Archiwum shoutboksa

ferii 30.07.2023 11:41

ok wszystko wydaje być mega w tym marcato (szczególnie pomoc cieszy) ale pytanie brzmi: kto na środek obrony za Skriniara?

Poqrv 30.07.2023 11:32

@Avecaesar lepiej czerwony niż czarno-czerowny

Klinsi64 30.07.2023 11:14

na pewno grał bardzo dobrze,a nie dobrze xd

VVujek 30.07.2023 10:38

Grał i na lewym i na prawym wahadle

VVujek 30.07.2023 10:37

Zobacz mimo, że spisywał się bardzo dobrze i tak go nie kupili

VVujek 30.07.2023 10:36

Ciężko się pozbywać takich zawodników jak Lazaro bo zarobki to ogromna przeszkoda.

Czaglar 30.07.2023 10:35

No Lazaro im wcisnąć to by była bajka

VVujek 30.07.2023 10:33

Singo poprzedni sezon miał słaby, na tyle że często przegrywał z Lazaro

Czaglar 30.07.2023 10:31

Pioli odrzucił ponoć transfer Singo za 8 baniek plus Messias. Nie wygląda aby ktoś miał jeszcze po niego ruszyć więc za rok będzie do zgarnięcia z kartą w ręku.

AveCaesar 30.07.2023 10:24

mea culpa

AveCaesar 30.07.2023 10:19

teraz przeze mnie nie ma na Baloguna

AveCaesar 30.07.2023 10:18

zawsze bardzo chciałem być takim patriotą jak ty ale jestem bardzo nieśmiały

AveCaesar 30.07.2023 10:18

normalnie aż cały czerwony ze wstydu się zrobiłem

broda4991 30.07.2023 10:05

Wstyd

broda4991 30.07.2023 10:05

Czemu, szkoda Ci 160 zl na ukochany klub?

AveCaesar 30.07.2023 10:04

nope

broda4991 30.07.2023 10:04

Jesteś w FDP.?

broda4991 30.07.2023 10:04

Ave mam pytanie

AveCaesar 30.07.2023 10:04

facepalm

AveCaesar 30.07.2023 10:04

przerzuty

AveCaesar 30.07.2023 10:03

Nie no Frattesi nie przyszedł grzać ławy u nas ;b Barella (Miki) - Hakan (Asllani) - Frattesi (Samardzić). w Udine grał bliżej prawej strony. nawet jak sobie go na yt odpalisz to pół filmiku masz jego przeżuty z prawej na lewą ;)

broda4991 30.07.2023 10:03

Ale obawiam się że przy takiej wymianie pokekeniowej w pomocy Barelka w lato out :(

broda4991 30.07.2023 10:02

Pan Marotta i jego kamerdyner Ausilio robią robotę

broda4991 30.07.2023 10:01

No alexis na pewno lepszy niż correa milion razy. Szymon nie powinien mieć prawa glosu w sprawie transferów bo niema o tym pojęcia. Niestety

VVujek 30.07.2023 09:56

Miki ma swoje lata, święty pomysł z Samardzicem.

martins2000 30.07.2023 09:49

na 4 mega w tym wieku przychodził Dzeko 21 punktów wykręcił w marsylii

Poqrv 30.07.2023 09:42

Teraz Sanchez wróć xD nie no, brawo

coco 30.07.2023 09:18

Pies z kulawą nogą za argentyńskiego anemika byłby lepszy

Klinsi64 30.07.2023 09:17

na dobrych warunkach za Correę nie ma sie co zastanawiac

Klinsi64 30.07.2023 09:15

gramy tylko 1 piłką xd

coco 30.07.2023 09:09

Corsera - L’Inter pensa al ritorno di Alexis Sanchez: ci sarebbe già l’ok di Simone Inzaghi, il cileno si è liberato dal Marsiglia e alzerebbe notevolmente il tasso di genialità, carisma e “sfacciataggine” in squadra.

martins2000 30.07.2023 08:57

Correa to jest gówno nawet wielbłądy w Arabii to wiedzą

Poqrv 30.07.2023 08:55

Żeby nie było, Samardzić dobry grajek do ściągnięcia, ale jak uważałem, że Frattesiego na świetnych warunkach ściągnęliśmy, to tu liczyłem, że uda się to ogarnąć korzystniej.

Poqrv 30.07.2023 08:52

No nie, Samardzić ma być raczej na lewą z Mikim. Ale w sumie racja, prędzej zagra Hakanem z lewej i Aslanim na środku :p

Klinsi64 30.07.2023 08:41

a nie z góry zakladac ze Asllani jest 5,a Samardzic 6

Klinsi64 30.07.2023 08:40

od tego inaghi ma łeb i 2 podbródki zeby kombinować i to ustawiać

Poqrv 30.07.2023 08:39

Płacz, że ogólnie wśród fanów, nie, że Ty konkretnie :p

Poqrv 30.07.2023 08:38

Samardzić zagrał jeden ok sezon jako 12 zawodnik Udinese i przychodzi do nas na najlepiej obstawioną formację.Nie stać nas wg mnie, ale spoko. Potem płacz, że Sommer z 1. Wg mnie powinny być inne priorytety na ten moment, mam nadzieję, że odszczekam.

Klinsi64 30.07.2023 08:37

tez mogli rozkminiac ze głupi,ze sie nie sprawdzi

Klinsi64 30.07.2023 08:37

wzięli go o to mi chodzi

Poqrv 30.07.2023 08:36

Klinsi, Napoli to sobie plusvalenzę odstawiło z Osimhenem, także zły przykład.

Klinsi64 30.07.2023 08:35

jak trener ma ciasny łeb to zawsze wymówke znajdzie

Klinsi64 30.07.2023 08:34

Napoli wzielo Osimhena po 13 golach w ligue1 i teraz korzystają,milan to samo z Leao zrobił,Inter musi wybrzydzać,bo tu nigdy nikt nie pasuje

broda4991 30.07.2023 08:32

Judentus zrobił jakiekolwiek transfer na ten moment ? Oprocz tego waha czy kogoś

broda4991 30.07.2023 08:30

My dalismy za sprawdzonego samardzicia 25 niż 38 za gwiazde serie a nowego kake czyli czarlsa de ketelare 🤣

Klinsi64 30.07.2023 08:29

to nie kupujmy nikogo tylko grzebmy w śmietniku

Klinsi64 30.07.2023 08:29

zbyt drogi xd

Seba 30.07.2023 08:24

Wyprowadzanie piłki z Dzeko zazwyczaj kończyło się stratą

Poqrv 30.07.2023 08:22

A Samardzić jest zdecydowanie zbyt drogi, zupełnie nie rozumiem tego ruchu. Pewni się nie zwróci, ale chociaż tani w utrzymaniu

Poqrv 30.07.2023 08:21

I tak wolałbym zawodnika o profilu, do którego obaj nie pasują.

Poqrv 30.07.2023 08:20

Balogun gwiazdeczka już, mimo jednego udanego sezonu w seniorskiej piłce, gdzie mógł i powinien mieć znacznie więcej bramek... David lepszy ze względu na powtarzalność i 45 milionów za Davida brzmi lepiej w stosunku do wyceny

Poqrv 30.07.2023 08:18

Ani David, ani Balogun nie wejdą w buty Dżeko czy Lukaku. Inzaghi musiałby przemodelować wyprowadzanie piłki by grać którymś z nich w duecie z Lautaro na stałe.

ragnar 30.07.2023 05:59

ale walić ich, dawać te psg, bo człowiek spragniony piłki

ragnar 30.07.2023 05:59

barca real 3-0, ale real 4 poprzeczki w tym jedna z karnego :) nie zawsze wynik odzwierciedla mecz

Wiciux 30.07.2023 01:21

No skoro nie ma lakaki, a thuram sie już zgrywa z druzyna w japonii to wiadome, że niezależnie kto przyjdzie podstawowe duo to będzie lauti-thuram

Pjerun 30.07.2023 00:51

Z pewnością chłopak z potencjałem, ale ja się boje, bo tacy gracze rzadko robią karierę w Interze. Mam przeczucie, że to by była historia jak z Gabigolem

Czaglar 30.07.2023 00:50

Poza tym co się mówi to taki Balogun równa się duży kontrakt, z nim był cyrk w Arsenalu, bo nie chciał przedłużyć umowy i koniec końców na 3 miechy przed końcem bodaj w końcu dał się przekonać bardzo dużą tygodniówka aby z nimi został. To był taki hazard Arsenalu i dlatego dla nich najlepiej teraz się go pozbyć. Chłop bodaj bez debiutu w PL wynegocjował ponad 100k tygodniówki

VVujek 30.07.2023 00:47

Ja tak patrzę na nazwisko Balogun i nie wyobrażam sobie by takie nazwisko zrobiło wielka karierę xd

VVujek 30.07.2023 00:45

To przewaga nad Balogunem

VVujek 30.07.2023 00:45

David w sumie też nie wiadoma, no ale to już jego któryś sezon w Lille

Pjerun 30.07.2023 00:44

Z pewnością dużo lepszy i pewniejszy niż choćby Balogun, który jest wielka niewiadoma

VVujek 30.07.2023 00:43

Spoko napastnik, ale nie rozumiem zachwytów

VVujek 30.07.2023 00:42

W porządku, więc ja nie widziałem jakiegoś mega przyspieszenia Jonathana w tym meczu czy nawet w kompilacjach

Czaglar 30.07.2023 00:40

To nie są inne dane tylko mierzone dalej w sezonie.

domin98 30.07.2023 00:39

jeśli chodzi o top speed z tamtego sezonu 2020/21 to chociażby lakaka mial wieksza niz hakimi

domin98 30.07.2023 00:38

hakimi miał przyśpieszenie i odejście na pierwszych metrach

domin98 30.07.2023 00:38

VVujek 29.07.2023 23:42 To muszą być jakieś z dupy dane bo prędkość Hakimy jest praktycznie taka jak Dimarco xd

Wiciux 30.07.2023 00:34

A jeszcze mniej przwdopodbne jest to, że Lille go sprzedaje ponizej 50

VVujek 30.07.2023 00:33

Tu jeszcze inne dane

Wiciux 30.07.2023 00:33

No dokładnie, ni ciula, że wylozymy 60+ baniek na Davida. Marotta probuje coś ugrać i zbic cene Balo

Wiciux 30.07.2023 00:31

Claudio 30.07.2023 00:07 zreszta temat Davida to pewnie by troche zmiekczyc Arsenal odnosnie Baloguna, bo zwyczajnie nas nie stac na Kanadyjczyka

Czaglar 30.07.2023 00:13

No, bo na odbiór tego to głównie rzutuje przyspieszenie. Taki Hakimi czy Mbappe mieli dojechanie na metrze i to w sumie jest o wiele ważniejsze niż sam top speed który podają.

VVujek 30.07.2023 00:11

Ciężko się kłócić z danymi Claudio, ale gdy widze prędkość Hakimiego podobna do prędkości Dimarco to mam error w głowie

Czaglar 30.07.2023 00:11

Dosyć powiedzieć, że z mundialu wrócił chyba z najgorszym bilansem XG z wszystkich zawodników, zaraz za nim gdzieś był Lautaro

Czaglar 30.07.2023 00:09

A co do samego Davida to jednak grajek fajny jak mu idzie, jak się zatnie to podobnie do Lautaro. To nie jest Osimhen którego zastępował, że idzie jak walec. Jak po transferze zaczęli go krytykowac, bo długo nie strzelał to wymyślał historię, że przyjechał do Lille z nadwagą i coś tam. Tylko wtedy atak ciągnął Burak. Po mistrzowskim sezonie zaczął kapitalna rundę i jak zaczęli z agentem potem gadkę w zimę o przenosinach to na wiosnę zgasl z formą. Dopiero ostatni sezon zagrał dosyć równo, choć też sporo z tych goli nabił karnymi.

VVujek 30.07.2023 00:08

Na Dimarco też pisala większość, że za wolny a okazało się, że osiąga najlepsze prędkości w Interze xd

Claudio 30.07.2023 00:07

zreszta temat Davida to pewnie by troche zmiekczyc Arsenal odnosnie Baloguna, bo zwyczajnie nas nie stac na Kanadyjczyka

VVujek 30.07.2023 00:06

Tu serio musi być ogromną różnica przyspieszenia skoro tak to wygląda

Claudio 30.07.2023 00:05

mi David sie kojarzyl zawsze i tak go pamietam z duzego przyspieszenia i szybkosci

Czaglar 30.07.2023 00:05

Myślę, że przy 7-1 to ostatnio na co zwracałes uwagę to szybkość Davida i to był twój pierwszy i ostatni raz kiedy tego zawodnika widziałeś na oczy. Tak po prostu.

Claudio 30.07.2023 00:04

serio się bedziesz klocil o dane statystyczne z tym co widziales w danym meczu?

VVujek 30.07.2023 00:03

Mbappe jest mega szybki to nie wiem jak musi wyglądać szybkość Botmana który osiąga ponad 39km

VVujek 30.07.2023 00:02

No nie wiem panie kolego, oglądałem PSG Lille 7:1 i na własne oczy widziałem, że Hakimi zapier*ala jak sarna o gołym okiem widać ten speed, a David nic nadzwyczajnego, normalna prędkość.

Czaglar 29.07.2023 23:50

Pomiędzy ligami i rozgrywkami może wychodzic różnice, bo to zależy od dostarczyciela technologii i samej metodyki liczenia. Nie ma co porównywać liczb z dwóch różnych lig. Tu nie ma wymówek, bo mowimy o jednych rozgrywkach.

VVujek 29.07.2023 23:44

A każdy chyba pamięta Hakimigo i jego szybkość

VVujek 29.07.2023 23:42

To muszą być jakieś z dupy dane bo prędkość Hakimy jest praktycznie taka jak Dimarco xd

VVujek 29.07.2023 23:41

I ma prędkość maksymalna zbliżoną do tej którą ma Dimarco xd

Dejwid 29.07.2023 23:40

ciekawe ile Lautarak ma top speed

VVujek 29.07.2023 23:38

No stary nie wiem co to za dane, a o e Hakimi tu jest 8, więc nie wiem o co tu chodzi. Widocznie David rozpędza się jak wóz z węglem, albo naprawdę nie wiem o co tu chodzi

VVujek 29.07.2023 23:32

No nie wiem Czaglar według mnie ma normalna szybkość

Czaglar 29.07.2023 23:31

Fastest players in Ligue 1 Uber Eatsso far this season: 1. Kylian Mbappé (PSG): 36 km/h 2. Terem Moffi (FC Lorient): 35.64 km/h 3. Elye Wahi (Montpellier HSC): 35.28 km/h -- Jonathan Clauss (OM): 35.28 km/h -- Jonathan David (LOSC): 35.28 km/h 6. Karl Toko Ekambi (OL): 34.92 km/h -- Kévin Gameiro (RC Strasbourg Alsace): 34.92 km/h 8. Cengiz Under (OM): 34.56 km/h -- Moses Simon (FC Nantes): 34.56 km/h -- Achraf Hakimi (PSG): 34.56 km/h

Czaglar 29.07.2023 23:31

Nie jest szybki :D

VVujek 29.07.2023 23:29

W dobrej cenie bym go widział w Interze, ale według mnie przereklamowany

VVujek 29.07.2023 23:29

Przecież on już powinien być w PSG czy innym gigancie

VVujek 29.07.2023 23:28

Myślę, że nie bez powodu się o niego nie biją

VVujek 29.07.2023 23:28

Dla mnie David to nie jest ani zbyt szybki, ani z jakimś dobrym dryblingiem. Thuram jest zdecydowanie lepszy pod tym względem.

Czaglar 29.07.2023 23:06

akurat on za dużego rynku nie ma, oprócz jakiś tam plotek z Juve nic konkretnego sie nie przewijało, może ma słabego agenta, a może na nikim L1 nie robi wrażenia

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się