Archiwum shoutboksa

Czaglar 27.07.2023 00:39

Przepotezny capitano

Czaglar 27.07.2023 00:39

@FabrizioRomano · 5 min Lautaro Martínez: “I received huge bids from Saudi clubs, it’s true. But I’m very happy at Inter and in Milano, no chance and no reason to change”. 🚨⛔️🇸🇦🇦🇷 “I’m the captain here, Inter is my second home. I feel loved here since day one. I’m proud to be here”, told Gazzetta.

Czaglar 27.07.2023 00:34

Chad Lautaro rozjeżdża brudna Lakake

Czaglar 27.07.2023 00:33

@FabrizioRomano · 6 min Lautaro Martínez: “Lukaku saga? I was disappointed by Romelu, it's the truth. I tried to call him in those days of chaos, but he never answered me, the same he did with my other teammates”. 🚨⚠️ “I was disappointed. But ok, well, it’s his choice”, told Gazzetta.

FENDI_SOSA 26.07.2023 23:58

PRR

FENDI_SOSA 26.07.2023 23:58

Quavo, honcho My life like Pablo Cuban hoes fall in love with a nigga They'll treat me like Fabio Off white like shell toes Stick to the money, velcro Standin' on the top ropes Then I jump down, hit you with the elbow Why do the birds need a plane if they can fly? I be standin' in the field with the fire So many onions in the trap, make me cry My styrofoam got more oil than Dubai Ridin' 'round with extendo Ridin' 'round with extendo Never, never, serve ya kinfolk Never, never, serve ya kinfolk Niggas shootin' out the window Niggas shootin' at your window Yeah, you better keep your head low Feds watchin', better lay low

Claudio 26.07.2023 23:35

no nie ma co wszystkich do jednego wora wrzucac bo sa tez tacy ktorzy trezwo mysla

Seba 26.07.2023 23:28

Czik>Barella, Reinders>Frattesi

Seba 26.07.2023 23:27

Marzyli o Frattesim, a w dniu dołączenia do Interu stał się nagle przereklamowanym gościem z Sassuolo

Seba 26.07.2023 23:26

Oni co roku mają wszystko najlepsze

VVujek 26.07.2023 23:25

Już nawet najlepsza pomoc w lidze mają.

VVujek 26.07.2023 23:23

Czytam komentarze milaniakow i tam entuzjazm jak w 2017

Czaglar 26.07.2023 23:15

Juventus will try to convince Chelsea to let them sign Romelu Lukaku on loan with an option to buy at the end of the season.

Czaglar 26.07.2023 23:12

Carnevali sobie bekę kręci z Interu, że ma nadzieję iż szybko znajdziemy bramkarza, bo inaczej Kobra z Ausilio będą musieli wejść do klatki

andyvdm 26.07.2023 23:09

Raczej sie w wieku 34+ nie gra coraz lepiej mimo zgrania i przepracowanych lat

andyvdm 26.07.2023 23:08

No tak to dziala zazwyczaj

Pjerun 26.07.2023 23:08

Zapominacie o Darmianie, który zawsze gra na solidnym poziomie

Claudio 26.07.2023 23:07

ok rok starsi, ale i rok maja juz przepracowany ze soba i jesli chodzi o obrone to zgranie ma niebagatelne znaczenie

Claudio 26.07.2023 23:06

a czemu z góry zakladac ze beda grac duzo slabiej a nie lepiej?

VVujek 26.07.2023 23:04

Jest jeszcze De Vrij skreślony przez większość po jednym słabszym sezonie, nie można zapominać że to profesor

andyvdm 26.07.2023 23:02

Pozostaje wierzyc ze Acerbi kolejny sezon zycia zaliczy w wieku 36 lat

andyvdm 26.07.2023 23:00

A procz Bastoniego i niewiadomym mudzinku kazdy moze szybko zjechac do bazy z forma

andyvdm 26.07.2023 22:59

No fajne statystyki szkoda ze one nie graja w przyszłym sezonie

Claudio 26.07.2023 22:58

zachowalismy czyste konta w 5 na 7 spotkan w fazie pucharowej. Skonczcie z ta slaba obroną

Claudio 26.07.2023 22:57

ta obrona w fazie pucharowej LM stracila 4 gole. 3 z benfica gdzie wszystko bylo juz rozstrzygniete i podarowali im te gole oraz w finale z City jeden jedyny gol. Z tym City ktore rozjechalo Bayern czy Real :)

VVujek 26.07.2023 22:56

No to kto xd

VVujek 26.07.2023 22:56

Ta obrona jakoś dotarła do finału CL więc zależy jak na to patrzeć.

Claudio 26.07.2023 22:55

miszcz nie, ale to drugie sie zgadza :D

VVujek 26.07.2023 22:55

Miszczu z ACM

andyvdm 26.07.2023 22:55

Obrona szalu nie robi jednak co

VVujek 26.07.2023 22:54

Zastąpienie Lukaku z poprzedniego sezonu nie jest trudne

Claudio 26.07.2023 22:53

no a jak myslisz kto by mogl takie cos napisac :D

VVujek 26.07.2023 22:52

Kogo ty cytuje

Claudio 26.07.2023 22:44

" Inter? Z taką obroną mogą walczyć co najwyżej o top 4. " :lol:

VVujek 26.07.2023 22:43

Araby chcą wypchnac Mbappe do Arabii xd grubo.

pablo77 26.07.2023 22:42

tylko Paweł Dybala moze godnie zastapic bambusa juventusowego.

pablo77 26.07.2023 22:42

Scamacca czy Beto to napastnicy nawet nie na Lazio czy Fiorentine a max Torino gdzie do Interu

Wiciux 26.07.2023 21:59

*Inzaghi

Wiciux 26.07.2023 21:58

dobra to już niech wbija ten mbappe. Inza potrzebuje rotacji więc taki Mbappe na ławce na jakieś ogony w coppa italia sie przyda

Towarzysz 26.07.2023 21:38

Marotta podpisze go za rok za darmo, a potem wymieni na Hakimiego

Jacenty 26.07.2023 21:34

Mbappe odrzucił jakąkolwiek formę spotkania z delegacją Al Hilal. Czyli jednak Inter :D

Towarzysz 26.07.2023 21:26

Mimo ze takie porównywanie to pisanie palcem po wodzie

Towarzysz 26.07.2023 21:26

Scamacca ma papiery na duże granie właśnie ale jakby jeszcse nie dojechał, ja bym go bardziej porównywał do Sensiego aniżeli Frattesiego

HB 26.07.2023 21:07

kevin spacey uniewinniony <3

Luki165 26.07.2023 21:01

Embolo xD juz dawno tutaj takich kwiatkow nie bylo

Jacenty 26.07.2023 20:50

Veratti do Al Hilal - HERE WE GO SOON

kontousuniete1 26.07.2023 20:38

szukaja drugiego Lukaku to jest pewne, o zblizonym profilu

VVujek 26.07.2023 20:35

Już wymieniłem realne cele Scamacca, Beto

kontousuniete1 26.07.2023 20:35

Wujek o twoje typy

kontousuniete1 26.07.2023 20:34

Beto tak

VVujek 26.07.2023 20:34

Ktoś wie o co chodzi dla carlosa?

kontousuniete1 26.07.2023 20:33

nie gram w fm. Przeciez wszyscy chcemy zeby Inter rósł, chetnie wysłycham twoich typów, bez spiny

VVujek 26.07.2023 20:33

Ja będę zadowolony jak przyjdzie Scamacca lub Beto

kontousuniete1 26.07.2023 20:32

a ty jestes boomerem, nie czytasz zadnych statystyk tylko opierasz swoja wiedze o jakies plotki bo gdzies cos tam tak było, ktoś mowil itd :D

Pjerun 26.07.2023 20:31

Scamacca/Morata/Beto - według mnie ktoś z tej trójki powinien przyjść

kontousuniete1 26.07.2023 20:30

to kogo proponujesz?

VVujek 26.07.2023 20:28

Wypisujesz bzdury, podajesz ciągle jakichś anonimowych zawodników, zapewne znasz ich z FM

kontousuniete1 26.07.2023 20:27

ile głow tyle typów wiesz o co chodzi... A podyskutowac mozemy

VVujek 26.07.2023 20:27

Scamacca gdyby nie kontuzja to pewnie strzelił by naście bramek w PL

kontousuniete1 26.07.2023 20:26

ChupoMoting byłby u nas królem strzelców i daje sobie za to palec uciąc :D

VVujek 26.07.2023 20:26

Embolo taki dobry, a pogoniony z Schalke i BM xd

kontousuniete1 26.07.2023 20:25

to o czym mowisz bylo kilka lat temu

kontousuniete1 26.07.2023 20:25

Embolo go zjada na pierwsze danie jak na moje :D

VVujek 26.07.2023 20:25

A Embolo zawodnik na Inter xd

kontousuniete1 26.07.2023 20:25

w gore chyba nie

kontousuniete1 26.07.2023 20:24

nie narzekam, czemu tak dosłownie? poprostu dla mnie to nie zawodnik na Inter, takie moje zdanie, gdzie my zmierzać mamy?

VVujek 26.07.2023 20:23

Opanuj się.

VVujek 26.07.2023 20:22

Narzekasz na Scamacce, a proponujesz Embolo Pogonionego z Bundesligi jeźdźca bez głowy

kontousuniete1 26.07.2023 20:15

nigdy nie wiesz, brudna gra

kontousuniete1 26.07.2023 20:14

tylko wyszło przy okazji jakim czlowiekiem jest Lukak...

kontousuniete1 26.07.2023 20:13

by nas osłabic a samemu nie brac

kontousuniete1 26.07.2023 20:13

chociaz to mogła byc zagrywka Juve, z tymi szczurami to wiecie...

kontousuniete1 26.07.2023 20:11

:D

kontousuniete1 26.07.2023 20:11

kocham Juve

kontousuniete1 26.07.2023 20:10

Pasował naszym idealnie profilowo a tu jeb

kontousuniete1 26.07.2023 20:09

ciezko znalezc o tym profilu. I wszystko układa sie w jedą całość

kontousuniete1 26.07.2023 20:08

Pjerun w formie tak, dlatego pewnie tak sie wkurzyli :D

kontousuniete1 26.07.2023 20:07

Morata hmmmm sam nie wiem tez juz

kontousuniete1 26.07.2023 20:06

z szybkościa to napastnik kompletny

Pjerun 26.07.2023 20:06

To Lukaku

kontousuniete1 26.07.2023 20:05

nam sie taka strzelba przydała, duza co sie cofnie na sciane pograc i głowe zdejmie

Pjerun 26.07.2023 20:01

Dla mnie Morata najlepiej pasował do układanki Simone

kontousuniete1 26.07.2023 20:01

zobaczymy nie ma co sie spinac

Klinsi64 26.07.2023 20:00

był pewniak Morata to kazdy wybrzydzał

kontousuniete1 26.07.2023 20:00

Sass poprostu ograło Angoli, tak jak nas Lazio z Joaqinem

Klinsi64 26.07.2023 19:59

jakies wynalazki z ligue 1 o ktorych wczoraj pisales to poziom Interu

kontousuniete1 26.07.2023 19:58

no dokładnie alternatyw wielkich nie mamy

Dejwid 26.07.2023 19:57

bedzie co bedzie kazdyn jeden z tych kandydatów to podejmowanie sporego ryzyka.

kontousuniete1 26.07.2023 19:55

dlatego mam obawy co do Fratty, sezon pokaże :)

kontousuniete1 26.07.2023 19:54

Jak dla mnie to nie jest zawodnik na Inter, niska skala talentu/umiejetności, ale każdy ma swoje zdanie na ten temat

broda4991 26.07.2023 19:53

Zlinski podpisal nowy kobtrakt z zarobkami 3.3 za sezon poprzedni kontrakt miał 4mln ten de laurentis ma chyba na nich sex taśmy

kontousuniete1 26.07.2023 19:53

i teraz go wypychaja.

martins2000 26.07.2023 19:51

zobaczyli co Sommer gra i zmiana kursu hahaha

kontousuniete1 26.07.2023 19:51

byl na niego hype bo Mancini go powołał i tak jak Dejwid mowi 15 strzelił, transfer w stylu Fratty

kontousuniete1 26.07.2023 19:49

jak to oni :D

kontousuniete1 26.07.2023 19:49

nie był tyle wart Angole utopili pięknie

kontousuniete1 26.07.2023 19:48

a to cena wyznacza jakosc rozumiem

kontousuniete1 26.07.2023 19:46

ok. Mamy jakis trop co nie :D

Luki165 26.07.2023 19:45

Ja rozumialem narzekanie na Scamacce kiedy Sas za niego chcialo 40 mln, ale tw 18 mln wyglada na mega rozsadne pieniadze

Dejwid 26.07.2023 19:42

Ma warunki fizyczne, strzela z różnych pozycji, nie jest jakimś drewnem, może się jeszcze rozwinąć. Już raz przekroczył pietnastaka w lidze. Na serie A spoko grajek, przyszlosci może ligowy killer.

Shoutbox

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się