Archiwum shoutboksa

kontousuniete1 26.07.2023 19:48

a to cena wyznacza jakosc rozumiem

kontousuniete1 26.07.2023 19:46

ok. Mamy jakis trop co nie :D

Luki165 26.07.2023 19:45

Ja rozumialem narzekanie na Scamacce kiedy Sas za niego chcialo 40 mln, ale tw 18 mln wyglada na mega rozsadne pieniadze

Dejwid 26.07.2023 19:42

Ma warunki fizyczne, strzela z różnych pozycji, nie jest jakimś drewnem, może się jeszcze rozwinąć. Już raz przekroczył pietnastaka w lidze. Na serie A spoko grajek, przyszlosci może ligowy killer.

erebos 26.07.2023 19:42

da więcej niż Koreła, to samo Nzola.

kontousuniete1 26.07.2023 19:39

to nie są Panowie zawodnicy na nasz klub. Kropka

kontousuniete1 26.07.2023 19:38

Scamacca nic ekstra nam nie da

erebos 26.07.2023 19:35

Za mniej niż 40 mln to pewnie byłby i Scamacca i - za Correę - Nzola.

kontousuniete1 26.07.2023 19:34

jak dla mnie to totalny przeciętniak własnie na poziomie Sass, Toirno ale może się myle nie wiem

kontousuniete1 26.07.2023 19:33

Dejwid wyjasnij mi

kontousuniete1 26.07.2023 19:32

co ten Scamacca ma czego ja nie widze

Dejwid 26.07.2023 19:32

Do tego Scamakka i Frattesi beda grac lepiej razem jak Tsubasa i Misaki.

kontousuniete1 26.07.2023 19:30

ten Lakaka im wszystko namieszał czy jak

kontousuniete1 26.07.2023 19:30

Oni nie mają jasnego planu mercato chyba, nie wiem

kontousuniete1 26.07.2023 19:29

...

Blues 26.07.2023 19:27

z tym sommerem to dajcie spokoj, kto to widział

Luki165 26.07.2023 19:23

Do tego Samardzic, Djalo

Dejwid 26.07.2023 19:21

Nom unikalna charakterystyka, dobrze uzupełniłby ten attack.

Czaglar 26.07.2023 19:21

Sommer się oddala xD

Luki165 26.07.2023 19:20

Scamacca za 18 mln to bylby bardzo rozsadny i dobry ruch.

Klinsi64 26.07.2023 19:04

Scamacca kocie przybywaj

nicolas80 26.07.2023 18:42

Zgłaszam że muszę za każdym razem odświeżać stronę i sprawdzić czy pojawił się komenarz na shoutboxsie

andyvdm 26.07.2023 18:41

No jak Korela zaczyna od strzelania z Lugano to sezon bedzie jego

nicolas80 26.07.2023 18:36

Dobry prognostyk

nicolas80 26.07.2023 18:36

Dobrze rozpocząć juz strzela w sparingach

nicolas80 26.07.2023 18:35

witam towarzyszu

Towarzysz 26.07.2023 18:35

już był luty w tym roku czy nie? bo nie wiem czy już widzieliśmy corree w formie czy to jeszcse nie było to

nicolas80 26.07.2023 18:34

Szkoda że bramkarza nie ma jeszcze. Gdzie ta kasa z LM i za Onanę?

Towarzysz 26.07.2023 18:34

nicolas witam

Pjerun 26.07.2023 18:33

Nie wiem czemu większość się tak podjarala Balogunem są 40mln. Nie wiem czy to byłby rozsadny ruch

Pjerun 26.07.2023 18:32

Tez jestem na tak. Za bardzo nie ma innych opcji, a na każdego jest wybrzydzanie

nicolas80 26.07.2023 18:30

Scamacca na tak

nicolas80 26.07.2023 18:26

Tucu nigdzie się nie wybiera. W tym sezonie jak zdrówko tylko dopisze to będzie z niego dużo radości

HB 26.07.2023 18:25

żadnego kupowania scamacc błagam

kontousuniete1 26.07.2023 18:02

Tak wogole to Correa zyskuje u nas powoli status Muntara

kontousuniete1 26.07.2023 18:00

Mimas on kocha nasz kontrakt skurczybyk i nie puści, oj nie😅

kontousuniete1 26.07.2023 17:59

Correa też napewno ma swoje plusy, tylko już nie pamiętam jakie😅

kontousuniete1 26.07.2023 17:58

Wtedy Roma wyszłaby na młodszego upośledzonego kuzyna😅

kontousuniete1 26.07.2023 17:57

Dać Corree Romie za Dybalke... Co za problem😅

pablo77 26.07.2023 16:47

To tym bardziej trzeba to zrobić. Nawet jesli go nie puszcza to 6mln beda mu musieli placic i potencjalnie wyeliminuje sie Rome z wyscigu po morate czy scamacce xD

pablo77 26.07.2023 16:46

Nitrogen 26.07.2023 16:00 Ma, ale Roma może się nie zgodzić na jego odejście jeśli podniesie mu pensje do 6 mln euro . Wtedy klauzula jest nieważna

Vancore 26.07.2023 16:08

mowia ze jak kocha to wroci, a zeby wrocil najpierw musi odejsc

mimas2316 26.07.2023 16:06

Correa kocha Inter

Pjerun 26.07.2023 16:03

Dybała według mnie tylko w przypadku odejścia Correi, co i tak się nie wydarzy

Vancore 26.07.2023 16:01

sanchez i correa troche powinni dac do myslenia

Vancore 26.07.2023 16:01

moze ma a moze nie ma, malo w ostatnich latach sie nameczylismny z powodu posiadania w kadrze w ataku polamancow? moze jednak kogos kto nie wypada srednio co 2 kolejki zagrane tym razem kupimy zeby mogl miec jakiekolwiek szanse zlapania rytmu meczowego

mimas2316 26.07.2023 16:01

On jest teraz najlepiej opłacanym zawodnikiem Romy z pensją 3,8, wątpię że nagle wywalą komin na 6 mln netto

Nitrogen 26.07.2023 16:00

Ma, ale Roma może się nie zgodzić na jego odejście jeśli podniesie mu pensje do 6 mln euro . Wtedy klauzula jest nieważna

martins2000 26.07.2023 16:00

no może Szczęsny wpadnie

mimas2316 26.07.2023 15:59

No i mylisz się, bo wg wielu źródeł Dybala ma klauzulę 20 mln dla klubów z Serie A

Nitrogen 26.07.2023 15:58

Taki, że Roma może zablokować jego odejście. Nie może zablokować tylko w przypadku oferty spoza Włoch

mimas2316 26.07.2023 15:57

@Nitrogen jak Dybala ma niską klauzulę odejścia dla klubów Serie A, więc w czym problem?

Vancore 26.07.2023 15:57

najwazniejsze ze berardiego nie kupili

Nitrogen 26.07.2023 15:57

Czy Ty Pablo masz pojęcie, że Dybala jest nie do wyjęcia przez inny klub z Serie A czy tak po prostu sobie opisujesz i niesie Cię flow?

mimas2316 26.07.2023 15:56

https://twitter.com/theMilanZone_/status/1682721345816199169 na prawe skrzydło w Milanie to spory upgrade

mimas2316 26.07.2023 15:56

Claudio true that, przejście na 433 i prawie całkowicie nowa pomoc/atak, ale Chukwueze wydaje się być bardzo dobrym nabytkiem jak na warunki na jakich przychodzi

Vancore 26.07.2023 15:55

nikt powazny nie powinien nigdy nawet przez sekunde rozwazac taremiego w tym klubie

Pjerun 26.07.2023 15:55

Przykład Napoli z tamtego sezonu

Pjerun 26.07.2023 15:54

Ja powtarzam, na oceny jeszcze przyjdzie czas

pablo77 26.07.2023 15:54

uwazam, że Inter powinien zatrudnić 2 z 3 piłkarzy: Taremi, Dybala, Kamada

Vancore 26.07.2023 15:54

to wszystko prawda ale i tak zaczniemy lige z maxymalnie 3 zmianami w 1 skladzie

pablo77 26.07.2023 15:53

Claudio Inter tez bedzie miec 1/3 nową kadre. 3 nowych bramkarzy, 2 śr obroncow nowych, 1-2 nowych wahadłowch, 2 śr pomocników i 2-3 nowych napastników...

Vancore 26.07.2023 15:52

wiec nie wiem czym tu sie podniecac

Vancore 26.07.2023 15:52

bardziej bym sie martwil jakby to inter zamykal mercato musahem, patrze na sklad milana i nadal poza ofensywa o ile sie tam posprawdzaja ci gracze to jest to smiech

Claudio 26.07.2023 15:51

Milan... Najpierw trzeba to wszystko poskładać, poukładać i liczyć że do 4 kolejki z Interem choć trochę się zgraja i to zatrybi. Też nie jest powiedziane ze ci gracze odpala w SerieA, a nie oszukujmy się ani jeden z nich nie jest pewniakiem. Może wypali, może nie. Zbyt dużo niewiadomych. U nas jedyne z czym poważnie zwlekają to bramkarz

mimas2316 26.07.2023 15:48

W praktyce się okaże

mimas2316 26.07.2023 15:48

Chukwueze już wylądował w Mediolanie, w teorii Leao - Chukwueze to będą najsilniejsze skrzydła w lidze

Klinsi64 26.07.2023 15:43

ach ten milan

pablo77 26.07.2023 15:41

Milan praktycznie juz zamyka mercato Musahem ewentualnie jeszcze Singo przyjdzie a my wciąż potrzebujemy 2 bramkarzy 1 lub 2 napastników, śr pomocnika i śr obrońce... słabo to wygląda.

Klinsi64 26.07.2023 15:38

Piekarz jak wyślesz piwa to zmienię o Tobie zdanie

Dzonyy 26.07.2023 15:35

ALbo jak sobie dal za kolnierz wrzucic z salerno

domin98 26.07.2023 15:25

i był elektryczny w precampionato

domin98 26.07.2023 15:25

jak sie kompromitował na PNA

domin98 26.07.2023 15:25

widze ze nie pamietacie już jakie bledy onana popełniał przed trafieniem tu xd

Dejwid 26.07.2023 15:23

Jeszcze ktoś przyjdzie poza nim, wiec najwyżej skończy na ławce.

ragnar 26.07.2023 15:19

2 błędy w jednej akcji omg

martins2000 26.07.2023 15:07

super AMATOR

Piekarz 26.07.2023 14:27

klinsi nie bądź bezczelny.

Vancore 26.07.2023 13:35

to chyba tym lepiej wie ze nie warto

Klinsi64 26.07.2023 13:33

Piekarz przecież Ty nie masz nawet 1,65 wzrostu Czarson mi opowiadał

Towarzysz 26.07.2023 13:27

Takie Sommery to mozna znaleźć w każdym sklepie z bramkarzami

Pjerun 26.07.2023 13:25

Ja nie wiem czemu Vicario tak łatwo sobie poszedł do Spurs

pluto11 26.07.2023 13:23

Takie Sommery to powinny na 2 bramkarza przychodzić

Piekarz 26.07.2023 13:20

Takie Sommery to powinno się kupować w ciągu minuty

Piekarz 26.07.2023 13:20

Żenuje mnie że tyle musimy walczyć na takiego pieprzonego kurdupla

martins2000 26.07.2023 13:18

ten Sommer na bramce to wygląda jak krasnal

martins2000 26.07.2023 13:15

i jaką wpuścił Sommer?

Vancore 26.07.2023 12:53

ze dziad to napewno ale akurat acerbiego lubie wiec poza jego wiekiem i tym ze jest z lazio mkocno nie sapalemk

VVujek 26.07.2023 12:53

Tak czy siak fajnie byłoby dostać za niego jakieś 15 baniek.

KibicInteru 26.07.2023 12:53

I też nie mógł wypalić

KibicInteru 26.07.2023 12:52

I pewnie z tymi samymi pisałeś o tym że Acerbi to dziad i amator

Vancore 26.07.2023 12:51

nie mogl wypalic, nie macie o czym piszecie w jego kontekscie, te same dyskusje prowadzilem pewnie z tymi samymi osobami co dzis, 2 lata temu zanim tu przyszedl

nicolas80 26.07.2023 12:51

Tucu jest świetnym zawodnikiem i udowodnil to wielokrotnie tylko kontuzje sprawiły że nie mógł złapać optymalnej formy

VVujek 26.07.2023 12:51

Grał kosztem Dybali nawet xd

KibicInteru 26.07.2023 12:50

Amator totalny a w repce grał dość regularnie...

VVujek 26.07.2023 12:50

Tu Inter miał pecha

Dzonyy 26.07.2023 12:50

transfer nie wypalil, ale nie robmy juz z niego uposledzonego typa.

Dzonyy 26.07.2023 12:50

Juz nie przesadzaj vankor. przed przyjsciem do nas miall 11 bramek i 6 asyst a rok wczesniej 10/5

VVujek 26.07.2023 12:50

Correa przyszedł bo było mało czasu i był już znany przez trenera, nie można o to obwinia Simone, bo miał być Zapata /Thuram

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się