Archiwum shoutboksa

kontousuniete1 25.07.2023 21:23

Może by go tanio wyrwali

kontousuniete1 25.07.2023 21:23

Sevilla chce sprzedawać

kontousuniete1 25.07.2023 21:23

21 lat, wybaczamy mu

erebos 25.07.2023 21:21

Tanguy miał przeciętny sezon w Sevilli i ostatni w Bayernie. Wydali na niego 16 mln, więc będą chcieli większość odzyskać, a do tego Bayern ma pierwokup. Umiejętności ma fajne, dobry technicznie, ale czasami ma problemy z koncentracją.

kontousuniete1 25.07.2023 21:21

Tani dobry młody wszystko się zgadza

kontousuniete1 25.07.2023 21:17

Mógłby u nas wypalić

kontousuniete1 25.07.2023 21:16

Przede wszystkim tani😅

kontousuniete1 25.07.2023 21:15

Nianzou ok grajek mlodziak

kontousuniete1 25.07.2023 21:15

Nowy jestem

VVujek 25.07.2023 21:12

Ciekawi mnie gdzie Nicolas i skąd wziął się carlos911 na fci

kontousuniete1 25.07.2023 21:08

7,5mln, do rozważenia

kontousuniete1 25.07.2023 21:07

Nianzou z Sevilli, prawa noga, 21 lat, w pojedynkach wymiata

kontousuniete1 25.07.2023 21:00

Lewa noga nie

kontousuniete1 25.07.2023 20:59

Może Medina

kontousuniete1 25.07.2023 20:59

Argentyńczycy u nas zazwyczaj się sprawdzaja

kontousuniete1 25.07.2023 20:57

Veltman z Brighton na uzupełnienie hmm

kontousuniete1 25.07.2023 20:56

Quarta z Violi, Mbemba z OM

kontousuniete1 25.07.2023 20:51

Chalobah młodziak ok, Danso z Lens tez

Pjerun 25.07.2023 20:45

Nie wiem czy legit, ale inne konta na Twitterze przekazują dalej

Pjerun 25.07.2023 20:44

Źródło dotyczące Chalobaha to sam_c345

broda4991 25.07.2023 20:34

Bo przelalem kase i cisza ani na priv ani nic

KibicInteru 25.07.2023 20:30

Podawajcie źródło jak coś wklejacie

broda4991 25.07.2023 20:30

Zapisywal się ktos z was na przyszly sezon do FDP ?

Jacenty 25.07.2023 20:29

Wygląda świetnie pod wzgledem fizycznym, szybkość i zwrotność super. Możecie powiedzieć cos o jego grze obronnej?

broda4991 25.07.2023 20:28

Fajnie jakby Inter trafił w LM NA shahtar ktory mecze ma rozgrywać w Gdańsku

Klinsi64 25.07.2023 20:27

źródło?

Wiciux 25.07.2023 20:27

do obrony raczej szukamy tylko uzupełnienia taniego

Wiciux 25.07.2023 20:26

zalezy od ceny to jest w końcu anglik który też pograł juz w lm, jak czelsy powie wypo z obowiazkiem wykupu za 35 to na tym koniec negocjacji

Pjerun 25.07.2023 20:24

tez jestem za

coco 25.07.2023 20:22

dawać, dawać to będzie znakomity ruch

coco 25.07.2023 20:22

Accelerazione importante dell'Inter in queste ore per Trevoh Chalobah con cui l'Inter ha già un accordo. Nelle prossime ore seguiranno importanti aggiornamenti ‼️

VVujek 25.07.2023 20:21

Ta opcja gówno nam daje, to atut dla nich.

Wiciux 25.07.2023 20:18

podobno wisienki będą mieć opcje wykupu radu za 8 mln po sezonie

Wiciux 25.07.2023 20:18

The move will initially be a loan deal, but if the Cherries choose to make it permanent then it will be the end of his time at Inter. The purchase option will be worth €8 million, reports Di Marzio.

tylkointer3 25.07.2023 20:14

Pewnie przeciwko nam cos strzeli :D

Pjerun 25.07.2023 20:13

Ciekawe jak sobie poradzi w Monzie wielki Gags

Pjerun 25.07.2023 20:12

Kazdy lepszy niz Gagliardini

VVujek 25.07.2023 20:10

Lepszy Sensi niż jakiś Gagliardini

VVujek 25.07.2023 20:08

Jak zostanie na ławkę też nie będzie źle

Pjerun 25.07.2023 20:05

Oni chyba Sensiego nie chca, bo za duza pensja

Klinsi64 25.07.2023 20:04

poszedłbym na to na miejscu udine

VVujek 25.07.2023 20:04

W Esposito to ja wierzę tak jak wierzyłem w Dimarco bo ma wielki atut świetnie ułożone nogi do strzałów, podań, wolnych. Brakuje siły fizycznej.

Klinsi64 25.07.2023 20:04

zwłoki Sensiego,Esposito

Czaglar 25.07.2023 20:03

Wepchnąć im Esposito, bo będziemy się z nim męczyć jeszcze kilka lat.

VVujek 25.07.2023 20:02

Przypominam, że Radu kosztował 11 mln

Pjerun 25.07.2023 20:01

najlepiej jeszcze Beto w te rozmowy wciagnac

Pjerun 25.07.2023 20:00

fajnie by bylo i pewnie jakies szanse na dogadanie sie z Udinese są

VVujek 25.07.2023 20:00

Za Samardzica oddać Sensiego i Fabbiana + X $ i będzie dobrze

Klinsi64 25.07.2023 19:59

no na pewno xd

Pjerun 25.07.2023 19:59

Pewne, ze go nie wykupia

VVujek 25.07.2023 19:58

Bo jeśli nie to c*uj z takimi klauzulami

Pjerun 25.07.2023 19:58

Smieszne pod katem takim, ze niby chcemy Baloguna za 40 albo Samardzica za 20

Xucatlan 25.07.2023 19:58

Opcja, nie ma obowiązku.

VVujek 25.07.2023 19:58

Klauzulę, ale czy to obowiązek?

Kredence 25.07.2023 19:57

kon by sie usmial

Kredence 25.07.2023 19:57

smieszne ze chcemy ugrac jak najmniejsza kwote za goscia ktory ma obiecane odejscie z bajernu, sam chce odejsc i ma 35 lat, Inter wie ze moze go dostac prawie za darmo, to cos doprawdy smiesznego

VVujek 25.07.2023 19:57

Mam nadzieję, że parę groszy wpadnie za radu

Czaglar 25.07.2023 19:56

https://twitter.com/i/status/1683883466872565768 Brama Samardzicia

Pjerun 25.07.2023 19:56

Pisalem, ze Nacho moze zagrac na wahadle, ale to pewnie nie bylaby jego domyslna pozycja. Jesli chodzi o Lukaku to napisalem, ze nie wykluczam, ze jest taka mozliwosc, ale nie pisze, ze tak naprawde bylo. A na Sommera mamy 6mln, ale smieszne jest to jak próbujemy wytargowac te pare milionow.

Jacenty 25.07.2023 19:56

Bournmouth będzie miało klauzulę wykupu (Radu) 8mln euro

Pjerun 25.07.2023 19:55

Jestes chlopie jak politycy

Kredence 25.07.2023 19:54

nie wiem po co takie rzeczy pisac

Kredence 25.07.2023 19:54

nacho na wahadle, intryga z lukaku, Inter nie ma na sommera 6 mln

Pjerun 25.07.2023 19:54

mamy 6mln, ale sie bijemy zeby zejsc z milion albo dwa przez 2 tygodnie

Kredence 25.07.2023 19:54

pjerun strasznie pieprzy

VVujek 25.07.2023 19:54

Jest okazja sprawdzić 2 i może będzie trzeba kupić tylko jednego jeśli Stankovic się sprawdzi

Kredence 25.07.2023 19:53

czy nie

pablo77 25.07.2023 19:53

jakich 3 ?

Kredence 25.07.2023 19:53

przeprosisz ladnie

Kredence 25.07.2023 19:53

Pjerun jak okaze sie ze mamy 6 mln to co

Xucatlan 25.07.2023 19:53

Kto powiedział, że nie mamy tych kilku milionów na Sommera? My po prostu chcemy dać mniej. Każdy w negocjacjach z nami próbuje usilnie obniżyć wartość transferu, a my mamy ot tak płacić każdemu ile zażądają?

VVujek 25.07.2023 19:53

Zrozumcie ludzie, że to czy zawodnik się sprawdzi nie zależy od tego czy pojechał do Japonii.

VVujek 25.07.2023 19:52

3 odeszło i masz 2 nowych, czekamy na 3

pablo77 25.07.2023 19:51

nie wiem gdzie on miałby szukać minut u nas ale dobra.

Pjerun 25.07.2023 19:51

Samardzic spoko, tylko nas nie stac. My nie mamy 6mln na Sommera nawet

Dejwid 25.07.2023 19:49

widocznie oceniaja tego Smrodzicia, ze zwielokrotni swoja wartosc, talent klasy premium.

pablo77 25.07.2023 19:49

okazja to była rok temu z Dybala teraz to jest wyrzucenie kasy może w błoto a może nie.

Kredence 25.07.2023 19:48

to zupelnie normalne, ze z klubu odchodzi 3 bramkarzy a w srodku przygotowan do sezonu nie masz ani 1 ani 2, to jest cos co kluby normalnie praktykuja, nie rozumiem czemu ktos narzeka

Dejwid 25.07.2023 19:47

Czasami na rynku trzeba korzystać z okazji.

VVujek 25.07.2023 19:47

Dla mnie żaden przypał

VVujek 25.07.2023 19:47

No przecież chcemy niby wcisnąć młodych

Dejwid 25.07.2023 19:46

Lekki przypał, ale nie koniec świata.

pablo77 25.07.2023 19:46

moze bedzie topem moze nie ale ma kasy zeby wywalac na 6-tego pomocnika :P

VVujek 25.07.2023 19:45

Zawodnika

VVujek 25.07.2023 19:45

Nie rozumiem tego, że niektórzy brak bramkarza w Japonii traktują jak jakaś katastrofę, kompromitacje :D

kontousuniete1 25.07.2023 19:45

Castrovilli za 10 z Violi do nas brać na szóstego

Kredence 25.07.2023 19:45

wyglada na wodnika, czaisz?

kontousuniete1 25.07.2023 19:44

z Pulisiciem na zmiane

VVujek 25.07.2023 19:44

Czaisz?

VVujek 25.07.2023 19:43

To proste Pablo bo Samardzic wygląda na a a Wodnika który będzie topem

kontousuniete1 25.07.2023 19:43

Kamade to Milan mogły brać na 10

kontousuniete1 25.07.2023 19:42

Fizol na 6ego, najlepiej wysoki

VVujek 25.07.2023 19:41

Jakby ten wulyjazd decydował o tym czy dany zawodnik wypali xd

VVujek 25.07.2023 19:41

Jak jakiś GK czy inny zawodnik na wypalić w Interze to wypali i nie jest to zależne od tego czy pojechał do Japonii

pablo77 25.07.2023 19:41

nie wiem po co kasę tracić na tego Samardzicia jak Kamada jest za darmo albo jak sie okazuje Kessie za grosze.

kontousuniete1 25.07.2023 19:41

Spotkają sie przy 15mln i Trubin witamy. Czy tam 10+5 w bonusach

Kredence 25.07.2023 19:40

ale moglby byc

VVujek 25.07.2023 19:40

Bramkarz przyjdzie nie musi go być w Japonii

kontousuniete1 25.07.2023 19:38

Dollar kontrakt za duzy pewnie nawet go nie rozważaja

VVujek 25.07.2023 19:38

Co mają wy*ebac 30 mln na turbina od tak sobie czy co

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się