chodzi też o kwestie wizerunkowe
puscilismy Brozo,a za niego choc na inna pozycje wskoczył Frate
skoro Inter nie chce przeplacac to nic tylko postawic na di gennaro i stankovicia
Oczywiście, że poważne lepiej poczekać niż działać pochopnie
Hakimi poszedł do PSG a Dumfries był juz po slowie z Interem
Argumenty są takie, że Inter nie ma nowego GK w Japonii bo nie zamierza przepłacać. Masz najlepszych specjalistów od transferów, ale widzę ty jesteś mądrzejszy, bo wystarczyło dograć xdd
Nie wiem, trochę fantasy pewnie, ale ja to bym zwrócił oczy w kierunku Dollara. Może po tym ostatnim napadzie na jego dom dałoby się go namówić na powrót do Włoch.
i to jest poważne?😁
Jest jeszcze czas i z pewnością jakiś bramkarz przyjdzie
bredzisz jak zwykle nie majac argumentów
Inter musi oglądać każde euro
No jakby Inter przeplacil i wziął szybko GK to też byłby płacz, niektórzy po prostu przychodzą narzekać
co nie jest proste? wiesz ze masz dograny transfer Banany wiec dogrywasz zmiennika xd
Milan na pierwsze danie
bramka to newralgiczna pozycja to nie poszukiwanie 6 pomocnika
Powinien w Japonii trenować xd, No właśnie to nie jest takie proste, nie zachowuj się jak dziecko
będą szybkie potwierdzenia transferów jak z Thuramem i jedziemy z tym
A taki klinsi myśli że to takie proste, kupić bramkarza i już xd
Xucatlan ten kandydat juz powinien w Japonii trenować tak sie załatwia takie sprawy
A kto to Trubin? Jakiś cudek z kartofalenj ligi, który równie dobrze może się okazać drugim Mudrykiem. Rozsądnie, że nie chcemy wywalać niewiadomo jakiej kasy na niego.
Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy, ale dla mnie to wygląda wszystko niepokojąco. Mamy jeszcze 5 zawodników do kupienia i zero konkretow
Wiedzą że Inter ma kasę i chcą wyciągnąć jak najwięcej
Frattesi nie był w garści?
Mamy świetną taktykę więc nie ma sie co obawiać
Trubina z rocznym kontraktem z rozdupconego doniecka wyrwac nie potrafią
Gdyby Inter kupił bramkarza przed sprzedażą Onany to Man UTD płaciło by mniej bo wiedzieli by że i tak musisz sprzedać. W obecnej sytuacji wiedzą, że Inter ma kasę i tak to się kręci
Przecież jest kilku kandydadtów na bramkę. Mamy rzucać w panice ile zawoła inny klub, bo trzeba szybko?
bedzie dobrze
no takie to po omacku troche wszystko
narodowa cecha polaków domagać sie bramkarza za bramkarza 😁
Nie ma czegoś takiego, że masz kogoś w garści
czego wiecej trzeba?opierdzielic Barelle do City?
Wujek bo to narodowa cecha Polaków xD
No bełkot to ten ciągły płacz
sprzedalismy bramkarza nie majac w garsci zastepstwa xd
ale bełkot
Xd
Są ludzie którzy non stop tylko narzekają, bo śni im się drugie City czy PSG. Moim zdaniem Inter działa bardzo dobrze mimo problemów.
Podyskutować zawsze możemy tak
Może w te okienko będzie ciekawy ostatni dzień mercato. Ostatnio to mieliśmy zamknięte okno na kilka dni przed deadlinem
Kompromituja to się ludzie takimi tekstami jak klinsi napisał. Zarząd działa tak,, że graliśmy w finale CL, a płacz jest co okienko.
... Jakoś tak bez jasnego planu działania
kompromitacja zarzadu
Może być Milinković-Savić w Interze. Poszło zapytanie w sprawie Vanji do Torino.
Szybszy od Dzeko
Trudno powiedzieć
Na outsiderów ok
Za wolny, nie pójdzie z kontra
Na lepsze zespoły Scamacca odpada
Nie kółek inzaghi icardi
Cofający się killer kogoś takiego nam trzeba
Jak u Scamacci z wykończeniem
no i Samardzic strzelil gola z Lipskiem
Ja lubię Scamacce ma potężna bombę w nodze. Chciałem go już w poprzednim sezonie w pakiecie z Fratessim
Ja coś czuję, że Scamacca przyjdzie
No ale z lepszym wykończeniem. To może i by był ok. Nie wiem nie płacą nam mamy im napastników szukać😅
Bardziej jak Martinez xd
Nie
To taki typowy kółek chyba jak Dzeko co
Napoli już się podobno kręci obok niego
Jest tańszy😅
Ma jedną wielką zaletę względem Embolo i to może przeważyć
Niedawno kopał sobie w Serie C i D
Może byc Cheddira król strzelców serieb
Z Bari serie B taki koks?
A ty kogo proponujesz
Zdecydowanie wolał bym Cheddire
Pojęcie względne
12 bramek na 30 sytuacji czy jak Lautaro 20 na 100
12 bramek w L1 to mało
To mój typ. Ale go i tak nie wezmą więc kij im w oko😅
Wtedy był mlodzikiem
I 2
Wujek mówię ci o ostatnim sezonie
I jeszcze jeździ na tyłku na połowie przeciwnika, 2 takie pitbulle z Martinezem
jakby ktoś chciał sobie Beto i Samardzića pooglądać
https://www.youtube.com/watch?v=GyLaTFwN034
Schalke i BM
A i tak 12 ukuł z małej liczby sytuacji bramkowych
Oba kluby Bundesligi go oddały bez żalu
Gra w Monaco gdzie ma strzelbę Ben Yeddera
Wujek to taka łatkę mu przypięli kiedyś
Oddał bym Fabbiana najszybciej z tej 3
Mogliby go rozważyć. Idealny profil, dobry killer, u nas tego brakuje i cofa się do rozegrania
fcinternewsit: istnieje wielka wiara Interu w Samardzicia. Trwa próba zrozumienia w jaki sposób można odblokować negocjacje. Udinese zapytało o Fabbiana. Rozmowy dotyczyły również Esposito i Sensiego
Embolo to raczej taki niespełniony talent xd
Presuje dobrze, i lubi się cofnąć do rozegrania
Wiciux 25.07.2023 17:58 23 lata i przychodzi z daniiWiciux 25.07.2023 17:58 23 lata i przychodzi z danii bisseck jak bedzie dobrym zmiennikiem dla basto to juz spełni oczekiwania
Breel Embolo 2 raty po 10mln. Dobry zawodnik. 26 lat. Szybki, duży😅 na ścianę zagrasz i głowę zgra, dobry egzekutor
23 lata i przychodzi z danii
C345Sam ten jeden gosc to podał i plota lata po twitterku
Nie chce już tego Lukaku, typ kibicował Chelsea ta zapłaciła za niego fortunę, a ten robi bagno xd
I z Bisseckiem będą wyglądać prawie jak blizniacy
Najlepsza opcja, może jakieś wypożyczenie z wykupem się uda
Mam nadzieję, że jest w tym coś prawdy. Zamiast uganiać się za wrakami lepiej zainwestować czas w Angola, bo z tego będą pieniądze w przyszłości
Inter_Xtra · 23 min 🚨 Chelsea are now pushing the sale of Trevoh Chalobah. Talks between #Inter and Chelsea for Chalobah are advancing. 🏴 [via @C345Sam ]
...
Albo ktoś sobie jaja robił
Czytałem gdzieś że on dalej wysyła do Interu filmiki z przygotowań do sezonu...😅
tak bylo musicie mi wierzyc