Archiwum shoutboksa

VVujek 27.07.2023 21:52

Borgio, gdyby nie ujemne punkty Juve inaczej byś pisał

rroossoonneerii 27.07.2023 21:52

no i kazdy to wie ze maja lepsza kadre od milanu co w tym odkrywczego

Seba 27.07.2023 21:51

Kredence Frattesi nie odpali bo jest z przecietnego Sassuolo, ale Reijnders ktory rozegral dopiero pierwszy sezon w wieku 25 lat w mocarnym Alkmaar juz odpali. Taka jest narracja :D

Borgio90 27.07.2023 21:51

rroossoonneerii, stwierdzam, że mają dużo lepszą kadrę, a i tak na niewiele im się to zdaje.

Kredence 27.07.2023 21:49

w moich oczach milan gra mocno, duzo ryzykuja ale moga duzo wygrac na tych ruchach, ale jak pisze ryzyko bardzo duze

rroossoonneerii 27.07.2023 21:49

na :cenzor: takie gdybanie

rroossoonneerii 27.07.2023 21:49

kazdy transfer moze wypalic jak i nie to samo tutaj z thuramem i fratesim

rroossoonneerii 27.07.2023 21:48

borgio a do czego ty w ogole pijesz ? bronisz okienka milanu czy co tak wlasciwie XD

Kredence 27.07.2023 21:48

co do milanu to ja widze podstawowy problem, zaden z tycg graczy co przychodza nie zagral nawet minuty w serie a, to moze byc problem szczegolnie na poczatku, predzej mozna przewidywac ze ograny w lidze frattesi odpali niz czik czy renifer

VVujek 27.07.2023 21:48

Te okienko Milanu jest moim zdanie mega ryzykowne, to aż dziwne, że Milan wziął tylu zawodników z taką historia kontuzji.

Borgio90 27.07.2023 21:47

no właśnie, jako 4 napastnik, a w Milanie chłop gra pierwsze skrzypce. Taka jest różnica kadrowa między nami i dlatego lejecie nas w derbach, a mimo to dotrzymujemy Wam kroku :)

kontousuniete1 27.07.2023 21:47

Inzaghi lubi to

kontousuniete1 27.07.2023 21:46

Dziada na ataku trzeba mieć

Klinsi64 27.07.2023 21:46

rownie dobrze mógł zostac dzeko

Claudio 27.07.2023 21:46

no jako 4 napastnik to za Corrę upgrade

Towarzysz 27.07.2023 21:46

Taki następca Dzeko

Klinsi64 27.07.2023 21:46

po co?

Towarzysz 27.07.2023 21:45

To może niepopularna opinia, ale jako 4 napastnik za darmo to byłaby dobra opcja

Borgio90 27.07.2023 21:45

Claudio, ale chciałbyś żeby Giroud przeszedł do Interu? ;)

Claudio 27.07.2023 21:44

zapewne 37 Francuz nadal bedzie pierwszym wyborem trenera do ataku

Towarzysz 27.07.2023 21:44

Dokł, Frattesi i Barella to będzie trzon reprezentacji

Claudio 27.07.2023 21:44

nieprzypadkowo ktos jest reprezentantem Francji

Claudio 27.07.2023 21:43

no i Giroud pokazuje jakosc w Milanie

Ippon 27.07.2023 21:43

Borgio90 polecam wejść sobie np. na Amiio sportowi i obejrzeć przewidywania na sezon 22/23. Zarówno komentarze jak i głównych aktorow. Opinia na temat kadry Interu zmieniła się w trakcie sezonu. To głównie dzięki dobrej postawie dżeko,darmiana czy niechcianych( acerbi, Miki)

Borgio90 27.07.2023 21:43

Claudio, Giroud to też reprezentat Francji i co z tego? ;)

VVujek 27.07.2023 21:43

Mop z Juve to praktycznie pewne wzmocnienie

Pjerun 27.07.2023 21:42

Frattesi jest według mnie pewniakiem, że odpali. Idealny do systemu Inzaghiego, reprezentant Wloch

Borgio90 27.07.2023 21:42

Claudio, wszędzie znajdą się odklejeńcy. Jedni patrzą obiektywnie, a inni przez pryzmat serducha.

Claudio 27.07.2023 21:41

tylko ze Thuram to reprezentant Francji :D

Borgio90 27.07.2023 21:40

kudłaty z Juve również Was chyba nie zachwyca, więc po obu stronach nie ma się z czzego cieszyć

VVujek 27.07.2023 21:40

Fratessi i Thuram byli dobrzy jak mieli przejść do Milanu, gdy wylądowali w Interze to już są 50% gorsi niż wcześniej pisano.

Borgio90 27.07.2023 21:40

jedni śmieją się z drugich i na odwrót. Thuram też nic specjalnego nie osiągnął, w bramce prawdopodobnie będzie Sommer za kilka baniek, więc to też nie są mocne transfery

Claudio 27.07.2023 21:39

Borgio90 twoi koledzy przed sezonem pisali ze Inter bedzie walczyl o miejsca 5-6, a Milan z Juve o Scudetto. Pamietam to jak dzis. Macie tam naprawde sporo odklejencow

Pjerun 27.07.2023 21:38

Dokładnie towarzysz

Towarzysz 27.07.2023 21:38

W sporcie nie ma ze ktoś powinien

Seba 27.07.2023 21:37

Skoro Frattesi ktory gra od lat na wysokim poziomie jest slaby wedlug milanistow, to tym bardziej nie ma przeslanek, aby chwalic Czika, Reijndersa i reszty

Towarzysz 27.07.2023 21:37

Milanisci są naiwni wierząc że każdy transfer odpali

VVujek 27.07.2023 21:37

Takie tam pierdo*lenie powinien xd

Claudio 27.07.2023 21:37

Pulisic moze sie wybic na jedną z gwiazd ligi - MOŻE. A reszta to ciezko cokolwiek napisac z pewnoscia czy nawet duzym przypuszczeniem. RLC czy Chukwueze raczej bedzie solidny, ale Reijnders, Romero czy Musah? Hmm

Towarzysz 27.07.2023 21:37

Ilu takich było wonderkidów u nas w latach 2013-2018 co od razu przepadali

kontousuniete1 27.07.2023 21:36

No ciekawe co ci goście z PL pokaza

Borgio90 27.07.2023 21:36

Inter miał najlepszą kadrę bez dwóch zdań w zesłym sezonie i jeszcze wcześniejszym, powinni wygrywać ligę sezon w sezon. W tym również są faworytem, a gdzieś to się wszystko rozjeżdza w trakcie. Potraficie pięknie zagrać mecze w LM, ale Inter ligowy to zupełnie inny zespół.

VVujek 27.07.2023 21:36

Pulisic grał w BVB, ale też staty nie robiły wielkiego wrażenia

Towarzysz 27.07.2023 21:35

ja się bardziej boje Bolognii niż Milanu niestety

kontousuniete1 27.07.2023 21:35

Derby soon

Seba 27.07.2023 21:35

Jedynie Pulisic gral kiedys na wysokim poziomie. Reszta nigdy nie osiagnela dobrego poziomu

kontousuniete1 27.07.2023 21:34

...

Ippon 27.07.2023 21:34

Teraz dostał cuadrado, thurama( w tym wypadku to zastępstwo za Lukaku). Najlepszy scenariusz to przyjscie baloguna i np. moraty/beto kosztem correi

Klinsi64 27.07.2023 21:34

możemy wygrać 10 x z rzedu z milanem,zrobić dobre okienko,a i tak niektórzy tym milanem beda straszyć xd

Claudio 27.07.2023 21:33

ale to solidni zawodnicy z duzym potencjalem, ale ostatnio bardziej im do przecietniakow, anizeliby czolowych graczy SerieA na ktorych juz wielu milanistow ich kreuje. Chodzi o to ze wielu u was nie ma kompletnie umiaru i pokory.

Ippon 27.07.2023 21:33

Inzaghi w siadach wspominał czy asystent że brakuje kogoś takiego jak lukaku

VVujek 27.07.2023 21:33

3 włoskie drużyny w finałach europejskich pucharów

Seba 27.07.2023 21:33

mimas ale kiedy oni pokazywali jakosc? Sensi tez jest jakosciowy w teorii

VVujek 27.07.2023 21:33

Ale sportowo tego widać nie było

VVujek 27.07.2023 21:33

Przepaść finansowa tak

VVujek 27.07.2023 21:32

No ja nie widziałem przepaści w finale CL

Klinsi64 27.07.2023 21:32

o czym Ty piszesz?

mimas2316 27.07.2023 21:32

Leao i Chukwueze to potencjał na najlepsze skrzydła w lidze bez dwóch zdań

Pjerun 27.07.2023 21:32

Inter to była jedna z najgorszych drużyn pod względem szybkości i dryblingu w serie a, więc szacunek dla Inzaghiego, że poukładał ta drużynę na tyle dobrze, że stwarzaliśmy sobie masę sytuacji

Seba 27.07.2023 21:32

A Barella ma lepsze staty niz Czik, Reinder, ewentualnie Musah i Mekenie razem wzieci

mimas2316 27.07.2023 21:31

Chukwueze, RLC i Pulisić to jakościowi zawodnicy, nawet jeśli Ci dwaj ostatni są na lekkim rozdrożu, Serie A i Premier League dzieli przepaść, niedocenianie ich to może być duży błąd

coco 27.07.2023 21:31

tragedia, Zhang albo doprowadzi do bankructwa, albo do takich długów że nowy własciciel się nie wykaraska

mimas2316 27.07.2023 21:31

SEBA 27.07.2023 20:51 Milan mase jakosciowych pilkarzy? Kogo niby?

VVujek 27.07.2023 21:31

2 puchary, top 4 i finał CL to kozacki wynik.

Towarzysz 27.07.2023 21:31

Milaniści gdyby Dimarco grał u nich to by sapali że top wahadłowy świata bo są tak odklejeni na punkcie samooceny

Claudio 27.07.2023 21:30

dzisiaj widzialem komentarz milanisty ze Dimarco to zwykly sredniak, takze tego :D

Borgio90 27.07.2023 21:30

Bo Inter jest obecnie lepszy od Milanu, ja tego nie wypieram, nie jestem odklejeńcem żeby zakrzywiać rzeczywistość. Różnica klas jest obecnie ogromna i Inter potrafi się spiąć na derby, ale w trakcie sezonu dostaje wylewu z ogórkami i jest problem

coco 27.07.2023 21:30

Nel bilancio al 31 dicembre 2022 di OCM Luxembourg Sunshine SARL (il veicolo lussemburghese tramite cui il fondo californiano ha garantito il finanziamento alla famiglia Zhang), la cifra dell’esposizione è salita a quota 329,6 milioni di euro, rispetto ai 292,1 milioni del 31 dicembre 2021. Nel corso del 2022, infatti, sono maturati interessi per 37,5 milioni di euro, che si aggiungono ai 21,1 milioni del 2021. A questi, poi, si aggiungeranno anche gli interessi legati al 2023 e ai mesi del 2024 fino al 20 maggio, data entro cui il prestito dovrà essere ripagato per intero, compresa la quota complessiva degli interessi. Il finanziamento è stato garantito a Grand Tower Sarl, una delle holding tramite cui Suning controlla l’Inter, nonché il veicolo dato in pegno nell’operazione: se la proprietà cinese non ripagasse il finanziamento, Oaktree prenderebbe in mano quindi Grand Tower, in una struttura dell’operazione simile a quella realizzata per il Milan tra Yonghong Li e il fondo Elliott per il Milan. A riportarlo è Calcio&Finanza.

Seba 27.07.2023 21:29

Dimarco mial niewiele gorsze statystyki w zeszlym sezonie od Chukwueze i Pulisica razem wziętych :-D

VVujek 27.07.2023 21:29

Problem jest taki, że trzeba sprzedawać.

Claudio 27.07.2023 21:29

tylko w bezposrednich pojedynkach to przepasc

VVujek 27.07.2023 21:29

Jak można mówić, że trzeba kogoś lepszego?

VVujek 27.07.2023 21:28

Ten trener doprowadził Inter do finału CL

Ippon 27.07.2023 21:28

Thuram miał iść do Milanu to super, podstawowa 11. Przeszedł do Interu to wg. Kibiców Milanu to jest gorszy niż dżeko. Pulisic czy chukweze to nie pasują do naszej taktyki, a reszta by grzała ławkę.

Towarzysz 27.07.2023 21:27

Inzaghi może to nie idealny trener, ale nie bawmy się w sci-fi czy pisanie bajek, Inzaghi na nasze realia to świetny trener i spędzi tu dużo czasu

Borgio90 27.07.2023 21:27

ale w ogólnym rozrachunku wcale ta różnica nie jest tak widoczna. Mistrza z nami przegraliśmy, Wy finał LM, a my 1/2

Borgio90 27.07.2023 21:27

Claudio, zobacz jaką kadrę miał Milan, a jaką Inter. Tutaj ciężko o inny wynik jak srogie lanie.

Claudio 27.07.2023 21:26

przy golach ciezko sie go doczepic o cokolwiek to raczej obrona zawalila

Claudio 27.07.2023 21:26

Ippon widzialem skroty i pare razy wybronil im tyłki

Claudio 27.07.2023 21:26

tu masz rację, ale mam nadzieje ze miniony sezon nauczyl ich jak powinno sie grac w SerieA po tej fatalnej 1 rundzie

Ippon 27.07.2023 21:25

Jak tam onanna w Manchesterze? Bo nie oglądałem z Realem.

Borgio90 27.07.2023 21:24

Inter ma ogromny potencjał, ale jest on mocno marnowany. Z tej drużyny można wyciągnąć dużo więcej, ale do tego potrzeba lepszego trenera i właściciela, który chce budować, a nie tylko sprzedawać.

VVujek 27.07.2023 21:24

Milan gdyby nie kara Juve to nawet w CL by nie grał i miał by gówno nie transfery

Claudio 27.07.2023 21:24

milan nawet gola nie strzelil

Claudio 27.07.2023 21:24

Borgio90 ostatnie 4 mecze Interu z Milanem i 4 wygrane Interu...o czym ty rozmawiasz

Towarzysz 27.07.2023 21:24

Trudno mi wierzyć że Darmian i Acerbi zaliczą równie dobry sezon, ale kto wie. Oby kontuzje się trzymały od nich zdala

VVujek 27.07.2023 21:23

Ci skrzydłowy słabe te liczby kręcili jednak

Borgio90 27.07.2023 21:23

pewnie żaden, ale identycznie było w tamtym sezonie. Pobega, Diaz, Messias , Krunić, Saelemaekers i w ataku emerytowany Giroud. Przecież to na papierze wygląda dramatycznie, a jak już wspomniałem w tabeli różnica wyniosła ledwie dwa oczka

VVujek 27.07.2023 21:23

MARTINS2000 27.07.2023 21:02 Chukwueze,Chukwueze i Pulisic na pewno mają jakość tylko muszą być zdrowi a to różnie bywało

KibicInteru 27.07.2023 21:22

Nawet jak kupimy to na razie niech gra Darmian

Claudio 27.07.2023 21:21

ale Darmian bedzie podstawowym, no chyba ze jednak kupimy jakiegos obronce srodkowego, a wiele na to wskazuje

Towarzysz 27.07.2023 21:20

Z milanu to boje się tylko leao, który może wkręcić niedoświadczonego bissecka w ziemie

Claudio 27.07.2023 21:19

Frattesi, Cuadrado i Thuram byliby podstawowymi zawodnikami Milanu, a z transferów Milanu który zawodnik byłby podstawowym graczem Interu?

Borgio90 27.07.2023 21:17

porównania między Milanem, a Interem nie było również i w tamtym sezonie. Kadrowo Inter powinien zjadać ligę bez mrugnięcia, a kończyło się różnicą ledwie dwóch oczek między ekipami z Mediolanu

Claudio 27.07.2023 21:17

ale brama Murawskiego

coco 27.07.2023 21:14

C&F - Zhang, l'esposizione con Oaktree al 31 dicembre 2022 è di 329,6 milioni. Il prestito fatto a Grand Tower, la holding tramite cui Suning gestisce l'Inter, scade il 20 maggio del 2024

martins2000 27.07.2023 21:14

ja tych 3 zawodników tylko co wymieniłem chciałbym u nas i tyle aaa i jestem zadowolony z mopa że jest u nas

martins2000 27.07.2023 21:12

Facundo Gonzáleza z Walencji do juve

Klinsi64 27.07.2023 21:11

przecież nie ma nawet porównania miedzy nami a milanem

Claudio 27.07.2023 21:09

pomoc Milanu Hakan, Kessie, Tonali, Bennacer. To byli ich najlepsi pomocnicy. ZOstaly tylko Bennacer ktory pol roku bedzie leczyl kontuzje i nie wiadomo czy wroci do formy. Wymieniona cala pomoc w ciagu kilku sezonow, a dwaj czolowi i najlepsi pomocnicy Milanu nie beda grali (jeden odszedl, a drugi absencja) przyszedl 27 letni talent oraz jednosezonowiec z holenderskiej Eredivisie. No w pomocy Milan miażdży. Nie ma tez Brahima który mial przeblyski swietnej gry i przyszedl Pulisic ktory mial katastrofalny sezon. Praktycznie rok z glowy. Pomoc Milanu to jedna wielka niewiadoma budowana zupelnie od nowa. Ze slabymi druzynami to moze przejdzie, ale z mocnymi ekipami poukladanymi to nie za bardzo moze sie udac. Potrzeba czasu zeby sie to zgralo i dobrze ze z Milanem gramy juz w 4 kolejce

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się