Archiwum shoutboksa

VVujek 01.08.2023 17:28

Wydawanie kasy na 2 bramkarzy to raczej średni pomysł. Właśnie dlatego zostawił bym Filipa

Pjerun 01.08.2023 17:27

Głupota byłoby kupować teraz bramkarza, jeśli Trubin jest dogadany, że przyjdzie za rok

VVujek 01.08.2023 17:25

Dla Kredensa Filip to głupota, więc nie piszcie głupot.

Jacenty 01.08.2023 16:55

Barzaghi: Francesco Pio do Spezii

Pjerun 01.08.2023 16:34

Ja bym to widział tak: w tym sezonie Sommer-Stankovic, za rok: Sommer-Trubin (Stankovic wyp.), za dwa lata: Trubin-Stsnkovic

pluto11 01.08.2023 16:29

Ale na 2 może zostać a za rok Trubin za free

andyvdm 01.08.2023 16:24

O 10 lat za mlody dla Inziego

ZnawcaCalcio 01.08.2023 16:13

Oby dostał i nas szansę

ZnawcaCalcio 01.08.2023 16:13

Filipek fajnie wyglada.

Jacenty 01.08.2023 15:54

prawda...

Pjerun 01.08.2023 15:52

I różnica między wyborem zarządu, a trenera jest zrozumiała. Zarząd myśli o przyszłości, trener mysli o teraźniejszości. To Inzaghiego będą rozliczać na bieżąco z wyników, więc jasne, że woli gotowych graczy, skrojonych do jego pomysłu na grę.

Pjerun 01.08.2023 15:51

Więc jeśli już to najpierw Scamacca, a potem przy odejściu Correi ktoś mobilny jak Balogun. Chociaż i tak nie ma na niego kasy, więc przyjdzie jakieś ptyś inny

Pjerun 01.08.2023 15:48

Jeśli Inzaghi woli teraz Scamacce, a wcześniej Morate to ewidentnie widać, że Balogun raczej fizycznie nie spełnia wymagań do gry w tej roli. A po odejściu Dzeko i Lukaku straciliśmy trochę siły z przodu.

Jacenty 01.08.2023 15:34

CorSera: chłód między Castrovillim a Fiorentiną w sprawie odnowienia kontraktu (zarabia obecnie 2mln euro, chciałby 2,5 a proponują mu 1,5. Inter myśli o darmowym transferze

VVujek 01.08.2023 15:32

Większość z was nawet Baloguna w akcji nie widziała, a tak bardzo go chcecie. Zawsze mnie to śmieszy

Pjerun 01.08.2023 15:31

Nie ma szans na żadnych Balogunow

Dzonyy 01.08.2023 15:28

won z babologunem

Ojciec SB 01.08.2023 15:28

tez uwazam ze powinnismy pierw sie skupic na Balogunie, Scamacca w przypadku pozbycia sie naszego wybitnego magika

Dzonyy 01.08.2023 15:27

a co mu sie stalo, ze ma problemy ?

Jacenty 01.08.2023 15:24

ponoć kierownictwo w dalszym ciągu jest za Balogunem, ale Inzaghi bardzo naciska na jak najszybsze domknięcie Scamacci. Punktem spornym są wątpliwości co do stanu fizycznego Włocha...

Claudio 01.08.2023 15:07

Wujek to że Esposito strzeli gola w sparingu nie czyni go świetnym piłkarzem.

Matti 01.08.2023 15:04

fajne podsumowanie przez Calcio e Finanza

VVujek 01.08.2023 15:01

Dziś podobno Claudio smaży placki, ale nie ma tam Esposito.

VVujek 01.08.2023 14:58

Śmieszne 5 baniek, to lepiej go zostawić

domin98 01.08.2023 14:55

a z al nassr nie strzelił

domin98 01.08.2023 14:55

no i brawo to może uda się go komuś opchnąć za 5 baniek

VVujek 01.08.2023 14:53

W Correi nie widać chęci, nawet nie pressuje

VVujek 01.08.2023 14:52

On w każdym sparingu strzelił

domin98 01.08.2023 14:51

no przecież vvujek wzruszony dziś bo esposito strzelił xd

Jacenty 01.08.2023 14:51

może sam Correa dojdzie do wniosku, że to nie ma sensu. U niego już sama mowa ciała na boisku wiele mówi, wygląda jakby był psychicznie spalony, podejmuje fatalne decyzje na boisku, a ta akcja wspomniana przed chwilą, gdzie miał 3-4 kolegów do podania a stracił piłkę to taka wizytówka niestety

Dzonyy 01.08.2023 14:50

Jaki Esposito :D

VVujek 01.08.2023 14:46

Lepiej jakby został Esposito :D

Wiciux 01.08.2023 14:45

Ten kmiot od grillów

Wiciux 01.08.2023 14:45

Dalej bardziej prawdopodobne jest to, ze zostanie

Jacenty 01.08.2023 14:45

zgoda VVujek, to wydaje się rozsądne rozwiązanie, to byłoby poniżej godności płacić teraz dużą kasę za Trubina

Wiciux 01.08.2023 14:44

Al-schabab (czytajac jakies tam newsy na sempreinter w sprawie odejścia correi to ten klub sie najbardziej przewijał) take correa f***ing away

VVujek 01.08.2023 14:43

Bo Szachtar na głowę upadł chyba z wyceną

GiovanniGiorgio 01.08.2023 14:43

Leniało odleciał w rym milanówku ;(

GiovanniGiorgio 01.08.2023 14:43

Rafael Leao udzielił wywiadu ESPN. Oto słowa Portugalczyka: "Nowi zawodnicy pomagają mi w osiągnięciu mojego celu, którym - oprócz wygrania scudetto - jest rozwój piłkarski. Teraz czuję się bardziej dojrzały, czuję się liderem zespołu. Klub daje mi szansę wygrywania w każdym meczu sezonu. Myślę, że to odpowiednia drużyna do kontynuowania mojej kariery i osiągnięcia kolejnych celów, takich jak triumf w Lidze Mistrzów czy wygranie Złotej Piłki". "Myślę, że w tym sezonie będziemy mieli więcej opcji, zwłaszcza w ataku i pomocy. W poprzednich rozgrywkach nie było ich tak wiele. W dwumeczu z Interem cierpieliśmy z uwagi na fakt, że oni dokonali wielu zmian i mieli na ławce takie posiłki, które mogły wejść i uczynić różnicę. Teraz sytuacja się zmieniła, klub dokonał wielkich transferów takich jak Pulisic czy Loftus-Cheek. Ci zawodnicy podnoszą poziom zespołu i bardzo się cieszę, że mamy ich w drużynie". "Kiedy Luka Romero trafił do Milanu to powiedział w wywiadzie, że bardzo lubi Rafaela Leao. To młody chłopak, talent i staram się w szatni pomóc mu, żeby zintegrować go z drużyną. Czasami jest trochę cichy. Staram się więc trzymać go blisko siebie i mówię mu, żeby się nie bał takich rzeczy jak strata piłki. Tak pokaże, dlaczego się tutaj znalazł. Pulisica widziałem natomiast zarówno w Borussii, jak i w Chelsea. To piłkarz, który mi się podoba, ponieważ potrafi przedryblować jednego czy dwóch zawodników, strzela lewą i prawą nogą w ten sam sposób, jest bardzo szybki. Myślę, że Luka i Christian to podobni piłkarze".

Jacenty 01.08.2023 14:43

a nam być moze te pieniądze na drugiego bramkarza zrobią jeszcze jakoś dobrze pod koniec...

VVujek 01.08.2023 14:43

JACENTY ostatnio pisałem o tym samym, Stanko do stycznia, a w styczniu turbina za małe pieniądze

Jacenty 01.08.2023 14:42

Stankovic mógłby zostać przynajmniej do stycznia, zagrałby w pucharze Włoch, może 1-2 mecze w LM z najsłabszym zespołem, i coś w lidze ew., a w styczniu będzie już inna gadka z Szachtarem i może zejdą na ziemię co do ceny. A nawet jeśli nie, to taki sezon przejściowy mógłby być dla niego jaką wartością dodaną, mógłby się pokazać szerszej widowni, złapać doświadczenia od starszego kolegi, popracować w klubie o bardzo dobrej organizacji. i później w przyszłości to wykorzystać

VVujek 01.08.2023 14:41

Correa to jakaś tragedia co on zrobił gdzie mu pięknie wbiegał Fratessi i Esposito, ta akcja miała potencjał bramkowy

Wiciux 01.08.2023 14:40

W sezonie 24/25 Trubin jako 1 i Sommer 2 to by wygładało naprawde dobrze, jeśli udałoby sie ukrainca wyciągnać za free

Dzonyy 01.08.2023 14:39

Jak dla mnie to jedyna osoba, ktora moze zastapic Stankobica w bramce to Zion Suzuki

Dzonyy 01.08.2023 14:38

Stankovic to numer uno

Pjerun 01.08.2023 14:38

A za dwa lata odejdzie Sommer i zostajemy z Trubinem i Stankovicem

Pjerun 01.08.2023 14:37

Wątpię, że będziemy ściągać kogoś na 2 bramkarza. Jeśli już to za darmo albo wypożyczenie. Za rok pewnie przyjdzie Trubin, Stankovic pójdzie na wypożyczenie. A w tym sezonie może niech zostanie jako 2. Może dostanie jakieś coppa Italia, zgarnie cenne doswiadczenie na treningach

Wiciux 01.08.2023 14:35

VVujek 01.08.2023 14:28 na 2 moze i sie nadaje, ale ktoś w jego wieku najlepiej jakby zostal wypozyczony i gral regularnie, a w pryszłosci móglby stac sie 2. Choć to prawda wazniejszy jest obrońca (toloi/demiral) 1 br(sommer) i napastnik (zapewne scamacca) niż 2 br

VVujek 01.08.2023 14:31

Bo wydawać kasę na 2 GK to tak średnio bym powiedział

VVujek 01.08.2023 14:29

To zależy od sytuacji finansowej klubu Dzony

Dzonyy 01.08.2023 14:29

Moze Asllani bedize jak giga chad w tym sezonie. Poprzedni mogl ciezko przepracowac na silce albo cos.

VVujek 01.08.2023 14:29

W końcu zmiany przynoszą efekt na +

Dzonyy 01.08.2023 14:28

tylko czy jest sens go kisic na lawiejak moze pojsc na wypo i sie rozwijac?

VVujek 01.08.2023 14:28

Wielu chętnie pożegnali by Filipa, a ten pokazuje, że na nr2 się nadaje

Jacenty 01.08.2023 14:27

Tak Kredence zgadzam się w tym sezonie będzie "sprawdzam" dla Asllaniego. Do tej pory zgadzam się, że pokazał niewiele, ale no właśnie...on praktycznie nie grał

Kredence 01.08.2023 14:26

Asllani swoje szanse dostanie, potem to już od niego będzie zależało co z tym zrobi, spokojnie jacenty

Dzonyy 01.08.2023 14:25

Po prostu mam beke z tego bo chlop wejdzie na boisko kopnie prosto pilke na dwsa metry ,a ja czytam na sb jaki giga talent.

Dzonyy 01.08.2023 14:25

Z mojej strony o Asllani to jest czysty troll.

Jacenty 01.08.2023 14:24

kupując młodych zawodników z potencjałem trzeba się liczyć, że potrzebują minut na boisku, żeby ten talent pokazali. On do tej pory w zasadzie nie grał, a oczekuje się od niego z marszu poziomu mam wrażenie Brozovicia

VVujek 01.08.2023 14:24

Taka prawda, nie daje pograć rywalowi na swoim skrzydle

Piekarz 01.08.2023 14:24

Może i kotem ale w worku

Dzonyy 01.08.2023 14:23

Dumfries to jest kotem w psuciu bramek :D

Dzonyy 01.08.2023 14:23

xD

VVujek 01.08.2023 14:23

Dumfries jest kotem w obronie

Piekarz 01.08.2023 14:22

Jacenty pełna zgoda, ale w primaverze

Piekarz 01.08.2023 14:22

Między Cuadrado a Dumfriesem jest większa różnica niż między Hakimim a Cuadrado, nie oszukujmy się

VVujek 01.08.2023 14:22

Prawa strona obecnie lepsza od lewej, Gosens nie daje rady, jest nijaki

Jacenty 01.08.2023 14:22

Dajmy mu pograć, w zeszłym sezonie ledwo co murawę powąchał będąc 3cim wyborem, dajmy mu czas, niech rozegra trochę minut i zacznie kilka meczów w pierwszej 11-tce, i zobaczymy co pokaże

Kredence 01.08.2023 14:19

Denzel tylko musi obić Theo w derbach, klasycznie

Piekarz 01.08.2023 14:19

wygryzł w dniu podpisania kontraktu bo jest po prostu lepszym piłkarzem

Kredence 01.08.2023 14:19

domin, bardzo szybko

Piekarz 01.08.2023 14:19

domin98 01.08.2023 14:18 to co, kiedy mopisko wygryzie denzela?

Kacpi26tv 01.08.2023 14:19

Co wy macie do asllaniego trolle. Gadacie że chłop dzisiaj najgorszy na boisku ?? ?? Śmiech na sali. Dzisiaj najgorszy akurat był miki

Piekarz 01.08.2023 14:18

Serio myślisz że gdyby nie wielki Asslani to Brozovicia by nie pogonili? xD

domin98 01.08.2023 14:18

to co, kiedy mopisko wygryzie denzela?

Piekarz 01.08.2023 14:18

Co ma piernik do wiatraka Pjeron

Kredence 01.08.2023 14:18

Frattesi top

Pjerun 01.08.2023 14:15

Gdyby Asllani nie miał talentu i był słaby to nie pozbylibyśmy się tak łatwo Brozovics

VVujek 01.08.2023 14:14

Ja nie wiwm co wy macie do Asllaniego xd

VVujek 01.08.2023 14:12

PSG robiło przewagę w środku pola bo grali bez napastnika. Rozgrywa piłkę, a nikogo w polu karnym

Dzonyy 01.08.2023 14:12

mam nadzieje, ze hakan bedzie zdrowy bo nie mamy zmiennika

Orzeu 01.08.2023 14:11

nom fajnie że skromny jest ale poza tym to niestety nie dojeżdża

Orzeu 01.08.2023 14:11

Piekarz 01.08.2023 14:06 Przecież ten chłopak nie ma za grosz talentu

Dzonyy 01.08.2023 14:10

Za Asllaniego to mogli gagsa zostawic

VVujek 01.08.2023 14:10

Piekarz chyba nacpany

Dzonyy 01.08.2023 14:10

Esposito niech dalej strzela moze jakis pijany dyrekotr go kupi

KibicInteru 01.08.2023 14:10

Z ataku tylko Thuram wyglądał jako tako

KibicInteru 01.08.2023 14:09

Lautaro też kiepsko

erebos 01.08.2023 14:09

To, że wierzysz jeszcze w talent Sensiego, nie powinno oznaczać, że będziesz deprecjonował Asllaniego.

erebos 01.08.2023 14:08

Koreała do spadkowania i wysłania do Arabów za worek piłek.

erebos 01.08.2023 14:08

Słabo Dimarco, Miki i Hakan, Acerbi i Bastoni ok, Darmian mniej pewny dzisiaj.

Pjerun 01.08.2023 14:07

Za grosz talentu? Bez przesady. Nie wiem czy trollujesz czy aż tak hejtujesz

erebos 01.08.2023 14:07

Frattesi ładnie, Cuadrado ok, ale grał na Kurzawę.

Piekarz 01.08.2023 14:06

Przecież ten chłopak nie ma za grosz talentu

Piekarz 01.08.2023 14:06

Asslani kocur xdddddd

erebos 01.08.2023 14:06

Esposito to wychodzi, że nasz najlepszy napastnik. Presuje, walczy, ładne zagranie zewnętrzną częścią stopy. Thuram musi się dopasować do taktyki.

VVujek 01.08.2023 14:05

Stankovic bardzo dobre długie piłki, ogólnie nadaje się na pozycję nr2. Przy bramce był praktycznie bez szans, bardzo mocny i celny strzał praktycznie w okienko

Piekarz 01.08.2023 14:05

Zawsze był

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się