Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Vercetti100622 28.07.2023 12:33

W kadrze Interu jest więcej ręczników niż bramkarzy aktuaknie

Kredence 28.07.2023 12:33

Nie masz pojęcia o niczym

Kredence 28.07.2023 12:33

Chłopie idź stąd

Kredence 28.07.2023 12:33

Radu xD

VVujek 28.07.2023 12:32

A skąd ja mam wiedzieć czy będzie to Radu czy Stankovic. Jest w kim wybierać. Ty piszesz jakby Inter faktycznie był bez bramkarzy.

Vercetti100622 28.07.2023 12:32

Też nie chce mi się wierzyć że Sommer pcha się do nas bo ewidentnie chce tu grac żeby być zmiennikiem banderowca, on będzie pierwszym bramkarzem

kontousuniete1 28.07.2023 12:30

czołowka bramkarzy bundes, nie ma co narzekać. Za te 5zł o lepszego cięzko

Vercetti100622 28.07.2023 12:30

Możliwe że on będzie jednak dwójka

Vercetti100622 28.07.2023 12:30

Moim zdaniem stankovicia sprawdzają tymi sparingami

Kredence 28.07.2023 12:29

Nie uciekaj od odpowiedzi

Vercetti100622 28.07.2023 12:29

No ale zobaczymy

Kredence 28.07.2023 12:29

Pytam ciebie kto będzie numerem 2

Vercetti100622 28.07.2023 12:29

Wogole lipa straszna że Barella na lewej stronie będzie biegał moim zdaniem to może ograniczyć jego cechy

VVujek 28.07.2023 12:29

Numer 2

VVujek 28.07.2023 12:27

Masz 3 bramkarzy w kadrze sobie wybierz

Pjerun 28.07.2023 12:26

Według mnie Trubin przyjdzie teraz lub za rok. Sommer to jest opcja na max 2 sezony

Kredence 28.07.2023 12:26

Kto nim będzie

Kredence 28.07.2023 12:26

A mamy numer 2 ?

VVujek 28.07.2023 12:26

Reszta to twoje pierdzenie.

Vercetti100622 28.07.2023 12:26

W lidze mistrzów bardzo słabo wypadł w zeszłym roku, młody też nie jest.

VVujek 28.07.2023 12:26

Nie mamy numeru 1 i to tyle.

Vercetti100622 28.07.2023 12:25

Sommer mnie nie jara zupełnie, pewnie będzie solidny ale jeśli obok niego ściągną audero to lipa kompletna

kontousuniete1 28.07.2023 12:25

na dwójeczke Stankovic zostaje?

VVujek 28.07.2023 12:25

Z tego dobrobytu na bramce w ostatnim sezonie się w dupa niektórym przewróciło. Wiele lat było tak że był Handanovic + tak naprawdę, coś tam.

kontousuniete1 28.07.2023 12:23

:marotta: :ausilio:

Vercetti100622 28.07.2023 12:23

To jedyny transfer na jaki czekam juz

Vercetti100622 28.07.2023 12:23

Czekamy na Baloguna

VVujek 28.07.2023 12:23

Bo bramkarzy masz 3 obecnie

VVujek 28.07.2023 12:23

Bramkarzy? No chyba Bramkarza nr i to tyle

kontousuniete1 28.07.2023 12:20

Szachy Marotty, moze tu tylko o zbijanie cen prawdziwych celów chodzi

Kredence 28.07.2023 12:20

Reszta to twoje pierdzenie

Kredence 28.07.2023 12:20

To są fakty

Kredence 28.07.2023 12:20

Za 3 tygodnie rusza liga a Inter nie ma bramkarzy

VVujek 28.07.2023 12:17

Akurat w tym mistrzem jesteś ty bo tylko po to tu wchodzisz, trollowac

VVujek 28.07.2023 12:16

Będzie bramkarz, będzie napastnik, jest środek okna transferowego.

Kredence 28.07.2023 12:15

W tym jesteś mistrzem

VVujek 28.07.2023 12:15

To takie pier*olenie głupot

VVujek 28.07.2023 12:14

Onana również miał być babolarzem

VVujek 28.07.2023 12:13

Każdy może się okazać babolarzem

VVujek 28.07.2023 12:13

Nie wiem o jakim szarpaniu ty mówisz, Bayern nam go odda jak kupi bramkarza to prawie pewne.

Klinsi64 28.07.2023 12:12

wyrwia go w koncu a on sie babolarzem okaze

Klinsi64 28.07.2023 12:11

rozumiem jakby walczyli o gościa na ktorego jest hajp,ale szarpia sie sami ze sobą o 35 latka ktory ma nienajlepsza passe ostatnio

VVujek 28.07.2023 12:08

Inzaghi z pewnością wie, że będzie go miał i cierpliwie czeka, a nie płacze jak ty.

Pjerun 28.07.2023 12:05

Conte już by pakował walizki w takiej sytuacji

Klinsi64 28.07.2023 12:03

Inzaghi na bank jest zadowolony ze nie ma bramkarzy tak tak vvujek

kontousuniete1 28.07.2023 11:55

jedno nie wyklucza drugiego, ale w sumie racja

Jacenty 28.07.2023 11:39

i akurat w pomocy noża na gardle nie mamy

kontousuniete1 28.07.2023 11:39

takie moje zdanie

kontousuniete1 28.07.2023 11:39

duza rotacja to pomoc powinnismy dobic na 100

Jacenty 28.07.2023 11:38

Nie bierzemy Kamday, bo zarząd liczy na wyrwanie Samardzicia

kontousuniete1 28.07.2023 11:37

moze kontrakt chce za wysoki hm

VVujek 28.07.2023 11:36

My w sumie pomoc mamy już zabezpieczona

kontousuniete1 28.07.2023 11:35

marketingowo tez dobry strzał, masz racje

Poqrv 28.07.2023 11:34

Ja nie rozumiem czemu do tej pory Kamady nie wzięliśmy, zabezpieczyłby nam albo pomoc, albo wskoczył na 2 napastnika przy odejściu Correi. Przed wyjazdem do Japonii byłby jak znalazł, kilka koszulek więcej by poszło

kontousuniete1 28.07.2023 11:29

popracowac u niego nad defensywa i pięknie

VVujek 28.07.2023 11:28

Gdyby Inzaghi płakał jak niektórzy kibice to ten zespół już dawno by się rozsypał.

kontousuniete1 28.07.2023 11:28

na szóstego dobry grajek, nie kurdupel, technika, gra kombinacyjna ok,,

Jacenty 28.07.2023 11:13

czekał na Milan, a Milan traktował go jako opcję rezerwową... teraz dla wielu klubów jest własnie taką opcją nr 2-3

andyvdm 28.07.2023 11:12

Ukrainiec za rok za darmo

mimas2316 28.07.2023 10:56

Kamada to się chyba mocno przejechał, olali go Milan i Atletico, Lazio na niego nie stać i na razie został z ręką w nocniku

Jacenty 28.07.2023 10:54

Jeśli Ukraińcom nie zmięknie faja to weźmiemy Sommera na nr 1, Stankovic zostanie na vice, a w styczniu oddadzą go nam za 10-15 z pocalowaniem ręki, a Stankovic pójdzie na wypożyczenie

VVujek 28.07.2023 10:40

Kto ci powiedział, że nie jest znany? Może właśnie już jest znany i jest to Sommer.

KaraJunior 28.07.2023 10:39

Ukraińcom* sorry za błąd

KaraJunior 28.07.2023 10:39

pewnie czekają jak ukraińcą zmięknie rura i puszczą go za 10m zamiast 20

Dzonyy 28.07.2023 10:33

klinsi nie czuje, ze rymuje.

Klinsi64 28.07.2023 10:29

przy sprzedaży Onany zastepca juz powinien być znany

VVujek 28.07.2023 10:20

Więc lepiej wyczekać niż brać byle kogo

KaraJunior 28.07.2023 10:19

niektórzy tutaj powinni kibicować lidze bierkowej bo piłka nożna wywiera na nich za duży stres ;)

VVujek 28.07.2023 10:17

Inter obecnie ma 3 bramkarzy w kadrze. Potrzebujemy jedynki i tyle.

VVujek 28.07.2023 10:16

Płaczku

VVujek 28.07.2023 10:15

No co płaczu Inter musi kupić jedynkę i tyle, a ty siejesz panikę. O Jezu Inter puścił 1,2,3

Klinsi64 28.07.2023 10:13

😁

VVujek 28.07.2023 10:04

Bayern nie chce puścić jedynki, a to już różnica.

VVujek 28.07.2023 10:02

Nie nazywaj Sommera w obecnej sytuacji Bayernu GK nr 2

VVujek 28.07.2023 10:01

No horror jak to strasznie brzmi klinsi, Inter puścił 1,2,3 z czego trójka już zastąpiona, dwójce skończył się kontrakt i praktycznie pewne, że nie chciał on pełnić roli drugiego bramkarza. Więc zostajemy przy jedynce....

Klinsi64 28.07.2023 09:42

za koszulkę Interu od Orzeu piszę na sb

campioni2010 28.07.2023 09:36

Ale zapomniałem, przecież zaraz będziemy mieć Mbappe, niech Serie A chowa się przed naszą potęgą XD liga jest nasza

Xucatlan 28.07.2023 09:36

Temu Klinsiemu ktoś płaci za pisanie w kółko tego samego, czy się chłopina zaciął?

campioni2010 28.07.2023 09:35

Nie potrafimy sprowadzić drugorzędnego bramkarza za czapkę gruszek

campioni2010 28.07.2023 09:35

Co z tego, że jesteśmy finalistą LM jak wyglądamy jak dziady

Dzonyy 28.07.2023 09:30

No i jest Stankovic giga chad

Dzonyy 28.07.2023 09:30

Miejsc mamy.

Dzonyy 28.07.2023 09:30

No i elegancko.

Klinsi64 28.07.2023 09:21

zara vvujo wbije i bedzie nauczał,że to normalne,bo finał LM osiagnelismy

Klinsi64 28.07.2023 09:20

czaicie,że Bayern nie chce puścić 2 GK nie posiadając zmiennika,a Inter puścił jedynkę,dwójkę i trójkę i teraz dopiero próbuhe kogoś ściagnąć xd

Jacenty 28.07.2023 09:12

Scamacca świetnie by się tu zaadoptował i byłby pewnym punktem w lidze, jedynie mam wątpliwości, czy w LM nie brakowałoby duetowi Lautaro-Scam szybkości, bo jeden Thuram to mogłoby być za mało.

Czaglar 28.07.2023 09:08

Będzie to będzie, nie musisz im co tydzień przypominać

Dzonyy 28.07.2023 08:51

where bramkarz?

Dzonyy 28.07.2023 08:51

dzien dobry

Pjerun 28.07.2023 08:50

A nawet Audero+Samardzic+Scamacca

Seba 28.07.2023 08:48

ale Marotta już wie co zrobić

Seba 28.07.2023 08:47

biorąc pod uwagę budżet, to raczej bardziej opłacalna jest opcja Trubin (20mln) + Scamacca (15-20mln) niż Balogoun (35-40mln)

Pjerun 28.07.2023 08:39

No i West Ham też raczej wolałby się go pozbyc

Pjerun 28.07.2023 08:37

Scamacca przy systemu gry Interu może być bardzo dobry. W zasadzie najlepsza opcja dla nas też patrząc na budżet.

Czaglar 28.07.2023 08:27

Sorloth już wylądował w Villarealu

Cny 28.07.2023 08:22

destro na 5 napadziora, Beto i wypożyczenie sorlotha

nicolas80 28.07.2023 08:21

scamacca byłby bardzo dobrym uzupełnieniem lini ataku

Cny 28.07.2023 08:21

sramaka to leszcz, przypadek beznadziejny

nicolas80 28.07.2023 08:17

ogladałem na żywo z trybun Beto i tym meczu wyglądał przeciętnie. sccamaca zdecydowanie lepszy

Pjerun 28.07.2023 08:16

I nie będzie to wcale taki zły ruch

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się