Archiwum shoutboksa

Vancore 26.07.2023 12:48

byl to amator totalny, poprostu wyrobiliscie sobie o nim opinie po tych dobrych fragmentach z mocnymi zespolami ale to serio byly 3 mecze w sezonie, wiekszosc jego pobytu w lazio ich kibice pierwsze co chcieli zrobic to sie go pozbyc

Czaglar 26.07.2023 12:48

Sommer właśnie sobie broni w podstawie przeciwko City

Vancore 26.07.2023 12:46

owszem correa po zmianie ustawienia i cofnieciu alberto do pomocy tworzyl duet z immobile ale nie dlatego ze byl dobry tylko dlatego ze lazio nie wydawalo pieniedzy na pilkarza a jak raz to zrobili to trafili muriqiego ktory sie obesral po pachy

Dzonyy 26.07.2023 12:45

a raczej sledzil bo teraz to hołakin griluje, a nie gra.

Dzonyy 26.07.2023 12:45

łankor rozumiem, ze kazdy mecz korei sledzi

KibicInteru 26.07.2023 12:45

U nas correa to dramat ale to nie był jakiś amtor totalny jakim go przedstwiasz

Vancore 26.07.2023 12:44

z roma nie z lazio

Vancore 26.07.2023 12:44

correa sie podobal tym co widzieli go 3x w sezonie z lazio z juve i z milanem

KibicInteru 26.07.2023 12:44

Żeby było śmiesznie to na wejściu do Interu strzelił gola głową i słabszą nogą

nicolas80 26.07.2023 12:44

Tucu świetnie pracuje na treningach. W tym sezonie zrobi super formę

Dzonyy 26.07.2023 12:44

U nas absolutna katastrofa.

Vancore 26.07.2023 12:44

w debiucie w interze nawet gazety we wloszech pisaly ze chyba sie odwrocily bieguny ziemii bo strzelil z baniaka i z lewej nogi

Dzonyy 26.07.2023 12:43

Mi sie COrrea z czasów Lacjo podobał. Cieszylem sie z transferu.

domin98 26.07.2023 12:43

dimarco też jest często ściągany, to przez to że grał słaby sezon ??

KibicInteru 26.07.2023 12:43

Correa tworzył podstawowy duet z Immobile i nie widzę sensu w mówieniu że to jakiś kmiot był

Vancore 26.07.2023 12:43

kazdy kto ogladal lazio wiedzial ze ten pilkarz nigdy w karierze nie mial zadnej regularnosci, ze mimo 189cm nie umie grac w powietrzu, ze jest samolubny i nie potrafi strzelac w pelnym biegu ani nie ma praktycznie slabszej nogi

Dzonyy 26.07.2023 12:42

jezu tu dalej o koreji

KibicInteru 26.07.2023 12:42

No rozumiem ile goli strzelił ale to nie znaczy że muszę wymyślać że był jakimś rezerwowym tylko dlatego że mi to pasuje pod narracje

Vancore 26.07.2023 12:41

27 letniego

KibicInteru 26.07.2023 12:41

Correa i Dzeko mieli się zmieniać u boku Lautaro

Vancore 26.07.2023 12:41

sciagnelismy za 33 mln 27 napastnika ktory w karierze strzelil w tamtym momencie 40 goli ogarniasz to?

KibicInteru 26.07.2023 12:40

Tak przynajmniej zakładałem

Vancore 26.07.2023 12:40

byl tez najczesciej sciaganym pilkarzem z boiskam pewnie dlatego ze gral taki dobry sezon

KibicInteru 26.07.2023 12:40

No i też u nas miał kimś takim być

KibicInteru 26.07.2023 12:39

Gdybyśmy odpadli szybko w pucharach to minuty de vrija i nie tylko by poszły w dół

Kredence 26.07.2023 12:39

Kibic, correa grał u inzaghiego po 2000 min w sezonie w lidze, to jest gracz na granicy 1 składu i ławki, nic więcej

Vancore 26.07.2023 12:39

ja mowie tylko o lidze

KibicInteru 26.07.2023 12:38

No rozegrał bo graliśmy więcej meczów w sezonie niż Lazio kiedykolwiek

Vancore 26.07.2023 12:37

dobra zapytam tak, czy de vrij byl w tym sezonie rezerwowym czy podstawowym obronca? bo rozegral tyle minut lub wiecej niz correa w swoich sezonach w lazio

Orzeu 26.07.2023 12:37

u nas niestety flop totalny

Orzeu 26.07.2023 12:37

wiosną chyba 8 bramek strzelił

Orzeu 26.07.2023 12:36

Correa grał dobry ostatni sezon w Lazio

KibicInteru 26.07.2023 12:35

Jako rezerwowy grał tyle samo co jako podstawowy zawodnik?

KibicInteru 26.07.2023 12:35

To ciekawe bo pod względem liczby minut nic się nie zmieniało

Vancore 26.07.2023 12:33

ale nie dlatego ze byl taki dobry

Vancore 26.07.2023 12:32

przestal byc rezerwowym w ostatnim sezonie w lazio

KibicInteru 26.07.2023 12:29

Correa nie był rezerwowym akurat

Klinsi64 26.07.2023 12:27

Piekarz mercato e kjuzo czy jakos tak

Klinsi64 26.07.2023 12:26

30 baniek za rezerwowego lazio to sie w glowie nie miesci

Kredence 26.07.2023 12:19

No jak ktoś chce udawać że było inaczej to sory

Kredence 26.07.2023 12:19

Ja nie kwestionuje wszystkich decyzji inzaghiego, by były zarówno dobre i jak i fatalne, tylko nie ma sensu udawać że correa nie przyszedł głównie ze względu na inzaghiego, nawet jeśli wcześniej np thuram złapał kontuzje i odpadł, to correa przyszedł że względu na pracę w Lazio z inzaghim

Vancore 26.07.2023 12:18

cala 3 to absolutnie obrzydliwe wybory i zaden nie mial prawa odpalic

Vancore 26.07.2023 12:18

ja rozumiem jakby on sie wtedy usral ze to musi byc sms albo luis alberto, ktos o oczywistej jakosci ale on chcial corree, luisa felipe i leive

Vancore 26.07.2023 12:17

wlasnie dlatego ze poprzedni trenerzy tez brali pupilkow i tez byli flopami? co nie mozna sie uczyc na bledach tez innych jesli sie regularnie powtarzaja?

Piekarz 26.07.2023 12:17

Gdzie są transfery? Kur.wa mać?

Pjerun 26.07.2023 12:16

Jest różnica w cenie oczywiście, ale wtedy sprzedaliśmy Lukaku za 120mln i musielismy go zastąpić. Correa okazał się złym wyborem, zdarza się. Ale nie wiem czemu teraz kwestionować wszystkie decyzje trenera ze względu na transfer Correi? Poprzedni trenerzy też brali pupilków i też byli flopami.

Poqrv 26.07.2023 12:15

Szkoda słów, Pjerun. Oszczędź sobie nerwów, nie przetłumaczysz

Vancore 26.07.2023 12:14

wiekszosc kibicow ni chciala correi nawet za darmo wlasnie z tego powodu ze wiedzieli ze nie da sie go sprzedac a zablokuje miejsce w skladzie na dlugo, zobacz sobie jak kibice lazio sie cieszyli jak odchodzil i smiali sie z tego ile za niego klub wzial

Kredence 26.07.2023 12:12

Pjerun jeśli nie widzisz różnicy w cenie Acerbiego i correi to ciężko ci będzie zrozumieć proste rzeczy, na transferze Acerbiego nie ryzykowaliśmy nic, na correi 33 mln i kilka lat kontraktu

Vancore 26.07.2023 12:11

chocby mecz z milanem

Vancore 26.07.2023 12:11

acerbi to przychodzil na wypo i obawy byly sluszne po tym co odwalal w koncowce w lazio

Vancore 26.07.2023 12:10

granie gagliardinim to kolejny, znow przeciez marudzi ze chce centimetri e moscoli do pomocy

Pjerun 26.07.2023 12:10

Acerbi też miał być drugim Correa, większość osób płakała, że to stary dziad z Lazio

Pjerun 26.07.2023 12:09

To wziąłby Belottiego za darmo

Vancore 26.07.2023 12:09

czasem trener moze sie mylic co do niektorych zawodnikow ze wzgledu na osobista sympatie dlatego nei powinno im sie sciagac bylych podopiecznych ze slabszych klubow i correa jest idealnym przykladem ze inzaghi wlasnie taka prowincjonalna mentalnosc ma

Kredence 26.07.2023 12:07

To chyba proste i oczywiste

Kredence 26.07.2023 12:07

Gdyby nie Inzaghi to Inter by nie kupił correi

Pjerun 26.07.2023 12:07

Correa był wtedy 3 opcja, bo wcześniejsze się posypały, ale i tak będzie gadka, że to zachcianki Inzaghiego. Wtedy alternatywa był chyba tylko Belotti

martins2000 26.07.2023 12:05

Tomasz Ćwiąkała, Chukwueze to nigeryjski Arjen Robben

Kredence 26.07.2023 12:04

Zhang posłuchal inzaghiego i kupił corree za 33 mln, trudno się dziwić że wyciągnął wnioski

Kredence 26.07.2023 12:03

Zobaczymy na koniec okna

Kredence 26.07.2023 12:03

Ja rozumiem narzekać ale troche lodu

Kredence 26.07.2023 12:02

Wydali prawie 35 mln na Frattesiego, to też było jak najmniej ?

Pjerun 26.07.2023 12:02

Taki jest mental Zhangowizny

Pjerun 26.07.2023 12:01

Ale według mnie tez to nie działa u nas tak, że jak mniej wydamy na bramkarzu to więcej będzie na napastników. Na wszystkie pozycje będziemy chcieli wydać jak najmniej.

Pjerun 26.07.2023 11:59

Jeszcze obrońca i pomocnik xd

Orzeu 26.07.2023 11:53

jeśli dwóch bramkarzy uda się ogarnąć za 10 mln euro to wtedy więcej na napastnika będzie. A jak na bramkarzy trzeba będzie wydać 20 mln to co wtedy zrobimy? Na pewno będziemy mieli mniejsze możliwości

Kredence 26.07.2023 11:52

Musi być lepiej bo rok temu naprawdę było z tym tragicznie

Orzeu 26.07.2023 11:52

no może nie wiemy na co sobie możemy pozwolić przez ograniczone środki

Orzeu 26.07.2023 11:52

Pjerun 26.07.2023 11:47 Śmieszy mnie ta gadka, że klub się skupia na bramkarzu i dopiero po zakupie bramkarza rusza po napastnika. Nie da się dogadywać dwóch transferów jednocześnie czy o co chodzi?

Orzeu 26.07.2023 11:52

nom pełna zgoda co do przygotowań

Pjerun 26.07.2023 11:52

Rok temu było pewnie za dużo kombinowania przy przygotowaniach ze względu na mistrzostwa świata w środku sezonu. Teraz powinno być lepiej

Kredence 26.07.2023 11:51

Drugi raz tak przestrzelone przygotowania nie mogą się powtórzyć

Kredence 26.07.2023 11:50

Inzaghi pracuje nad kondycją fizyczną, oby to zrobił lepiej niż rok temu kiedy walkę o mistrzostwo zakończyliśmy w połowie października

Kredence 26.07.2023 11:48

Wystarczy pomyśleć i nie brać na poważnie wysrywow pismakow

Pjerun 26.07.2023 11:47

Śmieszy mnie ta gadka, że klub się skupia na bramkarzu i dopiero po zakupie bramkarza rusza po napastnika. Nie da się dogadywać dwóch transferów jednocześnie czy o co chodzi?

Kredence 26.07.2023 11:45

Będzie tańszy niż lukaku w zeszłym sezonie

pablo77 26.07.2023 11:44

no to sam dybala niech przyjdzie z Taremim :D

Kredence 26.07.2023 11:44

Jak AM zejdzie z ceny do 13-14 to kto wie

Kredence 26.07.2023 11:44

Dybała wiadomo że nie

Kredence 26.07.2023 11:44

Morata może jeszcze tak

Orzeu 26.07.2023 11:42

duet Dybala & Morata zarabiałby rocznie 20 mln euro. Szanse na to, że oni przyjdą oceniam na 0%

pablo77 26.07.2023 11:41

jakby wleciał za Correę duet Dybala & Morata to nie byłoby źle.

pablo77 26.07.2023 11:38

Dybalo przybywaj i naqurwiaj tu :D

Dzonyy 26.07.2023 11:36

Dawac ich fast :d

andyvdm 26.07.2023 11:34

A jak nie to moze i lepiej

Klinsi64 26.07.2023 11:32

a jak nie?

Orzeu 26.07.2023 11:31

Beto, Audero i Toloi :soon: :inter2021:

Klinsi64 26.07.2023 11:29

ograny w serie a,zna jezyk

Klinsi64 26.07.2023 11:28

Moratta go zna

Klinsi64 26.07.2023 11:28

Fernando Llorente jeszcze kopie piłke?

andyvdm 26.07.2023 11:07

Inzi mial dzis mokry sen o ataku Dzeko Morata

Seba 26.07.2023 10:27

aaa ok :D

Czaglar 26.07.2023 10:27

nie jest*

Seba 26.07.2023 10:26

Czyli zmienili regulamin tylko na prosbę Milanu? :D

Czaglar 26.07.2023 10:26

Biorąc pod uwagę otrzymaną od Lega Nazionale Professionisti Serie A prośbę o zrównanie zawodowych piłkarzy narodowości brytyjskiej z obywatelami UE, FIGC uznaje tę propozycję za akceptowalną”, podsumowuje FIGC komunikatem prasowym na swojej stronie internetowej.

Czaglar 26.07.2023 10:26

Nie no to jest inicjatywa jakiegoś Milaniaka

Seba 26.07.2023 10:24

chyba, że wszystkie kluby o to wnioskowały

Seba 26.07.2023 10:23

Jeśli FIGC zmieniło regulamin tylko na prośbę Milanu, bo mieli taki kaprys w związku, że kupili akurat Anglika i Szwajcara, to trochę śmieszne

Seba 26.07.2023 10:22

ale tylko w Serie A, czy w całej Europie?

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się