Archiwum shoutboksa

Czaglar 05.08.2023 00:20

oddadzą nam wraka Zapate za 3 miliony i rozegramy to jak zawsze

maverik 05.08.2023 00:20

Lukaku nas zrobil w ciula i teraz cierpimy

Tom_Hardy 05.08.2023 00:20

Lautaro i Thuram nie dadza rady. Trzeba liczyc na bramkostrzelnych pomocnikow

pablo77 05.08.2023 00:20

jeszcze się okaże ze bedzie sie trzeba z czarnym grubasem przeprosić :D

pluto11 05.08.2023 00:20

No i to jest to chcesz kogoś kto coś potrafi i gwarantuje jakieś bramki to trzeba wyłożyć tym bardzie jeżeli chodzi o napastnika

pablo77 05.08.2023 00:20

czasami są okazje i można kogoś wyciągnąć

Tom_Hardy 05.08.2023 00:20

Pjerun ale w ataku nie mamy jakosci

Pjerun 05.08.2023 00:19

Chcesz kogoś to musisz płacić. Jak nie chcesz płacić to zostajesz z planem C, planem D i jeszcze gorszymi

pluto11 05.08.2023 00:19

A z drugiej strony to ile Atalanta wyciągnęła za młodego Duńczyka to masakra

Tom_Hardy 05.08.2023 00:19

Ale 30 to jest na prawde corela vol 2

Pjerun 05.08.2023 00:19

I poszedł za tyle do Atalanty

pluto11 05.08.2023 00:19

30 za Skame to dużo przy tym ile grał

Tom_Hardy 05.08.2023 00:18

Za 20 mozna brac

erebos 05.08.2023 00:18

W Arsenalu Trossard był testowany na 9, a wcześniej Martinaelli.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:18

20 to max po tak slabym sezonie

Tom_Hardy 05.08.2023 00:18

No zajezdzalo

maverik 05.08.2023 00:18

gosc w tym roku kalendarzowym rozegral 2 czy 3 mecze

pablo77 05.08.2023 00:18

albo gorzej

maverik 05.08.2023 00:18

ale ten Scamacca za 30 mln to troche zajezdzalo Correa

pablo77 05.08.2023 00:17

ale Gabriel Jesus kontuzja

maverik 05.08.2023 00:17

no nie i wiecej nie damy, ale tez jak mowie Arsenal nie widzi Baloguna w kadrze, tam jest Jesus, Nketiah, od biedy Martinelli czy Havertz, wiec im tez nie oplaca go kisic na lawie

Pjerun 05.08.2023 00:17

Wcale nie. Kibice mają chyba zbyt wielkie oczekiwania. Jak dla mnie i Morata i Scamacca daliby radę w Interze, ale większości się coś nie podoba.

Tom_Hardy 05.08.2023 00:17

Dramat w ataku, na bramce i w obronie tez nie ma szalu

Tom_Hardy 05.08.2023 00:17

Nie no maverik 40 baniek to nie jest malo

erebos 05.08.2023 00:17

Arteta nie chce Baloguna. Sam Amerykanin jest podobno mocno wkurzony i naciska na niższą kwotę. Arsenal może pójść na niższą kwotę przez wydatki w tym okienku.

maverik 05.08.2023 00:17

w pomocy sciagamy fajne nazwiska ale do napadu juz jest troche dramat

maverik 05.08.2023 00:16

prawda jest taka ze w ataku wybieramy kto jest mniejszym zlem

Tom_Hardy 05.08.2023 00:16

Podczas gdy my oddajemy za polowe ceny

pablo77 05.08.2023 00:16

Sanchez przyjdzie :D

Tom_Hardy 05.08.2023 00:16

Ale to nas dymaja

maverik 05.08.2023 00:16

a on nie chce isc na kolejne wypozyczenie

maverik 05.08.2023 00:16

z drugiej strony Arsenal nie potrzebuje Baloguna

erebos 05.08.2023 00:16

Spoko spoko, ale jak Esposito zostanie, to za pół roku będzie pytał w pierwszym :P

Tom_Hardy 05.08.2023 00:15

Arsenal nie zejdzie bo wie ze potrzebujemy napastnika

Tom_Hardy 05.08.2023 00:15

Z Trubinem bedzie to samo

Tom_Hardy 05.08.2023 00:15

Wydymani przez Atalante

Pjerun 05.08.2023 00:15

Arsenal chce 50 za Baloguna

Tom_Hardy 05.08.2023 00:15

Hahahahaha

Pjerun 05.08.2023 00:14

Taka opatrzność, że nikogo nie kupimy i zostaniemy z Esposito i Correa

pablo77 05.08.2023 00:10

Jakoś opatrzność nad nami czuwa

pablo77 05.08.2023 00:10

Boże Sramakka to Atalanty chyba.

erebos 05.08.2023 00:09

Przed Beto postawiłbym M'Balę Nzolę.

maverik 05.08.2023 00:08

nie no ten Beto to kasztan, to juz wole Babologuna mimo iz jestem daleki od bycia jego zwolennikiem

Pjerun 05.08.2023 00:04

Powinniśmy pójść po Beto teraz

erebos 05.08.2023 00:03

Scamacca w garści lepszy niż Balogun/Wahi/David na dachu, gdy aktualnym nr.3 jest Koreła :D

pluto11 04.08.2023 23:59

No i w Atalancie ci zawodnicy jakoś przy tym Gaspie odzyskują formę

pluto11 04.08.2023 23:58

No u nas był by 3-4 wyborem tam będzie miał 1 skład

Czaglar 04.08.2023 23:54

no i nasze okienko wraca chyba na właściwy tor jak Italiański Rasiak wypada z obiegu. Całować po rączkach Atalante

erebos 04.08.2023 23:33

Taka historia :D

erebos 04.08.2023 23:32

Satriano pyknie te 21-23 bramek w brawach słabego Brestu i za rok wróci do Mediolanu cały na biało :P

erebos 04.08.2023 23:31

Zresztą, po co nam Scamacca. Po dwóch miesiącach i tak Esposito wygryzłby go jako nr3, a po kolejnych 3 wskoczy do pierwszego, gdy zostanie :P :) :D

Claudio 04.08.2023 23:30

David do 50mln, Wahi i Balogun do 35mln to mysle ze bezpieczne inwestycje na ktorych da sie spokojnie zarobic

erebos 04.08.2023 23:21

Obietnica gry w pierwszym składzie mogła zadziałać, jeżeli to prawda. Atalanta może ponoć sprzedać Lookmana do Leverkusen.

Pjerun 04.08.2023 23:15

Według Sky Scamacca wybrał Atalante

erebos 04.08.2023 22:52

Adriano: Wahi, a najlepiej dołożyć i kombinować, aby brać Davida.

pluto11 04.08.2023 22:51

Jak mamy przeznaczyć ponad 30 mln na napastnika to na Baloguna

HB 04.08.2023 22:47

AF witam i obserwuję jak opisujesz

Adriano_forever 04.08.2023 22:42

ale acerbi ramos bastoni całkiem spoko

Adriano_forever 04.08.2023 22:41

nie no bonuczi nie

Claudio 04.08.2023 22:37

Acerbi-Bonucci-Ramos... trio ponad 100 letnie :D

Adriano_forever 04.08.2023 22:32

o, Ramos na rok to nie takie głupie

Adriano_forever 04.08.2023 22:31

scamacca czy balogun za 35?

Claudio 04.08.2023 22:31

bonucci ramos xD

Wiciux 04.08.2023 22:21

spier*alać z tym bonuccim

erebos 04.08.2023 22:19

xD

Claudio 04.08.2023 21:41

niech ktos da arabom i angolą bana na transfery...

maverik 04.08.2023 21:20

:sommer: :top:

martins2000 04.08.2023 21:18

ironia :czerwona:

erebos 04.08.2023 21:17

Fontanarosa ma iść do Ternany

Klinsi64 04.08.2023 21:16

dymisja🤦‍♂️

martins2000 04.08.2023 21:14

Sommer

martins2000 04.08.2023 21:14

do końca

domin98 04.08.2023 21:14

Sommer ogarnie, możecie robić screeny

martins2000 04.08.2023 21:13

:lol:

martins2000 04.08.2023 21:13

do dymisji kierownictwo !! !!

Piekarz 04.08.2023 21:11

może i dziadek ale za to kurdupel

taboret 04.08.2023 21:10

nie 7, tylko 6,75

broda4991 04.08.2023 20:58

Dziadek sommer za 7m kompro w uj

broda4991 04.08.2023 20:58

Boże

andyvdm 04.08.2023 20:49

Strach sie bac

andyvdm 04.08.2023 20:49

Ten z 7 golami w lidze austryjackiej

KibicInteru 04.08.2023 20:44

Okafor to napastnik

Nitrogen 04.08.2023 20:43

Tego sprzedać, tego kupić. Przecież to takie proste

pluto11 04.08.2023 20:43

Milan wydał 100 mln i nadal nie mają napastnika to się nazywa okienko i tak na prawdę nie przyszedł nikt z nazwiskiem

pluto11 04.08.2023 20:41

A Skama będzie chciał i tak do nas

pluto11 04.08.2023 20:40

Corree to oddać gdziekolwiek aby do nas trafił Balogun

martins2000 04.08.2023 20:34

Taremi(Porto) blisko Spurs

coco 04.08.2023 20:31

Occhio a Correa🇦🇷 - Fiorentina🟪

maverik 04.08.2023 20:30

:sommer: :soon: :check:

erebos 04.08.2023 20:24

Coś w tle leci na TV lub drugim monitorze zazwyczaj w weekend, gdy piszę lub ogarniam inne rzeczy. Po nocy, nawet brazylijską zdarza mi się oglądać.

Seba 04.08.2023 20:21

Jak nasi zaczną wykorzystywać okazje, to jeden kij kto będzie na bramce

KibicInteru 04.08.2023 20:16

Czyli tak jak my większość wydadzą na napastnika

Wiciux 04.08.2023 20:15

bayernu kosztowny piorytet

Wiciux 04.08.2023 20:15

KibicInteru 04.08.2023 20:07 harry kane

Klinsi64 04.08.2023 20:14

opisz co Cię skłoniło do ogladania?😁

Klinsi64 04.08.2023 20:13

Taktyk z Piacenzy nie takie manewry robił

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się