Przepotezny capitano
@FabrizioRomano · 5 min Lautaro Martínez: “I received huge bids from Saudi clubs, it’s true. But I’m very happy at Inter and in Milano, no chance and no reason to change”. 🚨⛔️🇸🇦🇦🇷 “I’m the captain here, Inter is my second home. I feel loved here since day one. I’m proud to be here”, told Gazzetta.
Chad Lautaro rozjeżdża brudna Lakake
@FabrizioRomano · 6 min Lautaro Martínez: “Lukaku saga? I was disappointed by Romelu, it's the truth. I tried to call him in those days of chaos, but he never answered me, the same he did with my other teammates”. 🚨⚠️ “I was disappointed. But ok, well, it’s his choice”, told Gazzetta.
PRR
Quavo, honcho My life like Pablo Cuban hoes fall in love with a nigga They'll treat me like Fabio Off white like shell toes Stick to the money, velcro Standin' on the top ropes Then I jump down, hit you with the elbow Why do the birds need a plane if they can fly? I be standin' in the field with the fire So many onions in the trap, make me cry My styrofoam got more oil than Dubai Ridin' 'round with extendo Ridin' 'round with extendo Never, never, serve ya kinfolk Never, never, serve ya kinfolk Niggas shootin' out the window Niggas shootin' at your window Yeah, you better keep your head low Feds watchin', better lay low
no nie ma co wszystkich do jednego wora wrzucac bo sa tez tacy ktorzy trezwo mysla
Czik>Barella, Reinders>Frattesi
Marzyli o Frattesim, a w dniu dołączenia do Interu stał się nagle przereklamowanym gościem z Sassuolo
Oni co roku mają wszystko najlepsze
Już nawet najlepsza pomoc w lidze mają.
Czytam komentarze milaniakow i tam entuzjazm jak w 2017
Juventus will try to convince Chelsea to let them sign Romelu Lukaku on loan with an option to buy at the end of the season.
Carnevali sobie bekę kręci z Interu, że ma nadzieję iż szybko znajdziemy bramkarza, bo inaczej Kobra z Ausilio będą musieli wejść do klatki
Raczej sie w wieku 34+ nie gra coraz lepiej mimo zgrania i przepracowanych lat
No tak to dziala zazwyczaj
Zapominacie o Darmianie, który zawsze gra na solidnym poziomie
ok rok starsi, ale i rok maja juz przepracowany ze soba i jesli chodzi o obrone to zgranie ma niebagatelne znaczenie
a czemu z góry zakladac ze beda grac duzo slabiej a nie lepiej?
Jest jeszcze De Vrij skreślony przez większość po jednym słabszym sezonie, nie można zapominać że to profesor
Pozostaje wierzyc ze Acerbi kolejny sezon zycia zaliczy w wieku 36 lat
A procz Bastoniego i niewiadomym mudzinku kazdy moze szybko zjechac do bazy z forma
No fajne statystyki szkoda ze one nie graja w przyszłym sezonie
zachowalismy czyste konta w 5 na 7 spotkan w fazie pucharowej. Skonczcie z ta slaba obroną
ta obrona w fazie pucharowej LM stracila 4 gole. 3 z benfica gdzie wszystko bylo juz rozstrzygniete i podarowali im te gole oraz w finale z City jeden jedyny gol. Z tym City ktore rozjechalo Bayern czy Real
No to kto xd
Ta obrona jakoś dotarła do finału CL więc zależy jak na to patrzeć.
miszcz nie, ale to drugie sie zgadza
Miszczu z ACM
Obrona szalu nie robi jednak co
Zastąpienie Lukaku z poprzedniego sezonu nie jest trudne
no a jak myslisz kto by mogl takie cos napisac
Kogo ty cytuje
" Inter? Z taką obroną mogą walczyć co najwyżej o top 4. "
Araby chcą wypchnac Mbappe do Arabii xd grubo.
tylko Paweł Dybala moze godnie zastapic bambusa juventusowego.
Scamacca czy Beto to napastnicy nawet nie na Lazio czy Fiorentine a max Torino gdzie do Interu
*Inzaghi
dobra to już niech wbija ten mbappe. Inza potrzebuje rotacji więc taki Mbappe na ławce na jakieś ogony w coppa italia sie przyda
Marotta podpisze go za rok za darmo, a potem wymieni na Hakimiego
Mbappe odrzucił jakąkolwiek formę spotkania z delegacją Al Hilal. Czyli jednak Inter
Mimo ze takie porównywanie to pisanie palcem po wodzie
Scamacca ma papiery na duże granie właśnie ale jakby jeszcse nie dojechał, ja bym go bardziej porównywał do Sensiego aniżeli Frattesiego
kevin spacey uniewinniony <3
Embolo xD juz dawno tutaj takich kwiatkow nie bylo
Veratti do Al Hilal - HERE WE GO SOON
szukaja drugiego Lukaku to jest pewne, o zblizonym profilu
Już wymieniłem realne cele Scamacca, Beto
Wujek o twoje typy
Beto tak
Ktoś wie o co chodzi dla carlosa?
nie gram w fm. Przeciez wszyscy chcemy zeby Inter rósł, chetnie wysłycham twoich typów, bez spiny
Ja będę zadowolony jak przyjdzie Scamacca lub Beto
a ty jestes boomerem, nie czytasz zadnych statystyk tylko opierasz swoja wiedze o jakies plotki bo gdzies cos tam tak było, ktoś mowil itd
Scamacca/Morata/Beto - według mnie ktoś z tej trójki powinien przyjść
to kogo proponujesz?
Wypisujesz bzdury, podajesz ciągle jakichś anonimowych zawodników, zapewne znasz ich z FM
ile głow tyle typów wiesz o co chodzi... A podyskutowac mozemy
Scamacca gdyby nie kontuzja to pewnie strzelił by naście bramek w PL
ChupoMoting byłby u nas królem strzelców i daje sobie za to palec uciąc
Embolo taki dobry, a pogoniony z Schalke i BM xd
to o czym mowisz bylo kilka lat temu
Embolo go zjada na pierwsze danie jak na moje
A Embolo zawodnik na Inter xd
w gore chyba nie
nie narzekam, czemu tak dosłownie? poprostu dla mnie to nie zawodnik na Inter, takie moje zdanie, gdzie my zmierzać mamy?
Opanuj się.
Narzekasz na Scamacce, a proponujesz Embolo Pogonionego z Bundesligi jeźdźca bez głowy
nigdy nie wiesz, brudna gra
tylko wyszło przy okazji jakim czlowiekiem jest Lukak...
by nas osłabic a samemu nie brac
chociaz to mogła byc zagrywka Juve, z tymi szczurami to wiecie...
kocham Juve
Pasował naszym idealnie profilowo a tu jeb
ciezko znalezc o tym profilu. I wszystko układa sie w jedą całość
Pjerun w formie tak, dlatego pewnie tak sie wkurzyli
Morata hmmmm sam nie wiem tez juz
z szybkościa to napastnik kompletny
To Lukaku
nam sie taka strzelba przydała, duza co sie cofnie na sciane pograc i głowe zdejmie
Dla mnie Morata najlepiej pasował do układanki Simone
zobaczymy nie ma co sie spinac
był pewniak Morata to kazdy wybrzydzał
Sass poprostu ograło Angoli, tak jak nas Lazio z Joaqinem
jakies wynalazki z ligue 1 o ktorych wczoraj pisales to poziom Interu
no dokładnie alternatyw wielkich nie mamy
bedzie co bedzie kazdyn jeden z tych kandydatów to podejmowanie sporego ryzyka.
dlatego mam obawy co do Fratty, sezon pokaże
Jak dla mnie to nie jest zawodnik na Inter, niska skala talentu/umiejetności, ale każdy ma swoje zdanie na ten temat
Zlinski podpisal nowy kobtrakt z zarobkami 3.3 za sezon poprzedni kontrakt miał 4mln ten de laurentis ma chyba na nich sex taśmy
i teraz go wypychaja.
zobaczyli co Sommer gra i zmiana kursu hahaha
byl na niego hype bo Mancini go powołał i tak jak Dejwid mowi 15 strzelił, transfer w stylu Fratty
jak to oni
nie był tyle wart Angole utopili pięknie
a to cena wyznacza jakosc rozumiem
ok. Mamy jakis trop co nie
Ja rozumialem narzekanie na Scamacce kiedy Sas za niego chcialo 40 mln, ale tw 18 mln wyglada na mega rozsadne pieniadze
Ma warunki fizyczne, strzela z różnych pozycji, nie jest jakimś drewnem, może się jeszcze rozwinąć. Już raz przekroczył pietnastaka w lidze. Na serie A spoko grajek, przyszlosci może ligowy killer.