Jeśli FIGC zmieniło regulamin tylko na prośbę Milanu, bo mieli taki kaprys w związku, że kupili akurat Anglika i Szwajcara, to trochę śmieszne
ale tylko w Serie A, czy w całej Europie?
W sumie się nad tym nie zastanawiałem, ale nie sądzę aby to miało działać w ten sposób. Po prostu zmienili regulamin rozgrywek i od teraz zawodników z UK i Szwajcarii będą traktować w ten sposób.
Przepis raczej powinien obowiązywać zawodników, którzy zostaną zakupieniu po wprowadzeniu go, a nie przed
Odraczamy
Odradzamy płatność za rok i potem po roku odchodzi kolejny
No tak, tak to działa u nas
Czaglar, ale pytanie czy prawo działa wstecz? Transfery dokonane przed zmianą przepisów powinny być raczej liczone jako non EU
No i za rok trzeba będzie kogoś sprzedać żeby to pokryć zgadza sie
Milanowi w świetle tych przepisów schodzi Okafor, RLC i Tomori
Fratessi na obowiązek wykupu, więc już możesz liczyć że jest kupiony
Proponuję też przypomnieć sobie, że istnieje coś takiego jak podatki i to, że MU zapłaci 50mln za Onanę nie oznacza, że my mamy 50 baniek do rozdysponowania na transfery
składali oferty na Lakake to ten hajs miał iść na reinwestycje.
Bisseck 7 mln
Za Fratessiego trzeba będzie zapłacić, a kasę z dupy wezmą?, Thuram 10-15 mln za podpis
i jak oni niby się łączą z rozważaniami? Thuram z wolnego, Frattesi wypożyczony, Bisseck drobny transfer który przykryło odejście jakiegoś placka do River
Patrz na to kto przyszedł i ile trzeba za nich zapłacić.
Ty nie patrz na to, że jakas płatność jest odroczona, bo to kwestia kreatywnej polityki finansowej
Przeciez masz już Thurama, Fratessiego, Bissecka i się zastanawiasz?
Czaglar 26.07.2023 09:52 Coraz mocniej zastanawiam się, czy te pieniądze z Onany to są w ogóle do dyspozycji, bo cele niby są znane, a od 2 tygodni Mercato jakby martwe. Nie wiem co się dzieje za kulisami, ale z pogłosek wydaje się, że nie dzieje się właśnie nic.
Milaniakowi schodzi Tomori, ciekawe czy wrócą po Kamade
OFICJALNIE - Serie A, zawodnicy z obywatelstwem szwajcarskim i brytyjskim są pod każdym względem równorzędni obywatelom UE. Przepisy te będą obowiązywać w odniesieniu do sezonu piłkarskiego 2023/2024
Zhang został w samych majtkach
Mbappe w Interze
cisza cisza nagle jeb
dowiemy sie pewnie tak jak z Thuramem o tym
Coraz mocniej zastanawiam się, czy te pieniądze z Onany to są w ogóle do dyspozycji, bo cele niby są znane, a od 2 tygodni Mercato jakby martwe. Nie wiem co się dzieje za kulisami, ale z pogłosek wydaje się, że nie dzieje się właśnie nic.
Gazetta_it: Faworytem zarządu jest Balogun, ale 40mln to zbyt wiele. Morata nieaktualny. Uwaga na Beto
Inna skala
zbyt dosłownie to traktujesz, ze L=K
dobra zostawmy to. Dla mnie charakterologicznie są podobni, no Lukaku ma szybkosc up, dla Ciebie nie, i jest ok. Dyskutować zawsze można tak
sie dogadalismy. Lukak to schabowy tak jak Kane, tyle że zepsuty
o, i nareszcie
Ale to tak samo jakby powiedzieć, że zepsuty schabowy jest podobnym typem napastnika, bo też się czasem cofnie.
Chyba, że chcesz się opierać tylko na tym, że się czasem cofnie.
nie kumasz
TYP napastnika
No to jeszcze raz - to nie jest ten sam typ napastnika.
Ale jeśli uważasz, że Kane to po prostu Lukaku bez szybkości, to pozdro i z fartem.
lepsze, gorsze, lepsze... Typ mi chodzi.
to może Lewandowski xD
Zabierz mu szybkość, dodaj technikę, przegląd pola, lepsze podania i ustawianie się, pewnie też lepsze wykańczanie akcji. Faktycznie, niemal identyczni.
?
Zabierz lukaku szybkośc co ci wyjdzie
Mówienie, że Lukaku i Kane to zawodnicy podobnego typu jest bzdurą.
źródło słabe ale podobno Marotta już wie, ze Dybala chce tylko i wyłącznie pozostania w Romie. Temat już podobno nieaktualny
a gdzie tu masz bzdure słucham
Spadło mi ciśnienie i rozbolała głowa od czytania tych bzdur.
wychodzi na to że kompletny napastnik jest nam potrzebny
najlepiej z szybkością
dobra duza strzelba co sie cofnie do rozegrania, o
CorSport: Inter i Udine rozmawiają o "technicznych odpowiednikach" Serba: odSensiego do Esposito. Udinese chciałoby Fabbiana, ale Inter nie zrobi niczego, co pozbawi go kontroli nad kartą Włocha
gazetta: Samardzic priorytetem Interu do pomocy
no tak tylko szybszy i frubszy
Lukaku napastnikiem w stylu Kane'a...
ale czesc narazie juz z nim
Lukak w formie pasuje do opisu
co się cofnie i potrafi dobrze wykończyć, duzy i szybki
przydałby się taki napastnik w stylu Kane'a
Żaden Beton.
Ale raczej zwykle plotki, bez szans na zrealizowanie
Scamacca/Morata/Beto i Dybala za Corree i możemy grac
wypchnać gdzies ta Corree brac Dybalke aj
Seba Ty zgrywusie
na to nie ma szczepionki..
ciągle o jakiś pożarach, co to kogo obchodzi że świat płonie
od pół godziny oglądam TV, serwisy informacyjne i ani słowa, nic, żadnej liczby o zaszczepionych na koroniaczka
no obserwator tak pisał więc trzeba mu ufać
zdecydowanie Reinders>Frattesi
Jak Xavi dzwonił do niego to jednak będzie gwiazda ligi?
Niestety Corriere chyba najgorsze źródło zaraz po reppublice
#Inter have contacted Paulo Dybala. 🇦🇷 [via @Corriere 🌗]
@Inter_Xtra · 1 min Hellas Verona are interested in #Inter forward Sebastiano Esposito on loan. 🇮🇹 [via @NicoSchira 🌖]
No te dwa nazwiska długo krążyły że to mega talenty Damiao napastnik który tam dużo strzelał i Ganso super rozgrywający i chyba Ganso zawitał do Sevilli swego czasu i nic nie zwojował
0amietam jeszcze jak tu ludzie pragnęli Damiao
To miał być Mr X w Milanie
Bardzo go pragnąłem u nas
Ganso, ale nostalgia
a Danso to prawie jak Ganso
super chłopaki,duża macie wiedzie o nieznanych piłkarzach
No bo to kozak jest to i woła rozumiesz😅
Mbemba sporo wołał, gdy idzie o kontrakt. Z tego co pamiętam prawie 4 mln za sezon.
Trzeba być czujnym
Mbemba był za free w poprzednim okienku to OM go zawinęło a nasi smacznie spali😅
Djalo oby
Słabsza liga ale może by się odnalazl
Solet hmm ciekawy gracz
Tiago Djalo może będzie za rok za darmo, jeżeli wróci do formy po kontuzji.
Danso najpewnie skończy w Napoli.
Chalobah, Solet, Danso, Bade to fajne opcje, gdybyśmy mieli kasę...
Suma sumarum oby mądrze wydać
Quarta też. No takie luźne typowanka😅
Buon dobry grajek tylko ta przeklęta lewa noga😅
Nie wiadomo
Perez z Udine hmm
Z ligowców Buongiorno
Jeździć, próbować, rozmawiać