Archiwum shoutboksa

erebos 04.08.2023 20:12

Wszystkich meczów Reims nie oglądałem, tylko jakieś 10, więc może się mylę.

Seba 04.08.2023 20:11

W Interze też piłkarze wymieniają się mocno pozycjami. Czasami obrońca gra na środku ataku :P

erebos 04.08.2023 20:08

O odgrywaniu czy zgrywaniu głową nawet nie wspominam.

erebos 04.08.2023 20:08

Mocno się wymieniali pozycjami w 4-2-3-1 w Reims i był najgroźniejszy po zejściach albo dłużych piłkach. Mało było jego zejść do centralnej strefy i pomocy przy rozegraniu.

KibicInteru 04.08.2023 20:07

Pewnie tak jak my hajs chcą wydać gdzie indziej

KibicInteru 04.08.2023 20:07

Też nie mają pieniędzy bo za Raye dawali tylko wypo

KibicInteru 04.08.2023 20:06

Nie, oni nie mają innego bramkarza

Seba 04.08.2023 20:05

a to nie oni chcieli się go pozbyć?

KibicInteru 04.08.2023 20:04

Ciekawe czemu Sommer wolał iść do nas niż zostać w Bayernie

Kredence 04.08.2023 20:04

nie wiadomo

Seba 04.08.2023 20:00

Czemu Balogun nie pasuje do 3-5-2?

Seba 04.08.2023 20:00

Samardzic już w samolocie

KibicInteru 04.08.2023 19:59

Samardzicia nawet na ławce nie ma w sparingu

erebos 04.08.2023 19:59

Balogun, gracz najmniej pasujący chyba do 3-5-2, ale za to sprzedaż koszulek w Stanach będzie spora :D

Seba 04.08.2023 19:55

Marotta negocjował Scamakkę, aby kupić Baloguna. Szczwany lis, jak to on

taboret 04.08.2023 19:53

thuram i sommer polaczeni jak za starych czasow

taboret 04.08.2023 19:53

witamy yann

Kredence 04.08.2023 19:51

będzie mocna pompa jak jednak zawita balogun

Piekarz 04.08.2023 19:51

kokokokoko...

Pjerun 04.08.2023 19:48

Ruszyła maszyna

coco 04.08.2023 19:38

Inter, nuovi contatti per Balogun da sempre la prima scelta: è lui la priorità, si può chiudere a 35M€. Apertura Arsenal. - Alfredo Pedullà

martins2000 04.08.2023 19:37

Najlepszy Bramkarz Na ŚWIECIE

KibicInteru 04.08.2023 19:28

Witamy Sommer

Pjerun 04.08.2023 19:26

Walka Interu z Atalanta za kasę z United

andyvdm 04.08.2023 19:11

Kto by pare lat temj pomyslal ze Atalanta bedzie przelicytowywac Intet

erebos 04.08.2023 19:05

Lucas Beltrán jest jeszcze podobno w notesie jako opcja, gdy idzie o atak.

erebos 04.08.2023 19:00

Nikt jeszcze nie skracał okienek. W dużych ligach do 1 września (także w UK). W PL do 4 września, a w SPL do 20 września. Cały czas są sugestie, aby okienka letnie były krótsze. Kończyły się przed startem rozgrywek ligowych.

erebos 04.08.2023 18:51

Nikola Iliev idzie na wypożyczenie do CSKA Sofia. Z opcją wykupu, ale kwota i tak będzie dla nich za wysoka...

Claudio 04.08.2023 18:48

Kogo Napoli ściągnęło za KIMa?

FENDI_SOSA 04.08.2023 18:44

cubus nie cpaj tylko pisz! +

FENDI_SOSA 04.08.2023 18:43

czy jaak to w koncu jest.. bo nie idzie sie juz polapac.

FENDI_SOSA 04.08.2023 18:39

przeciez skrocili na wzor premier.

erebos 04.08.2023 18:33

1 wrzesień we Włoszech

FENDI_SOSA 04.08.2023 18:33

cuba uspokoj sie, walnij se line-a na ogar he

erebos 04.08.2023 18:32

Sommer ma mieć kontrakt na dwa lata (plus opcja przedłużenia o rok)

FENDI_SOSA 04.08.2023 18:32

to do ktorego otwarte jest okienko. +

FENDI_SOSA 04.08.2023 18:31

gady.

coco 04.08.2023 18:31

złoto :lol: 3 raty :D za 3 lata to go tu już może nie być

coco 04.08.2023 18:30

Per Sommer non si pagherà la clausola, saranno 6 milioni in 3 rate🇨🇭

pluto11 04.08.2023 18:29

Ale już w Bayernie szału nie robił

Klinsi64 04.08.2023 18:28

jakos w BM bycie karłem mu nie przeszkadzało

Klinsi64 04.08.2023 18:28

Xd

pluto11 04.08.2023 18:27

Bo już jednego takiego mieliśmy tylko że ten jest jeszcze karłem

erebos 04.08.2023 18:26

Na lepsze opcje, które kosztują grubo ponad 40 mln jak Ramos czy David nas niestety nie stać.

Klinsi64 04.08.2023 18:25

Romano2000?

Klinsi64 04.08.2023 18:25

kto ci powiedzial ze on jest słaby?

erebos 04.08.2023 18:25

Wielkim fanem Scamacci czy Beto nie jestem, ale na nr3 to sporo lepsze opcje niż Koreła. Za jakieś 30 mln + procent z odsprzedaży do zgarniięcia możliwi są podobno Elye Wahi czy Marcos Leonardo. Nie są to gorsze opcje niż Balogun. Takie same niewiadome, ale z mniejszym potencjałem marketingowym.

pluto11 04.08.2023 18:18

Nad tak słabym

pluto11 04.08.2023 18:11

Za długo spuszczają się nad tak dla tym bramkarzem

martins2000 04.08.2023 18:00

kurdupel kupiony za 6 baniek parodia

pluto11 04.08.2023 17:56

Że Skamakka będzie jak z Immobile za granicą nic nie grał a we Włoszech kot

martins2000 04.08.2023 17:55

Dzeko w wieku 22 lata grając już w Bundeslidze w jednym sezonie w VfL Wolfsburg w 32 meczach strzelił 26 bramek,twierdząc że, Scamakka jest to młodsza wersja DZEKO po prostu beknąłem

pablo77 04.08.2023 17:55

bierzesz flopa i jeszcze mozesz go dobrze opyerdolić szacun. Nie to co Inter z Correa

pablo77 04.08.2023 17:54

There is a wide gap between #Inter’s offer and Atalanta’s offer for Gianluca Scamacca. #Inter have offered €24M + bonuses, Atalanta have offered €30M + a re-sale percentage. The forward prefers #Inter, but the margins are closing.

mimas2316 04.08.2023 17:53

Oprócz tego co przytoczył Claudio, czyli Leao i Maignan, to w Milanie nawet taki Kalulu jak przychodził do Milanu to miał wycenę 500k, a teraz na transfermarkcie 30 mln

pablo77 04.08.2023 17:52

ja zawsze chciałem Lacazette'a z Francji

mimas2316 04.08.2023 17:52

Przecież masa młodych napastników i skrzydłowych z Francjii wyjeżdża na wyspy

mimas2316 04.08.2023 17:51

I tam większość drużyn gra ofensywnie, specyfika ligi jest taka, że wszyscy chcą promować talenty i później sprzedawać je do Anglii, Włoch i Hiszpanii

mimas2316 04.08.2023 17:51

A co do Ligue 1 to przecież to jest wylęgarnia talentów, jedyny problem jest taki, że wszystkie liczby trzeba brać z lekkim przymrużeniem oka, bo tam napastnikom i skrzydłowym gra się dużo łatwiej niż w Serie A, Premier League czy La Liga. Mają więcej miejsca

pablo77 04.08.2023 17:50

dokł

mimas2316 04.08.2023 17:49

Scamacca to scam z anglii, west ham się raduje że znalazł się ktokolwiek kto wyłoży pieniądze na tego flopa

Klinsi64 04.08.2023 17:36

Scamacca to młodsza wersja Dzeko,a Balogun to nie wiadomo co

Kredence 04.08.2023 17:25

Nie będzie bramkarza

Kredence 04.08.2023 17:25

Zhang ukradł wszystkie pieniądze i ukrywa się w hiszpanii

Pjerun 04.08.2023 17:23

Myślę, że wykorzystamy do tego dobre stosunki z Bayernem

KibicInteru 04.08.2023 17:21

Może chociaż wpłaćmy tą klauzulę za Sommera bo się ściemniać zacznie niedługo

Claudio 04.08.2023 16:53

Scamacce zdążyłem zobaczyć kilka razy w WH i faktem jest ze koledzy nie czuli do niego zaufania, ale mimo że się przepychał i walczył to byłem zadowolony ze poszedł do Anglii a nie do nas za te 36mln. Ja szczerze mówiąc nie dałbym więcej jak 20mln za niego w obecnej sytuacji. No niech będzie te 5mln w bonusach zależnych od ilości występów

Claudio 04.08.2023 16:50

Jakby nie tak katastrofalny sezon Scamacci i jego naprawdę ogrom kontuzji to bym się z tobą zgodził.

Claudio 04.08.2023 16:49

Nie będę zaprzeczał że Balogun to też pewne ryzyko, ale zagrał pierwszy pełny sezon w swojej karierze na najwyższym poziomie i strzelił 21 goli. W słabszej lidze od SerieA ale przepaści nie ma jak się niektórym wydaje. On właśnie skończył 22 lata.

Pjerun 04.08.2023 16:48

Przykładów jest wiele w różne strony. Chodzi mi głównie o to, że lepiej ściągnąć kogoś kto jest sprawdzony we Włoszech. Balogun to trochę niewiadoma i profilem kompletnie nie pasuje do potrzeb trenera.

Claudio 04.08.2023 16:46

Niektórzy tutaj traktują Ligue1 jak ligę na poziomie tureckiej czy ukraińskiej xD

Claudio 04.08.2023 16:45

Maignan kapitalny zawodnik też z Ligue1, Leao to samo...

Orzeu 04.08.2023 16:45

no miał Odet kontuzję, ale 2 lata temu

Claudio 04.08.2023 16:45

A Osimhen też jakimś geniuszem nie był z ligi Francuskiej a teraz każdy by się zabijał za niego

Orzeu 04.08.2023 16:45

Odet 04.08.2023 16:38 a inny nasz nabytem Thuram miał tez kontuzje kolana

Claudio 04.08.2023 16:44

Scamacca jak najbardziej ale wypożyczenie z opcją wykupu. Albo obligatoryjne wykupie po zagraniu 25 spotkań. W innym wypadku to spore ryzyko. Po Correi mam duży dystans do takich "asów" z SerieA

Pjerun 04.08.2023 16:42

No Claudio to też się gryzie z tym, że Inter ma wydać 40mln na gościa którzy też miał jeden dobry sezon i to w lidze francuskiej, gdzie Dalbert był najlepszym lewym obrońca

kulfon32 04.08.2023 16:42

Mamy dobre stosunki z bayernem. Jakie dobre stosunki? Przetrzymali Nas 2 tygodnie po to żeby i tak i tak od Nas wyrwać całe 6 baniek

Claudio 04.08.2023 16:42

Inter który nie ma 1 i 2 bramkarza targuje się o każde euro ma wydać 30mln na gościa który miał jeden dobry sezon, a ostatni katastrofalny z 3 golami oraz sezonem wypełnionym kontuzjami i bez kilku miesięcznej gry. Nie wiadomo kompletnie w jakiej jest dyspozycji. Ciekawe jak jego kolano wygląda, ale to po testach by wyszło.

Pjerun 04.08.2023 16:41

Nicolas Pepe był we Francji dużo lepszy niż Balogun, a nie poradził sobie w Anglii. Nie ma co porównywać. Scamacca bardziej pasuje taktycznie do gry Inzaghiego i jest tanszy

Odet 04.08.2023 16:41

aż jestem zły że się odezwałem :)

Odet 04.08.2023 16:40

dobra, to nie ma sensu, myślcie tylko co czytacie i nie bierzcie za pewnik tego co pisza w mercato live

Claudio 04.08.2023 16:39

Thuram przyszedł bez kwoty odstępnego... Co ty porównujesz?

Odet 04.08.2023 16:39

poza tym West Ham zawiódł cały w zeszłym sezonie i nie jest to wina Skamaki

martins2000 04.08.2023 16:39

TMW - Il Brighton piomba su Asllani: trattativa non semplice, solo una grande offerta può aprire il discorso con l'Inter

Odet 04.08.2023 16:39

więc luzzzzz

Odet 04.08.2023 16:38

a inny nasz nabytem Thuram miał tez kontuzje kolana

Pjerun 04.08.2023 16:38

I nie jest target manem, którego potrzebujemy po odejściu Lukaku i Dzeko.

Odet 04.08.2023 16:38

nie zapłacimy za Skamakę 30 mln, chłop pasuje do ligi, do stylu gry trenera, nie będzie już go ciągnąć za granicę

Claudio 04.08.2023 16:37

Balogun miał ponad 20 goli w zeszłym sezonie, jest młodszy oraz potrafi grać 1na1 i dodałbym naszej ofensywnie przebojowosci i zaskoczenia którego tak nam brakowało w zeszłym sezonie.

Odet 04.08.2023 16:37

nie zastanawiasz się czemu Arsenal wolał wydać 70 mln na Havertza, zamiast ściągnąć z powrotem Baloguna ??

Claudio 04.08.2023 16:36

A ty chcesz 30 na gościa który więcej się leczył niż grał w zeszłym sezonie. Jest po zabiegu kolana i nie grał od kilku miesięcy w piłkę. Szacun.

Odet 04.08.2023 16:35

no nie nie zastanawia Cię, to pewne

Odet 04.08.2023 16:35

i nie zastanawia Cię dlaczego srające kasą kluby Premier Lige już go nie kupiły ?? ?

Odet 04.08.2023 16:35

i chcesz wydac na niego 40 mln

Claudio 04.08.2023 16:34

Baloguna widziałem w tym roku 2 razy to fakt.

Odet 04.08.2023 16:34

tyle ile Ty Baloguna

Claudio 04.08.2023 16:34

P. S może jeszcze Edgara Davidsa?

Claudio 04.08.2023 16:33

A powiedz mi miły panie ile widziałeś spotkań tego cudownego Scamacci w zeszłym sezonie?

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się