Może by go tanio wyrwali
Sevilla chce sprzedawać
21 lat, wybaczamy mu
Tanguy miał przeciętny sezon w Sevilli i ostatni w Bayernie. Wydali na niego 16 mln, więc będą chcieli większość odzyskać, a do tego Bayern ma pierwokup. Umiejętności ma fajne, dobry technicznie, ale czasami ma problemy z koncentracją.
Tani dobry młody wszystko się zgadza
Mógłby u nas wypalić
Przede wszystkim tani😅
Nianzou ok grajek mlodziak
Nowy jestem
Ciekawi mnie gdzie Nicolas i skąd wziął się carlos911 na fci
7,5mln, do rozważenia
Nianzou z Sevilli, prawa noga, 21 lat, w pojedynkach wymiata
Lewa noga nie
Może Medina
Argentyńczycy u nas zazwyczaj się sprawdzaja
Veltman z Brighton na uzupełnienie hmm
Quarta z Violi, Mbemba z OM
Chalobah młodziak ok, Danso z Lens tez
Nie wiem czy legit, ale inne konta na Twitterze przekazują dalej
Źródło dotyczące Chalobaha to sam_c345
Bo przelalem kase i cisza ani na priv ani nic
Podawajcie źródło jak coś wklejacie
Zapisywal się ktos z was na przyszly sezon do FDP ?
Wygląda świetnie pod wzgledem fizycznym, szybkość i zwrotność super. Możecie powiedzieć cos o jego grze obronnej?
Fajnie jakby Inter trafił w LM NA shahtar ktory mecze ma rozgrywać w Gdańsku
źródło?
do obrony raczej szukamy tylko uzupełnienia taniego
zalezy od ceny to jest w końcu anglik który też pograł juz w lm, jak czelsy powie wypo z obowiazkiem wykupu za 35 to na tym koniec negocjacji
tez jestem za
dawać, dawać to będzie znakomity ruch
Accelerazione importante dell'Inter in queste ore per Trevoh Chalobah con cui l'Inter ha già un accordo. Nelle prossime ore seguiranno importanti aggiornamenti ‼️
Ta opcja gówno nam daje, to atut dla nich.
podobno wisienki będą mieć opcje wykupu radu za 8 mln po sezonie
The move will initially be a loan deal, but if the Cherries choose to make it permanent then it will be the end of his time at Inter. The purchase option will be worth €8 million, reports Di Marzio.
Pewnie przeciwko nam cos strzeli
Ciekawe jak sobie poradzi w Monzie wielki Gags
Kazdy lepszy niz Gagliardini
Lepszy Sensi niż jakiś Gagliardini
Jak zostanie na ławkę też nie będzie źle
Oni chyba Sensiego nie chca, bo za duza pensja
poszedłbym na to na miejscu udine
W Esposito to ja wierzę tak jak wierzyłem w Dimarco bo ma wielki atut świetnie ułożone nogi do strzałów, podań, wolnych. Brakuje siły fizycznej.
zwłoki Sensiego,Esposito
Wepchnąć im Esposito, bo będziemy się z nim męczyć jeszcze kilka lat.
Przypominam, że Radu kosztował 11 mln
najlepiej jeszcze Beto w te rozmowy wciagnac
fajnie by bylo i pewnie jakies szanse na dogadanie sie z Udinese są
Za Samardzica oddać Sensiego i Fabbiana + X $ i będzie dobrze
no na pewno xd
Pewne, ze go nie wykupia
Bo jeśli nie to c*uj z takimi klauzulami
Smieszne pod katem takim, ze niby chcemy Baloguna za 40 albo Samardzica za 20
Opcja, nie ma obowiązku.
Klauzulę, ale czy to obowiązek?
kon by sie usmial
smieszne ze chcemy ugrac jak najmniejsza kwote za goscia ktory ma obiecane odejscie z bajernu, sam chce odejsc i ma 35 lat, Inter wie ze moze go dostac prawie za darmo, to cos doprawdy smiesznego
Mam nadzieję, że parę groszy wpadnie za radu
https://twitter.com/i/status/1683883466872565768 Brama Samardzicia
Pisalem, ze Nacho moze zagrac na wahadle, ale to pewnie nie bylaby jego domyslna pozycja. Jesli chodzi o Lukaku to napisalem, ze nie wykluczam, ze jest taka mozliwosc, ale nie pisze, ze tak naprawde bylo. A na Sommera mamy 6mln, ale smieszne jest to jak próbujemy wytargowac te pare milionow.
Bournmouth będzie miało klauzulę wykupu (Radu) 8mln euro
Jestes chlopie jak politycy
nie wiem po co takie rzeczy pisac
nacho na wahadle, intryga z lukaku, Inter nie ma na sommera 6 mln
mamy 6mln, ale sie bijemy zeby zejsc z milion albo dwa przez 2 tygodnie
pjerun strasznie pieprzy
Jest okazja sprawdzić 2 i może będzie trzeba kupić tylko jednego jeśli Stankovic się sprawdzi
czy nie
jakich 3 ?
przeprosisz ladnie
Pjerun jak okaze sie ze mamy 6 mln to co
Kto powiedział, że nie mamy tych kilku milionów na Sommera? My po prostu chcemy dać mniej. Każdy w negocjacjach z nami próbuje usilnie obniżyć wartość transferu, a my mamy ot tak płacić każdemu ile zażądają?
Zrozumcie ludzie, że to czy zawodnik się sprawdzi nie zależy od tego czy pojechał do Japonii.
3 odeszło i masz 2 nowych, czekamy na 3
nie wiem gdzie on miałby szukać minut u nas ale dobra.
Samardzic spoko, tylko nas nie stac. My nie mamy 6mln na Sommera nawet
widocznie oceniaja tego Smrodzicia, ze zwielokrotni swoja wartosc, talent klasy premium.
okazja to była rok temu z Dybala teraz to jest wyrzucenie kasy może w błoto a może nie.
to zupelnie normalne, ze z klubu odchodzi 3 bramkarzy a w srodku przygotowan do sezonu nie masz ani 1 ani 2, to jest cos co kluby normalnie praktykuja, nie rozumiem czemu ktos narzeka
Czasami na rynku trzeba korzystać z okazji.
Dla mnie żaden przypał
No przecież chcemy niby wcisnąć młodych
Lekki przypał, ale nie koniec świata.
moze bedzie topem moze nie ale ma kasy zeby wywalac na 6-tego pomocnika
Zawodnika
Nie rozumiem tego, że niektórzy brak bramkarza w Japonii traktują jak jakaś katastrofę, kompromitacje
Castrovilli za 10 z Violi do nas brać na szóstego
wyglada na wodnika, czaisz?
z Pulisiciem na zmiane
Czaisz?
To proste Pablo bo Samardzic wygląda na a a Wodnika który będzie topem
Kamade to Milan mogły brać na 10
Fizol na 6ego, najlepiej wysoki
Jakby ten wulyjazd decydował o tym czy dany zawodnik wypali xd
Jak jakiś GK czy inny zawodnik na wypalić w Interze to wypali i nie jest to zależne od tego czy pojechał do Japonii
nie wiem po co kasę tracić na tego Samardzicia jak Kamada jest za darmo albo jak sie okazuje Kessie za grosze.
Spotkają sie przy 15mln i Trubin witamy. Czy tam 10+5 w bonusach
ale moglby byc
Bramkarz przyjdzie nie musi go być w Japonii
Dollar kontrakt za duzy pewnie nawet go nie rozważaja
Co mają wy*ebac 30 mln na turbina od tak sobie czy co