Archiwum shoutboksa

Seba 26.07.2023 10:23

Jeśli FIGC zmieniło regulamin tylko na prośbę Milanu, bo mieli taki kaprys w związku, że kupili akurat Anglika i Szwajcara, to trochę śmieszne

Seba 26.07.2023 10:22

ale tylko w Serie A, czy w całej Europie?

Czaglar 26.07.2023 10:21

W sumie się nad tym nie zastanawiałem, ale nie sądzę aby to miało działać w ten sposób. Po prostu zmienili regulamin rozgrywek i od teraz zawodników z UK i Szwajcarii będą traktować w ten sposób.

Seba 26.07.2023 10:19

Przepis raczej powinien obowiązywać zawodników, którzy zostaną zakupieniu po wprowadzeniu go, a nie przed

Pjerun 26.07.2023 10:18

Odraczamy

Pjerun 26.07.2023 10:18

Odradzamy płatność za rok i potem po roku odchodzi kolejny

Pjerun 26.07.2023 10:18

No tak, tak to działa u nas

Seba 26.07.2023 10:17

Czaglar, ale pytanie czy prawo działa wstecz? Transfery dokonane przed zmianą przepisów powinny być raczej liczone jako non EU

Czaglar 26.07.2023 10:16

No i za rok trzeba będzie kogoś sprzedać żeby to pokryć zgadza sie

Matti 26.07.2023 10:16

Milanowi w świetle tych przepisów schodzi Okafor, RLC i Tomori ;)

VVujek 26.07.2023 10:15

Fratessi na obowiązek wykupu, więc już możesz liczyć że jest kupiony

Xucatlan 26.07.2023 10:14

Proponuję też przypomnieć sobie, że istnieje coś takiego jak podatki i to, że MU zapłaci 50mln za Onanę nie oznacza, że my mamy 50 baniek do rozdysponowania na transfery ;)

Czaglar 26.07.2023 10:14

składali oferty na Lakake to ten hajs miał iść na reinwestycje.

VVujek 26.07.2023 10:14

Bisseck 7 mln

VVujek 26.07.2023 10:14

Za Fratessiego trzeba będzie zapłacić, a kasę z dupy wezmą?, Thuram 10-15 mln za podpis

Czaglar 26.07.2023 10:13

i jak oni niby się łączą z rozważaniami? Thuram z wolnego, Frattesi wypożyczony, Bisseck drobny transfer który przykryło odejście jakiegoś placka do River

VVujek 26.07.2023 10:11

Patrz na to kto przyszedł i ile trzeba za nich zapłacić.

VVujek 26.07.2023 10:10

Ty nie patrz na to, że jakas płatność jest odroczona, bo to kwestia kreatywnej polityki finansowej

VVujek 26.07.2023 10:09

Przeciez masz już Thurama, Fratessiego, Bissecka i się zastanawiasz?

VVujek 26.07.2023 10:08

Czaglar 26.07.2023 09:52 Coraz mocniej zastanawiam się, czy te pieniądze z Onany to są w ogóle do dyspozycji, bo cele niby są znane, a od 2 tygodni Mercato jakby martwe. Nie wiem co się dzieje za kulisami, ale z pogłosek wydaje się, że nie dzieje się właśnie nic.

Czaglar 26.07.2023 10:08

Milaniakowi schodzi Tomori, ciekawe czy wrócą po Kamade

Czaglar 26.07.2023 10:06

OFICJALNIE - Serie A, zawodnicy z obywatelstwem szwajcarskim i brytyjskim są pod każdym względem równorzędni obywatelom UE. Przepisy te będą obowiązywać w odniesieniu do sezonu piłkarskiego 2023/2024

kontousuniete1 26.07.2023 09:58

Zhang został w samych majtkach :D

kontousuniete1 26.07.2023 09:56

Mbappe w Interze :D

kontousuniete1 26.07.2023 09:55

cisza cisza nagle jeb :D

kontousuniete1 26.07.2023 09:55

dowiemy sie pewnie tak jak z Thuramem o tym

Czaglar 26.07.2023 09:52

Coraz mocniej zastanawiam się, czy te pieniądze z Onany to są w ogóle do dyspozycji, bo cele niby są znane, a od 2 tygodni Mercato jakby martwe. Nie wiem co się dzieje za kulisami, ale z pogłosek wydaje się, że nie dzieje się właśnie nic.

Jacenty 26.07.2023 09:46

Gazetta_it: Faworytem zarządu jest Balogun, ale 40mln to zbyt wiele. Morata nieaktualny. Uwaga na Beto

kontousuniete1 26.07.2023 09:33

Inna skala

kontousuniete1 26.07.2023 09:32

zbyt dosłownie to traktujesz, ze L=K

kontousuniete1 26.07.2023 09:19

dobra zostawmy to. Dla mnie charakterologicznie są podobni, no Lukaku ma szybkosc up, dla Ciebie nie, i jest ok. Dyskutować zawsze można tak :)

kontousuniete1 26.07.2023 09:17

sie dogadalismy. Lukak to schabowy tak jak Kane, tyle że zepsuty :D

kontousuniete1 26.07.2023 09:16

o, i nareszcie

DonDawido 26.07.2023 09:15

Ale to tak samo jakby powiedzieć, że zepsuty schabowy jest podobnym typem napastnika, bo też się czasem cofnie.

DonDawido 26.07.2023 09:14

Chyba, że chcesz się opierać tylko na tym, że się czasem cofnie.

kontousuniete1 26.07.2023 09:14

nie kumasz

kontousuniete1 26.07.2023 09:13

TYP napastnika

DonDawido 26.07.2023 09:13

No to jeszcze raz - to nie jest ten sam typ napastnika.

DonDawido 26.07.2023 09:13

Ale jeśli uważasz, że Kane to po prostu Lukaku bez szybkości, to pozdro i z fartem.

kontousuniete1 26.07.2023 09:13

lepsze, gorsze, lepsze... Typ mi chodzi.

Luki165 26.07.2023 09:12

to może Lewandowski xD

DonDawido 26.07.2023 09:11

Zabierz mu szybkość, dodaj technikę, przegląd pola, lepsze podania i ustawianie się, pewnie też lepsze wykańczanie akcji. Faktycznie, niemal identyczni.

kontousuniete1 26.07.2023 09:07

?

kontousuniete1 26.07.2023 09:07

Zabierz lukaku szybkośc co ci wyjdzie

DonDawido 26.07.2023 09:06

Mówienie, że Lukaku i Kane to zawodnicy podobnego typu jest bzdurą.

Jacenty 26.07.2023 09:05

źródło słabe ale podobno Marotta już wie, ze Dybala chce tylko i wyłącznie pozostania w Romie. Temat już podobno nieaktualny

kontousuniete1 26.07.2023 09:04

a gdzie tu masz bzdure słucham

DonDawido 26.07.2023 09:04

Spadło mi ciśnienie i rozbolała głowa od czytania tych bzdur. :D

kontousuniete1 26.07.2023 09:03

wychodzi na to że kompletny napastnik jest nam potrzebny :D

kontousuniete1 26.07.2023 09:03

najlepiej z szybkością

kontousuniete1 26.07.2023 09:03

dobra duza strzelba co sie cofnie do rozegrania, o

Jacenty 26.07.2023 09:02

CorSport: Inter i Udine rozmawiają o "technicznych odpowiednikach" Serba: odSensiego do Esposito. Udinese chciałoby Fabbiana, ale Inter nie zrobi niczego, co pozbawi go kontroli nad kartą Włocha

Jacenty 26.07.2023 09:01

gazetta: Samardzic priorytetem Interu do pomocy

kontousuniete1 26.07.2023 09:01

:D

kontousuniete1 26.07.2023 09:01

no tak tylko szybszy i frubszy

DonDawido 26.07.2023 09:00

Lukaku napastnikiem w stylu Kane'a...

kontousuniete1 26.07.2023 08:59

ale czesc narazie juz z nim

kontousuniete1 26.07.2023 08:59

Lukak w formie pasuje do opisu :)

kontousuniete1 26.07.2023 08:59

co się cofnie i potrafi dobrze wykończyć, duzy i szybki

kontousuniete1 26.07.2023 08:58

przydałby się taki napastnik w stylu Kane'a

DonDawido 26.07.2023 08:52

Żaden Beton.

Pjerun 26.07.2023 08:50

Ale raczej zwykle plotki, bez szans na zrealizowanie

Pjerun 26.07.2023 08:50

Scamacca/Morata/Beto i Dybala za Corree i możemy grac

kontousuniete1 26.07.2023 08:16

wypchnać gdzies ta Corree brac Dybalke aj

kontousuniete1 26.07.2023 08:15

Seba Ty zgrywusie

Imrahil 26.07.2023 08:15

na to nie ma szczepionki..

Imrahil 26.07.2023 08:15

ciągle o jakiś pożarach, co to kogo obchodzi że świat płonie

Imrahil 26.07.2023 08:14

od pół godziny oglądam TV, serwisy informacyjne i ani słowa, nic, żadnej liczby o zaszczepionych na koroniaczka

domin98 26.07.2023 08:05

no obserwator tak pisał więc trzeba mu ufać

Seba 26.07.2023 07:23

zdecydowanie Reinders>Frattesi

mimas2316 26.07.2023 00:58

Jak Xavi dzwonił do niego to jednak będzie gwiazda ligi?

mimas2316 26.07.2023 00:57

Niestety Corriere chyba najgorsze źródło zaraz po reppublice

XyzIM 26.07.2023 00:50

#Inter have contacted Paulo Dybala. 🇦🇷 [via @Corriere 🌗]

Czaglar 25.07.2023 23:54

@Inter_Xtra · 1 min Hellas Verona are interested in #Inter forward Sebastiano Esposito on loan. 🇮🇹 [via @NicoSchira 🌖]

pluto11 25.07.2023 23:47

No te dwa nazwiska długo krążyły że to mega talenty Damiao napastnik który tam dużo strzelał i Ganso super rozgrywający i chyba Ganso zawitał do Sevilli swego czasu i nic nie zwojował

VVujek 25.07.2023 23:15

0amietam jeszcze jak tu ludzie pragnęli Damiao

VVujek 25.07.2023 23:13

To miał być Mr X w Milanie

Towarzysz 25.07.2023 23:10

Bardzo go pragnąłem u nas

Towarzysz 25.07.2023 23:09

Ganso, ale nostalgia

Klinsi64 25.07.2023 22:33

a Danso to prawie jak Ganso

Klinsi64 25.07.2023 22:33

super chłopaki,duża macie wiedzie o nieznanych piłkarzach

kontousuniete1 25.07.2023 22:04

No bo to kozak jest to i woła rozumiesz😅

erebos 25.07.2023 21:59

Mbemba sporo wołał, gdy idzie o kontrakt. Z tego co pamiętam prawie 4 mln za sezon.

kontousuniete1 25.07.2023 21:55

Trzeba być czujnym

kontousuniete1 25.07.2023 21:54

Mbemba był za free w poprzednim okienku to OM go zawinęło a nasi smacznie spali😅

kontousuniete1 25.07.2023 21:51

Djalo oby

kontousuniete1 25.07.2023 21:51

Słabsza liga ale może by się odnalazl

kontousuniete1 25.07.2023 21:51

Solet hmm ciekawy gracz

erebos 25.07.2023 21:50

Tiago Djalo może będzie za rok za darmo, jeżeli wróci do formy po kontuzji.

erebos 25.07.2023 21:49

Danso najpewnie skończy w Napoli.

erebos 25.07.2023 21:48

Chalobah, Solet, Danso, Bade to fajne opcje, gdybyśmy mieli kasę...

kontousuniete1 25.07.2023 21:40

Suma sumarum oby mądrze wydać

kontousuniete1 25.07.2023 21:38

Quarta też. No takie luźne typowanka😅

kontousuniete1 25.07.2023 21:33

Buon dobry grajek tylko ta przeklęta lewa noga😅

kontousuniete1 25.07.2023 21:31

Nie wiadomo

kontousuniete1 25.07.2023 21:30

Perez z Udine hmm

kontousuniete1 25.07.2023 21:29

Z ligowców Buongiorno

kontousuniete1 25.07.2023 21:24

Jeździć, próbować, rozmawiać

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się