Archiwum shoutboksa

KibicInteru 01.08.2023 14:10

Z ataku tylko Thuram wyglądał jako tako

KibicInteru 01.08.2023 14:09

Lautaro też kiepsko

erebos 01.08.2023 14:09

To, że wierzysz jeszcze w talent Sensiego, nie powinno oznaczać, że będziesz deprecjonował Asllaniego.

erebos 01.08.2023 14:08

Koreała do spadkowania i wysłania do Arabów za worek piłek.

erebos 01.08.2023 14:08

Słabo Dimarco, Miki i Hakan, Acerbi i Bastoni ok, Darmian mniej pewny dzisiaj.

Pjerun 01.08.2023 14:07

Za grosz talentu? Bez przesady. Nie wiem czy trollujesz czy aż tak hejtujesz

erebos 01.08.2023 14:07

Frattesi ładnie, Cuadrado ok, ale grał na Kurzawę.

Piekarz 01.08.2023 14:06

Przecież ten chłopak nie ma za grosz talentu

Piekarz 01.08.2023 14:06

Asslani kocur xdddddd

erebos 01.08.2023 14:06

Esposito to wychodzi, że nasz najlepszy napastnik. Presuje, walczy, ładne zagranie zewnętrzną częścią stopy. Thuram musi się dopasować do taktyki.

VVujek 01.08.2023 14:05

Stankovic bardzo dobre długie piłki, ogólnie nadaje się na pozycję nr2. Przy bramce był praktycznie bez szans, bardzo mocny i celny strzał praktycznie w okienko

Piekarz 01.08.2023 14:05

Zawsze był

erebos 01.08.2023 14:05

Asllani najgorszy? Mecz oglądaliście? Sporo spokoju wniósł, łądnie walczył i dobrze wychodził do gry. To będzie kocur w pomocy. Grał lepiej niż mało zaangażowany Sensi. To, że strzelił gola nie znaczy, że grał wybitnie.

Piekarz 01.08.2023 14:05

ASSlani jest kompletnie bezużyteczny

KibicInteru 01.08.2023 14:04

Szczególnie Frattesi i Cuadrado

KibicInteru 01.08.2023 14:04

No zmiennicy fajnie pokopali

VVujek 01.08.2023 14:03

Esposito z brameczka w kolejnym sparingu

MuCha2 01.08.2023 13:59

Korea to chociaż równa forma w każdym meczu

Odet 01.08.2023 13:59

Piekarz odstaw to wino, fast

sampras182 01.08.2023 13:59

Panowie, spokojnie czekać 3 tygodnie do pierwszego meczu :) Ja uważam że będziemy mieli lepszy sezon :) przynajmniej w lidze :)

Piekarz 01.08.2023 13:58

Sensi jest oczywiście dużo lepszą opcją niż ASSlani

Borgen 01.08.2023 13:57

Nie chodzi o naiwność, naiwnością jest wierzyć, że zbudujemy skład na miarę PSG (patrząc na nazwiska nie grę oczywiście). Uważam, że Sensi w poprzednim sezonie zamiast Gagli mógł nam dać bardzo duży spokój pod koniec sezonu... W sensie, że nie byłoby na koniec sezonu walki do końca o LM

ragnar 01.08.2023 13:57

fajne te akcje, szybkie wyprowadzenia...gol, znowu gol...i wygrana

slawkomir11 01.08.2023 13:57

Dobry mecz w naszym wykonaniu

sampras182 01.08.2023 13:57

Skriniar w szoku :) :)

mauroo1902 01.08.2023 13:56

tyle układał i lipa haha "szczał"

Dzonyy 01.08.2023 13:56

najgorszy dzisiaj asllani

AveCaesar 01.08.2023 13:55

darmian cały mecz stuknął ? ładnie

domin98 01.08.2023 13:55

no dajcie spokój z tym sensim xd

martins2000 01.08.2023 13:55

znów jesteście naiwni

mauroo1902 01.08.2023 13:55

Borgen u nas zawsze łapie kontuzje i sie leczy

domin98 01.08.2023 13:54

to co jednak idziemy po skeduto?

martins2000 01.08.2023 13:54

Sensi będzie niedługo w szpitalu dajcie spokój

mauroo1902 01.08.2023 13:54

Psg powinno już mieć tego Dembele i dziwie sie że Naymar nie wszedł...

Borgen 01.08.2023 13:53

Ja bym serio Sensiego zostawił, wiem, że to kasa, ale aż tak kosmicznie nie zarabia, a pomoc chociaż silna to jednak może być bardzo różnie że zmiennikami, Miki młodszy już nie będzie, Asllani to jednak duża niewiadomą, do tego wahadła też nie są pewne, jednak Dimarco może nie mieć aż tak dobrego sezonu jak poprzedni... No generalnie przydałby się taki Sensi nawet jako taka głęboka rezerwa, absolutnie nie na pierwszy skład czy tym bardziej cały mecz...

martins2000 01.08.2023 13:53

oddać za darmo do polskiej ligi 1

Dzonyy 01.08.2023 13:53

alez psg wyjasnione

intermed1 01.08.2023 13:53

On jest beznadziejny

mauroo1902 01.08.2023 13:53

Correa zaakcentował swój występ co za pokraka masakra

martins2000 01.08.2023 13:53

KORREA

martins2000 01.08.2023 13:53

KALEKA

intermed1 01.08.2023 13:53

Hahaha Correa

Cny 01.08.2023 13:52

kurde dać glebie składy Simone i będzie dobrze, do tego Pavarda, odpuścić Sramakę i będę szczesliwy

sampras182 01.08.2023 13:50

Najlepiej w sparingach wygląda Frattesi :)

Paolo92 01.08.2023 13:50

Frattesi dwie asysty

Borgen 01.08.2023 13:49

Co ciekawe najlepiej grają Ci, których "chcemy" się pozbyć, albo ten, którego przyjścia niekoniecznie chcieliśmy :D

Cny 01.08.2023 13:49

serio sensi mógłby się już nie łamać. ale raczej nie zostanie na 7 pomocnika

minus09 01.08.2023 13:48

to fajny esposito przymierza

mroowa111 01.08.2023 13:48

:flaga1:

Cny 01.08.2023 13:48

oby podgardla odpuścił sobie mikiego w podstawie

mroowa111 01.08.2023 13:47

Powiem panowie ze sensownie to wyglada

mauroo1902 01.08.2023 13:46

ale Panowie bardzo dobra gra $kriniara haha

Kaniol 01.08.2023 13:46

dżokery ;D

minus09 01.08.2023 13:46

ciekawe czy sensi juz polamany po strzale

MuCha2 01.08.2023 13:46

Ale mamy ławkę mocna 😃

mimas2316 01.08.2023 13:46

Ale ten Donnaruma jest rzadki

intermed1 01.08.2023 13:45

Fratessi dwie asysty

sampras182 01.08.2023 13:45

I co spadamy z ligi :)

Borgen 01.08.2023 13:45

:)

sampras182 01.08.2023 13:45

Uważam że będziemy mieli o niebo lepszych zmienników w tym sezonie :)

Mikson 01.08.2023 13:45

To co? Teraz lecimy na mistrza i po LM? xD

minus09 01.08.2023 13:45

kurła ale grajo

mauroo1902 01.08.2023 13:45

złamani paryskie p$g

mauroo1902 01.08.2023 13:44

Jak już miałby zostać Correa to wole Esposito

sampras182 01.08.2023 13:44

Frattesi będzie fajnie u nas wyglądał w sezonie :)

coco 01.08.2023 13:43

Brawo

Mikson 01.08.2023 13:43

Esposito > Balogun

minus09 01.08.2023 13:43

ładnie

sampras182 01.08.2023 13:41

Ładna akcja mopa :)

Dzonyy 01.08.2023 13:41

Szkoda, ze cala 1 kolejka o 18:30 i 20:45.

Dzonyy 01.08.2023 13:40

To juz w tym miesiacu wraca wspaniale Calcio

Dzonyy 01.08.2023 13:40

Zobaczymy 20 na co nas stac.

Dzonyy 01.08.2023 13:39

Ja zadnych sparingow nie pamietam :D Dzisiaj probowalem obejrzec, ale po 13 minutach wylacyzlem bo zero emocji.

Pjerun 01.08.2023 13:39

Pamięta ktoś wyniki sparingów z sezonu mistrzowskiego z Conte? Ja też nie

Claudio 01.08.2023 13:37

Rok temu to mieliśmy remisy z Monaco i lyonem oraz porażki z Lens oraz Villarreal, także spokojnie z tymi sparingami

Mateusz17 01.08.2023 13:36

ładna bramka

Klinsi64 01.08.2023 13:36

i ci sami potem sie wymadrzaja na temat transferów

Dzonyy 01.08.2023 13:32

Wy sie ogarnijcie. Kebo mi pisal na PW, ze przewiduje spadek, a on sie nigdy nie myli

sampras182 01.08.2023 13:31

Ludzie ogarnijcie się :)

domin98 01.08.2023 13:31

inzi już zwolniony przez sb?

domin98 01.08.2023 13:31

xdd

sampras182 01.08.2023 13:29

Podoba mi się to że ludzie wyciągają wnioski jak będziemy grali w lidze po tym sparingu :) :)

Adriano_forever 01.08.2023 13:29

tyle co średni elektryk w tym kraju

Dzonyy 01.08.2023 13:28

Ciekawe jaki ma zasieg.

Adriano_forever 01.08.2023 13:28

wiecej niż sommer czy nabas

Dzonyy 01.08.2023 13:27

To nie jest malo.

Dzonyy 01.08.2023 13:27

przeciez on ma 187

martins2000 01.08.2023 13:27

jak sie zatnie lautaro w sezonie to możemy gasić światło

coco 01.08.2023 13:27

Stankovic byłby super jakby miał te 10 cm więcej

Mikson 01.08.2023 13:27

Ta czcionka na koszulkach PSG o jakiś żart xD

Dzonyy 01.08.2023 13:26

Nie ma co wchodzic na boisko w lidze

Dzonyy 01.08.2023 13:26

beidzey walczyc o utrzymanie

Adriano_forever 01.08.2023 13:26

cuadrado wszedł i już wpierdziel

intermed1 01.08.2023 13:26

Ale urwał

Adriano_forever 01.08.2023 13:25

widze długo sb działało

Adriano_forever 01.08.2023 13:25

gol

AveCaesar 01.08.2023 13:24

skąd Oni tego gościa wytrzasnęli

AveCaesar 01.08.2023 13:24

obieżyświat Donnaruma XD

MuCha2 01.08.2023 13:18

Dobrze ze jakościowo mamy zmiany 1v1 oprócz korei i każdy może błysnąć

mauroo1902 01.08.2023 13:11

Komentatorzy tego meczu tragiczni...

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się