Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

kontousuniete1 29.07.2023 18:30

1 do 1 z Copolla jak myslisz

coco 29.07.2023 18:29

rozwija się, ale chyba nie na tyle na ile wszyscy liczyli, chociaż z obrońcami to jest tak że oni mogą dojrzeć później. Warto go obserwować, ale obecnie nie ma czego tu szukać.

kontousuniete1 29.07.2023 18:23

coco co sądzisz o Piroli?

coco 29.07.2023 18:19

Coppola świetny młody talent, dobre rozwiązanie by go pozyskać i zostawić na rok w Hellas, podoba mi się kierunek jaki obrali działacze, młodzi włosi to dobry omen

Klinsi64 29.07.2023 18:18

Dumfries jest wporzo

Czaglar 29.07.2023 18:07

Lazar Samardžić to #Inter will be defined on Monday with new contacts planned between clubs. [via @GuarroPas 🌖]

kontousuniete1 29.07.2023 17:59

Vancore i tu jest właśnie problem

Luki165 29.07.2023 17:58

Jezeli dojdzie Samardzic to bede w 7 niebie. Mega grajek. Od dawna o nim pisze. Trzymam kciuki

Vancore 29.07.2023 17:57

zeby sprzedac dumfriesa to ktos musialby go chceic kupic

coco 29.07.2023 17:49

L'Inter per la difesa segue Diego Coppola dell'Hellas Verona, difensore classe 2003. Una possibilità potrebbe essere prenderlo per lasciarlo lì un anno, altrimenti un'entrata fin da subito nella squadra di mister Simone Inzaghi. Seguiranno aggiornamenti 🚨

kontousuniete1 29.07.2023 17:45

Gosensa na Baku, Dumfries out, Augusto in. I jeszcze zostało by 💰. Taka kombinacja. Pofantazjowac można🙂

kontousuniete1 29.07.2023 17:25

W Chelsea bez zmian😅 tam to rotacja dopiero

kontousuniete1 29.07.2023 17:23

No patrzcie jednak wyłożyli na Samardzica...

martins2000 29.07.2023 17:23

przecież klinsiemu imię Lazar źle się kojarzy

martins2000 29.07.2023 17:22

Lesley Ugochukwu w Chelsea

martins2000 29.07.2023 17:22

Przecież Dum jest lepszy od Singo

Weeq 29.07.2023 17:18

Samardzic Trubin Sommer i Balogun jakos to wygląda jeszce jakby udalo sie wymienic Dumfriesa na np Singo

Klinsi64 29.07.2023 17:18

Zhang wydał rozkaz do ofensywy transferowej

Jaszczu91 29.07.2023 17:15

Patrze sobie wlasnie na sklad Szachtara i widze ze Trubin poza kadrą meczową.

Vancore 29.07.2023 17:10

rasizm jedyna racjonalna postawa bialego czlowieka

Klinsi64 29.07.2023 17:09

jedyny fan Nagatomo w Polsce rasistą?

Klinsi64 29.07.2023 17:08

co ty typie pieprzysz?

Poqrv 29.07.2023 17:07

Kanada byłby realnym wzmocnieniem, Samardzić będzie kolegą z ławki Aslaniego. No i dekret wzrostu by zadziałał w przypadku Japończyka.

Poqrv 29.07.2023 17:05

Klinsi widzę poziom gdzieś między podeszwą a chodnikiem. Casualowy rasizm, moderacja tutaj niczym lojalność Lukaku

Czaglar 29.07.2023 17:04

kolekcjonujemy skład młodzieżówki niemieckiej więc teraz zostaje Moukoko albo Bella Kotchap do obrony

Dejwid 29.07.2023 16:51

a z mozliwoscia odkupu to w sumie spoko by bylo

Pjerun 29.07.2023 16:43

Coś jest na rzeczy, bo Samardzic na ławce dzisiaj w sparingu z Unionem

Dejwid 29.07.2023 16:43

oddali Fabbiana? a to łapsyrdaki

Orzeu 29.07.2023 16:43

i pewnie z dycha za podpis

Klinsi64 29.07.2023 16:41

1,8 vs 5mln jakiegos żółtka xd

Czaglar 29.07.2023 16:41

czytałem, że oferta też początkowe wypożyczenie które przechodzi w obowiązkowy wykup po sezonie. Zobaczymy jak sie dogadają

GiovanniGiorgio 29.07.2023 16:40

Samardzić jest tak utalentowany, że z czasem będzie starterem. Dobra inwestycja.

Rebelde 29.07.2023 16:40

Znając naszą historie, to myślałem że kupimy jakiś kompletny odpad za marne grosze , byle by był . A tu proszę , inwestycja w duzy talent

Pjerun 29.07.2023 16:39

Mam nadzieję, że jeszcze zostało wystarczająco na pozostałe pozycje

Pjerun 29.07.2023 16:39

Pewnie Inter sobie daruję Trubina i Baloguna i skupi się na tańszych opcjach, stąd kasa na Samardzica

Pjerun 29.07.2023 16:38

Pomoc wygląda genialnie, teraz pora na bramkarzy, stopera i napastnika

Rebelde 29.07.2023 16:38

Szczerze jestem zdziwiony wydaniem 15-20mln za rezerwowego pomocnika. Patrząc że musimy liczyć każdy grosz , a parę ważniejszych pozycji jest wciąż do obsadzenia... Naprawdę muszą bardzo wierzyć w eksplozje talentu Serba.

Czaglar 29.07.2023 16:38

@NicoSchira · 1 min Lazar #Samardzic is getting closer to #Inter from #Udinese as reveled last week. Giovanni #Fabbian will be included in the deal as counterpart. Samardzic has agreed personal terms with Inter for a contract until 2028 (€1,8M/year + bonuses). #transfers

Pjerun 29.07.2023 16:38

Za rok pewnie Miki odejdzie, a ten rok może jeszcze pograć w roli mentora dla Samardzica

Czaglar 29.07.2023 16:37

a dobra, bo już jest na stronie

Czaglar 29.07.2023 16:37

#Inter’s first offer for Lazar Samardžić is €15M + Giovanni Fabbian on a permanent deal with a buy-back clause. No agreement, but negotiations are in ‘full swing’. 🇷🇸 [ @SkySport via @DiMarzio 🌕]

Czaglar 29.07.2023 16:36

No koń się sam wali na widok tej pomocy. Opchnęliśmy Brozo więc Asllani dostanie dużo przestrzeni na rozwój i zrobienie kroku do przodu, a Samardzić będzie mógł bez stresu wchodzić do zespołu pod okiem Mikiego. Tu w teorii wygląda to przegenialnie.

Pjerun 29.07.2023 16:33

Samardzic to będzie kozaczek, pewnie po sezonie kluby z Premier League będą oferować po 50

Czaglar 29.07.2023 16:33

Teraz pewnie plan to sprzedać za 18 Gosensa, a tego z Monzy brać wciskając im Sensiego

Rebelde 29.07.2023 16:30

Jak dodadza opcję wykupu Fabbiana, to zrobią dobry deal

Orzeu 29.07.2023 16:29

no pewnie 25 i w tym Fabbian (wyceniany na 7-10 m)

Rebelde 29.07.2023 16:25

25mln tez wydaje mi się za duzo

Rebelde 29.07.2023 16:25

Fabrizio Biasin pisze o 15mln. Inne żródła podaja 25mln

Orzeu 29.07.2023 16:23

bardziej bym wierzył tej opcji

Orzeu 29.07.2023 16:23

Biasin pisze 15 + Fabbian

kontousuniete1 29.07.2023 16:23

Ou

Rebelde 29.07.2023 16:21

Samardzić ponoć u nas za 25mln + Fabbian ( opcja odkupu). Jeśli to prawada to dosć drogo

Pjerun 29.07.2023 16:18

Te newsy weekendowe to należy brać z przymrużeniem oka. Z tego co zauważyłem to zazwyczaj w ciągu tygodnia są jakieś konkrety

Orzeu 29.07.2023 16:10

Beto Balogun pewnie zależy od tego jaka będzie pozycja w negocjacjach Arsenalu. Jak będą skłonni negocjować to go pewnie weźmiemy, ale raczej stawiam że pójdziemy bo Beto

Orzeu 29.07.2023 16:09

nie dziwię się Frattessiemu czy Samardziciowi że nalegają na przenosiny do Interu widząc jak nasza pomoc jest mocna i jak dobrze gra

Orzeu 29.07.2023 16:08

no ale nie przyjdzie bo weźmiemy Samardzicia

erebos 29.07.2023 16:07

Tak, Balogun lub Beto, ale ma być jeszcze jakaś trzecia opcja, o której w prasie się wiele nie pojawiło. Raczej nie Wahi, bo za niego odrzucono już 27,5 mln od Chelsea. Morata i Taremi nie są już niby brani pod uwagę.

Wiciux 29.07.2023 16:03

Kamada cos kolo 5 oczekuje

Orzeu 29.07.2023 16:03

no to jak Scamacca odpada to faktycznie jest to wyścig Beto / Balogun

Wiciux 29.07.2023 16:03

Duet kamada dybala to za duze pensje

Kredence 29.07.2023 16:02

Kamada dybala XD

Klinsi64 29.07.2023 15:58

Samardzic 6 lat młodszy od Kamady nie ma nawet czego porównywać

Czaglar 29.07.2023 15:57

w wypadku Romy takie obowiązek to jak opcja więc to by były dobre dla nich warunki

Pjerun 29.07.2023 15:56

Xd

pablo77 29.07.2023 15:55

wolałbym duet Kamada Dybala

erebos 29.07.2023 15:51

Kamada podobno nie za bardzo pasuje Interowi do taktyki (grał wyżej zazwyczaj) i chce jakieś 5 mln. Myśłę, że w naszej pomocy także by się odnalazł, bo dość waleczny jest.

erebos 29.07.2023 15:49

CM donosi, że Roma dogadała Scamaccę. 4-5 baniek opłaty za wypożyczenie i kwota wykupu na poziomie 23 mln (obowiązkowa, gdy Roma załapie się do LM w przyszłym sezonie). W przyszłym tygodniu mają dopinać transfer.

XyzIM 29.07.2023 15:34

🎙️ #Sommer: #Inter? “I am at Bayern Munich now and am happy here. We’ll see what happens…”

kontousuniete1 29.07.2023 15:26

Ale jak mają kasę proszę bardzo😅

coco 29.07.2023 15:25

daj bóg

coco 29.07.2023 15:25

Io credo che ci siano possibilità di un’uscita di Correa verso l’Arabia. È il giocatore apre all’idea di trasferirsi. La pista è in piedi. - Matteo Moretto

Rebelde 29.07.2023 15:25

Może zaraz wjedzie duet Beto+ Samardzic . Dość prawdopodobna opcja

kontousuniete1 29.07.2023 15:25

Ja bym go odpuścił, będzie licytacja, ciężki temat, są inni

kontousuniete1 29.07.2023 15:23

Ciężkie negocjacje

Pjerun 29.07.2023 15:23

Samardzica nie ma w składzie na sparing z Unionem

kontousuniete1 29.07.2023 15:22

Wykrwawimy się na Samardzicu zamiast klepnac Kamade aj

Pjerun 29.07.2023 15:22

Lub Beto

Pjerun 29.07.2023 15:21

Ale bardziej niż Baloguna za 40 wolałbym np duet Scamacca + Samardzic

Pjerun 29.07.2023 15:21

Raczej Balogun wyklucza Samardzica

ferii 29.07.2023 15:19

Samardzic + Bologun i będę zadowolony :)

ferii 29.07.2023 15:16

ten Bologun to niezły kozak :)

Orzeu 29.07.2023 15:05

nom

Rebelde 29.07.2023 15:01

Beto strzelił 5 bramek w pierwszych 8 ligowych meczach w poprzednim sezonie. Udine wtedy było mocno w gazie , a to pokazuje że jak druzyna gra to on strzela

Pjerun 29.07.2023 15:01

Orzeu, taki atak byłby piękny, ale jakie są szanse? 10%?

Czaglar 29.07.2023 15:00

myśl o takiej pomocy w Interze nie daje mi spokoju

Orzeu 29.07.2023 14:59

Mediaset sugeruje, że atak może wyglądać tak: Martinez, Balogun, Thuram, Scamacca

Pjerun 29.07.2023 14:59

Myślę, że Beto ma jeszcze dużo miejsca na progres. Z odpowiednimi partnerami w odpowiednim systemie może być topowym napastnikiem na poziomie serie a

Czaglar 29.07.2023 14:59

Inter szuka środkowego napastnika i chce zbliżyć się do pierwszego bramkarza, Yanna Sommera, ale nie rezygnuje z Lazara Samardžicia. Negocjacje z Udinese idą pomyślnie. Inter chce spróbować go jak najszybciej związać, wiedząc, że ma też inne oferty. @relevo

Kredence 29.07.2023 14:58

Ja lubię beto, pasowałby i myślę, że może się dalej rozwijać

Pjerun 29.07.2023 14:58

Miał dobre momenty w sezonie

Pjerun 29.07.2023 14:57

Przecież Dzeko był beznadziejny przez większość sezonu

HB 29.07.2023 14:56

Beto strzela co 200 minut w Udinese, wiec nie jest zly

kontousuniete1 29.07.2023 14:56

Swoje robił jak na wiek

kontousuniete1 29.07.2023 14:55

Oj, z tym Dzeko to wiesz... Mądrze skubany się poruszał po boisku

Pjerun 29.07.2023 14:53

Beto byłby dużo lepszy od Dzeko śmiem sądzić.

Klinsi64 29.07.2023 14:50

typ ma 26 lat i nie zagral meczu w repce portugalii

Orzeu 29.07.2023 14:50

duży, silny i szybki, potrafi na ścianę pograć. Z drugiej strony nie jest to jakiś wybitny zawodnik

Orzeu 29.07.2023 14:47

czyli nie było tych sytuacji jakoś dużo

Orzeu 29.07.2023 14:46

miał xG 10,8 i strzelił 10 bramek

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się