FabrizioRomano - Ionut Radu al Bournemouth! Here we go! Trovato l'accordo per firmare il portiere dell'Inter in prestito con diritto di riscatto.
Skoro Buffon 2 lata starszy ciągle może grać, to czemu nie JC?
A w kwestii drugiego bramkarza to uśmiechnąłbym się do Julio Cesara, serio
Niby zarząd pokłada jakieś nadzieje w Stankoviciu, dostał nagrodę dla najlepszego piłkarza w swoim klubie, a ciekawi mnie czy faktycznie ma potencjał by zostać nr. 1 w przyszłosci
Może też niski ale za to kozaczek
Ja bym tu jakiegoś Ter Stegena bardziej widział
no to won z kurduplem
187 ma również nasz Filip Stanlovic
Sommer kurdupel pieprzony
a teraz sporo klubów szuka zawodników do mają przynajmniej 190+
Julione jeszcze bronił w erze trochę mniejszych bramkarzy
No ja nie mam zaufania do bramkarzy o nieimponującym wzroście
Julio Cesar miał 187, no ale on był skoczny i zwinny jak ryś
Ciekawe w ilu stykowych sytuacjach nie starczyło
Yann Sommer to #Inter is at the FINAL STAGE. Contract until 2025. 🇨🇭 [via @NicoSchira 🌖]
Jak do tej pory mu starczyło to nie będzie tragedii ;p
Yann Sommer fajny bramkarz z umiejętnościami, ale martwi jego 183 cm...
28+3-4 bonusy
coś pod 30mln bodajże?
Ponad 30 mln za reprezentanta Mali
Atalanta ustaliła z UD Almería warunki rekordowego transferu Ela Bilala Touré - donosi Sky Sport Italia.
Mbappe bardzo spodobał się projekt samofinansującego mercato wiec postanowił się samemu sfinansować
Piękna grafika mercato live jestem dumny
projekt lotniska ?
od tego czasu w głowie Francuza jest tylko jeden klub
Ausilio zaczepił Mbappe na lotnisku w Paryżu i pokazał mu projekt
19 letni srodkowy pomocnik, ma łatkę talentu
Milan poprosił Salzburg o informacje dot. transferu Lucas Gourna-Douath
Ponoć temat Mbappe robi się na serio
Boga podobno kosztować bedzie 16+2
bramkarz za 20 mln alternatywa dla tyba za piątkę xd
Jeremy Boga najlepszy drybler Serie A
CdS: Inter traktuje E. Martineza jako alternatywę dla Sommera i tylko pod okreslonymi warunkami - jeśli AV zażąda 30mln euro, transfer nie dojdzie do skutku
Jeremie Boga we wtorek testy medyczne w Nicei
zgadzam się
dokl fajny grajek
o patrz jaki awans Amrabat zaliczy. Bardzo fajny grajek dziwię się że nikt z topu go nie wziął w Serie A jak była okazja
Jacenty 25.07.2023 10:04 Amrabat ustalił warunki kontraktu z MU
Kamada zaoferował się Lazio. Chciałby kontrakt do 2027 r. płatny 3mln/rok
Nantes zainteresowane Drągowskim
Według Transfermarkt jestesmy w te okienko na plusie 81 milionów euro
gazetta_it: zielone światła dla Sommera ma przyjść najpóźniej jutro
Amrabat ustalił warunki kontraktu z MU
Kontrakt do 2025 SOMMER
gazetta_it: Przestój z transferem Sommera nie wynikał z kwestii ekonomicznych, ale z veta Tuchela. Zielone światło blisko
gazetta_it: Inter złożył ofertę 10mln euro za Trubina i nie ma zamiaru jej podnosić. Uważa się to za rozsądną kwotę za zawodnika, któremu kontrakt wygasa w 2024 r. Alternatywą jest audero
znowu dostali na łeb xD
Bayern chciał być sprytny zabrał im Sommera, ale nic z tego
Bayern dostawał od Borussi Mo regularnie, Sommer czesto bohaterem był tych meczów
Onana grał lepiej nogami niż Gaga xD
co by nie mowic spadek jakosci na bramce raczej odnotujemy, głownie chodzi mi o mozliwosc rozegrania akcji
a tez im tylek ratowal bo by wiecej wylapali
padło na niego
a w bayernie chyba chcieli znalezc kozla ofiarnego porazki z city
Sommer w Borussi Mo wymiatał
Sommer to nie byle jaki placek, więc nawet jakby mieli nie kupić Trubina, to wielkiej katastrofy nie będzie
15mln to i tak super oferta
...
30mln ma rok do konca
Tych Ukraincom to się całkiem odkleiło po Mudryku
Szachtar w końcu ulegnie, aby nie ryzykować straty za rok za darmo
Seba racja
nie jestem pewien nie chce kłamać
klepnęli Sommera, to teraz będą mogli na spokojnie negocjować Trubina
tyle chyba od Bayernu chcieli
Dziwna sprawa z tym Bono naprawde. Ale jak Sevilla spiewa za niego 20?mln to chyba sobie darujmy
sommer
Bono wymiótł tylko w finale LE z nami
I teraz jesteśmy pod ścianą każdy wie że szukamy bramkarza, ceny up
Bono drugi Ochoa? Na mundialu wymiata a w klubie słabo
jakoś żle to wszystko rozegrane
Vicario teraz by wpadł jak złoto... Tottenham ma Paraticiego a ten wyłapuje z Serie A eh
jak za jakies grosze to bym nawet go wzial 32 lata to dla bramkarza nie tragedia
bono mial dobry mundial ale ogolnie to byl krytykowany za gre w klubie
Jest też bramkarz Valencii chociaż on pewnie drogi...a my dalej walczymy o Sommera a czas mija
Tak mi sie wydawało, ze gdzieś o tym slyszałem...Bono dobry bramkarz, nie czaje dlaczego nie zapytamy o Marokanczyka
M'Bappe: Mister 1 mld €.....Corriere dello Sport pisze o ofercie szok z Al-Hilal: 700mln euro dla Kyliana za gre do czerwca 2024+300mln euro dla PSG.....mamy tyle w kasie aby przebić ofertę Arabów?
Balogun kij wie jak sobie poradzi w serie a. stać na na niewiadomą za 40 mln?
Augusto tylko w przypadku odejścia gosensa zamiast demirala prędzej Toloi rok kontraktu i jest tańszy
Trubin Demiral i Balogun to powinny być priorytety a Sommer to może na 2 przychodzić
byłby sztos jak na nas
Chciałbym Sommera, Turbina, Demirala, Augusto, Scamakkę , Samardzicia
O Mbappe możecie sobie pogadać jedynie w kontekście letniego mercato, na pewno nie tego Interu
Ryzyko jest takie, że jak zostanie to zaczną go pomijać więc ostatecznie pogranie rok gdzieś indziej w wypadku tego wypożyczenia jest jakimś tam przedziwnym, ale kompromisem
No on jest skokusowany na odejście za darmo do Realu i dlatego wszystkie inne kierunki teraz ma odrzucać, bo to zamknie mu drogę jeśli sam Real w tym okienku nie złoży oferty.
chyba, że on sam się po prostu na to upiera
ale to już lepie dla nich sprzedać go nawet teraz po kosztach, aby nawet kilkanaście milionów zarobić, więc tak, czy siak bez sensu to wypożyczenie
No chyba, że faktycznie tam już tak iskrzy, że wchodzi opcja pogrania rok poza PSG, aby kontrakt się skończył
no dokładnie takie, bo już kombinowali, że nie chce nigdzie transferu, bo chce do Realu za rok najpóźniej to jak go wypchną na płatne wypożyczenie to się zgodzi, bo za rok tak czy tak zostanie wolny.
tym dziennikarzom to się faktycznie nudzi
ale mu się kończy za rok kontrakt, więc jakie wypożyczenie?
Nawet za Mbappe idzie oferta wypożyczenia
Tottenham and Inter want Kylian Mbappé on LOAN. @Tanziloic 🇫🇷
martins opisz, czy Milan z Czukwueze już Scudetto czy jeszcze nie?
Bo to był największy debilizm wiedząc że Onana i tak zostanie sprzedany nie mieć dogadanego zastępstwa
Giga pionkiem
tez pionkiem
Jeżeli Sommer jest pionkiem to kim w takim razie jest Dragawski ?