Archiwum shoutboksa

Borgio90 27.07.2023 21:27

ale w ogólnym rozrachunku wcale ta różnica nie jest tak widoczna. Mistrza z nami przegraliśmy, Wy finał LM, a my 1/2

Borgio90 27.07.2023 21:27

Claudio, zobacz jaką kadrę miał Milan, a jaką Inter. Tutaj ciężko o inny wynik jak srogie lanie.

Claudio 27.07.2023 21:26

przy golach ciezko sie go doczepic o cokolwiek to raczej obrona zawalila

Claudio 27.07.2023 21:26

Ippon widzialem skroty i pare razy wybronil im tyłki

Claudio 27.07.2023 21:26

tu masz rację, ale mam nadzieje ze miniony sezon nauczyl ich jak powinno sie grac w SerieA po tej fatalnej 1 rundzie

Ippon 27.07.2023 21:25

Jak tam onanna w Manchesterze? Bo nie oglądałem z Realem.

Borgio90 27.07.2023 21:24

Inter ma ogromny potencjał, ale jest on mocno marnowany. Z tej drużyny można wyciągnąć dużo więcej, ale do tego potrzeba lepszego trenera i właściciela, który chce budować, a nie tylko sprzedawać.

VVujek 27.07.2023 21:24

Milan gdyby nie kara Juve to nawet w CL by nie grał i miał by gówno nie transfery

Claudio 27.07.2023 21:24

milan nawet gola nie strzelil

Claudio 27.07.2023 21:24

Borgio90 ostatnie 4 mecze Interu z Milanem i 4 wygrane Interu...o czym ty rozmawiasz

Towarzysz 27.07.2023 21:24

Trudno mi wierzyć że Darmian i Acerbi zaliczą równie dobry sezon, ale kto wie. Oby kontuzje się trzymały od nich zdala

VVujek 27.07.2023 21:23

Ci skrzydłowy słabe te liczby kręcili jednak

Borgio90 27.07.2023 21:23

pewnie żaden, ale identycznie było w tamtym sezonie. Pobega, Diaz, Messias , Krunić, Saelemaekers i w ataku emerytowany Giroud. Przecież to na papierze wygląda dramatycznie, a jak już wspomniałem w tabeli różnica wyniosła ledwie dwa oczka

VVujek 27.07.2023 21:23

MARTINS2000 27.07.2023 21:02 Chukwueze,Chukwueze i Pulisic na pewno mają jakość tylko muszą być zdrowi a to różnie bywało

KibicInteru 27.07.2023 21:22

Nawet jak kupimy to na razie niech gra Darmian

Claudio 27.07.2023 21:21

ale Darmian bedzie podstawowym, no chyba ze jednak kupimy jakiegos obronce srodkowego, a wiele na to wskazuje

Towarzysz 27.07.2023 21:20

Z milanu to boje się tylko leao, który może wkręcić niedoświadczonego bissecka w ziemie

Claudio 27.07.2023 21:19

Frattesi, Cuadrado i Thuram byliby podstawowymi zawodnikami Milanu, a z transferów Milanu który zawodnik byłby podstawowym graczem Interu?

Borgio90 27.07.2023 21:17

porównania między Milanem, a Interem nie było również i w tamtym sezonie. Kadrowo Inter powinien zjadać ligę bez mrugnięcia, a kończyło się różnicą ledwie dwóch oczek między ekipami z Mediolanu

Claudio 27.07.2023 21:17

ale brama Murawskiego

coco 27.07.2023 21:14

C&F - Zhang, l'esposizione con Oaktree al 31 dicembre 2022 è di 329,6 milioni. Il prestito fatto a Grand Tower, la holding tramite cui Suning gestisce l'Inter, scade il 20 maggio del 2024

martins2000 27.07.2023 21:14

ja tych 3 zawodników tylko co wymieniłem chciałbym u nas i tyle aaa i jestem zadowolony z mopa że jest u nas

martins2000 27.07.2023 21:12

Facundo Gonzáleza z Walencji do juve

Klinsi64 27.07.2023 21:11

przecież nie ma nawet porównania miedzy nami a milanem

Claudio 27.07.2023 21:09

pomoc Milanu Hakan, Kessie, Tonali, Bennacer. To byli ich najlepsi pomocnicy. ZOstaly tylko Bennacer ktory pol roku bedzie leczyl kontuzje i nie wiadomo czy wroci do formy. Wymieniona cala pomoc w ciagu kilku sezonow, a dwaj czolowi i najlepsi pomocnicy Milanu nie beda grali (jeden odszedl, a drugi absencja) przyszedl 27 letni talent oraz jednosezonowiec z holenderskiej Eredivisie. No w pomocy Milan miażdży. Nie ma tez Brahima który mial przeblyski swietnej gry i przyszedl Pulisic ktory mial katastrofalny sezon. Praktycznie rok z glowy. Pomoc Milanu to jedna wielka niewiadoma budowana zupelnie od nowa. Ze slabymi druzynami to moze przejdzie, ale z mocnymi ekipami poukladanymi to nie za bardzo moze sie udac. Potrzeba czasu zeby sie to zgralo i dobrze ze z Milanem gramy juz w 4 kolejce

Borgio90 27.07.2023 21:07

to i tak dziwne, że Frattesiego kupili, bank rozbity

Borgio90 27.07.2023 21:06

Inter trząsł się nad zapłatą za Acerbiego :beka: :suning:

Seba 27.07.2023 21:05

To juz lepiej nie kupowac niz wydac ponad 100 mln na taką jakość

Claudio 27.07.2023 21:04

PSG tez bylo stac na miliony by wygrac LM i nie wygrali :D

Borgio90 27.07.2023 21:03

może i nie czołówka, ale Milan stać chociaż żeby zapłacić gotówką za pięciu zawodników po +/- 20 baniek

martins2000 27.07.2023 21:03

miało być

martins2000 27.07.2023 21:03

Ruben Loftus-Cheek

martins2000 27.07.2023 21:02

Chukwueze,Chukwueze i Pulisic na pewno mają jakość tylko muszą być zdrowi a to różnie bywało

erebos 27.07.2023 21:01

Coś na poprawę humoru: "Corriere dello Sport przekonuje, że Maguire cieszy się sporą popularnością we Włoszech. Zainteresowanie jego usługami wyrażają AC Milan, Inter Mediolan, Napoli, Juventus i AS Roma. Każda z tych ekip poszukuje nowego stopera."

Seba 27.07.2023 20:56

Romero, Okafor, Czik, Reinder. Normalnie czołówka światowa

Seba 27.07.2023 20:55

I to Mekambe najbardziej odpowiada. Przyjdzie, wygra Scudetto i odejdzie za free do Reala

milosz912 27.07.2023 20:54

Następny z kontem założonym dwa dni temu

milosz912 27.07.2023 20:54

Haha z tym Milanem to poleciałeś mocno

Jacenty 27.07.2023 20:53

Pewien zaułek twittera donosi, że Marotta w ciszy od kilku dni pracuje nad tym, aby wypożyczyć Mbappe na najbliższy sezon. Ze wszystkich zainteresowanych zespołów, tylko Inter proponuje wypożyczenie 😁

Seba 27.07.2023 20:51

Milan mase jakosciowych pilkarzy? Kogo niby?

campioni2010 27.07.2023 20:43

Radzę niektórym zdjąć różowe okulary. Napoli nie będzie słabsze, muszą zastąpić tylko jednego zawodnika. Milan naściągał masę jakościowych piłkarzy i będzie dużo mocniejszy. Juve raczej utrzyma poziom. A my? Pożegnaliśmy 5 bardzo ważnych zawodników. Na razie przyszły dwa zastępstwa. Frattesi, który raczej się sprawdzi i Thuram, który jest niewiadomą. Francuz w słabiutkiej Ligue 1, i przeciętnej Bundeslidze nie potrafił przebić 200 M/G, a to bardzo słabo na tak opłacanego napastnika. Mamy duże dziury w pierwszym składzie i jako jedyni z czołówki będziemy dużo słabsi niż rok temu. Obiektywnie za moment możemy być czwartą ekipą Serie A.

Jacenty 27.07.2023 20:40

Psg uważa żądane przez Atalantę 80mln za Hojlunda za nierealną kwotę i zaproponowało 50mln. Jeśli Atalanta odrzuci, Psg odpuści.

GiovanniGiorgio 27.07.2023 20:37

Popieram zbanowanie trolli na stronie fcinter.pl

milosz912 27.07.2023 20:36

Marudzenia*

milosz912 27.07.2023 20:35

Claudio racja odnośnie naruszenia, część osób każda plotkę bierze na serio. Nie biorą pod uwagę, że to nic nie ma wspólnego z rzeczywistością

milosz912 27.07.2023 20:34

Jak zazdroszczą shoutboxa to niech błagają tam o założenie i niech wylewają swoje żale

milosz912 27.07.2023 20:33

Weźcie w końcu pobanujcie tych matolów, obserwatorów czy tych nowych za prowokacje. Niech spadają na tą swoją stronę acmerdy czy jakoś tak

Borgio90 27.07.2023 20:29

Inter Gnojnica xD

pablo77 27.07.2023 20:22

Lautaro, Thuram i Dybala i damy rade. na 4 w sumie juz obojetnie kto za kmiota Korełe

pablo77 27.07.2023 20:20

Mister X - Dybala*(oby)

Claudio 27.07.2023 20:10

oho czyzby kmiot ktory dostal dopiero co bana znowu zrobil nowe konto?

coco 27.07.2023 20:09

czyli czekamy rok i bierzemy go z darmowego

Claudio 27.07.2023 20:09

bronienie kazdej decyzji jest tak samo zle, ale glownie tu widac ciagle narzekanie na wszystko i wszystkich

coco 27.07.2023 20:09

Lo Shakthar annuncia il cambio di numero di maglia di Trubin: da 81 a 1

Klinsi64 27.07.2023 19:51

jeszcze gorsze od ciaglego narzekania jest bronienie każdej,nawet najgłupszej decyzji

GiovanniGiorgio 27.07.2023 19:46

Bo to prawda. Drabinka pomogła, a Serie A to umierająca liga tak jak La Liga. Ligue 1 już dawno wymarło.

VVujek 27.07.2023 19:43

Inter dotarł do finału CL a i tak znaleźli się tacy co znaleźli powody do narzekania. A to drabinka pomogła, a to liga jest wyznacznikiem itp. Po prostu beka

Claudio 27.07.2023 19:41

sugerujecie się wszystkim co pismaki napiszą. Naprawdę nie potraficie zachować trochę wiecej spokoju? Jak ja nienawidzę ciągłego marudzenia o wszystko co się da zwiazanego z Interem. Mozna skrytykować pewne dzialania i to ze jeszcze nie mamy bramkarza, ale ciagly lament raczej za dobrze nie swiadczy.

FENDI_SOSA 27.07.2023 19:36

paczta byczka

VVujek 27.07.2023 19:34

Skąd wy się bierzecie

GiovanniGiorgio 27.07.2023 19:34

inter gnojnica nadal nie ma bramkarza xd

VVujek 27.07.2023 19:33

Kto ci powiedział że mamy 80 mln na transfery haha

Tom_Hardy 27.07.2023 19:16

PODOBNO mamy 80 baniek na transfery a na sezon przygotowawczy nie możemy amskompletować składu Inzaghiemu.

Pjerun 27.07.2023 19:15

Może jesteśmy jakoś dogadania z Trubinem nawet za rok, bo Sommer tomsie wydaje opcja na max 2 sezony

Tom_Hardy 27.07.2023 19:15

PODOBNO Claudio

Tom_Hardy 27.07.2023 19:15

Piękny transfer

Claudio 27.07.2023 19:14

Podobno to Bayern blokował transfer, bo nie mieli zastępstwa, także skończcie z tym targowaniem się bo niby się już dawno dogadali tylko czekali na zielone swiatlo od Bayernu

Tom_Hardy 27.07.2023 19:13

Finalista LM nie potrafi sprowadzić bramkarza i napastnika masakra

Tom_Hardy 27.07.2023 19:12

O poltora miliona sie biją co za biedota nastala

andyvdm 27.07.2023 19:12

Chinski zlodziej

Jacenty 27.07.2023 19:11

Wg Sky to będzie 4-4,5 plus bonsy

Tom_Hardy 27.07.2023 19:10

To jest jakiś żart że Onana sprzedany a transferów brak. Kpina totalna

pluto11 27.07.2023 18:53

To już lekka przesada że po sprzedaży Onany tyle czasu zostajemy bez bramkarza nr1 a i tak na tą 1 ściągamy Sommera

Czaglar 27.07.2023 18:48

Kończmy ten cyrk

Czaglar 27.07.2023 18:47

Fabrizio Romano @FabrizioRomano · 2 min Inter and Bayern are getting closer to an agreement for Yann Sommer. Talks are at advanced stages. 🚨⚫️🔵 #Inter Sommer has always been Inter priority as new goalkeeper to replace Onana.

martins2000 27.07.2023 18:23

Juve po Carlosa Augusto

Claudio 27.07.2023 18:15

Oni lubią się kompromitować z pastuchami

Towarzysz 27.07.2023 18:13

To już trzeba naprawdę się postarać

Towarzysz 27.07.2023 18:13

Żeby z jakimiś Obdrapusami przegrać

Claudio 27.07.2023 18:10

Legia Warszawa zakała polskiej piłki

Towarzysz 27.07.2023 18:05

Miał swoje 5 minut i to dosłownie

Towarzysz 27.07.2023 18:05

Zadaniowiec

andyvdm 27.07.2023 17:59

Felipe Caicedo

Towarzysz 27.07.2023 17:50

Czy może Osvaldo

Towarzysz 27.07.2023 17:50

Cassano witamy

martins2000 27.07.2023 17:41

Kamada è stato offerto all'Inter. Il profilo è considerato interessante ma non una priorità!

Klinsi64 27.07.2023 17:31

campioni2010 xd

Gloin1989 27.07.2023 17:28

Scammaca

Gloin1989 27.07.2023 17:27

oby nie

kontousuniete1 27.07.2023 17:23

moze rzeczywiscie ten Zapata hm

VVujek 27.07.2023 17:19

Mercato to sprawa drugorzędna

VVujek 27.07.2023 17:19

Ważne, że Kosiniak-Kamysz i Hołownia maja głos Klinsiego i kredensa

Pjerun 27.07.2023 17:12

Temat Gabbiadiniego powinien wrócić po latach

campioni2010 27.07.2023 17:02

Stajemy się memem, rozważmy jeszcze Melo i Gabigola, na ligę Europy powinno wystarczyć

pluto11 27.07.2023 17:00

Niech nas uratują i zabiorą tego pachołka

coco 27.07.2023 16:58

Icardi valuta il ritorno in patria per motivi familiari e, considerate le circostanze, il Galatasaray potrebbe non opporsi a un prestito. I turchi pensano così al possibile rimpiazzo e tra i nomi tirati in ballo c’è anche il Tucu Correa, in uscita dall’Inter. - Gazzetta dello Sport

Klinsi64 27.07.2023 16:51

czyli kto?

Orzeu 27.07.2023 16:48

Zapata

Pjerun 27.07.2023 16:48

Czyli jednak Mbappe xd

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się