Archiwum shoutboksa

kontousuniete1 25.07.2023 19:28

Mamy świetną taktykę więc nie ma sie co obawiać

Klinsi64 25.07.2023 19:28

Trubina z rocznym kontraktem z rozdupconego doniecka wyrwac nie potrafią

VVujek 25.07.2023 19:28

Gdyby Inter kupił bramkarza przed sprzedażą Onany to Man UTD płaciło by mniej bo wiedzieli by że i tak musisz sprzedać. W obecnej sytuacji wiedzą, że Inter ma kasę i tak to się kręci

Xucatlan 25.07.2023 19:28

Przecież jest kilku kandydadtów na bramkę. Mamy rzucać w panice ile zawoła inny klub, bo trzeba szybko?

kontousuniete1 25.07.2023 19:27

bedzie dobrze

kontousuniete1 25.07.2023 19:27

no takie to po omacku troche wszystko

Klinsi64 25.07.2023 19:27

narodowa cecha polaków domagać sie bramkarza za bramkarza 😁

VVujek 25.07.2023 19:26

Nie ma czegoś takiego, że masz kogoś w garści

Klinsi64 25.07.2023 19:26

czego wiecej trzeba?opierdzielic Barelle do City?

kontousuniete1 25.07.2023 19:26

Wujek bo to narodowa cecha Polaków xD

VVujek 25.07.2023 19:26

No bełkot to ten ciągły płacz

Klinsi64 25.07.2023 19:25

sprzedalismy bramkarza nie majac w garsci zastepstwa xd

Klinsi64 25.07.2023 19:25

ale bełkot

Klinsi64 25.07.2023 19:24

Xd

VVujek 25.07.2023 19:24

Są ludzie którzy non stop tylko narzekają, bo śni im się drugie City czy PSG. Moim zdaniem Inter działa bardzo dobrze mimo problemów.

kontousuniete1 25.07.2023 19:23

Podyskutować zawsze możemy tak

Pjerun 25.07.2023 19:20

Może w te okienko będzie ciekawy ostatni dzień mercato. Ostatnio to mieliśmy zamknięte okno na kilka dni przed deadlinem

VVujek 25.07.2023 19:19

Kompromituja to się ludzie takimi tekstami jak klinsi napisał. Zarząd działa tak,, że graliśmy w finale CL, a płacz jest co okienko.

kontousuniete1 25.07.2023 19:19

... Jakoś tak bez jasnego planu działania

Klinsi64 25.07.2023 19:17

kompromitacja zarzadu

erebos 25.07.2023 18:57

Może być Milinković-Savić w Interze. Poszło zapytanie w sprawie Vanji do Torino.

Pjerun 25.07.2023 18:54

Szybszy od Dzeko

kontousuniete1 25.07.2023 18:52

Trudno powiedzieć

kontousuniete1 25.07.2023 18:51

Na outsiderów ok

kontousuniete1 25.07.2023 18:51

Za wolny, nie pójdzie z kontra

kontousuniete1 25.07.2023 18:51

Na lepsze zespoły Scamacca odpada

kontousuniete1 25.07.2023 18:49

Nie kółek inzaghi icardi

kontousuniete1 25.07.2023 18:49

Cofający się killer kogoś takiego nam trzeba

kontousuniete1 25.07.2023 18:48

Jak u Scamacci z wykończeniem

Claudio 25.07.2023 18:37

no i Samardzic strzelil gola z Lipskiem

VVujek 25.07.2023 18:34

Ja lubię Scamacce ma potężna bombę w nodze. Chciałem go już w poprzednim sezonie w pakiecie z Fratessim

Pjerun 25.07.2023 18:25

Ja coś czuję, że Scamacca przyjdzie

kontousuniete1 25.07.2023 18:23

No ale z lepszym wykończeniem. To może i by był ok. Nie wiem nie płacą nam mamy im napastników szukać😅

VVujek 25.07.2023 18:21

Bardziej jak Martinez xd

VVujek 25.07.2023 18:21

Nie

kontousuniete1 25.07.2023 18:18

To taki typowy kółek chyba jak Dzeko co

VVujek 25.07.2023 18:17

Napoli już się podobno kręci obok niego

kontousuniete1 25.07.2023 18:16

Jest tańszy😅

kontousuniete1 25.07.2023 18:16

Ma jedną wielką zaletę względem Embolo i to może przeważyć

VVujek 25.07.2023 18:15

Niedawno kopał sobie w Serie C i D

VVujek 25.07.2023 18:15

Może byc Cheddira król strzelców serieb

kontousuniete1 25.07.2023 18:14

Z Bari serie B taki koks?

kontousuniete1 25.07.2023 18:13

A ty kogo proponujesz

VVujek 25.07.2023 18:13

Zdecydowanie wolał bym Cheddire

kontousuniete1 25.07.2023 18:13

Pojęcie względne

kontousuniete1 25.07.2023 18:12

12 bramek na 30 sytuacji czy jak Lautaro 20 na 100

VVujek 25.07.2023 18:10

12 bramek w L1 to mało

kontousuniete1 25.07.2023 18:09

To mój typ. Ale go i tak nie wezmą więc kij im w oko😅

kontousuniete1 25.07.2023 18:09

Wtedy był mlodzikiem

kontousuniete1 25.07.2023 18:08

I 2

kontousuniete1 25.07.2023 18:08

Wujek mówię ci o ostatnim sezonie

kontousuniete1 25.07.2023 18:07

I jeszcze jeździ na tyłku na połowie przeciwnika, 2 takie pitbulle z Martinezem

Claudio 25.07.2023 18:06

jakby ktoś chciał sobie Beto i Samardzića pooglądać ;) https://www.youtube.com/watch?v=GyLaTFwN034

VVujek 25.07.2023 18:05

Schalke i BM

kontousuniete1 25.07.2023 18:05

A i tak 12 ukuł z małej liczby sytuacji bramkowych

VVujek 25.07.2023 18:05

Oba kluby Bundesligi go oddały bez żalu

kontousuniete1 25.07.2023 18:05

Gra w Monaco gdzie ma strzelbę Ben Yeddera

kontousuniete1 25.07.2023 18:04

Wujek to taka łatkę mu przypięli kiedyś

VVujek 25.07.2023 18:04

Oddał bym Fabbiana najszybciej z tej 3

kontousuniete1 25.07.2023 18:03

Mogliby go rozważyć. Idealny profil, dobry killer, u nas tego brakuje i cofa się do rozegrania

Jacenty 25.07.2023 18:02

fcinternewsit: istnieje wielka wiara Interu w Samardzicia. Trwa próba zrozumienia w jaki sposób można odblokować negocjacje. Udinese zapytało o Fabbiana. Rozmowy dotyczyły również Esposito i Sensiego

VVujek 25.07.2023 18:02

Embolo to raczej taki niespełniony talent xd

kontousuniete1 25.07.2023 18:00

Presuje dobrze, i lubi się cofnąć do rozegrania

Wiciux 25.07.2023 18:00

Wiciux 25.07.2023 17:58 23 lata i przychodzi z daniiWiciux 25.07.2023 17:58 23 lata i przychodzi z danii bisseck jak bedzie dobrym zmiennikiem dla basto to juz spełni oczekiwania

kontousuniete1 25.07.2023 17:58

Breel Embolo 2 raty po 10mln. Dobry zawodnik. 26 lat. Szybki, duży😅 na ścianę zagrasz i głowę zgra, dobry egzekutor

Wiciux 25.07.2023 17:58

23 lata i przychodzi z danii

martins2000 25.07.2023 17:54

C345Sam ten jeden gosc to podał i plota lata po twitterku

VVujek 25.07.2023 17:52

Nie chce już tego Lukaku, typ kibicował Chelsea ta zapłaciła za niego fortunę, a ten robi bagno xd

Pjerun 25.07.2023 17:52

I z Bisseckiem będą wyglądać prawie jak blizniacy

Pjerun 25.07.2023 17:51

Najlepsza opcja, może jakieś wypożyczenie z wykupem się uda

Czaglar 25.07.2023 17:49

Mam nadzieję, że jest w tym coś prawdy. Zamiast uganiać się za wrakami lepiej zainwestować czas w Angola, bo z tego będą pieniądze w przyszłości

Czaglar 25.07.2023 17:49

Inter_Xtra · 23 min 🚨 Chelsea are now pushing the sale of Trevoh Chalobah. Talks between #Inter and Chelsea for Chalobah are advancing. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 [via @C345Sam ]

kontousuniete1 25.07.2023 17:47

...

kontousuniete1 25.07.2023 17:47

Albo ktoś sobie jaja robił

kontousuniete1 25.07.2023 17:47

Czytałem gdzieś że on dalej wysyła do Interu filmiki z przygotowań do sezonu...😅

Kredence 25.07.2023 17:45

tak bylo musicie mi wierzyc

Kredence 25.07.2023 17:45

teraz jak kibice juz winia lukaku to zhang moze uciec z kasa do chin

kontousuniete1 25.07.2023 17:45

No chyba położyli 40, już było dograne tylko ekipa Kaku niedostępna

Kredence 25.07.2023 17:44

tak bylo to pewne

Pjerun 25.07.2023 17:44

Trzeba trzymać kciuki, że te 40mln, które chcieliśmy dać za Lukaku faktycznie istnieja

VVujek 25.07.2023 17:44

Ten Bisseck będzie drugi Bastonim :D

Kredence 25.07.2023 17:44

Inter nie chcial lukaku, gadali o tym wszyscy od trenera po marotte, ale to byla zmylka zeby kibice sie nie wkurzyli, zrobili z lukaku kozla ofiarnego, zeby curva nie wywiesila przescieradel krytykujacych klub

kontousuniete1 25.07.2023 17:44

By się dogadali😅

VVujek 25.07.2023 17:44

Mi się podobają transfery Interu, a to jeszcze nie koniec

kontousuniete1 25.07.2023 17:44

No pewnie, ja też się cieszę🙂 nie był wart takiej kasy, Juve mogło utopić ładnie jeszcze 12mln kontrakt ajj... No nic trzeba trzymać kciuki 😅

VVujek 25.07.2023 17:43

Ta jasne położyli, ciekawe skąd xd

VVujek 25.07.2023 17:42

Do tego dołożyć zeszłoroczny koszt wypożyczenia i cieszę się, że daliśmy spokój

kontousuniete1 25.07.2023 17:42

Sercem bardziej się kierowali niż rozumem. Ale 40 na stół położyli więc

Pjerun 25.07.2023 17:42

Pewnie, że nie chciał. Ale w sumie nikt nie ma pretensji, bo cała wina leży po stronie Lukaku przecież, co nie?

VVujek 25.07.2023 17:41

Inter chciał wykorzystać sytuację, że ten robi syf w Chelsea i go znowu wypożyczyć

VVujek 25.07.2023 17:40

Mi się i tak wydaje, że Inter nie chciał wydawać 30-40 mln na 30 letniego Lukaku, dołożyć do tego jego pensje +podatek i wyjdzie ogromną suma.

Pjerun 25.07.2023 17:40

Mi się wydaje, że nie było tych 40 na Lukaku i tak się zrodził problem

kontousuniete1 25.07.2023 17:39

Tak myślę, M&A byli nieźle wkurzeni więc

kontousuniete1 25.07.2023 17:38

Całe mercato mogłeś inaczej rozegrać

pablo77 25.07.2023 17:38

merkato takie o kant dupy rozbić

kontousuniete1 25.07.2023 17:37

Kupujesz napastnika za 40 lub

pablo77 25.07.2023 17:37

ujowo wyjdzie cos czuje.

VVujek 25.07.2023 17:37

Dla mnie raczej jest jasne, że za Lukaku jest Thuram

kontousuniete1 25.07.2023 17:37

Masz 80mln. 40 rezerwujesz na Lukaku. Zostaje 40 na resztę pozycji. Szukasz zawodników w cenach by się zmieścić. Lukaku mówi jednak ,,dzięki Inter, wolę Juve''.

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się