Conte już by pakował walizki w takiej sytuacji
Inzaghi na bank jest zadowolony ze nie ma bramkarzy tak tak vvujek
jedno nie wyklucza drugiego, ale w sumie racja
i akurat w pomocy noża na gardle nie mamy
takie moje zdanie
duza rotacja to pomoc powinnismy dobic na 100
Nie bierzemy Kamday, bo zarząd liczy na wyrwanie Samardzicia
moze kontrakt chce za wysoki hm
My w sumie pomoc mamy już zabezpieczona
marketingowo tez dobry strzał, masz racje
Ja nie rozumiem czemu do tej pory Kamady nie wzięliśmy, zabezpieczyłby nam albo pomoc, albo wskoczył na 2 napastnika przy odejściu Correi. Przed wyjazdem do Japonii byłby jak znalazł, kilka koszulek więcej by poszło
popracowac u niego nad defensywa i pięknie
Gdyby Inzaghi płakał jak niektórzy kibice to ten zespół już dawno by się rozsypał.
na szóstego dobry grajek, nie kurdupel, technika, gra kombinacyjna ok,,
czekał na Milan, a Milan traktował go jako opcję rezerwową... teraz dla wielu klubów jest własnie taką opcją nr 2-3
Ukrainiec za rok za darmo
Kamada to się chyba mocno przejechał, olali go Milan i Atletico, Lazio na niego nie stać i na razie został z ręką w nocniku
Jeśli Ukraińcom nie zmięknie faja to weźmiemy Sommera na nr 1, Stankovic zostanie na vice, a w styczniu oddadzą go nam za 10-15 z pocalowaniem ręki, a Stankovic pójdzie na wypożyczenie
Kto ci powiedział, że nie jest znany? Może właśnie już jest znany i jest to Sommer.
Ukraińcom* sorry za błąd
pewnie czekają jak ukraińcą zmięknie rura i puszczą go za 10m zamiast 20
klinsi nie czuje, ze rymuje.
przy sprzedaży Onany zastepca juz powinien być znany
Więc lepiej wyczekać niż brać byle kogo
niektórzy tutaj powinni kibicować lidze bierkowej bo piłka nożna wywiera na nich za duży stres
Inter obecnie ma 3 bramkarzy w kadrze. Potrzebujemy jedynki i tyle.
Płaczku
No co płaczu Inter musi kupić jedynkę i tyle, a ty siejesz panikę. O Jezu Inter puścił 1,2,3
😁
Bayern nie chce puścić jedynki, a to już różnica.
Nie nazywaj Sommera w obecnej sytuacji Bayernu GK nr 2
No horror jak to strasznie brzmi klinsi, Inter puścił 1,2,3 z czego trójka już zastąpiona, dwójce skończył się kontrakt i praktycznie pewne, że nie chciał on pełnić roli drugiego bramkarza. Więc zostajemy przy jedynce....
za koszulkę Interu od Orzeu piszę na sb
Ale zapomniałem, przecież zaraz będziemy mieć Mbappe, niech Serie A chowa się przed naszą potęgą XD liga jest nasza
Temu Klinsiemu ktoś płaci za pisanie w kółko tego samego, czy się chłopina zaciął?
Nie potrafimy sprowadzić drugorzędnego bramkarza za czapkę gruszek
Co z tego, że jesteśmy finalistą LM jak wyglądamy jak dziady
No i jest Stankovic giga chad
Miejsc mamy.
No i elegancko.
zara vvujo wbije i bedzie nauczał,że to normalne,bo finał LM osiagnelismy
czaicie,że Bayern nie chce puścić 2 GK nie posiadając zmiennika,a Inter puścił jedynkę,dwójkę i trójkę i teraz dopiero próbuhe kogoś ściagnąć xd
Scamacca świetnie by się tu zaadoptował i byłby pewnym punktem w lidze, jedynie mam wątpliwości, czy w LM nie brakowałoby duetowi Lautaro-Scam szybkości, bo jeden Thuram to mogłoby być za mało.
Będzie to będzie, nie musisz im co tydzień przypominać
where bramkarz?
dzien dobry
A nawet Audero+Samardzic+Scamacca
ale Marotta już wie co zrobić
biorąc pod uwagę budżet, to raczej bardziej opłacalna jest opcja Trubin (20mln) + Scamacca (15-20mln) niż Balogoun (35-40mln)
No i West Ham też raczej wolałby się go pozbyc
Scamacca przy systemu gry Interu może być bardzo dobry. W zasadzie najlepsza opcja dla nas też patrząc na budżet.
Sorloth już wylądował w Villarealu
destro na 5 napadziora, Beto i wypożyczenie sorlotha
scamacca byłby bardzo dobrym uzupełnieniem lini ataku
sramaka to leszcz, przypadek beznadziejny
ogladałem na żywo z trybun Beto i tym meczu wyglądał przeciętnie. sccamaca zdecydowanie lepszy
I nie będzie to wcale taki zły ruch
Mi się też wydaje, że Scamacca przyjdzie
Nie oglądam za wiele beto ale uwazam że scamacca lepszy
wkrótce pojawią się nowi zawodnicy oraz nowy kontrakt dla trenera
witam oczywiście że transfery będą tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość. Przed pierwszym meczem kadra będzie kompletna.
witam ja wlasnie koncze poranne espresso, poranek zaczal sie wspaniale, przypominam Inzi nigdy nie wygra scudetto wiec zajmijcie sie robota a nie przezywacie transfery ktorych nigdy nie bedzie bo zhang musi splacic wierzycieli by uniknac odsiadki
Osobiście obstawiam, że wyszarpią na wypożyczenie Scamakke
Nie przyjdzie żaden Balogun, to by było kompletnie nie w stylu Interu
"Okazuje się, że finalnie Maguire może opuścić rodzimy kraj i kontynuować swoją karierę w innej lidze. “Correre dello Sport” donosi, że Anglika na swojej liście życzeń mają czołowe kluby z Serie A – są wśród nich Napoli, Juventus, Inter Mediolan, Milan oraz AS Roma. Wszystkie te drużyny rozglądają się za wzmocnieniami defensywy i widziałyby w swoich szeregach 30-latka."
Z Bremerem to jest zly przykład. Juventus za niego przepłacił. A Bremer w Juve zwyczajnie nie dojechał pod ręką Alegriego
Milan w tym crecampionato to widzę co 3 dni gra real teraz juve
z Bremerem było to samo - czekaliśmy aż Torino zejdzie z ceny na 25-30, ale juventus go łyknął za 35-40 bo dostali zastrzyk kasy za de ligta
podobnie z Balogunem, jakbyśmy teraz rzucili 50 mln to Arsenal by go puścił, a my czekamy do końca okienka i jeśli nikt inny nie rzuci takiej kasy to może uda się go wziąć za 35 + 5
żaden Pavard... Po prostu bieda i zamiast płacić teraz 6-8 mln za Sommera to grzecznie czekamy żeby go kupić za 4,5 mln.
ale takie ruchy to jakieś 60m a jeszcze drugi bramkarz, może stąd pomysł wypożyczenia Audero.
Beto to max 15. ale jeśli już dywagować to Samaradzic+Beto za 30m + Fabiann byłoby fajnym dealem.
do tego silnego murzyna trzeba do pomocy. pewnie Kanada byłby spoko opcja bo przy ewentualnym niepowodzeniu można byłoby go sprzedać łatwo ze względów księgowych, ale realnie potrzebujemy siły fizycznej do środka. banda knypkow po 170 u nas, trzeba 180+ skocznego silnego, żeby dać glebie Szymonowi, to nie profil Kanady i chyba też Samaradzicia.
bankowo Marotta robi jakiś turbo deal z Pavardem, że tyle im schodzi na Sommera.
#dziejesię
ciekawe czy na zywo też byś był taki wyszczekany.
jak gustujesz w takich przysmakach to smacznego xD
Poqrv 27.07.2023 23:26 Zesrać to się mogę tobie do buzi najwyżej, smacznego
Kamada niby chce 5 mln za sezon i jeżeli obniży opłatę za podpis, to jest to realna opcja. Tym bardziej, że Miki nie był dostępny na mecz, bo przemęczył się podczas treningu, więć nhie będzie pewną opcją.
Na chwilę obecną trzeba się skupić na brakach na ten sezon
Miki i Darmian mają nie dostać nowych kontraktów. Nawet Hakan może zostać pogoniony, gdy pojawi się spora oferta.Ausillo liczy podobno, że Asllani lub Samardzić to będzie materiał ma pierwszy skład w pomocy, a Agoume lub Fabbian wypełbią skład.
Nie zdziwię się jak przyszedł by Kamada za free bo za rok pewnie pożegnamy Mikiego
Kilku ekspertów (lub "ekspertów"
sugeruje, że nasze okienko będzie trwać do samego deadline'u
Lautaro+Balogun/Wahi i Thuram+Scammaca (w razie odejścia JC; Esposit jako nr5), Samardzić (może Kamada) na pomoc, Demieral do obrony; Trubin i Somme to chyba najlepsze co na co możnaby liczyć.
Demirala to my chcemy na wypożyczenie z opcja wykupu, co nie podoba się Atalancie.
Na obronę przyjdzie Demiral którego Gasp nie widzi w składzie tylko czuję coś że czekamy do ostatniego dnia żeby go za pół darmo wyrwać no chyba że Marotta szykuje na prawdę fajne nazwiska bo trochę trwa ściągnięcie tych 4-5 zawodników
Verona chce niby wypożyczyć Ilieva i Zefiego, aby byli częścią ich pierwszego składu. FP Esposito na wypożyczenie ma iść next week.
Z "dużych newsów": Samuele Longo będzie kontynuował karierę w PAS Lamia
Biasin chyba wspominał, że Toloi to mało realistyczna opcja, bo Gasperini nie chce go puścić.
Dystans to ja mam, od takiego elementu jak ty i tobie podobni jak najdalej. Wstyd po prostu
Zesrać to się mogę tobie do buzi najwyżej, smacznego
Nicolò Schira @NicoSchira · 2 min #Atalanta are ready to offer to Rafa #Toloi the contract extension until 2025 with option for 2026. #Percassi and #Gasperini would not want to lose their captain, despite #Inter’s interest. #transfers
bo jak napiszę, ze lakaka jest czarnym bambusem to się w ogole zesrasz
trochę dystansu
czy Ty masz jakieś problemy człowieku ?
Poqrv 27.07.2023 23:03 Ja naprawdę nie kumam jak można kibicować klubowi z INTERNAZIONALE w nazwie i mieć tak zamknięty łeb
Po Asllanim widać że wie co robić na boisku i że będzie z niego pan piłkarz tylko musi częściej grać
Dejwid masz trochę racji. Ale Asllaniemu przydałaby się gra w pierwszym składzie gdzieś i większego obycie, on raptem po pół roku gry w Empoli wleciał do nas
nazwał Turka kebabem, gdzie tu zamknięty łeb?
No nie wiem wybitni w jego wieku to już młócą ostro. Aczkolwiek wierze w niego jeszcze.