ok wszystko wydaje być mega w tym marcato (szczególnie pomoc cieszy) ale pytanie brzmi: kto na środek obrony za Skriniara?
@Avecaesar lepiej czerwony niż czarno-czerowny
na pewno grał bardzo dobrze,a nie dobrze xd
Grał i na lewym i na prawym wahadle
Zobacz mimo, że spisywał się bardzo dobrze i tak go nie kupili
Ciężko się pozbywać takich zawodników jak Lazaro bo zarobki to ogromna przeszkoda.
No Lazaro im wcisnąć to by była bajka
Singo poprzedni sezon miał słaby, na tyle że często przegrywał z Lazaro
Pioli odrzucił ponoć transfer Singo za 8 baniek plus Messias. Nie wygląda aby ktoś miał jeszcze po niego ruszyć więc za rok będzie do zgarnięcia z kartą w ręku.
mea culpa
teraz przeze mnie nie ma na Baloguna
zawsze bardzo chciałem być takim patriotą jak ty ale jestem bardzo nieśmiały
normalnie aż cały czerwony ze wstydu się zrobiłem
Wstyd
Czemu, szkoda Ci 160 zl na ukochany klub?
nope
Jesteś w FDP.?
Ave mam pytanie
przerzuty
Nie no Frattesi nie przyszedł grzać ławy u nas ;b Barella (Miki) - Hakan (Asllani) - Frattesi (Samardzić). w Udine grał bliżej prawej strony. nawet jak sobie go na yt odpalisz to pół filmiku masz jego przeżuty z prawej na lewą
Ale obawiam się że przy takiej wymianie pokekeniowej w pomocy Barelka w lato out :(
Pan Marotta i jego kamerdyner Ausilio robią robotę
No alexis na pewno lepszy niż correa milion razy. Szymon nie powinien mieć prawa glosu w sprawie transferów bo niema o tym pojęcia. Niestety
Miki ma swoje lata, święty pomysł z Samardzicem.
na 4 mega w tym wieku przychodził Dzeko 21 punktów wykręcił w marsylii
Teraz Sanchez wróć xD nie no, brawo
Pies z kulawą nogą za argentyńskiego anemika byłby lepszy
na dobrych warunkach za Correę nie ma sie co zastanawiac
gramy tylko 1 piłką xd
Corsera - L’Inter pensa al ritorno di Alexis Sanchez: ci sarebbe già l’ok di Simone Inzaghi, il cileno si è liberato dal Marsiglia e alzerebbe notevolmente il tasso di genialità, carisma e “sfacciataggine” in squadra.
Correa to jest gówno nawet wielbłądy w Arabii to wiedzą
Żeby nie było, Samardzić dobry grajek do ściągnięcia, ale jak uważałem, że Frattesiego na świetnych warunkach ściągnęliśmy, to tu liczyłem, że uda się to ogarnąć korzystniej.
No nie, Samardzić ma być raczej na lewą z Mikim. Ale w sumie racja, prędzej zagra Hakanem z lewej i Aslanim na środku :p
a nie z góry zakladac ze Asllani jest 5,a Samardzic 6
od tego inaghi ma łeb i 2 podbródki zeby kombinować i to ustawiać
Płacz, że ogólnie wśród fanów, nie, że Ty konkretnie :p
Samardzić zagrał jeden ok sezon jako 12 zawodnik Udinese i przychodzi do nas na najlepiej obstawioną formację.Nie stać nas wg mnie, ale spoko. Potem płacz, że Sommer z 1. Wg mnie powinny być inne priorytety na ten moment, mam nadzieję, że odszczekam.
tez mogli rozkminiac ze głupi,ze sie nie sprawdzi
wzięli go o to mi chodzi
Klinsi, Napoli to sobie plusvalenzę odstawiło z Osimhenem, także zły przykład.
jak trener ma ciasny łeb to zawsze wymówke znajdzie
Napoli wzielo Osimhena po 13 golach w ligue1 i teraz korzystają,milan to samo z Leao zrobił,Inter musi wybrzydzać,bo tu nigdy nikt nie pasuje
Judentus zrobił jakiekolwiek transfer na ten moment ? Oprocz tego waha czy kogoś
My dalismy za sprawdzonego samardzicia 25 niż 38 za gwiazde serie a nowego kake czyli czarlsa de ketelare 🤣
to nie kupujmy nikogo tylko grzebmy w śmietniku
zbyt drogi xd
Wyprowadzanie piłki z Dzeko zazwyczaj kończyło się stratą
A Samardzić jest zdecydowanie zbyt drogi, zupełnie nie rozumiem tego ruchu. Pewni się nie zwróci, ale chociaż tani w utrzymaniu
I tak wolałbym zawodnika o profilu, do którego obaj nie pasują.
Balogun gwiazdeczka już, mimo jednego udanego sezonu w seniorskiej piłce, gdzie mógł i powinien mieć znacznie więcej bramek... David lepszy ze względu na powtarzalność i 45 milionów za Davida brzmi lepiej w stosunku do wyceny
Ani David, ani Balogun nie wejdą w buty Dżeko czy Lukaku. Inzaghi musiałby przemodelować wyprowadzanie piłki by grać którymś z nich w duecie z Lautaro na stałe.
ale walić ich, dawać te psg, bo człowiek spragniony piłki
barca real 3-0, ale real 4 poprzeczki w tym jedna z karnego
nie zawsze wynik odzwierciedla mecz
No skoro nie ma lakaki, a thuram sie już zgrywa z druzyna w japonii to wiadome, że niezależnie kto przyjdzie podstawowe duo to będzie lauti-thuram
Z pewnością chłopak z potencjałem, ale ja się boje, bo tacy gracze rzadko robią karierę w Interze. Mam przeczucie, że to by była historia jak z Gabigolem
Poza tym co się mówi to taki Balogun równa się duży kontrakt, z nim był cyrk w Arsenalu, bo nie chciał przedłużyć umowy i koniec końców na 3 miechy przed końcem bodaj w końcu dał się przekonać bardzo dużą tygodniówka aby z nimi został. To był taki hazard Arsenalu i dlatego dla nich najlepiej teraz się go pozbyć. Chłop bodaj bez debiutu w PL wynegocjował ponad 100k tygodniówki
Ja tak patrzę na nazwisko Balogun i nie wyobrażam sobie by takie nazwisko zrobiło wielka karierę xd
To przewaga nad Balogunem
David w sumie też nie wiadoma, no ale to już jego któryś sezon w Lille
Z pewnością dużo lepszy i pewniejszy niż choćby Balogun, który jest wielka niewiadoma
Spoko napastnik, ale nie rozumiem zachwytów
W porządku, więc ja nie widziałem jakiegoś mega przyspieszenia Jonathana w tym meczu czy nawet w kompilacjach
To nie są inne dane tylko mierzone dalej w sezonie.
jeśli chodzi o top speed z tamtego sezonu 2020/21 to chociażby lakaka mial wieksza niz hakimi
hakimi miał przyśpieszenie i odejście na pierwszych metrach
VVujek 29.07.2023 23:42 To muszą być jakieś z dupy dane bo prędkość Hakimy jest praktycznie taka jak Dimarco xd
A jeszcze mniej przwdopodbne jest to, że Lille go sprzedaje ponizej 50
Tu jeszcze inne dane
No dokładnie, ni ciula, że wylozymy 60+ baniek na Davida. Marotta probuje coś ugrać i zbic cene Balo
Claudio 30.07.2023 00:07 zreszta temat Davida to pewnie by troche zmiekczyc Arsenal odnosnie Baloguna, bo zwyczajnie nas nie stac na Kanadyjczyka
No, bo na odbiór tego to głównie rzutuje przyspieszenie. Taki Hakimi czy Mbappe mieli dojechanie na metrze i to w sumie jest o wiele ważniejsze niż sam top speed który podają.
Ciężko się kłócić z danymi Claudio, ale gdy widze prędkość Hakimiego podobna do prędkości Dimarco to mam error w głowie
Dosyć powiedzieć, że z mundialu wrócił chyba z najgorszym bilansem XG z wszystkich zawodników, zaraz za nim gdzieś był Lautaro
A co do samego Davida to jednak grajek fajny jak mu idzie, jak się zatnie to podobnie do Lautaro. To nie jest Osimhen którego zastępował, że idzie jak walec. Jak po transferze zaczęli go krytykowac, bo długo nie strzelał to wymyślał historię, że przyjechał do Lille z nadwagą i coś tam. Tylko wtedy atak ciągnął Burak. Po mistrzowskim sezonie zaczął kapitalna rundę i jak zaczęli z agentem potem gadkę w zimę o przenosinach to na wiosnę zgasl z formą. Dopiero ostatni sezon zagrał dosyć równo, choć też sporo z tych goli nabił karnymi.
Na Dimarco też pisala większość, że za wolny a okazało się, że osiąga najlepsze prędkości w Interze xd
zreszta temat Davida to pewnie by troche zmiekczyc Arsenal odnosnie Baloguna, bo zwyczajnie nas nie stac na Kanadyjczyka
Tu serio musi być ogromną różnica przyspieszenia skoro tak to wygląda
mi David sie kojarzyl zawsze i tak go pamietam z duzego przyspieszenia i szybkosci
Myślę, że przy 7-1 to ostatnio na co zwracałes uwagę to szybkość Davida i to był twój pierwszy i ostatni raz kiedy tego zawodnika widziałeś na oczy. Tak po prostu.
serio się bedziesz klocil o dane statystyczne z tym co widziales w danym meczu?
Mbappe jest mega szybki to nie wiem jak musi wyglądać szybkość Botmana który osiąga ponad 39km
No nie wiem panie kolego, oglądałem PSG Lille 7:1 i na własne oczy widziałem, że Hakimi zapier*ala jak sarna o gołym okiem widać ten speed, a David nic nadzwyczajnego, normalna prędkość.
Pomiędzy ligami i rozgrywkami może wychodzic różnice, bo to zależy od dostarczyciela technologii i samej metodyki liczenia. Nie ma co porównywać liczb z dwóch różnych lig. Tu nie ma wymówek, bo mowimy o jednych rozgrywkach.
A każdy chyba pamięta Hakimigo i jego szybkość
To muszą być jakieś z dupy dane bo prędkość Hakimy jest praktycznie taka jak Dimarco xd
I ma prędkość maksymalna zbliżoną do tej którą ma Dimarco xd
ciekawe ile Lautarak ma top speed
No stary nie wiem co to za dane, a o e Hakimi tu jest 8, więc nie wiem o co tu chodzi. Widocznie David rozpędza się jak wóz z węglem, albo naprawdę nie wiem o co tu chodzi
No stary to są oficjalne dane z strony https://www.ligue1.com/Articles/NEWS/2022/09/28/mbappe-psg-speed-demons-who-can-keep-up-with
No nie wiem Czaglar według mnie ma normalna szybkość
Fastest players in Ligue 1 Uber Eatsso far this season: 1. Kylian Mbappé (PSG): 36 km/h 2. Terem Moffi (FC Lorient): 35.64 km/h 3. Elye Wahi (Montpellier HSC): 35.28 km/h -- Jonathan Clauss (OM): 35.28 km/h -- Jonathan David (LOSC): 35.28 km/h 6. Karl Toko Ekambi (OL): 34.92 km/h -- Kévin Gameiro (RC Strasbourg Alsace): 34.92 km/h 8. Cengiz Under (OM): 34.56 km/h -- Moses Simon (FC Nantes): 34.56 km/h -- Achraf Hakimi (PSG): 34.56 km/h
Nie jest szybki
W dobrej cenie bym go widział w Interze, ale według mnie przereklamowany
Przecież on już powinien być w PSG czy innym gigancie
Myślę, że nie bez powodu się o niego nie biją
Dla mnie David to nie jest ani zbyt szybki, ani z jakimś dobrym dryblingiem. Thuram jest zdecydowanie lepszy pod tym względem.
akurat on za dużego rynku nie ma, oprócz jakiś tam plotek z Juve nic konkretnego sie nie przewijało, może ma słabego agenta, a może na nikim L1 nie robi wrażenia