Archiwum shoutboksa

AveCaesar 05.08.2023 15:57

no

Pjerun 05.08.2023 15:56

No cóż, nie ma o czym dyskutowac

AveCaesar 05.08.2023 15:49

to czy się kopie po czole czy gra w piłkę bez znaczenia

AveCaesar 05.08.2023 15:48

dlaczego przecież to targetman czyli idealny

AveCaesar 05.08.2023 15:47

Pjerun 05.08.2023 14:50 Będzie, bo nie po to sprzedawaliśmy Corree żeby skończyć z Zapata

Klinsi64 05.08.2023 15:45

celebryci trzymaja jej strone bo to miła dziewczyna

Klinsi64 05.08.2023 15:44

i tak sie to rozmyło

Imrahil 05.08.2023 15:38

Janoszek*

Imrahil 05.08.2023 15:31

dobry dokument

Imrahil 05.08.2023 15:31

obejrzałem Jaroszek - The End

Czaglar 05.08.2023 15:05

W zasadzie wystarczy umiejętność przyjęcia piłki czyli praktycznie każdy napastnik z którym nas łączono oprócz nich.

Pjerun 05.08.2023 15:00

Jeśli Lukaku i Scamacca za słabi to nie wiem kogo chcesz. Chyba Haalanda

Czaglar 05.08.2023 14:58

Czaglar 05.08.2023 14:56 Dokładnie nie po to sprzedawaliśmy Onane aby utopić pieniądze w kłodach jak Scamacca czy Lakaka. Podgardlak jak chce targetmena to dać mu jakas Zapłatę, wrak to i tak lepszy niż jakaś Scamacca. Pieniądze wyłożyć na kogoś kto potrafi grać w piłkę i realnie da jakość do podstawy

Czaglar 05.08.2023 14:56

Dokładnie nie po to sprzedawaliśmy Onane aby utopić pieniądze w kłodach jak Scamacca czy Lakaka. Podgardlak jak chce targdostał swojego target mena, relatywnie tani i choć wrak to i tak lepszy niż jakaś Scamacca.

Pjerun 05.08.2023 14:52

Nie po to sprzedawaliśmy Onane*

Pjerun 05.08.2023 14:51

Tak samo wtedy jak Lukaku odchodził za 120 (chociaż podobno nie musiał odchodzić ze względu na budżet). Zapata był za drogi, Thuram się polamal i zostaliśmy z Correa

Pjerun 05.08.2023 14:50

Będzie, bo nie po to sprzedawaliśmy Corree żeby skończyć z Zapata

Czaglar 05.08.2023 14:49

To się skończy na Zapacie i nie będzie w tym tragedii jak przyjdzie za Correa.

andyvdm 05.08.2023 14:44

Inzaghi raczej by Llorente przygarnal

andyvdm 05.08.2023 14:43

Tak bez doswiadvzenia w serie a

Klinsi64 05.08.2023 14:30

Adebayor zaproponowany Interowi,Inzaghi mówi tak

Claudio 05.08.2023 14:26

tylko czekali na zgode belga

Claudio 05.08.2023 14:26

wiadomo to juz nie od dzis :)

pablo77 05.08.2023 14:25

Atalanta po Scamacce i De Kettelare

pablo77 05.08.2023 14:25

Atalanta have full agreement in place with AC Milan to sign Charles de Ketelaere: €3m loan fee, €23m buy option clause not mandatory and 10% sell-on clause to AC Milan ⚫️🔵🇧🇪 Atalanta board and coach Gasperini are now confident to convince the player. Up to Charles.

Dzonyy 05.08.2023 14:24

Pewnie wina handy bo onana się nie myli

Claudio 05.08.2023 14:19

o kurde ale flop...szkoda mi Onany w tej sytuacji, ale nie spodziewal sie ze obroncy takie gówno odwalą, a on tez sobie daleko wyszedl

Czaglar 05.08.2023 14:15

Onanie już ładują z połowy

erebos 05.08.2023 14:11

M. Barzagh sugeruje, że na liście obrońców pod obserwacją są m.in.: Chalobah, Adarabioyo, Tiago Djalò i Mavropanos. Dodał, że jeżeli Bisseck będzie grał z prawej strony stale, to Inter mógłby pokombinować z kimś lewonożnym.

Pjerun 05.08.2023 12:37

Potencjał ma ogromny, szkoda tych kontuzji

martins2000 05.08.2023 12:33

Castrovili człowiek jednego sezonu

Kredence 05.08.2023 12:27

Taka sama sytuacja będzie z samardziciem

Kredence 05.08.2023 12:27

Frattesi jest wypożyczony z obowiązkiem wykupu, to jest w praktyce transfer definitywny, zapewne uwzględniony już w budzecie

Pjerun 05.08.2023 12:18

Castrovili nie przeszedł testów medycznych w Bournmouth

erebos 05.08.2023 11:30

Gvardiol oficjalnie w Man City (90 mln). Laporte ma odejść.

erebos 05.08.2023 11:29

I załatwić sprawę z pożyczką od Oaktree w kwietniu...

Pjerun 05.08.2023 11:24

Za rok to trzeba będzie wykupić wszystkich, których wypożyczymy w te okienko

Wiciux 05.08.2023 11:18

*albo

Wiciux 05.08.2023 11:17

Renament obrony zapewne i tak za rok sie odbedzie po sprzedaży barelli/lautaro labo thurama jakby odpalił

erebos 05.08.2023 11:16

Repubblica z kolei sugeruje, że Atalanmta może wypchnąć go do West Hamu, aby obniżyć cenę Scamacci. Moyes z kolei ma chcieć obrońcę ogranego w Anglii (jednym z nich jest Harry Maguire, którego nie chce zarząd WH).

Wiciux 05.08.2023 11:15

Dlatego dobrze, że obrońca na sam koniec oby jakąs okazje złapal kobra. Moze wtedy sie uda jeszcze zroboc jakies transfery wychodzące niepotrzebnych graczy o ile to możliwe. Ciekawe czy to zainteresowanie Asslanim przez Brajton to plotka czy coś jest na rzeczy

erebos 05.08.2023 11:13

Pedulla w sprawie Demirala napisał, że Turek odrzuca oferty, bo chce do Interu. Miał na stole m.in. ofertę z Fenerbahce, ale zwleka z odpowiedzią.

erebos 05.08.2023 11:05

Chelsea na bramkę wzięła Roberta Sancheza za jakieś 23 mln (z bonusami coś koło 30 mln chyba).

erebos 05.08.2023 11:04

Atalanta chce obowiązek wykupu, a najlepiej od razu 20 mln, a Inter na to się nie zgadza. Tylko opcja wykupu. W Bergamo chcą go do Turcji wypchnąć.

Pjerun 05.08.2023 11:04

Odpowiedziałeś sam. Będzie trudny do realizacji, bo trzeba zaplacic

Wiciux 05.08.2023 11:03

Im dluzej okienko trwa oraz im mniejsze nim zainteresowanie to cena powinna spaść

Wiciux 05.08.2023 11:02

Demiral ciężki do realizacji? Jak on na wylocie jest u Gaspa. Jedynie cena 17/18 mln może być problemem dlatego trzeba jeszcze zrobić jeden transfer wychodzący sensi/corea, aby może jakoś na raty rozłożyć bo po zakupie napastnika nie zostanie zbyt wiele na śo.

Orzeu 05.08.2023 11:00

a ok

Czaglar 05.08.2023 10:58

Tylko ja tam się odnosiłem do jego podbojów w reprze. To była odpowiedź na komentarz niżej.

erebos 05.08.2023 10:58

GdS donosi, że Tomiyasy chcemy tylko wypożyczyć, a na to Arsenal się raczej nie zgodzi. Transfer Demirala ma być ciężki do realizacji, więc oferta wypożyczenia Chalobaha może być wystosowana (zadownik musi jednak naciskać klub). Alexis jeżeli przyjdzie, to w razie odejścia Koreły.

Orzeu 05.08.2023 10:54

nom to było do przewidzenia że on się odbije od tej Premier League

Czaglar 05.08.2023 10:53

O Scamacce

Czaglar 05.08.2023 10:50

który

Czaglar 05.08.2023 10:50

Orzeu 05.08.2023 10:44 Czaglar o kim ten komentarz

erebos 05.08.2023 10:48

Nie pisałem o braku ambicji, a o tym, że spodziewałem się wyższej.

Claudio 05.08.2023 10:47

jakby przyszedl Alexis to przekresla baloguna bo podobna charakterystyka. Pewnie byloby Alexis+Beto

Orzeu 05.08.2023 10:44

Czaglar o kim ten komentarz

Gloin1989 05.08.2023 10:36

Alexis wraca do Interu kontrakt na rok plus ewentualny rok

Pjerun 05.08.2023 10:32

Jeśli kontuzje będą go ominąć to powinien wypalić w Atalancie

Pjerun 05.08.2023 10:31

Atalanta tak jak Inter to dobre środowisko dla takiego gracza jak Scamacca

Claudio 05.08.2023 10:29

Ale brednie z tym 0.2mln. Scamacca zdaje sobie sprawę że jest po poważnej kontuzji i musi się odbudować. W Atalancie będzie się odbudowywalismy stopniowo i nie będzie takiej presji jak w Interze. Nie posadzalbym go o brak ambicji. Gość wie że po tak katastrofalny sezonie musi iść gdzieś gdzie będzie grał i będzie miał dużo szans na odbudowę formy

tytusek25 05.08.2023 10:26

To juz nie nasze zmartwienia

erebos 05.08.2023 10:24

No nie wiem, włoskim klubom ciężko będzie go kupić jak się odbuduje, a czy poradzi sobie jak po raz drugi wyjedzi za granicę?

tytusek25 05.08.2023 10:24

Inter to nie mekka wszystkich ambitnych pilkarzy swiata

tytusek25 05.08.2023 10:23

I tak to sie toczy

erebos 05.08.2023 10:23

Bądź co bądź z Interem mógłby walczyć o wyższe cele.

tytusek25 05.08.2023 10:23

A ktonpowiedzial ze Atalanta to ostatni przystanek.Tam sie zbuduje i pojdzie dalej

erebos 05.08.2023 10:22

Raczej, że poszedł na łatwiznę i bał się rywalizacji. Może nie wierzy w swoje umiejętności tak mocno jak sugerował.

tytusek25 05.08.2023 10:19

Gdyby nie mial nic przeciwko prawdipodobnej lawie bylo by jak mowisz ławie

tytusek25 05.08.2023 10:18

Ale to przrciez swiadczy o ambicjach wlasnie .Chce grać i byc centralna postacią.🙂

Bacho12345 05.08.2023 10:18

Siemka wszystkim pozdro dla każdego znikam

erebos 05.08.2023 10:16

To nie szło podobno o wysokość samej oferty, a zapewnienia. Scamacca ma być ważna postacią w Atalancie i tworzyć ich nowy napad z CdK i Toure. U nas przychodziłby jako uzupełnienie. Trochę go rozumiem, ale spodziewałem się, że ma trochę większe ambicje.

Imrahil 05.08.2023 10:10

yebac skamake, ogólnie to ogór

Luki165 05.08.2023 10:09

Nie chcieli Scamacci bedzie Beto

Imrahil 05.08.2023 10:09

to go fratesi namowil

andyvdm 05.08.2023 10:08

Takich dozylismy czasow

Imrahil 05.08.2023 10:03

atalanta nas przebija w ofertach

Xucatlan 05.08.2023 10:02

No, a Friedkiny mają więcej kasy niż Todd Boehly z Chelsea. Comisso z kolei jest od nich wszystkich dużo, dużo bogatszy - taka mała dygresja dla tych co myślą, że jak Zhang sprzeda Inter, to nagle się polepszy pod względem budżetu na transfery.

Xucatlan 05.08.2023 10:01

Pjerun 05.08.2023 09:22 Roma też chciała Scamacce i Morate i jak my dalej są z niczym

Claudio 05.08.2023 09:55

Ojojoj ależ mi nie szkoda Scamacci 😄

AveCaesar 05.08.2023 09:54

jakby u nas się sprawdził (myślę, że tak by było) to za 3 lata podwyżka i zarobiłby więcej niż dostanie w Atalancie

AveCaesar 05.08.2023 09:53

Orzeu 05.08.2023 09:13 0.2 mln euro zaważyło

Pjerun 05.08.2023 09:43

I tak ocena jest wysoka póki co

Orzeu 05.08.2023 09:40

na ocenę mercato to będzie czas za miesiąc

Orzeu 05.08.2023 09:39

Pjerun 05.08.2023 09:29 Nie zmienia to faktu, że finalistę LM i drużynę aspirująca do Scudetto powinno stać na wiecej

erebos 05.08.2023 09:35

Spokojnie, to wszystko zasłony dymne. Kombinujemy po cichu jak wziąć Davida i ogarnąć wypożyczenie Joao Feliksa na fajnych warunkach za Korełę xD

Pjerun 05.08.2023 09:29

Nie zmienia to faktu, że finalistę LM i drużynę aspirująca do Scudetto powinno stać na wiecej

Pjerun 05.08.2023 09:28

No dobrze, że się udało Thurama na takich warunkach zdobyć, bo mogłoby być ciezko

Kredence 05.08.2023 09:25

Inter w ataku lautaro thuram, roma belotti i kontuzjowany abraham, świetne porównanie

Pjerun 05.08.2023 09:22

Zacne grono

Pjerun 05.08.2023 09:22

Roma też chciała Scamacce i Morate i jak my dalej są z niczym

Tifosinho 05.08.2023 09:19

Najwyraźniej perspektywa walki o wyjściową jedenastkę zbyt go przerażała dlatego też wybrał dużo łatwiejszą drogę

Orzeu 05.08.2023 09:13

no wygląda na takiego typa w sumie że mnie to nie dziwi

Orzeu 05.08.2023 09:13

0.2 mln euro zaważyło

Orzeu 05.08.2023 09:13

Gianluca Scamacca had reiterated his willingness to join #Inter early in the day, and the club had even booked flights to welcome the forward to Milan. West Ham was ready to give their formal green light for either club’s proposal, but Atalanta’s higher salary offer was crucial in Scamacca’s final decision.

Pjerun 05.08.2023 09:10

Scamacca do Atalanty, Here We Go

pluto11 05.08.2023 08:32

Niech ich biorą to im w bonusie Lazaro dorzucimy

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się