Archiwum shoutboksa

pablo77 25.07.2023 17:37

ujowo wyjdzie cos czuje.

VVujek 25.07.2023 17:37

Dla mnie raczej jest jasne, że za Lukaku jest Thuram

kontousuniete1 25.07.2023 17:37

Masz 80mln. 40 rezerwujesz na Lukaku. Zostaje 40 na resztę pozycji. Szukasz zawodników w cenach by się zmieścić. Lukaku mówi jednak ,,dzięki Inter, wolę Juve''.

Wiciux 25.07.2023 17:37

Moze sie zmienic prawda, lecz z lukaku to był raczej plan oryginalny jest co prawda czas na kupienie napasntika. Ale gdyby akcja z lukaku niedawna nie mial miejsca to mozliwe, że caly atak skompletowany by wylecial juz do Japonii

VVujek 25.07.2023 17:36

Ciekawe jakiego napastnika xd na rynku bieda

KibicInteru 25.07.2023 17:36

Okienko pod Di Gennaro było robione

kontousuniete1 25.07.2023 17:35

Cały plan mercato może się zmienić. Jednym słowem zamieszanie

VVujek 25.07.2023 17:35

Inter prowadził wiele negocjacji, więc stwierdzenia że okienko pod Lukaku to jakaś abstrakcja

KibicInteru 25.07.2023 17:34

No to mamy teraz 5 tygodnie na kupienie innego napastnika, chyba zdążymy

kontousuniete1 25.07.2023 17:34

Pewnie chodziło mu o to że mieli go za pewniaka do ataku i zarezerwowali te 40mln, resztę pozycji szukali tanich już bez tych 40 z budżetu

VVujek 25.07.2023 17:34

Kiedy dowiedzieliśmy się, że Lukaku dopuszczony, a kiedy odszedł Onana?

Wiciux 25.07.2023 17:33

Jakbysmy odpucili temat na poczatku okienka to bysy juz moze mieli teraz napastnika innego dogadanego

Wiciux 25.07.2023 17:33

No prowadzilismy dlugie negocjacje z chealsy, wiekszosc pieniedzy z Onany miala byc na niego przeznaczona i był naszym piorytetem na to okienko. Mielismy juz porozumienie z chelsea 35 obowiazek wykupu + oplata za wypozyczenie

VVujek 25.07.2023 17:30

Co konkretnie bylo zrobione pod Lukaku wytłumaczcie mi to fast

VVujek 25.07.2023 17:29

Już to któryś raz czytam

VVujek 25.07.2023 17:29

Skąd wy takie brednie bierzecie, że okienko było robione pod Lukaku

VVujek 25.07.2023 17:28

WICIUX 25.07.2023 17:08 Całe okienko robic pod niego i na koniec sie na nas wysrał

VVujek 25.07.2023 17:28

Wy nie zapominajcie, że w kolejnym okienku będzie trzeba zapłacić za Fratessiego za Thurama było trzeba wyłożyć 10-15 mln i tak dalej xd

Kredence 25.07.2023 17:27

pewnie zagrozil odejsciem szymon xD

Kredence 25.07.2023 17:27

PJERUN 25.07.2023 17:06 Tak naprawdę gdyby nie Inzaghi to byśmy pewnie jeszcze musieli dodatkowo kogoś sprzedać

kontousuniete1 25.07.2023 17:27

Jak na 6ego

kontousuniete1 25.07.2023 17:26

Kontakt za wysoki pewnie

pablo77 25.07.2023 17:25

czemu my go nie wzielismy na takich warunkach

martins2000 25.07.2023 17:25

Audero zadeklarował gotowość dołączenia do Interu

KibicInteru 25.07.2023 17:25

40 już wydaliśmy na Frattesieg przypominam

kontousuniete1 25.07.2023 17:24

Zaraz wyjdzie że 10😅

pablo77 25.07.2023 17:24

Juventus dogadał się z Barceloną, wypożyczenie Francka Kessiego z OPCJĄ wykupu 10-15mln...

Pjerun 25.07.2023 17:23

Obstawiam, że wydamy max 30

kontousuniete1 25.07.2023 17:21

Byłoby ok, ja stawiam że pół do wydania pół do kieszeni

Wiciux 25.07.2023 17:19

55 + wciskanie lazaro, sensiego, esposito czy kogo tam jeszcze na zbicie cen

kontousuniete1 25.07.2023 17:19

On i te jego dziecięce gierki

kontousuniete1 25.07.2023 17:17

Pazza taka to ta Lakaka właśnie jest

Wiciux 25.07.2023 17:17

80 mln napewno nie wlozymy w transfery jesli wlozyly 55 około to juz jest dobrze i nie ma co narzekac znajac nasza sytuacje

Wiciux 25.07.2023 17:16

*sie nie ruszy

Wiciux 25.07.2023 17:15

Dlatego zaryzykowali z thuramem i dali mu te 6 mln euro netto (tym bardziej ze byl naszym celem juz w styczniu), aby teraz nie palił nam sie grunt pod nogami i bysmy musieli 2 napastnikow kupic. A tak potrzeba 1 bo correa sie raczej nigdzie nie ruszy

kontousuniete1 25.07.2023 17:15

Wielki chłop i dobry egzekutor. Właśnie kogoś takiego nam trzeba

Pazza12 25.07.2023 17:14

Dziwi mnie ze nic nie mowi. Boi sie ze jak powie jak to wygladalo z jego strony to nawet jude sie od niego odwroci?

kontousuniete1 25.07.2023 17:14

Breel Embolo też za Big Roma mogliby rozważyć

kontousuniete1 25.07.2023 17:13

Z tym Lukaku to racja. A wcześniej olaliśmy darmowego Dybalke. Kto mógł wiedzieć

Pjerun 25.07.2023 17:10

Prawdy nikt nie zna tak naprawdę. Ale warto mieć zawsze alternatywy, szczególnie, że negocjacje z Chelsea były mozolne

Wiciux 25.07.2023 17:08

Całe okienko robic pod niego i na koniec sie na nas wysrał

Wiciux 25.07.2023 17:07

Dlatego tez w tym roku jestesmy na rynku bardziej aktywni i jest wiecej transferow przychodzacych i wychodzących oraz jedna wieksza sprzedaz byla potrzebna teraz aby można bylo to dobrze reinwestowac. Jedynie z bramkarzami sie sytuacja skomplikowała, lakaka ma coś nie pokolei w głowie więc tutaj duet M&A nic nie zawinił

Pjerun 25.07.2023 17:06

Tak naprawdę gdyby nie Inzaghi to byśmy pewnie jeszcze musieli dodatkowo kogoś sprzedać

Pjerun 25.07.2023 17:06

Simone powinien walnąć pięścią w stol

Tom_Hardy 25.07.2023 17:05

Wqurwiac mnie zaczyna to mercato. 80 baniek i nie mamy na koniec lipca podstawowego bramkarza i napastnika za Lukaka

kontousuniete1 25.07.2023 17:02

Bo pewnie tak chce Zhang niestety

kontousuniete1 25.07.2023 17:01

Gimnastyka będzie niezła by zarobić i się wzmocnić jeszcze😅

Wiciux 25.07.2023 16:57

Jeśli będziemy mogli reinwestować kase z Onany i z mniejszych sprzedaży (males, colido moze lazaro lub sensi jeśli wg odejdą) w transfery to będzie dobrze

kontousuniete1 25.07.2023 16:49

Niezła kasa jakby była na same wzmocnienia

Pjerun 25.07.2023 16:27

Gdzie wzmocnienia Panie Zhang?

Pjerun 25.07.2023 16:27

Przypominam, że wg Transfermarkt Inter jest w te mercato 81 mln na plus

KibicInteru 25.07.2023 16:18

Z mbappe będziemy tyle bramek strzelać że można olać tego bramkarza

Pazza12 25.07.2023 15:58

Wiec te 7mln nie jest jakas wygorowana kwota

Pazza12 25.07.2023 15:57

"Zrozumiałe jest, że Sampdoria woli zarabiać: z drugiej strony klub z Genui zapłacił za niego Juventusowi 20 milionów euro w 2019 roku."

kontousuniete1 25.07.2023 14:59

...

kontousuniete1 25.07.2023 14:59

to ile oni chcą? 20?30?

kontousuniete1 25.07.2023 14:59

10+5 w bonusach i dawać go już

Jacenty 25.07.2023 14:56

Sommer to już pewniak, więc Audero to opcja za Trubina... więc w takim razie czy to oznacza, że w ogóle z niego zrezygnujemy czy to opcja na rok...

Jacenty 25.07.2023 14:53

za dużo baboli widziałem tego Audero

kontousuniete1 25.07.2023 14:49

chociaż wiadomo chciałoby się lepszych na dwójke

kontousuniete1 25.07.2023 14:47

na jedynke może im troche brakować umiejętności jednak

kontousuniete1 25.07.2023 14:47

na dwójke to nie placki

VVujek 25.07.2023 14:46

Ja bym wziął opcje budżetowa w postaci, Silvestri

VVujek 25.07.2023 14:44

Czy ja wiem czy Audero taki placek.. Moim zdaniem, nie. Typ grał w gówno klubie.

Czaglar 25.07.2023 14:41

Trzymajcie mnie

Czaglar 25.07.2023 14:41

Już nawet placki jak Audero kosztują 7 baniek

KibicInteru 25.07.2023 14:35

Tylko trubina za rok poproszę

HB 25.07.2023 14:35

Ehh

KibicInteru 25.07.2023 14:34

Sommer na rok styknie

Chuchu 25.07.2023 14:34

Cały sezon z Sommerem na "jedynce", no nie wiem, nie jestem przekonany

Orzeu 25.07.2023 14:34

cierpliwości Panie Piekarz

VVujek 25.07.2023 14:33

Też myślę,że Sommer nr1

domin98 25.07.2023 14:32

kibic sommer jako numer 1 będzie

Chuchu 25.07.2023 14:31

Kluby wiedzą, że mamy hajs za Onanę, więc od razu żądają więcej :D

Piekarz 25.07.2023 14:30

Fascynujące że nasze marczetto stanęło w miejscu właśnie wtedy jak dostaliśmy 50 baniek za Onanę

VVujek 25.07.2023 14:29

No Lukaku to może rywalizować o miano dzban roku sam ze sobą

KibicInteru 25.07.2023 14:28

Sommer na rok i potem Trubin?

Chuchu 25.07.2023 14:28

Bramkarzy od lat mieliśmy top, więc jak Samir zaliczył zjazd, a teraz nie mamy następcy Onany to dziwnie tak

KibicInteru 25.07.2023 14:28

Audero jako nr2 ok tylko kto nr1?

Piekarz 25.07.2023 14:28

no i nie zapominajmy o 0) Romelu Lukaku

Piekarz 25.07.2023 14:27

3 z 4 można zamienić ewentualnie

Piekarz 25.07.2023 14:27

1) Julio Cesar 2) Gigi Buffon 3) Oliver Kahn 4) Edwin van der Saar 5) Manuel Neuer

Chuchu 25.07.2023 14:27

Mówię o XXI wieku

coco 25.07.2023 14:27

Audero jako 2 może być, lepszej kandydatury nie ma

KibicInteru 25.07.2023 14:27

Neuer

Chuchu 25.07.2023 14:27

Jeślo chodzi o prime to Cesar najlepszy, Samir drugi, trzeci Toldo

VVujek 25.07.2023 14:27

Dla mnie również Handanovic top5

coco 25.07.2023 14:26

Guarro - L’Inter ha presentato un’offerta alla Sampdoria per Audero: sul piatto 7M€

VVujek 25.07.2023 14:26

Van der Sar

KibicInteru 25.07.2023 14:25

Buffon, Cech na pewno

Piekarz 25.07.2023 14:24

Dawajcie top 5 bramkarzy naszych czasów według was

Piekarz 25.07.2023 14:24

Może i krótko. Ale za to był to najwyższy prime ze wszystkich bramkarzy w XXI wieku.

KibicInteru 25.07.2023 14:23

Guarro*

KibicInteru 25.07.2023 14:23

Oferujemy 7mln za Audero wg Guarri

VVujek 25.07.2023 14:23

Cesar krótko miał swój prime

Paolo92 25.07.2023 14:22

PSG 0-0 Al Nassr

Piekarz 25.07.2023 14:22

No to jak na skille to Julio Cesar idealny

VVujek 25.07.2023 14:22

Nie ma co patrzeć na wzrost, liczą się skille.

Piekarz 25.07.2023 14:20

Przecież to był kozaczek totalny

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się