a to cena wyznacza jakosc rozumiem
ok. Mamy jakis trop co nie
Ja rozumialem narzekanie na Scamacce kiedy Sas za niego chcialo 40 mln, ale tw 18 mln wyglada na mega rozsadne pieniadze
Ma warunki fizyczne, strzela z różnych pozycji, nie jest jakimś drewnem, może się jeszcze rozwinąć. Już raz przekroczył pietnastaka w lidze. Na serie A spoko grajek, przyszlosci może ligowy killer.
da więcej niż Koreła, to samo Nzola.
to nie są Panowie zawodnicy na nasz klub. Kropka
Scamacca nic ekstra nam nie da
Za mniej niż 40 mln to pewnie byłby i Scamacca i - za Correę - Nzola.
jak dla mnie to totalny przeciętniak własnie na poziomie Sass, Toirno ale może się myle nie wiem
Dejwid wyjasnij mi
co ten Scamacca ma czego ja nie widze
Do tego Scamakka i Frattesi beda grac lepiej razem jak Tsubasa i Misaki.
ten Lakaka im wszystko namieszał czy jak
Oni nie mają jasnego planu mercato chyba, nie wiem
...
z tym sommerem to dajcie spokoj, kto to widział
Do tego Samardzic, Djalo
Nom unikalna charakterystyka, dobrze uzupełniłby ten attack.
Sommer się oddala xD
Scamacca za 18 mln to bylby bardzo rozsadny i dobry ruch.
Scamacca kocie przybywaj
Zgłaszam że muszę za każdym razem odświeżać stronę i sprawdzić czy pojawił się komenarz na shoutboxsie
No jak Korela zaczyna od strzelania z Lugano to sezon bedzie jego
Dobry prognostyk
Dobrze rozpocząć juz strzela w sparingach
witam towarzyszu
już był luty w tym roku czy nie? bo nie wiem czy już widzieliśmy corree w formie czy to jeszcse nie było to
Szkoda że bramkarza nie ma jeszcze. Gdzie ta kasa z LM i za Onanę?
nicolas witam
Nie wiem czemu większość się tak podjarala Balogunem są 40mln. Nie wiem czy to byłby rozsadny ruch
Tez jestem na tak. Za bardzo nie ma innych opcji, a na każdego jest wybrzydzanie
Scamacca na tak
Tucu nigdzie się nie wybiera. W tym sezonie jak zdrówko tylko dopisze to będzie z niego dużo radości
żadnego kupowania scamacc błagam
Tak wogole to Correa zyskuje u nas powoli status Muntara
Mimas on kocha nasz kontrakt skurczybyk i nie puści, oj nie😅
Correa też napewno ma swoje plusy, tylko już nie pamiętam jakie😅
Wtedy Roma wyszłaby na młodszego upośledzonego kuzyna😅
Dać Corree Romie za Dybalke... Co za problem😅
To tym bardziej trzeba to zrobić. Nawet jesli go nie puszcza to 6mln beda mu musieli placic i potencjalnie wyeliminuje sie Rome z wyscigu po morate czy scamacce xD
Nitrogen 26.07.2023 16:00 Ma, ale Roma może się nie zgodzić na jego odejście jeśli podniesie mu pensje do 6 mln euro . Wtedy klauzula jest nieważna
mowia ze jak kocha to wroci, a zeby wrocil najpierw musi odejsc
Correa kocha Inter
Dybała według mnie tylko w przypadku odejścia Correi, co i tak się nie wydarzy
sanchez i correa troche powinni dac do myslenia
moze ma a moze nie ma, malo w ostatnich latach sie nameczylismny z powodu posiadania w kadrze w ataku polamancow? moze jednak kogos kto nie wypada srednio co 2 kolejki zagrane tym razem kupimy zeby mogl miec jakiekolwiek szanse zlapania rytmu meczowego
On jest teraz najlepiej opłacanym zawodnikiem Romy z pensją 3,8, wątpię że nagle wywalą komin na 6 mln netto
Ma, ale Roma może się nie zgodzić na jego odejście jeśli podniesie mu pensje do 6 mln euro . Wtedy klauzula jest nieważna
no może Szczęsny wpadnie
No i mylisz się, bo wg wielu źródeł Dybala ma klauzulę 20 mln dla klubów z Serie A
Taki, że Roma może zablokować jego odejście. Nie może zablokować tylko w przypadku oferty spoza Włoch
@Nitrogen jak Dybala ma niską klauzulę odejścia dla klubów Serie A, więc w czym problem?
najwazniejsze ze berardiego nie kupili
Czy Ty Pablo masz pojęcie, że Dybala jest nie do wyjęcia przez inny klub z Serie A czy tak po prostu sobie opisujesz i niesie Cię flow?
https://twitter.com/theMilanZone_/status/1682721345816199169 na prawe skrzydło w Milanie to spory upgrade
Claudio true that, przejście na 433 i prawie całkowicie nowa pomoc/atak, ale Chukwueze wydaje się być bardzo dobrym nabytkiem jak na warunki na jakich przychodzi
nikt powazny nie powinien nigdy nawet przez sekunde rozwazac taremiego w tym klubie
Przykład Napoli z tamtego sezonu
Ja powtarzam, na oceny jeszcze przyjdzie czas
uwazam, że Inter powinien zatrudnić 2 z 3 piłkarzy: Taremi, Dybala, Kamada
to wszystko prawda ale i tak zaczniemy lige z maxymalnie 3 zmianami w 1 skladzie
Claudio Inter tez bedzie miec 1/3 nową kadre. 3 nowych bramkarzy, 2 śr obroncow nowych, 1-2 nowych wahadłowch, 2 śr pomocników i 2-3 nowych napastników...
wiec nie wiem czym tu sie podniecac
bardziej bym sie martwil jakby to inter zamykal mercato musahem, patrze na sklad milana i nadal poza ofensywa o ile sie tam posprawdzaja ci gracze to jest to smiech
Milan... Najpierw trzeba to wszystko poskładać, poukładać i liczyć że do 4 kolejki z Interem choć trochę się zgraja i to zatrybi. Też nie jest powiedziane ze ci gracze odpala w SerieA, a nie oszukujmy się ani jeden z nich nie jest pewniakiem. Może wypali, może nie. Zbyt dużo niewiadomych. U nas jedyne z czym poważnie zwlekają to bramkarz
W praktyce się okaże
Chukwueze już wylądował w Mediolanie, w teorii Leao - Chukwueze to będą najsilniejsze skrzydła w lidze
ach ten milan
Milan praktycznie juz zamyka mercato Musahem ewentualnie jeszcze Singo przyjdzie a my wciąż potrzebujemy 2 bramkarzy 1 lub 2 napastników, śr pomocnika i śr obrońce... słabo to wygląda.
Piekarz jak wyślesz piwa to zmienię o Tobie zdanie
ALbo jak sobie dal za kolnierz wrzucic z salerno
i był elektryczny w precampionato
jak sie kompromitował na PNA
widze ze nie pamietacie już jakie bledy onana popełniał przed trafieniem tu xd
Jeszcze ktoś przyjdzie poza nim, wiec najwyżej skończy na ławce.
2 błędy w jednej akcji omg
super AMATOR
klinsi nie bądź bezczelny.
to chyba tym lepiej wie ze nie warto
Piekarz przecież Ty nie masz nawet 1,65 wzrostu Czarson mi opowiadał
Takie Sommery to mozna znaleźć w każdym sklepie z bramkarzami
Ja nie wiem czemu Vicario tak łatwo sobie poszedł do Spurs
Takie Sommery to powinny na 2 bramkarza przychodzić
Takie Sommery to powinno się kupować w ciągu minuty
Żenuje mnie że tyle musimy walczyć na takiego pieprzonego kurdupla
ten Sommer na bramce to wygląda jak krasnal
i jaką wpuścił Sommer?
ze dziad to napewno ale akurat acerbiego lubie wiec poza jego wiekiem i tym ze jest z lazio mkocno nie sapalemk
Tak czy siak fajnie byłoby dostać za niego jakieś 15 baniek.
I też nie mógł wypalić
I pewnie z tymi samymi pisałeś o tym że Acerbi to dziad i amator
nie mogl wypalic, nie macie o czym piszecie w jego kontekscie, te same dyskusje prowadzilem pewnie z tymi samymi osobami co dzis, 2 lata temu zanim tu przyszedl
Tucu jest świetnym zawodnikiem i udowodnil to wielokrotnie tylko kontuzje sprawiły że nie mógł złapać optymalnej formy
Grał kosztem Dybali nawet xd
Amator totalny a w repce grał dość regularnie...
Tu Inter miał pecha
transfer nie wypalil, ale nie robmy juz z niego uposledzonego typa.
Juz nie przesadzaj vankor. przed przyjsciem do nas miall 11 bramek i 6 asyst a rok wczesniej 10/5
Correa przyszedł bo było mało czasu i był już znany przez trenera, nie można o to obwinia Simone, bo miał być Zapata /Thuram