Archiwum shoutboksa

KibicInteru 30.08.2022 18:59

I haalanda

KaraJunior 30.08.2022 18:59

Ja bym wolał do Interu :)

Ibracadabra eight 30.08.2022 18:59

sprzątneli nam Dybale, Bremera i Akanjiego xD

KibicInteru 30.08.2022 18:59

Temat akanjiego w Interze juze dawno był nieaktualny

Ibracadabra eight 30.08.2022 18:59

i znowu Inter na lodzie jak zwykle

Claudio 30.08.2022 18:59

tutaj marwisz sie czy uda sie trafic do Interu, a tu nagle transfer do City. Niezle

Ibracadabra eight 30.08.2022 18:58

Akanji w City widzę

KaraJunior 30.08.2022 18:58

Berardi sie zesrał przed strzałem

taboret 30.08.2022 18:57

pinamonti by strzelil tego karnego

Ibracadabra eight 30.08.2022 18:57

chyba Perisicia

taboret 30.08.2022 18:57

theo zolta

Ibracadabra eight 30.08.2022 18:57

Gosensa?

KaraJunior 30.08.2022 18:57

gorzej by było jakby tylko strzelił obok lub nad bramką

KibicInteru 30.08.2022 18:56

Przezywacie odejście gosensa bardziej niż hakimiegk czy lukaku?

Czaglar 30.08.2022 18:56

Contowizna to musi mieć niezła bekę z rozwijającego się topowego Intera

Claudio 30.08.2022 18:56

teraz widzialem karnego Berardiego i strzelil fatalnie. Zamiast mocno strzelic w bok to bawi sie w srodek

ZnawcaCalcio 30.08.2022 18:55

nawet rok temu jak odchodził Lukaku i Hakimi

ZnawcaCalcio 30.08.2022 18:55

dawno takiego rozczarowania nie czułem

ZnawcaCalcio 30.08.2022 18:55

mercato, które zapowiadało się na świetne okazało się zwykłym gównem

Piekarz 30.08.2022 18:54

to ciężko się dziwić

Piekarz 30.08.2022 18:54

Sassuolo to filia Juventusu zarządzana przez milanistę

KibicInteru 30.08.2022 18:53

Chciałbym żeby handa kiedyś karnego obronił

Claudio 30.08.2022 18:53

Sassuolo jak zwykle daje D z milaniakami i jufkami

Piekarz 30.08.2022 18:53

co witam? kto Ty jesteś niby?

taboret 30.08.2022 18:53

berardi nieeeeeeeeeeeee

Seba 30.08.2022 18:53

Milan znowu przepchnie wygraną kolanem

FrogStory 30.08.2022 18:52

witam

KibicInteru 30.08.2022 18:52

Obronił maignan

Ibracadabra eight 30.08.2022 18:52

obronił...

Piekarz 30.08.2022 18:51

gdzie są prześcieradła Curvy Nord jak są potrzebne

Seba 30.08.2022 18:51

a co do embappe to już wiadomo czemu taki nerwowy ostatnio był. Chyba bolca dawno nie poczuł od swojej ukochanej

ZnawcaCalcio 30.08.2022 18:51

w sumie w rok

ZnawcaCalcio 30.08.2022 18:51

niesamowite osiągnięcie

ZnawcaCalcio 30.08.2022 18:51

Zhang biedak w 2 lata zniszczył klub

Piekarz 30.08.2022 18:51

ja pier.dolę to jest Inter czy Udinese?

KibicInteru 30.08.2022 18:51

Karny sass

Piekarz 30.08.2022 18:50

Dymarko-Darmian

Piekarz 30.08.2022 18:50

zajebista lewa flanka

Seba 30.08.2022 18:50

Impotenci w ataku, Dimarsjo na środku i anemik na bramce :D to nawet na Cremonese bedzie samobójstwem :D

Seba 30.08.2022 18:49

jaki skład :D

Claudio 30.08.2022 18:46

no ciekawe....

Claudio 30.08.2022 18:45

Bayer chce opcje, a Inter chce obowiązek wykupu Gosensa. Więc tutaj wielka niewiadoma

ZnawcaCalcio 30.08.2022 18:44

nie oceniam, ale grubo :D

Piekarz 30.08.2022 18:40

rzygać mi się chce jak widzę te mordy

Pjerun 30.08.2022 18:38

Too many legends on one picture

Piekarz 30.08.2022 18:38

Poza forsą

Piekarz 30.08.2022 18:38

Oni nie mają żadnych wartości

Piekarz 30.08.2022 18:37

Moratti po co wprowadzałeś tę skośnooką dzicz azjatycką do Interu przenajświętszego

KaraJunior 30.08.2022 18:32

ide pooglądać Milan bo szkoda sie denerwować :( - trzeba czekać na oficjalki bo i tak nic nie zrobimy :(

Piekarz 30.08.2022 18:31

WONNNN SKOŚNA PADLINO

andyvdm 30.08.2022 18:31

I atak Dzeko Correa

Claudio 30.08.2022 18:31

Ivan 185minut w Premier League i 2 asysty

Piekarz 30.08.2022 18:31

xddddddddddd

andyvdm 30.08.2022 18:31

Według sky sprzed godziny Dumfries i Darmoan na wahadlach

Claudio 30.08.2022 18:30

no teraz widac ze jednak strata Ivana jest spora

Pjerun 30.08.2022 18:30

Oj szkoda tego Ivana z perspektywy czasu

Adriano_forever 30.08.2022 18:30

Dobry deal

Claudio 30.08.2022 18:30

dzisiaj widzialem przeiwdywania i byly 2 inne sklady ale w jednym i drugim Gosens

Adriano_forever 30.08.2022 18:30

Z gosensem na plus wyjedziemy

Adriano_forever 30.08.2022 18:30

Ale jaja

Piekarz 30.08.2022 18:29

i te chińskie kur.wy chciwe rozdupiają to wszystko w drobny mak

Czaglar 30.08.2022 18:29

Zobaczymy za godzinę jak podadzą składy, byłoby dziwne jakby nie wyszedł w podstawie jak go od soboty awizują do podstawy

Piekarz 30.08.2022 18:29

10 lat tyrki żeby odbudować Inter ze zgliszczy

andyvdm 30.08.2022 18:29

Ja wam mówię ze Stefan Radu to rozwiązanie za Gosensa

Piekarz 30.08.2022 18:29

ja pier.dolę

Pjerun 30.08.2022 18:29

Jest to możliwe w tym klubie

Piekarz 30.08.2022 18:28

:zhang2: = :zhang: = gunwo

Czaglar 30.08.2022 18:28

gaccio

keats 30.08.2022 18:27

Branca ?

keats 30.08.2022 18:27

który Marco ?

Piekarz 30.08.2022 18:27

xddd

Claudio 30.08.2022 18:27

czujecie motyw Marotta sprzedaje Gosensa, po czym ogarnia ekonomicznie wahadlowego i obronce, a Zhang mu blokuje bo za drogo. Marotta sie wkvrwia i daje wypowiedzenie. Po czym Zhang chwyta za telefon i wykonuje telefon "Wiesz co Marco głupio wyszło, ale czy nie chcesz wrócić do Interu?"

Piekarz 30.08.2022 18:27

Federyko Dymanko będzie cały rok popylał na tym wahadle

keats 30.08.2022 18:26

i di marco niech wypozyczą do cremonese żeby im piłki ładnie wrzucał

Piekarz 30.08.2022 18:26

nawet jak sprzedadzą tego Gosensa i nikogo w zamian nie będzie

Piekarz 30.08.2022 18:26

mnie już nic nie zdziwi

keats 30.08.2022 18:26

niech kupia kogoś na wahadło lewe i do pomocy bo nie moge patrzec na te łamagi

KaraJunior 30.08.2022 18:26

i stad foch Zhanga

Pjerun 30.08.2022 18:25

Przepadł Bremer, PSG nie podwyższyło oferty i się posypalo

Piekarz 30.08.2022 18:25

żebyś się nie przeliczył z tym czasem przeszłym Pjerun xD

Pjerun 30.08.2022 18:25

Ewidentnie widać, że plan na mercato to była sprzedaż Skriniara

keats 30.08.2022 18:25

pieniądze z gosensa będą dopiero za rok

Piekarz 30.08.2022 18:25

kur.wo chińska won z mojego ukochanego klubu bo nie wytrzymam

Claudio 30.08.2022 18:24

musimy zrobic jakis transfer gotowkowy zeby jeszcze cos drgnelo pozytywnego w tym okienku. Bo na ten moment jest bardzo srednio. Moze Marotta znajdze jakąś okazję którą....zablokuje mu Zhang

keats 30.08.2022 18:24

do kiedy jest okno ? do jutra czy 1 wrzesien ?

Piekarz 30.08.2022 18:24

jakby był taki zajebisty to by go nie wyje.bali z PSG do jakiegoś Bayer Full

maverik 30.08.2022 18:24

KaraJunior, bo tam jest taka mala gwiazdka * ze moze sie zmienic jak Chinczyk zadecyduje inaczej

Czaglar 30.08.2022 18:24

Na bank jeśli coś jest na rzeczy to Bakker będzie zmiennikiem Bastoniego, a Dimarco zostanie full time wahadłowym

KaraJunior 30.08.2022 18:24

ja sie tylko pytam jak to sie ma do słów Marotty - chcemy mieć skład na 1 lipca :P

maverik 30.08.2022 18:24

generalnie to mam dosc tego merkata jak nigdy

keats 30.08.2022 18:24

skoro jest gość z leverkusen w siedzibie interu , to go sprzedają na 100 pro

maverik 30.08.2022 18:23

nie wiem, myslalem ze juz doczlapiemy do konca z Acerbim a tu widze jeszcze sie bedzie dzialo

Czaglar 30.08.2022 18:23

xD zupełnie mi to umknęlo

keats 30.08.2022 18:23

ten co go chcą dać, to akurat fajnie wygląda, mitchel bakker z ajaxu poszedł do psg jako młodzian a stamtąd do leverkusen, gra od deski do deski i ma 22 lata dopiero

Seba 30.08.2022 18:23

Lazaro w Torino

maverik 30.08.2022 18:22

bardziej jego zdrowie zawodzi niz on sam

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się