jak rodzina teraz to już nie to

kontousuniete1 27.07.2023 08:51

Ale wyobraźcie sobie jakby teraz Zhang wypychał takiego Zanettiego z klubu 😅

kontousuniete1 27.07.2023 08:49

Moneyball

kontousuniete1 27.07.2023 08:49

Dokładnie Pjerun

Pjerun 27.07.2023 08:47

Do czasu, aż zacznie go wypychać Suning i się skończy jak ze Skriniarem

Luki165 27.07.2023 08:44

Po tym wywiadzie Lautaro chyba raz na zawsze przestaje byc tutaj dla niektorych nadal pokemonem a staje sie prawdziwym kapitanem :) forza Lauti

kontousuniete1 27.07.2023 08:38

Oby jego strata nie okazała się zbyt kluczowa, pozostaje wierzyć

kontousuniete1 27.07.2023 08:36

Martins2000 oby nam ten Onana bokiem nie wyszedł... No ale z drugiej strony na kimś musieli zarobić niesety

kontousuniete1 27.07.2023 08:34

Czaglar 😅

Vancore 27.07.2023 06:24

on niby trenuje indywidualnie i jest przez arsenal przygotowywany do sprzedazy

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się