Archiwum shoutboksa

VVujek 27.07.2023 11:19

Jakie neonazioli xd skąd ty chłopie takie głupoty bierzesz

erebos 27.07.2023 11:18

Z ciekawostek, Ajax i Fiora chcą Josipa Sutalo, ale Dinamo odrzuciło proponowane 12 mln.

doman 27.07.2023 11:18

Pazza12 jestes wołkiem zbozowym jak tego nie rozumiesz

Orzeu 27.07.2023 11:16

:correa: :soon: :gol:

erebos 27.07.2023 11:16

TS podaje, że Marotta może chcieć zabookować Trubina (razem z Tiago Djalo) za darmo na 2024. To samo źródło mówi o tym, że będzie próba konkretna pozyskania Samardzicia, a alternatywą może być Kamada (temu podobno zależy na fajnym projekcie).

Pazza12 27.07.2023 11:15

Nie wiem jakim trzeba być mlotkiem zeby glosowac na kurwinow, sykulskich, braunow i wszystkich tych poj***w neonazioli.

doman 27.07.2023 11:14

nie mam dostepu do telewizji uprzedzajac

doman 27.07.2023 11:14

macie jakis link do meczu ?

Pazza12 27.07.2023 11:14

panasiur nie ma czasu robii kopiuj wklej od swojego towarzysza prowadzacego

Dzonyy 27.07.2023 11:13

a bedzie panasiuk startowal z konfy?

Pazza12 27.07.2023 11:11

To taki zart z ta konfedoruSSia?

VVujek 27.07.2023 11:08

Bekowe to w opór

VVujek 27.07.2023 11:07

Kamysz i Hołownia robią kontent LGBT na tych swoich prezentacjach xd

VVujek 27.07.2023 11:06

Jedyną ciekawa opcja to konfederacja i takie są fakty

Luki165 27.07.2023 11:04

przez niego Władek nie wejdzie do sejmu heh

Luki165 27.07.2023 11:04

Nie no Hołownia to taki żart xD

Claudio 27.07.2023 11:01

Najlepsze jak w robocie z jednego kumpla była ostra polewa bo on fan Hołownia i się przyznał że mu wysyłał pieniądze na działanie partii niczym jakaś babcia rydzykowi xD

VVujek 27.07.2023 11:00

Potężna beka

Seba 27.07.2023 11:00

Gorsze od tych wszystkich partii jest tylko Milan i Juve

VVujek 27.07.2023 11:00

Wystarczyło znać cię z SB

VVujek 27.07.2023 11:00

No to została ci lewica i polska2050 haha od początku wiedziałem

Seba 27.07.2023 11:00

Japonczyk chce 5 mln

Klinsi64 27.07.2023 10:59

no PO nie ma zadnego pomyslu wiec won z nimi

Claudio 27.07.2023 10:59

Klinsi anty PiS i konfa.... No przyznał się już że PO więc po co drążyć temat

Seba 27.07.2023 10:59

Inter kontaktowal sie z Kamadą

Luki165 27.07.2023 10:59

ja pojde na wybory postawie dwa krzyżyki. W tym kraju nie ma nikogo na kogo mogę zagłosować.

VVujek 27.07.2023 10:59

Bo to jest tego typu człowiek

VVujek 27.07.2023 10:59

Po i PiS prawie te same programy, tak jak mówiłem wcześniej klinsi to lewica lub polska2050

Pjerun 27.07.2023 10:58

Scena polityczna wygląda obecnie tak, że Konfederacja jako jedyna cokolwiek proponuje, a reszta atakuje się nazwazjem i atakuje pomysły konfederacji. Po prostu żyjemy w przepięknym panstwie. Ja oczekuje konkretów od wszystkich i debaty na poziomie, a nie gadki, że Tusk spotkał się z Putinem 10 lat temu i miał dziadka w wermachcie

VVujek 27.07.2023 10:58

A porównywanie pis do Konfy to już wgl lvl hard

VVujek 27.07.2023 10:58

W ostatniej chwili zdecyduje to dopiero jajo głowy xd

Klinsi64 27.07.2023 10:58

na bank nie bedzie to pis bo ich dzialania obrażają moją inteligencję

Luki165 27.07.2023 10:57

xD

VVujek 27.07.2023 10:57

Dyskusja petru mentzen była równa

Hutnik 27.07.2023 10:57

Beke to sobie zrobił z ludzi o IQ na poziomie 10, którzy brali to na poważnie xD

Klinsi64 27.07.2023 10:56

na wybory pójde i pewnie w ostatniej chwili zadecyduje

VVujek 27.07.2023 10:56

Nawet jak byś dostał xd dalej brak konkretów

Luki165 27.07.2023 10:56

Oglądałem, dawno się tak dobrze nie bawiłem, a szczegolnie kiedy ze swoich wyborców zrobił sobie beke mówiąc ze żartował

Klinsi64 27.07.2023 10:56

nawet jakbyś dostał oczywistym argumentem w pysk to byś na swoim stał,wlasnie dla takich twardogłowych stworzono pis i konfederację

El_Imprezatore 27.07.2023 10:55

konfederacja to ruscy agenci i tylko ktoś dla beki może na nich głosować

VVujek 27.07.2023 10:55

Zmiana tematu wskazuję na to że się już cały trzesie

VVujek 27.07.2023 10:54

Ja wciąż czekam na odpowiedź klinsi na kogo będziesz głosował klinsi, bo robisz uniki i próbujesz udawać mądrego

Klinsi64 27.07.2023 10:53

chcialbym zyc w takiej bańce xd

Klinsi64 27.07.2023 10:53

no nikt z konfy nie został nigdy wyjasniony jak vvujek na fci.pl i innych forach pilkarskich

VVujek 27.07.2023 10:53

Ty wgl oglądałeś ta debatę luki? Czy bazujesz na opinii publicznej

VVujek 27.07.2023 10:50

Petru kogoś wyjaśnił xd a argumentowane jest 5o tym że nie odpowiedział na pytanie z Unią Europejską xd mocne

kontousuniete1 27.07.2023 10:49

musze cie rownowazyc

Klinsi64 27.07.2023 10:48

bo liczyc na to ze oni po dojsciu do wladzy nie beda robili tego co reszta moze tylko vvujek

Luki165 27.07.2023 10:48

Dla mnie jak ktoś jest wyjaśniany i ich pomysły przez Ryską Petru to z miejsca stają się pośmiewiskiem, a nie realna partią mająca pomysły o gospodarce :)

VVujek 27.07.2023 10:48

"na kogo chce" xd

Klinsi64 27.07.2023 10:48

to prawda ze nie ma kogo glosowac i tyczy sie to tez konfederacji

VVujek 27.07.2023 10:48

Carlos nie pisz takich mądrości bo się rzygać chce jak się to czyta

VVujek 27.07.2023 10:46

Co ciekawe, że gdyby nie media społecznościowe to Konfa dalej byłaby zamknięta w szufladzie i trwał by stary układ PiS vs PO

kontousuniete1 27.07.2023 10:46

na kogo chce. Demokracja

Pjerun 27.07.2023 10:46

Nie ma dobrej partii w Polsce niestety

VVujek 27.07.2023 10:44

Słucham klinsi na kogo będziesz głosował

Klinsi64 27.07.2023 10:43

najinteligentniejsi sa zazwyczaj psychopaci to tak odnosnie zjadania merytorycznego

VVujek 27.07.2023 10:43

A z czym tu się kryć? To ty w takim razie ukrywasz swoje preferencje wyborcze xd

VVujek 27.07.2023 10:42

Jakoś chyba wczoraj wyleciał na yt Mentzen & Cejrowski, bardzo ciekawa dyskusja polecam

Klinsi64 27.07.2023 10:42

nie jestem zaskoczony

Klinsi64 27.07.2023 10:41

jeden prosty bait i konfiarze sie ujawnili xd

broda4991 27.07.2023 10:41

Wujek jesteś w fdp?

VVujek 27.07.2023 10:41

No on sam się też widzi na tym stanowisku.

nicolas80 27.07.2023 10:40

na tą chwilę nie ma lepszej opcji jak zjednoczona prawica

Pjerun 27.07.2023 10:40

W sensie każda partia tylko wbija na przeciwników co robili 10 lat temu, z kimś się spotykali. W zasadzie tylko Konfederacja narazie przedstawiła jakiś konkretny program, reszta gra na emocjach i wyciąganiu brudów. Chociaż światopoglądowo daleko mi do konfederacji to jednak dla mnie najważniejsza jest gospodarka i pewnie na nich nie głosuje, bo wyboru nie ma za bardzo

nicolas80 27.07.2023 10:39

menzena to rysio petru zajechał w debacie a co dopiero minister

kontousuniete1 27.07.2023 10:39

skrajna prawica tak

nicolas80 27.07.2023 10:38

:lol:

Claudio 27.07.2023 10:37

Mentzena to widziałby na stanowisku ministra finansów

VVujek 27.07.2023 10:36

Obecnie nie ma lepszej opcji niż konfederacja

VVujek 27.07.2023 10:35

Mentzen może i jest szowmenem, ale wie co mówi.

VVujek 27.07.2023 10:35

To czy Bosak pracował fizycznie, rzeczywiście ma znaczenie xd

martins2000 27.07.2023 10:34

Stankovic; Bisseck, De Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Frattesi, Gosens; Correa, Lautaro. Allenatore: S.Inzaghi

VVujek 27.07.2023 10:34

Xdd

Claudio 27.07.2023 10:34

Konfederacja to jedyna partia która nie boi się mówić że socjale chce zlikwidować, ale obniżyć podatki i by ludzie mieli te pieniądze w wypłacie. Uczciwy układ.

martins2000 27.07.2023 10:33

Jeden na blachę z książek jedzie i nigdy nawet godziny nie przepracował a drugi szołmen tik toka dla opowiada dyrdymaly dzieciom i wbrew temu co większość myśli to komuch cz krwi i koście z miasta pająków czerwonych Łodzi

kontousuniete1 27.07.2023 10:33

cos Mentzen o tym mówił, gdzies to widziałem jakis czas temu

Claudio 27.07.2023 10:32

Dopieprzanie się do Konfederacji i pisanie że się od zawsze głosuje na PO. To już ameby mają więcej rozumu.

VVujek 27.07.2023 10:32

Konfederacji tak się boją, że TVP I TVN robią negatywne reportaże na temat tej partii. Wielka beka z tego.

kontousuniete1 27.07.2023 10:31

Mowią to co chcesz usłyszeć

VVujek 27.07.2023 10:29

Mentzen i Bosak wszystkich miazdza merytorycznie.

kontousuniete1 27.07.2023 10:29

Tusk swietny mówca i populista, i to tyle

VVujek 27.07.2023 10:29

Ja oczywiście zagłosuje na konfederacje.

kontousuniete1 27.07.2023 10:27

podzielam

VVujek 27.07.2023 10:26

No to trzeba nie mieć mózgu by głosować na kłamcow którzy swoje już pokazali.

kontousuniete1 27.07.2023 10:26

Klinsi serio

Klinsi64 27.07.2023 10:24

tak jak od zawsze na PO

VVujek 27.07.2023 10:15

Xd ciekawe na jaką partie ty będziesz głosował, pewnie polska2050 lub lewica

Klinsi64 27.07.2023 10:14

obroncy inzaghiego to głownie antyszczepionkowcy i wyborcy konfederacji

nicolas80 27.07.2023 09:54

niestety ale obrońców Inzaghiego w trudnych chwilach była tylko garstka

kontousuniete1 27.07.2023 09:47

Czy tam dać naprawdę jakościowych zmienników.

kontousuniete1 27.07.2023 09:44

Poszerzyć mu skład do jego wymarzonej rotacji i ligowo może też dojedzie

kontousuniete1 27.07.2023 09:43

Dobry trener, dla nas jak złoto w tym chińskim Eldorado😅 Mr Coppa

nicolas80 27.07.2023 09:43

witam

Jacenty 27.07.2023 09:43

gazzetta_it: nadal duża różnica pomiędzy Interem a Szachtarem. Jeśli Ukraińcy nie obniżą swoich żądań, Inter będzie szukać z zawodnikiem porozumienia, aby wziąć go za darmo w 2024 r.

Kredence 27.07.2023 09:40

Ma potencjał

Kredence 27.07.2023 09:40

Brawo dla niego i trzymam kciuki

Kredence 27.07.2023 09:40

No ja pisałem że powinien odejść po sezonie bo zawalił ligę koncertowo, uratowała go LM i końcówka sezonu

VVujek 27.07.2023 09:39

A niektórzy jak Tom Hardy chcieli wymiany na byle kogo, aby tylko Inzaghi odszedł

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się