Archiwum shoutboksa

Czaglar 29.07.2023 12:25

Może Chelsea by nam oddała Broje na odbudowanie po kontuzji jeśli sami kupią jakiegoś napastnika jeszcze.

Orzeu 29.07.2023 12:23

jakiegoś szrotu z Premier League nie można ściągnąć?

Claudio 29.07.2023 12:22

same trupy a tej liscie :D

Orzeu 29.07.2023 12:21

Zaza <3

Orzeu 29.07.2023 12:21

Belfodil, Jovetić, Manaj

Czaglar 29.07.2023 12:21

Lukebakio to jest majestat Zhangowego Intera

Orzeu 29.07.2023 12:20

same asy z wolnego transferu

pluto11 29.07.2023 12:20

I tak będzie progres szybkościowy w stosunku Thurama do Dzeko ale taki Balogun z to na takie piłki za obronę by się nadał

Claudio 29.07.2023 12:19

ale na 3 musi byc ktos kto bedzie na rowni walczyl o sklad z Thuramem

Adriano_forever 29.07.2023 12:18

no to jeszcze sporo jest takich dostępnych z wolnego transferu

Claudio 29.07.2023 12:18

na 4 za Correę moze byc nawet jakis stary dosiwadczony wyjadacz na 1-2 sezony. Dzeko czy Giroud pokazali ze zawodnicy przed 40 moga jeszcze sporo dac druzynie

Adriano_forever 29.07.2023 12:17

rey manaj

Adriano_forever 29.07.2023 12:17

może wielki powrót alexisa? :D

Orzeu 29.07.2023 12:17

:D

Orzeu 29.07.2023 12:17

nom a my kogoś szybkiego potrzebujemy

Adriano_forever 29.07.2023 12:16

Cavani jest wolny

Orzeu 29.07.2023 12:16

no coś innego w końcu

Orzeu 29.07.2023 12:16

Claudio 29.07.2023 12:15 tylko Balogun to zawodnik jaki nam potrzebny potrafiacy grac 1na1, szybki z dryblingiem, przebojowością...

Adriano_forever 29.07.2023 12:16

szkoda płacić hajsu na czwartego napastnika

Claudio 29.07.2023 12:15

Beto to conajwyzej za Correę moze przyjsc a nie pierwszego rezerwowego

Adriano_forever 29.07.2023 12:15

no i patrząc na ich kadrę to ten balogun jest tam zbędny

Claudio 29.07.2023 12:15

tylko Balogun to zawodnik jaki nam potrzebny potrafiacy grac 1na1, szybki z dryblingiem, przebojowością...

Orzeu 29.07.2023 12:15

będzie to regres w stosunku do Lukaku duży ale i tak może da radę + mamy Thurama na którego liczę

Adriano_forever 29.07.2023 12:14

jakby nie kontuzja to elneny już dawno by zrobił out

Adriano_forever 29.07.2023 12:14

z arsenalu na pewno odejdzie jakiś środkowy pomocnik

Orzeu 29.07.2023 12:14

to przyjdzie Beto za 20m

Orzeu 29.07.2023 12:14

no zobaczymy

Claudio 29.07.2023 12:14

Marotta wie ze Arsenal musi sprzedawac bo im kasa potrzebna. Wszystko byloby ok, ale po cichu cos czuje ze Baloguna ktos nam i tak sprzątnie

Claudio 29.07.2023 12:13

francuzi to tylko wypozyczenie wiec Arenal na to nie pojdzie

pluto11 29.07.2023 12:12

Na pewno w całym rozrachunku wyjdzie taniej jak Lakaka bo mniej zarabia a za 3-4 lata jak by się rozkręcił (u nas po roku) będzie go można sprzedać z zyskiem

Adriano_forever 29.07.2023 12:12

w sumie Lens zagra w LM więc mogą go pochwycić

Orzeu 29.07.2023 12:12

nom ale nikt za niego nie zapłaci więcej. Zainteresowany jest tylko Inter, zawodnik chce do nas przyjść, jest pomijany w kadrze meczowej Arsenalu

Adriano_forever 29.07.2023 12:11

francuzi wbrew pozorom mają hajs

Adriano_forever 29.07.2023 12:11

raczej znów pójdzie do Nicei czy coś i tyle

Claudio 29.07.2023 12:09

tylko, że Arsenal musi osiągnąć zysk 70mln funtów i muszą kogoś sprzedać, a że na Baloguna jest chętny to o nim się mówi.

Orzeu 29.07.2023 12:06

skończy się, że Baloguna wyrwiemy za jakieś 5 mln euro wypożyczenie+ wykup 30 m i % od nast. sprzedaży

Adriano_forever 29.07.2023 12:05

balogun jakby był dobry to by chyba w arsenalu został

Adriano_forever 29.07.2023 12:05

Transfer moraty bym zrozumiał jakby kosztował z 5 mln i zarabiał 2 mln

Kredence 29.07.2023 12:03

Nikt za baloguna nie zapłaci 50 mln, albo Arsenal podejdzie trzeźwo do tematu albo zostanie u nich czego chyba arteta i sam gracz specjalnie nie chcą

Czaglar 29.07.2023 12:01

Będziemy szukać okazji więc już można zakładać, że te "wyznaczone" cele do nas nie trafią. Nie będzie Baloguna, bo jest za drogi i Arsenal za żebranie nam go nie odda

Orzeu 29.07.2023 11:56

dokl

Kredence 29.07.2023 11:52

Dobrze, że klub wyciąga wnioski, kupowanie moraty to proszenie się o problemy, zablokowane mercato za rok itd, jak chcemy wyjść na prostą finansowo to nie ma miejsca dla takich graczy, z darmowego transfery jeszcze ok, płacić i dawać wysoki kontrakt to kryminał

martins2000 29.07.2023 11:50

Al-Hilal are preparing a €45M offer to Sevilla for Youssef En-Nesyri

Pjerun 29.07.2023 11:49

To prawda, Martinez jest zbyt wolny żebyśmy grali z drugim wolnym napastnikiem. Ale np. na drużyny głęboko się broniące to nie jest zle

martins2000 29.07.2023 11:49

“Zhang vota #Balogun!”

Orzeu 29.07.2023 11:45

nom

AveCaesar 29.07.2023 11:44

Z resztą ja uważam że nasz atak znowu będzie stał jak ściągniemy do Martineza jakiegoś nie mobilnego klocka. Bez sensu żeby lautaro biegał po całym boisku bo jest wolny dlatego uważam że taki balogun czy thuram będą spoko do niego w ataku

AveCaesar 29.07.2023 11:27

Jeśli balogun 30/40 mln

kontousuniete1 29.07.2023 11:27

xG 5 bramek jajo😅

AveCaesar 29.07.2023 11:26

Pewnie coś takiego kombinujemy tylko że drugi napastnik musiałby się zamknąć w 15/20 mln 😂

kontousuniete1 29.07.2023 11:25

Zróżnicowanie dobra rzecz. I niech Martinez naprostuje ten celownik

Pjerun 29.07.2023 11:20

Wtedy atak byłby myślę kompletny. Byłoby spore zróżnicowanie, Inzaghi mógłby dobierać do przeciwnika

Pjerun 29.07.2023 11:19

Według mnie najlepiej gdyby się udało wypchać Corree i ściągnąć dwóch napastników: jeden bardziej odgrywający typu Scamacca/Beto, drugi szybszy Balogun

AveCaesar 29.07.2023 11:12

GdS - Zhang vota Balogun! L’Inter bocciata l’idea Morata.

kontousuniete1 29.07.2023 11:09

Ogólnie jest deficyt

kontousuniete1 29.07.2023 11:08

On sam jak ściana😅 za drobne witam

kontousuniete1 29.07.2023 11:05

Weghorst 197 90 na sciane dałby radę ale mniejsza z nim

AveCaesar 29.07.2023 11:03

no to właśnie jest rola odgrywającego Pjerun

kontousuniete1 29.07.2023 11:02

Napastnik kompletny wychodzi jak byk😅 lub aspirujący do tego

AveCaesar 29.07.2023 11:02

a bez sensu kupować wenegorsta dla samej sztuki w składzie

AveCaesar 29.07.2023 11:01

ja myślę, że przede wszystkim wciąż potrzebujemy szybkości z przodu czyli czegoś nad czego brakiem wszyscy ubolewali cały sezon. jakiejś gry 1vs1 z przodu.

kontousuniete1 29.07.2023 10:56

Lukaku coś ty narobił gamoniu

kontousuniete1 29.07.2023 10:55

Jakiegoś kloca😅

Pjerun 29.07.2023 10:54

Tylko my nie potrzebujemy gościa od górnych piłek, bo nie gramy ich tak duzo. Bardzo kogoś kto przyjmie piłkę z obrońcą na plecach, wyjdzie na ścianę, odegra. Fajnie to wyglądało pod koniec sezonu z Lukaku, gdzie graliśmy dużo pionowych piłek na ścianę do Lukaku i zdobywaliśmy sporo metrów dzięki temu

kontousuniete1 29.07.2023 10:52

Tylko Weghorst jest od nich mądrzejszy w poruszaniu się, coś ala Dzeko. Niewiadomo, niech kogoś klepią bo sezon zapasem

AveCaesar 29.07.2023 10:51

odgrywajacego*

AveCaesar 29.07.2023 10:50

poza tym Morata to też nie jest kołek do zgrywania wysokich piłek tylko walczący na boisku zbliżony profilem do Martineza. mogę się mylić, jeśli potrzebujemy rosłego zawodnika to np Scamacca

kontousuniete1 29.07.2023 10:46

A czemu mówisz że placek hmm

AveCaesar 29.07.2023 10:44

nawet jeśli nam potrzebny jest rosły napastnik to Weghorst to 30 letni placek, który zarabia ponad 4 mln euro w Anglii. dajcie spokój

Seba 29.07.2023 10:44

Iglesias to tylko Enrique

kontousuniete1 29.07.2023 10:41

Ciekawi mnie również jakby taki Borja Iglesias sobie poradził w serieA, Hiszpan

kontousuniete1 29.07.2023 10:39

Może to liga dla niego niewiadomo

kontousuniete1 29.07.2023 10:39

Weghorst, inteligentny gracz, niższe tempo gry w serieA, w bundes ładnie pykał, brameczki asysty, hmm ciekawe

pluto11 29.07.2023 09:47

Oni już powinni tam czekać i trenować a 2 bramkarz polprawy i 6 pomocnik to można czekać na okazję

Pjerun 29.07.2023 09:45

Też według mnie Sommer i napastnik powinni przyjść jak najszybciej, jak drużyna wróci z Japonii

pluto11 29.07.2023 09:42

Dawać już tego Sommera bo to za długo trwa, ściągać Baloguna a nad pomocnikiem i obrońca moga się spuszczać do końca okienka

Pjerun 29.07.2023 09:42

No odejście Correi dużo by ulatwilo

pluto11 29.07.2023 09:40

Gonić tego patałacha Corree

VVujek 29.07.2023 09:32

Correa trafił do Interu pod koniec okienka więc też już nie było czasu

VVujek 29.07.2023 09:30

W sumie to nawet nie wiem czy prosił, to jakieś oficjalne info?

Pjerun 29.07.2023 09:28

Spaletti chciał Nainggolana i to był jeszzce gorszy transfer niż Correa

Pjerun 29.07.2023 09:27

A będzie to wyciągane przez 10 lat

Pjerun 29.07.2023 09:27

Correa to jest jedyny transfer, o który prosił Inzaghi, chociaż nawet nie był wtedy priorytetem

VVujek 29.07.2023 09:27

Dajcie już spokój z tym Correa każdemu może się zdążyć wtopa, tu Correa był 3 opcją

pluto11 29.07.2023 09:25

Jak będą słuchać Szymona to wylosujemy z drugim Correa

Pjerun 29.07.2023 09:25

Według doniesień medialnych to wszyscy są za Balogunem, a Inzaghi za Morata

VVujek 29.07.2023 09:24

Więc to twoje preferencje, według cb inter potrzebuje takiego napastnika.

Pjerun 29.07.2023 09:24

Nie znam, ale domyślam się

VVujek 29.07.2023 09:23

Ciekawe, że ty znasz preferencje Inzaghiego xd

Pjerun 29.07.2023 09:21

Może niepotrzebny użytkownikom fcinter, ale Inzaghi pewnie preferuje kogoś silnego do swojej gry

VVujek 29.07.2023 09:17

Niepotrzebny nam rosły *

VVujek 29.07.2023 09:17

Niepotrzebny nam rok słychać napastnik, na potrzebny dobry napastnik. Weghorst to odpad, drewno

VVujek 29.07.2023 09:15

Nie patrz na to, Klinsi po prostu zawsze znajdzie powód do płaczu, hejtu. To taki Szymon Hołownia.

Poqrv 29.07.2023 09:15

Tyle że to nam jest potrzebny rosły napastnik, Weghorst jak znalazł.

nicolas80 29.07.2023 09:11

Klinsi przypomnę ze z tym golodubcem na czelu w przeciągu kilku lat druzyna stała sie jedna z topwych. Czego dowodem jest ostatni final LM

nicolas80 29.07.2023 09:09

Zhang powinien tu wpaść na sb bo jest tu kilku kandydatów na posadę dyrektora. Juz kadra bylaby gotowa

nicolas80 29.07.2023 09:06

Dziwna panika tutaj panuje z tymi transerami. To jest pewne że przyjda zawodnicy na brakujące miejsca. Wiadome że każdy trener chciałby mieć już pełną kadrę na początku przygotowań ale widocznie potrzeba czasu.

VVujek 29.07.2023 09:06

Niech sobie Milan bierze.

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się