Archiwum shoutboksa

Pjerun 28.07.2023 12:05

Conte już by pakował walizki w takiej sytuacji

Klinsi64 28.07.2023 12:03

Inzaghi na bank jest zadowolony ze nie ma bramkarzy tak tak vvujek

kontousuniete1 28.07.2023 11:55

jedno nie wyklucza drugiego, ale w sumie racja

Jacenty 28.07.2023 11:39

i akurat w pomocy noża na gardle nie mamy

kontousuniete1 28.07.2023 11:39

takie moje zdanie

kontousuniete1 28.07.2023 11:39

duza rotacja to pomoc powinnismy dobic na 100

Jacenty 28.07.2023 11:38

Nie bierzemy Kamday, bo zarząd liczy na wyrwanie Samardzicia

kontousuniete1 28.07.2023 11:37

moze kontrakt chce za wysoki hm

VVujek 28.07.2023 11:36

My w sumie pomoc mamy już zabezpieczona

kontousuniete1 28.07.2023 11:35

marketingowo tez dobry strzał, masz racje

Poqrv 28.07.2023 11:34

Ja nie rozumiem czemu do tej pory Kamady nie wzięliśmy, zabezpieczyłby nam albo pomoc, albo wskoczył na 2 napastnika przy odejściu Correi. Przed wyjazdem do Japonii byłby jak znalazł, kilka koszulek więcej by poszło

kontousuniete1 28.07.2023 11:29

popracowac u niego nad defensywa i pięknie

VVujek 28.07.2023 11:28

Gdyby Inzaghi płakał jak niektórzy kibice to ten zespół już dawno by się rozsypał.

kontousuniete1 28.07.2023 11:28

na szóstego dobry grajek, nie kurdupel, technika, gra kombinacyjna ok,,

Jacenty 28.07.2023 11:13

czekał na Milan, a Milan traktował go jako opcję rezerwową... teraz dla wielu klubów jest własnie taką opcją nr 2-3

andyvdm 28.07.2023 11:12

Ukrainiec za rok za darmo

mimas2316 28.07.2023 10:56

Kamada to się chyba mocno przejechał, olali go Milan i Atletico, Lazio na niego nie stać i na razie został z ręką w nocniku

Jacenty 28.07.2023 10:54

Jeśli Ukraińcom nie zmięknie faja to weźmiemy Sommera na nr 1, Stankovic zostanie na vice, a w styczniu oddadzą go nam za 10-15 z pocalowaniem ręki, a Stankovic pójdzie na wypożyczenie

VVujek 28.07.2023 10:40

Kto ci powiedział, że nie jest znany? Może właśnie już jest znany i jest to Sommer.

KaraJunior 28.07.2023 10:39

Ukraińcom* sorry za błąd

KaraJunior 28.07.2023 10:39

pewnie czekają jak ukraińcą zmięknie rura i puszczą go za 10m zamiast 20

Dzonyy 28.07.2023 10:33

klinsi nie czuje, ze rymuje.

Klinsi64 28.07.2023 10:29

przy sprzedaży Onany zastepca juz powinien być znany

VVujek 28.07.2023 10:20

Więc lepiej wyczekać niż brać byle kogo

KaraJunior 28.07.2023 10:19

niektórzy tutaj powinni kibicować lidze bierkowej bo piłka nożna wywiera na nich za duży stres ;)

VVujek 28.07.2023 10:17

Inter obecnie ma 3 bramkarzy w kadrze. Potrzebujemy jedynki i tyle.

VVujek 28.07.2023 10:16

Płaczku

VVujek 28.07.2023 10:15

No co płaczu Inter musi kupić jedynkę i tyle, a ty siejesz panikę. O Jezu Inter puścił 1,2,3

Klinsi64 28.07.2023 10:13

😁

VVujek 28.07.2023 10:04

Bayern nie chce puścić jedynki, a to już różnica.

VVujek 28.07.2023 10:02

Nie nazywaj Sommera w obecnej sytuacji Bayernu GK nr 2

VVujek 28.07.2023 10:01

No horror jak to strasznie brzmi klinsi, Inter puścił 1,2,3 z czego trójka już zastąpiona, dwójce skończył się kontrakt i praktycznie pewne, że nie chciał on pełnić roli drugiego bramkarza. Więc zostajemy przy jedynce....

Klinsi64 28.07.2023 09:42

za koszulkę Interu od Orzeu piszę na sb

campioni2010 28.07.2023 09:36

Ale zapomniałem, przecież zaraz będziemy mieć Mbappe, niech Serie A chowa się przed naszą potęgą XD liga jest nasza

Xucatlan 28.07.2023 09:36

Temu Klinsiemu ktoś płaci za pisanie w kółko tego samego, czy się chłopina zaciął?

campioni2010 28.07.2023 09:35

Nie potrafimy sprowadzić drugorzędnego bramkarza za czapkę gruszek

campioni2010 28.07.2023 09:35

Co z tego, że jesteśmy finalistą LM jak wyglądamy jak dziady

Dzonyy 28.07.2023 09:30

No i jest Stankovic giga chad

Dzonyy 28.07.2023 09:30

Miejsc mamy.

Dzonyy 28.07.2023 09:30

No i elegancko.

Klinsi64 28.07.2023 09:21

zara vvujo wbije i bedzie nauczał,że to normalne,bo finał LM osiagnelismy

Klinsi64 28.07.2023 09:20

czaicie,że Bayern nie chce puścić 2 GK nie posiadając zmiennika,a Inter puścił jedynkę,dwójkę i trójkę i teraz dopiero próbuhe kogoś ściagnąć xd

Jacenty 28.07.2023 09:12

Scamacca świetnie by się tu zaadoptował i byłby pewnym punktem w lidze, jedynie mam wątpliwości, czy w LM nie brakowałoby duetowi Lautaro-Scam szybkości, bo jeden Thuram to mogłoby być za mało.

Czaglar 28.07.2023 09:08

Będzie to będzie, nie musisz im co tydzień przypominać

Dzonyy 28.07.2023 08:51

where bramkarz?

Dzonyy 28.07.2023 08:51

dzien dobry

Pjerun 28.07.2023 08:50

A nawet Audero+Samardzic+Scamacca

Seba 28.07.2023 08:48

ale Marotta już wie co zrobić

Seba 28.07.2023 08:47

biorąc pod uwagę budżet, to raczej bardziej opłacalna jest opcja Trubin (20mln) + Scamacca (15-20mln) niż Balogoun (35-40mln)

Pjerun 28.07.2023 08:39

No i West Ham też raczej wolałby się go pozbyc

Pjerun 28.07.2023 08:37

Scamacca przy systemu gry Interu może być bardzo dobry. W zasadzie najlepsza opcja dla nas też patrząc na budżet.

Czaglar 28.07.2023 08:27

Sorloth już wylądował w Villarealu

Cny 28.07.2023 08:22

destro na 5 napadziora, Beto i wypożyczenie sorlotha

nicolas80 28.07.2023 08:21

scamacca byłby bardzo dobrym uzupełnieniem lini ataku

Cny 28.07.2023 08:21

sramaka to leszcz, przypadek beznadziejny

nicolas80 28.07.2023 08:17

ogladałem na żywo z trybun Beto i tym meczu wyglądał przeciętnie. sccamaca zdecydowanie lepszy

Pjerun 28.07.2023 08:16

I nie będzie to wcale taki zły ruch

Pjerun 28.07.2023 08:16

Mi się też wydaje, że Scamacca przyjdzie

broda4991 28.07.2023 08:11

Nie oglądam za wiele beto ale uwazam że scamacca lepszy

nicolas80 28.07.2023 08:10

wkrótce pojawią się nowi zawodnicy oraz nowy kontrakt dla trenera

nicolas80 28.07.2023 08:08

witam oczywiście że transfery będą tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość. Przed pierwszym meczem kadra będzie kompletna.

Nasir 28.07.2023 08:04

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, poranek zaczal sie wspaniale, przypominam Inzi nigdy nie wygra scudetto wiec zajmijcie sie robota a nie przezywacie transfery ktorych nigdy nie bedzie bo zhang musi splacic wierzycieli by uniknac odsiadki

Seba 28.07.2023 07:59

Osobiście obstawiam, że wyszarpią na wypożyczenie Scamakke

Pjerun 28.07.2023 07:53

Nie przyjdzie żaden Balogun, to by było kompletnie nie w stylu Interu

Paolo92 28.07.2023 07:41

"Okazuje się, że finalnie Maguire może opuścić rodzimy kraj i kontynuować swoją karierę w innej lidze. “Correre dello Sport” donosi, że Anglika na swojej liście życzeń mają czołowe kluby z Serie A – są wśród nich Napoli, Juventus, Inter Mediolan, Milan oraz AS Roma. Wszystkie te drużyny rozglądają się za wzmocnieniami defensywy i widziałyby w swoich szeregach 30-latka."

Krisu 28.07.2023 07:26

Z Bremerem to jest zly przykład. Juventus za niego przepłacił. A Bremer w Juve zwyczajnie nie dojechał pod ręką Alegriego

broda4991 28.07.2023 06:55

Milan w tym crecampionato to widzę co 3 dni gra real teraz juve

Domino 28.07.2023 06:41

z Bremerem było to samo - czekaliśmy aż Torino zejdzie z ceny na 25-30, ale juventus go łyknął za 35-40 bo dostali zastrzyk kasy za de ligta

Domino 28.07.2023 06:40

podobnie z Balogunem, jakbyśmy teraz rzucili 50 mln to Arsenal by go puścił, a my czekamy do końca okienka i jeśli nikt inny nie rzuci takiej kasy to może uda się go wziąć za 35 + 5

Domino 28.07.2023 06:39

żaden Pavard... Po prostu bieda i zamiast płacić teraz 6-8 mln za Sommera to grzecznie czekamy żeby go kupić za 4,5 mln.

Cny 28.07.2023 06:27

ale takie ruchy to jakieś 60m a jeszcze drugi bramkarz, może stąd pomysł wypożyczenia Audero.

Cny 28.07.2023 06:26

Beto to max 15. ale jeśli już dywagować to Samaradzic+Beto za 30m + Fabiann byłoby fajnym dealem.

Cny 28.07.2023 06:24

do tego silnego murzyna trzeba do pomocy. pewnie Kanada byłby spoko opcja bo przy ewentualnym niepowodzeniu można byłoby go sprzedać łatwo ze względów księgowych, ale realnie potrzebujemy siły fizycznej do środka. banda knypkow po 170 u nas, trzeba 180+ skocznego silnego, żeby dać glebie Szymonowi, to nie profil Kanady i chyba też Samaradzicia.

Cny 28.07.2023 06:22

bankowo Marotta robi jakiś turbo deal z Pavardem, że tyle im schodzi na Sommera.

HB 28.07.2023 02:21

#dziejesię

pablo77 28.07.2023 01:03

ciekawe czy na zywo też byś był taki wyszczekany.

pablo77 28.07.2023 01:02

jak gustujesz w takich przysmakach to smacznego xD

pablo77 28.07.2023 01:02

Poqrv 27.07.2023 23:26 Zesrać to się mogę tobie do buzi najwyżej, smacznego

erebos 28.07.2023 00:18

Kamada niby chce 5 mln za sezon i jeżeli obniży opłatę za podpis, to jest to realna opcja. Tym bardziej, że Miki nie był dostępny na mecz, bo przemęczył się podczas treningu, więć nhie będzie pewną opcją.

pluto11 28.07.2023 00:17

Na chwilę obecną trzeba się skupić na brakach na ten sezon

erebos 28.07.2023 00:14

Miki i Darmian mają nie dostać nowych kontraktów. Nawet Hakan może zostać pogoniony, gdy pojawi się spora oferta.Ausillo liczy podobno, że Asllani lub Samardzić to będzie materiał ma pierwszy skład w pomocy, a Agoume lub Fabbian wypełbią skład.

pluto11 28.07.2023 00:11

Nie zdziwię się jak przyszedł by Kamada za free bo za rok pewnie pożegnamy Mikiego

erebos 28.07.2023 00:10

Kilku ekspertów (lub "ekspertów" ;) sugeruje, że nasze okienko będzie trwać do samego deadline'u

erebos 28.07.2023 00:08

Lautaro+Balogun/Wahi i Thuram+Scammaca (w razie odejścia JC; Esposit jako nr5), Samardzić (może Kamada) na pomoc, Demieral do obrony; Trubin i Somme to chyba najlepsze co na co możnaby liczyć.

erebos 28.07.2023 00:04

Demirala to my chcemy na wypożyczenie z opcja wykupu, co nie podoba się Atalancie.

pluto11 27.07.2023 23:53

Na obronę przyjdzie Demiral którego Gasp nie widzi w składzie tylko czuję coś że czekamy do ostatniego dnia żeby go za pół darmo wyrwać no chyba że Marotta szykuje na prawdę fajne nazwiska bo trochę trwa ściągnięcie tych 4-5 zawodników

erebos 27.07.2023 23:43

Verona chce niby wypożyczyć Ilieva i Zefiego, aby byli częścią ich pierwszego składu. FP Esposito na wypożyczenie ma iść next week.

erebos 27.07.2023 23:38

Z "dużych newsów": Samuele Longo będzie kontynuował karierę w PAS Lamia

erebos 27.07.2023 23:36

Biasin chyba wspominał, że Toloi to mało realistyczna opcja, bo Gasperini nie chce go puścić.

Poqrv 27.07.2023 23:27

Dystans to ja mam, od takiego elementu jak ty i tobie podobni jak najdalej. Wstyd po prostu

Poqrv 27.07.2023 23:26

Zesrać to się mogę tobie do buzi najwyżej, smacznego

Czaglar 27.07.2023 23:20

Nicolò Schira @NicoSchira · 2 min #Atalanta are ready to offer to Rafa #Toloi the contract extension until 2025 with option for 2026. #Percassi and #Gasperini would not want to lose their captain, despite #Inter’s interest. #transfers

pablo77 27.07.2023 23:11

bo jak napiszę, ze lakaka jest czarnym bambusem to się w ogole zesrasz :D

pablo77 27.07.2023 23:11

trochę dystansu

pablo77 27.07.2023 23:10

czy Ty masz jakieś problemy człowieku ?

pablo77 27.07.2023 23:10

Poqrv 27.07.2023 23:03 Ja naprawdę nie kumam jak można kibicować klubowi z INTERNAZIONALE w nazwie i mieć tak zamknięty łeb

pluto11 27.07.2023 23:07

Po Asllanim widać że wie co robić na boisku i że będzie z niego pan piłkarz tylko musi częściej grać

Towarzysz 27.07.2023 23:05

Dejwid masz trochę racji. Ale Asllaniemu przydałaby się gra w pierwszym składzie gdzieś i większego obycie, on raptem po pół roku gry w Empoli wleciał do nas

Towarzysz 27.07.2023 23:04

nazwał Turka kebabem, gdzie tu zamknięty łeb?

Dejwid 27.07.2023 23:04

No nie wiem wybitni w jego wieku to już młócą ostro. Aczkolwiek wierze w niego jeszcze.

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się