Archiwum shoutboksa

Claudio 30.08.2022 18:15

Inter Mediolan ogłosił w czwartek pozyskanie Robina Gosensa na zasadzie wypożyczenia z późniejszym obowiązkiem wykupu za kwotę 25 milionów euro plus bonusy.

Pjerun 30.08.2022 18:15

Nie wiem czy nie koło 35 lacznie

Claudio 30.08.2022 18:14

ile dalismy za Robina? 25+5?

Pjerun 30.08.2022 18:14

Też bym był za. Obecnie Gosens nie daje żadnych argumentów, żeby dać za niego choć 15 mln

Claudio 30.08.2022 18:14

brac te 28mln za Gosensa póki ktos tyle za niego daje, bo nie wiadomo czy kiedykolwiek wroci do wysokiej formy. Oczywiscie ale mając solidne zastepstwo.

Czaglar 30.08.2022 18:13

myśle, że pasuje jako pół lewy w obronie, bo ma do tego warunki

Czaglar 30.08.2022 18:13

nie no Bakker to grał na boku obrony w PSG i dostawał po głowie, bo w ofensywie nie za wiele potrafił

maverik 30.08.2022 18:10

https://www.transfermarkt.pl/mitchel-bakker/profil/spieler/361065 a taki o, gosc na wahadle to nie gral duzo

Pjerun 30.08.2022 18:08

Wyczuwam, że przyjdzie Arek Reca za Gosensa

Claudio 30.08.2022 18:04

Bakker co to za pionek

coco 30.08.2022 18:03

Orzeu chyba przelewu w Renminbi nie dostał od propagandy chińskiej, bo jakoś dziwnie mało ich broni dzisiaj.

KaraJunior 30.08.2022 18:01

mam złe doświadczenia z zeszłego sezonu w meczach gdzie lecimy rezerwami

danielinter 30.08.2022 18:00

Albo jeszcze lepiej darmian na lewa i acerbi in haha

maverik 30.08.2022 18:00

brak pomylki i wygrana

KaraJunior 30.08.2022 18:00

Twoja pomyłka czy strata punktów ??

danielinter 30.08.2022 18:00

Bakker za Gosensa ale zamiana

maverik 30.08.2022 18:00

raczej malo prawdopodobne

KaraJunior 30.08.2022 17:59

obyś jednak sie pomylił maverik

KaraJunior 30.08.2022 17:59

no to nie chcę nic mówić ale z tym składem to stracimy dzisiaj punkty

maverik 30.08.2022 17:58

uwaga podaje sklad :handanovic: :skriniar: :devrij: :dimarco: :dumfries: :calhanoglu: :brozovic: :barella: :darmian: :correa: :dzeko:

KaraJunior 30.08.2022 17:56

no to nie zzobaczymy pewnie Gosensa w dzisiejszym meczu jednak :(

Czaglar 30.08.2022 17:55

@FabrizioRomano · 1 min Bayer Leverkusen have opened talks with Inter to sign Robin Gosens. Loan deal with mandatory buy clause now discussed — been told that Mitchell Bakker is also part of the talks but Gosens main focus. 🚨🔴🇩🇪 #transfers Inter and Bayer will make a decision soon.

taboret 30.08.2022 17:55

gosens nie dzeko xD

taboret 30.08.2022 17:55

jak dzis dzeko zagra to raczej plotki z tym gosensem

Czaglar 30.08.2022 17:55

No i podają, że w ataku dzisiaj zaczynamy Dzekowizny Correa

taboret 30.08.2022 17:54

co jest, nie zdazylismy zobaczyc gosensa w dluzszej perspektywie i juz out xD?

Czaglar 30.08.2022 17:53

Schira też już coś pisze o zainteresowaniu Gosensem

taboret 30.08.2022 17:53

pina karci dzis milanowek

Czaglar 30.08.2022 17:53

@NicoSchira · 3 min Robin #Gosens could leave #Inter in next hours: Nerazzurri have received an official bid by #BayerLeverkusen for the left fullback. There is also an english club, which are monitoring the former Atalanta’s player. #transfers

Czaglar 30.08.2022 17:43

JUST IN: PSG made a €70M bid for Milan Skriniar, decision now up to Inter’s President. @IlarioDiGiovamb , pending further confirmation.

Granat105 30.08.2022 17:36

Jak zrobił korektę płci to wyjdzie na to samo przecież

Granat105 30.08.2022 17:35

Wiadomo że chłop ze chłopem się lepiej dogada

Claudio 30.08.2022 17:27

tam gdzie duze pieniadze w koncu pojawia sie nuda i glupie pomysly

pluto11 30.08.2022 17:26

Może Mbappe lubi jak on raz i raz jego

andyvdm 30.08.2022 17:26

Stefan Radu

andyvdm 30.08.2022 17:26

Ja mam propozycje na lewe wahadło

Claudio 30.08.2022 17:25

Mbappe xD

Czaglar 30.08.2022 17:25

Albo Marcelo z grobu

pluto11 30.08.2022 17:25

Chyba że Guerrero z BVB ma ostatni rok kontaktu

Czaglar 30.08.2022 17:25

Pewnie w ramach oszczędności to nikogo byśmy nie ściągnęli

pluto11 30.08.2022 17:25

Ale kogo ściągną obudzili się w ostatni dzień okienka że nie mamy wahadła

Pjerun 30.08.2022 17:25

Alvaro Pereira witamy

Czaglar 30.08.2022 17:24

Minęło pół roku i znak zapytanie jest tylko większy.

pluto11 30.08.2022 17:24

Czy nie potrzebujemy ani obrońcy ani wahadła bo jest Darmian

pluto11 30.08.2022 17:23

Kogo ściągniemy w zamian

Czaglar 30.08.2022 17:23

Patrząc pragmatycznie to jestem ciekawy ile jest wiary w Intrze obecnie, że Gosens będzie stanowił o naszej siłę w tym sezonie

Nerazzurx10 30.08.2022 17:23

A Nagatomo zakończył kariere? Jego ściągną

Pjerun 30.08.2022 17:22

Chińska wersja Yuto Nagatomo

pluto11 30.08.2022 17:22

I grajmy na wahadle Zhangiem

pluto11 30.08.2022 17:21

Nie no pewnie oddajmy Gosensa

Czaglar 30.08.2022 17:19

#Inter Badanie rozpoznawcze Bayer Leverkusen dla Robina #Gosens . Intencje Nerazzurri w stosunku do Niemców muszą zostać ustalone w kilka godzin do zamknięcia rynku. Longari

Pjerun 30.08.2022 17:18

Reszta do kieszeni Zhangowizny

Pjerun 30.08.2022 17:18

I to by było koniec naszego mercato

Pjerun 30.08.2022 17:18

Dobrze, że Skriniara nie sprzedaliśmy. Bo czuję, że za niego by przyszedł Milenkovica i Acerbi

Imrahil 30.08.2022 17:10

leszcza*

Imrahil 30.08.2022 17:10

znowu

Imrahil 30.08.2022 17:10

junajtet wydalo 100 na jakiegos lesza

KaraJunior 30.08.2022 17:10

czas Chińczyków w Interze sie skończył bo jako naród to niedługo przykryją nas czapką :(

pluto11 30.08.2022 17:10

West Ham kupuje Scammace za 40 i teraz wzięli Paquete za 60 i kogo tam oni jeszcze nie kupili aa my nie mamy kasy na Acerbiego

Pjerun 30.08.2022 17:04

Czas Chińczyków się skończył definitywnie

Pjerun 30.08.2022 17:03

Za niedługo to nie będziemy w stanie rywalizować z Lechem Poznań na rynku transferowym

Imrahil 30.08.2022 17:00

podobno lukaku wrak

Luki165 30.08.2022 16:58

Ale Acerbi tez mialby przyjsc na Suche wyp. Tylko pensja 2 mln euro jest problemem

_DANI_ 30.08.2022 16:54

Denayer, Zagadou wolni... a Ci Acerbiego chcą

KaraJunior 30.08.2022 16:54

a gołebie zrzucają chleb :)

_DANI_ 30.08.2022 16:53

Gość w Borussi grzeje ławkę, a Inter i City go chcą... dziwne

Claudio 30.08.2022 16:53

jest taka bieda, że myszy widząc to przynoszą ser pod siedzibę Interu

taboret 30.08.2022 16:52

17 milionow euro za akanjiego, a my chcielismy go za darmo xD

coco 30.08.2022 16:52

:-D

coco 30.08.2022 16:51

Manchester City are close to signing Manuel Akanji on permanent deal from Borussia Dortmund, as called by David Ornstein — negotiations progressing to final stages.

Luki165 30.08.2022 16:51

A to ze obrażony to pewne

Luki165 30.08.2022 16:51

No i to albo oznacza sprzedaż klubu, albo wyprzedaż latem

Czaglar 30.08.2022 16:47

To już poważnie robi się kuriozalne, że Zhangowy syn na ostatniej prostej zaczyna blokować jakiejkolwiek ruchy. On chyba poważnie się obraził, że tego Skriniara nie pogoniono

Luki165 30.08.2022 16:39

Jezeli odejście Agoume czy Salcedo nie odblokowuje Acerbiego to Francuz musi zostac i musimy na niego stawiać. Lepszej okazji zeby postawic na mlodego Asllaniego czy Agoume nie bedzie.

KaraJunior 30.08.2022 16:15

no to po marzeniach Akanji za free za rok :P - nie wiem jak można było tak naiwnie myśleć że koleś będzie czekał rok czasu

Luki165 30.08.2022 16:14

XD

Luki165 30.08.2022 16:14

Diktat di #Zhang: il monte stipendi non deve aumentare neppure di un euro, non basterebbero le cessioni di #Agoumé e #Salcedo. Il sesto difensore sarà il giovane #Fontanarosa GDS

Czaglar 30.08.2022 16:13

Akanji ponoć w City

KaraJunior 30.08.2022 16:12

szkoda tylko że od razu tego nie zrobił

KaraJunior 30.08.2022 16:12

wygląda to troche jakby sie już pogodził ze sprzedażą i nie chce wkładać żadnej kasy w projekt Interu :(

pluto11 30.08.2022 16:07

Pewnie że będzie ale jeżeli Zhang jest zadowolony z tego że mamy max 1 pomocnika i 1 obrońcę na rezerwie to ok

Luki165 30.08.2022 16:05

Ale ze Napoli ma większą głębie składu od nas to jest taka katastrofa i bedzie to wychodzić w sezonie

kibol123 30.08.2022 15:24

Byl ktoś niedawno w Mediolanie na meczu? Szczypawki dalej obowiązują?

HB 30.08.2022 15:18

do zwrotu

KaraJunior 30.08.2022 15:17

prędzej magnes na lodówkę ;)

HB 30.08.2022 15:14

jaki prezent od Zhanga na koniec mercato? marcos alonso czy marcelo?

pluto11 30.08.2022 14:38

Nie wiem co on widzi w wystawianiu Dzeko jak końcówkę zesonu fajnie zagrali Lautaro z Correa

KibicInteru 30.08.2022 14:34

Correa z Milanem pewnie zagra

Granat105 30.08.2022 14:25

Niech da chociaż tego Asllaniego, to moze byc najwiekszy wygrany u nas

Luki165 30.08.2022 14:24

I Handa xD

Granat105 30.08.2022 14:24

Biada ci Inzaghi

Granat105 30.08.2022 14:24

Koreja dobrze wygląda ale zagrajmy dzrzeko

Granat105 30.08.2022 14:23

Chryste Panie

domin98 30.08.2022 14:22

ale w ataku Dżeko

domin98 30.08.2022 14:22

no Gosens ma zagrać dzisiaj

Czaglar 30.08.2022 13:53

Galtier on Skriniar: "I can't say that it's completely over. He's been a target for a long time. Negotiations are very difficult with Inter but you have to respect their position. Anything is possible."

VVujek 30.08.2022 13:53

Jeszcze Gosen i Correa i będę zadowolony.

VVujek 30.08.2022 13:50

Fajnie będzie zobaczyc Asllaniego

VVujek 30.08.2022 13:47

Mówię o kontrze Interu , nie każdy wziął w niej udzial xd

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Borgen 26.06.2026 15:59

3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo :P

HB 26.06.2026 15:58

xD

Borgen 26.06.2026 15:58

2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy :P

Borgen 26.06.2026 15:58

. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje :P

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625552

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się