Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Klinsi64 25.07.2023 19:38

chodzi też o kwestie wizerunkowe

Klinsi64 25.07.2023 19:37

puscilismy Brozo,a za niego choc na inna pozycje wskoczył Frate

Kredence 25.07.2023 19:37

skoro Inter nie chce przeplacac to nic tylko postawic na di gennaro i stankovicia

VVujek 25.07.2023 19:37

Oczywiście, że poważne lepiej poczekać niż działać pochopnie

Klinsi64 25.07.2023 19:37

Hakimi poszedł do PSG a Dumfries był juz po slowie z Interem

VVujek 25.07.2023 19:36

Argumenty są takie, że Inter nie ma nowego GK w Japonii bo nie zamierza przepłacać. Masz najlepszych specjalistów od transferów, ale widzę ty jesteś mądrzejszy, bo wystarczyło dograć xdd

Xucatlan 25.07.2023 19:36

Nie wiem, trochę fantasy pewnie, ale ja to bym zwrócił oczy w kierunku Dollara. Może po tym ostatnim napadzie na jego dom dałoby się go namówić na powrót do Włoch.

Klinsi64 25.07.2023 19:36

i to jest poważne?😁

VVujek 25.07.2023 19:34

Jest jeszcze czas i z pewnością jakiś bramkarz przyjdzie

Klinsi64 25.07.2023 19:34

bredzisz jak zwykle nie majac argumentów

VVujek 25.07.2023 19:34

Inter musi oglądać każde euro

VVujek 25.07.2023 19:33

No jakby Inter przeplacil i wziął szybko GK to też byłby płacz, niektórzy po prostu przychodzą narzekać

Klinsi64 25.07.2023 19:32

co nie jest proste? wiesz ze masz dograny transfer Banany wiec dogrywasz zmiennika xd

kontousuniete1 25.07.2023 19:31

Milan na pierwsze danie

Klinsi64 25.07.2023 19:31

bramka to newralgiczna pozycja to nie poszukiwanie 6 pomocnika

VVujek 25.07.2023 19:31

Powinien w Japonii trenować xd, No właśnie to nie jest takie proste, nie zachowuj się jak dziecko

kontousuniete1 25.07.2023 19:31

będą szybkie potwierdzenia transferów jak z Thuramem i jedziemy z tym

VVujek 25.07.2023 19:30

A taki klinsi myśli że to takie proste, kupić bramkarza i już xd

Klinsi64 25.07.2023 19:30

Xucatlan ten kandydat juz powinien w Japonii trenować tak sie załatwia takie sprawy

Xucatlan 25.07.2023 19:30

A kto to Trubin? Jakiś cudek z kartofalenj ligi, który równie dobrze może się okazać drugim Mudrykiem. Rozsądnie, że nie chcemy wywalać niewiadomo jakiej kasy na niego.

Pjerun 25.07.2023 19:29

Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy, ale dla mnie to wygląda wszystko niepokojąco. Mamy jeszcze 5 zawodników do kupienia i zero konkretow

VVujek 25.07.2023 19:28

Wiedzą że Inter ma kasę i chcą wyciągnąć jak najwięcej

Klinsi64 25.07.2023 19:28

Frattesi nie był w garści?

kontousuniete1 25.07.2023 19:28

Mamy świetną taktykę więc nie ma sie co obawiać

Klinsi64 25.07.2023 19:28

Trubina z rocznym kontraktem z rozdupconego doniecka wyrwac nie potrafią

VVujek 25.07.2023 19:28

Gdyby Inter kupił bramkarza przed sprzedażą Onany to Man UTD płaciło by mniej bo wiedzieli by że i tak musisz sprzedać. W obecnej sytuacji wiedzą, że Inter ma kasę i tak to się kręci

Xucatlan 25.07.2023 19:28

Przecież jest kilku kandydadtów na bramkę. Mamy rzucać w panice ile zawoła inny klub, bo trzeba szybko?

kontousuniete1 25.07.2023 19:27

bedzie dobrze

kontousuniete1 25.07.2023 19:27

no takie to po omacku troche wszystko

Klinsi64 25.07.2023 19:27

narodowa cecha polaków domagać sie bramkarza za bramkarza 😁

VVujek 25.07.2023 19:26

Nie ma czegoś takiego, że masz kogoś w garści

Klinsi64 25.07.2023 19:26

czego wiecej trzeba?opierdzielic Barelle do City?

kontousuniete1 25.07.2023 19:26

Wujek bo to narodowa cecha Polaków xD

VVujek 25.07.2023 19:26

No bełkot to ten ciągły płacz

Klinsi64 25.07.2023 19:25

sprzedalismy bramkarza nie majac w garsci zastepstwa xd

Klinsi64 25.07.2023 19:25

ale bełkot

Klinsi64 25.07.2023 19:24

Xd

VVujek 25.07.2023 19:24

Są ludzie którzy non stop tylko narzekają, bo śni im się drugie City czy PSG. Moim zdaniem Inter działa bardzo dobrze mimo problemów.

kontousuniete1 25.07.2023 19:23

Podyskutować zawsze możemy tak

Pjerun 25.07.2023 19:20

Może w te okienko będzie ciekawy ostatni dzień mercato. Ostatnio to mieliśmy zamknięte okno na kilka dni przed deadlinem

VVujek 25.07.2023 19:19

Kompromituja to się ludzie takimi tekstami jak klinsi napisał. Zarząd działa tak,, że graliśmy w finale CL, a płacz jest co okienko.

kontousuniete1 25.07.2023 19:19

... Jakoś tak bez jasnego planu działania

Klinsi64 25.07.2023 19:17

kompromitacja zarzadu

erebos 25.07.2023 18:57

Może być Milinković-Savić w Interze. Poszło zapytanie w sprawie Vanji do Torino.

Pjerun 25.07.2023 18:54

Szybszy od Dzeko

kontousuniete1 25.07.2023 18:52

Trudno powiedzieć

kontousuniete1 25.07.2023 18:51

Na outsiderów ok

kontousuniete1 25.07.2023 18:51

Za wolny, nie pójdzie z kontra

kontousuniete1 25.07.2023 18:51

Na lepsze zespoły Scamacca odpada

kontousuniete1 25.07.2023 18:49

Nie kółek inzaghi icardi

kontousuniete1 25.07.2023 18:49

Cofający się killer kogoś takiego nam trzeba

kontousuniete1 25.07.2023 18:48

Jak u Scamacci z wykończeniem

Claudio 25.07.2023 18:37

no i Samardzic strzelil gola z Lipskiem

VVujek 25.07.2023 18:34

Ja lubię Scamacce ma potężna bombę w nodze. Chciałem go już w poprzednim sezonie w pakiecie z Fratessim

Pjerun 25.07.2023 18:25

Ja coś czuję, że Scamacca przyjdzie

kontousuniete1 25.07.2023 18:23

No ale z lepszym wykończeniem. To może i by był ok. Nie wiem nie płacą nam mamy im napastników szukać😅

VVujek 25.07.2023 18:21

Bardziej jak Martinez xd

VVujek 25.07.2023 18:21

Nie

kontousuniete1 25.07.2023 18:18

To taki typowy kółek chyba jak Dzeko co

VVujek 25.07.2023 18:17

Napoli już się podobno kręci obok niego

kontousuniete1 25.07.2023 18:16

Jest tańszy😅

kontousuniete1 25.07.2023 18:16

Ma jedną wielką zaletę względem Embolo i to może przeważyć

VVujek 25.07.2023 18:15

Niedawno kopał sobie w Serie C i D

VVujek 25.07.2023 18:15

Może byc Cheddira król strzelców serieb

kontousuniete1 25.07.2023 18:14

Z Bari serie B taki koks?

kontousuniete1 25.07.2023 18:13

A ty kogo proponujesz

VVujek 25.07.2023 18:13

Zdecydowanie wolał bym Cheddire

kontousuniete1 25.07.2023 18:13

Pojęcie względne

kontousuniete1 25.07.2023 18:12

12 bramek na 30 sytuacji czy jak Lautaro 20 na 100

VVujek 25.07.2023 18:10

12 bramek w L1 to mało

kontousuniete1 25.07.2023 18:09

To mój typ. Ale go i tak nie wezmą więc kij im w oko😅

kontousuniete1 25.07.2023 18:09

Wtedy był mlodzikiem

kontousuniete1 25.07.2023 18:08

I 2

kontousuniete1 25.07.2023 18:08

Wujek mówię ci o ostatnim sezonie

kontousuniete1 25.07.2023 18:07

I jeszcze jeździ na tyłku na połowie przeciwnika, 2 takie pitbulle z Martinezem

Claudio 25.07.2023 18:06

jakby ktoś chciał sobie Beto i Samardzića pooglądać ;) https://www.youtube.com/watch?v=GyLaTFwN034

VVujek 25.07.2023 18:05

Schalke i BM

kontousuniete1 25.07.2023 18:05

A i tak 12 ukuł z małej liczby sytuacji bramkowych

VVujek 25.07.2023 18:05

Oba kluby Bundesligi go oddały bez żalu

kontousuniete1 25.07.2023 18:05

Gra w Monaco gdzie ma strzelbę Ben Yeddera

kontousuniete1 25.07.2023 18:04

Wujek to taka łatkę mu przypięli kiedyś

VVujek 25.07.2023 18:04

Oddał bym Fabbiana najszybciej z tej 3

kontousuniete1 25.07.2023 18:03

Mogliby go rozważyć. Idealny profil, dobry killer, u nas tego brakuje i cofa się do rozegrania

Jacenty 25.07.2023 18:02

fcinternewsit: istnieje wielka wiara Interu w Samardzicia. Trwa próba zrozumienia w jaki sposób można odblokować negocjacje. Udinese zapytało o Fabbiana. Rozmowy dotyczyły również Esposito i Sensiego

VVujek 25.07.2023 18:02

Embolo to raczej taki niespełniony talent xd

kontousuniete1 25.07.2023 18:00

Presuje dobrze, i lubi się cofnąć do rozegrania

Wiciux 25.07.2023 18:00

Wiciux 25.07.2023 17:58 23 lata i przychodzi z daniiWiciux 25.07.2023 17:58 23 lata i przychodzi z danii bisseck jak bedzie dobrym zmiennikiem dla basto to juz spełni oczekiwania

kontousuniete1 25.07.2023 17:58

Breel Embolo 2 raty po 10mln. Dobry zawodnik. 26 lat. Szybki, duży😅 na ścianę zagrasz i głowę zgra, dobry egzekutor

Wiciux 25.07.2023 17:58

23 lata i przychodzi z danii

martins2000 25.07.2023 17:54

C345Sam ten jeden gosc to podał i plota lata po twitterku

VVujek 25.07.2023 17:52

Nie chce już tego Lukaku, typ kibicował Chelsea ta zapłaciła za niego fortunę, a ten robi bagno xd

Pjerun 25.07.2023 17:52

I z Bisseckiem będą wyglądać prawie jak blizniacy

Pjerun 25.07.2023 17:51

Najlepsza opcja, może jakieś wypożyczenie z wykupem się uda

Czaglar 25.07.2023 17:49

Mam nadzieję, że jest w tym coś prawdy. Zamiast uganiać się za wrakami lepiej zainwestować czas w Angola, bo z tego będą pieniądze w przyszłości

Czaglar 25.07.2023 17:49

Inter_Xtra · 23 min 🚨 Chelsea are now pushing the sale of Trevoh Chalobah. Talks between #Inter and Chelsea for Chalobah are advancing. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 [via @C345Sam ]

kontousuniete1 25.07.2023 17:47

...

kontousuniete1 25.07.2023 17:47

Albo ktoś sobie jaja robił

kontousuniete1 25.07.2023 17:47

Czytałem gdzieś że on dalej wysyła do Interu filmiki z przygotowań do sezonu...😅

Kredence 25.07.2023 17:45

tak bylo musicie mi wierzyc

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się