Archiwum shoutboksa

pablo77 29.07.2023 23:04

mi sie wydaje ze na J.Davida 70mln mogloby nie starczyć.

pablo77 29.07.2023 23:04

od Davida jest chyba tylko mniej realny Haaland. Juz predzej Mbappe by prszyszedł :D

Czaglar 29.07.2023 23:03

Lille ma tam porozumienia z UEFA na FFP więc jedno jest pewne, w żadne wypożyczenia z wykupem na 10 lat się nie złapią. Bardziej to chyba straszenie Arsenalu niż jakiś konkret nawet jeśli by w grę wchodziło te 45 milionów

KibicInteru 29.07.2023 23:01

No jakby David przyszedł to trzeba by było sie przygotować na taki scenariusz xd

Klinsi64 29.07.2023 23:01

za rok Barella do City i wszystko pokryjemy xd

KibicInteru 29.07.2023 23:01

No ale zobaczymy

KibicInteru 29.07.2023 23:00

Myślę że raczej był rozwazany na wypadek odejścia Lautaro

Klinsi64 29.07.2023 23:00

Zhang i tak juz jest skonczony,a tacy ludzie nie maja nic do stracenia xd

KibicInteru 29.07.2023 22:59

Na Davida to chyba jednak wciąż za mało

Klinsi64 29.07.2023 22:59

od kilku lat sie przewijał w plotkach wiec jakies kontakty pewnie były

Klinsi64 29.07.2023 22:58

troche hajsu zarobiliśmy

KibicInteru 29.07.2023 22:53

Na ten moment doniesienia o Davidzie wkładam pomiędzy fantastykę

Czaglar 29.07.2023 22:51

Nie no David to by była by bomba okrutna. Zwłaszcza, że u nich od kilku tygodni się mówi, że już mają ustalone warunki z Orbanem jakby Kanadyjczyka sprzedali.

Pjerun 29.07.2023 22:50

Jeśli Jonathan David jest realny to nie powinniśmy rozważac nawet innych opcji

Claudio 29.07.2023 22:46

Folarin Balogun to była "bieda wersja" Davida co pisałem. Ale to byłoby duże wzmocnienie mało dryblującego i kreatywnego ataku Interu, a tu teraz Jonathan David za 45mln? A dopiero czytalem ze trzeba na niego wydac 60-70mln. Jakos mi sie wierzyc w to nie chce

Ippon 29.07.2023 22:31

Łączony z 2 lata temu z nami nadez w calgiari w m czy towarzyskim wchodzi za oristanio. Spadek niezly.

KibicInteru 29.07.2023 22:10

Audero brać jako nr2 i za rok Trubin za free

KibicInteru 29.07.2023 22:09

Jeśli dogadamy się z nim jak z Onana to nie widzę powodu dla którego mieli byśmy płacić 15M teraz

Seba 29.07.2023 22:09

Samar, Trubin, Balogun + obrońca. Jak Marotta to klepnie, to mercato zakończone z przytupem

Dejwid 29.07.2023 21:30

glupoty, Smrodzic to wunderkind jesli juz.

Czaglar 29.07.2023 21:29

Inter jest za mały dla dwóch Lazarów

martins2000 29.07.2023 21:27

o Samardzicu

martins2000 29.07.2023 21:26

Trevisani: “Non grande giocatore ma fuoriclasse”

Dzonyy 29.07.2023 21:16

Ciekawe jak mu tam pojdzie. Presja ogromna.

Wiciux 29.07.2023 20:38

united klasycznie przepłacenie

Czaglar 29.07.2023 20:37

Ornstein potwierdza. Majstersztyj

Czaglar 29.07.2023 20:37

Manchester United will pay Atalanta €75m fixed fee + €10m add-ons for Rasmus Hojlund. @David_Ornstein

Klinsi64 29.07.2023 20:33

David xd

VVujek 29.07.2023 20:33

Swoją drogą czemu nikt o niego się nie bije?

VVujek 29.07.2023 20:33

Nie ma szans, dajcie spokój

Wiciux 29.07.2023 20:32

sensi robi wyjazd skoro ma przyjść samardzic, oby sie udalo sprzedac jakoś

Luki165 29.07.2023 20:32

Jezeli sprzedamy Correa szanse wzrosna

Wiciux 29.07.2023 20:31

1% szans

Wiciux 29.07.2023 20:31

Luki165 29.07.2023 20:18 Za Davida trzeba polozyc 60 baniek i teraz pytanie czy to jest mozliwe

Luki165 29.07.2023 20:29

Arnautovic na 4

Czaglar 29.07.2023 20:29

o Jezu czapki z głów jak ich oskubała Atalanta

Czaglar 29.07.2023 20:29

Agreement reached between the clubs at €75M plus 10 bonus. @DiMarzio

VVujek 29.07.2023 20:28

Jaka Arna

Luki165 29.07.2023 20:27

Trzeba jeszcze jakos sprzedac Correa, wowczas David plus Arna i jestesmy w domu ;)

VVujek 29.07.2023 20:27

Kibice Interu czy Milanu są aktywni bez względu na wyniki drużyny

VVujek 29.07.2023 20:26

Mam niesamowita beke z polskich kibiców Juve, gdy Juve wygrywało to JP było najbardziej aktywna strona włoskiego klubu, Juve cieniuje Jufepolen umarło śmiercią naturalna

KibicInteru 29.07.2023 20:19

Hojlund here we go za 70 baniek

VVujek 29.07.2023 20:18

Thuram może ładnie chodzić

Luki165 29.07.2023 20:18

Za Davida trzeba polozyc 60 baniek i teraz pytanie czy to jest mozliwe

Vancore 29.07.2023 20:17

ile monet moznaby na nim za 2 lata wyciagnac

Luki165 29.07.2023 20:17

XD

Vancore 29.07.2023 20:16

widze takie rzeczy i odrazu mam w glowie wizje jak on by tu chodzil jezu

Vancore 29.07.2023 20:16

martins nie rob tak

Vancore 29.07.2023 20:16

La Gazzetta dello Sport informuje, że Steven Zhang liczy na odmłodzenie zespołu i sprowadzanie zawodników z potencjałem na przyszłość. Tacy zawodnicy jak Frattesi, Bisseck czy Thuram idealnie wpisują się w narracje właściciela Nerazzurrich i należy oczekiwać, że ta strategia będzie kontynuowana. Z tego też powodu Inter, pomimo prośby Simone Inzaghiego, nie chce podpisywać umowy z 30-letnim Alvaro Morata, tylko woli zainwestować w napastnika z większym potencjałem na przyszłość.

martins2000 29.07.2023 20:16

Jonathan David X

Luki165 29.07.2023 20:15

Nawet Milanisci przyznaja ze po tym ruchu mamy najlepsza pomoc w lidze, ale tutaj nadal placz

Pjerun 29.07.2023 20:15

Równie dobrze może Hojlund walnąć 25 w następnym sezonie

VVujek 29.07.2023 20:14

Xd

Vancore 29.07.2023 20:10

widac nie potrzebuja GWARANCJI bramek

Klinsi64 29.07.2023 20:08

mogli wziać Taremiego wybrali Hojlunda

broda4991 29.07.2023 20:08

Haland predzej 195/89

Vancore 29.07.2023 20:07

niby odrzucili od kogos z anglii na poczatku okienka oferte 21mln tera nie wiem czy west ham czy av ale to nie ma znaczenia

broda4991 29.07.2023 20:06

79kg faktycznie bydle na ciula

Luki165 29.07.2023 20:06

Gowno tp by bylo z Tarmiego co najwyzej w Interze

Klinsi64 29.07.2023 20:05

po za tym duże skandynawskie bydle,odpowiedz na Haalanda

broda4991 29.07.2023 20:05

Gowno z niego będzie. Pogra rok i będzie się bujał po beniaminkach PL

VVujek 29.07.2023 20:05

Ale cena faktycznie kosmos

Luki165 29.07.2023 20:04

Hojlund to piekna przyszlosc

erebos 29.07.2023 20:04

Porto chce 25-30 mln. Generalnie to nie chcą go sprzedać, bo liczą, że kontrakt podpisze jak nikt nie spełni ich oczekiwań. Szum dookoła Taremiego robił głównie jego agent.

Klinsi64 29.07.2023 20:04

transfery do anglii rzadza sie swoimi prawami nie ma co rozkminiać

VVujek 29.07.2023 20:03

Tylko, że ten Hojlund mimo małych liczb wygląda piłkarsko jak maszyna

Vancore 29.07.2023 20:03

tez w to niedowierzam broda

VVujek 29.07.2023 20:02

No i Taremi ma 31, a nie 30 a to tez różnica

broda4991 29.07.2023 20:02

Utd jest yebniete

Vancore 29.07.2023 20:02

stal przy roznym w 62 minucie w 1 meczu z porto

broda4991 29.07.2023 20:02

Jprdl. Atalanta wyciagnela za jakiegoś hojlunda 68mln euro szok

Klinsi64 29.07.2023 20:01

Taremi nawet przy Dzeko nie stał

Pjerun 29.07.2023 19:59

Oni chyba chcą za niego 20, a został mu rok kontraktu

VVujek 29.07.2023 19:59

Po pierwsze nigdy się Dzeko nie podniecalem więc nie kłam, po drugie są wyjątki takie jak Dzeko i nie traktuj tego jak reguły

Pjerun 29.07.2023 19:59

Taremi nawet nie jest dla nas rozważana opcja

pablo77 29.07.2023 19:57

ta dzeko sie podniecales a mial 37 ale taremi w wieku 32lat bedzie trupem.

Czaglar 29.07.2023 19:57

Pedulla kręci dalej arabski wątek Correi i pisze, że po tournee mogą nadejść nowe wieści

VVujek 29.07.2023 19:54

W ciągu 2 sezonów może być już piłkarskim trupem, nie opłaca się kupować zawodników +30 za duże kwoty

VVujek 29.07.2023 19:53

Porto chce 20+

Vancore 29.07.2023 19:52

akurat nic nie pisalem xD

VVujek 29.07.2023 19:52

Nawet jakby strzelił 20 + to by się nie zwróciło bo nie zarobimy na nim

Adriano_forever 29.07.2023 19:52

a tu już 20 wiadomości

Adriano_forever 29.07.2023 19:51

a tu trzeba odświeżyć

Adriano_forever 29.07.2023 19:51

i czekam

Adriano_forever 29.07.2023 19:51

siedze i czekam na kolejny wpis Vancora i o

Adriano_forever 29.07.2023 19:51

nie odświeża się

pablo77 29.07.2023 19:51

Poza tym ma rok kontraktu wiec gdyby nasi go chcieli to kolo 20 mln by sie zakrecilo moze jakiegos esposito bysmy wlaczyli i by przyszedl za 18

erebos 29.07.2023 19:51

Tylko dyskusja o Taremimi wie nie da, bo nie jest brany przez nas pod uwagę. Potwierdzał to dzisiaj Moretto., który dodał, że olano także temat Moraty.

Adriano_forever 29.07.2023 19:51

nie no kurde nie da się tego sb czytać

Vancore 29.07.2023 19:51

4 z nich to weterani tej ligi i kazdy wiedzial co ma grac od wejscia do zespolu a jeden to bramkarz

pablo77 29.07.2023 19:51

ja jestem przekonany ze Taremi by tu strzelil 20+ goli w sezonie i by sie zwrocilo to.

Vancore 29.07.2023 19:50

acerbi sommer cuadrado miki i dzeko lacznie kosztowali nas 10 mln

Vancore 29.07.2023 19:49

chcesz zwyczajnie finansowo uwalic klub na graczu ktory ma strzelac lecce i monzy?

pablo77 29.07.2023 19:48

a czemu ma nie przepychać jak w portugalii przepychał i ładował okolo 30goli w sezonie strzelal bramki w LM to nie da rady z Lecce czy Monza ?

Vancore 29.07.2023 19:48

taremi nie jest pilkarzem ktory przepycha mecze, to pilkarz ktory korzysta z tego ze cala druzyna szuka go w polu karnym i strzla te 20 goli co sezon ze wzgledu glownie na jakosc obroncow w portugalii i niewiele wiecej, trzebaby zaplacic za niego 30 mln koles ma ponad 30 lat nigdy nie gral w zadnej powaznej lidze ani w naszym ustawieniu, z porto nie sprawdza sie u nas nikt a ogolnie z ligi portugalskiej bardzo niewielu a jesli to nie odrazu

VVujek 29.07.2023 19:47

A czy ty k*** widzisz różnice w cenie? Czy to dla ciebie nieistotne jprdl...

pablo77 29.07.2023 19:47

tak wiem ze napiszesz ze nie kosztowali 25mln ale to nie jest az taka duza kwota jak na napastnika ktory zapewni duzo goli.

pablo77 29.07.2023 19:46

albo na Acerbim ? czy Mkhitaryanie ?

Luki165 29.07.2023 19:46

Z reszta z nami byl plackiem

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się