Archiwum shoutboksa

Orzeu 30.08.2022 13:20

czego tu nie rozumiesz

Orzeu 30.08.2022 13:20

bronimy, zawężamy formację defensywną

nicolas80 30.08.2022 13:20

co miał robić zejśc do lewej strony i zostawić dzirę w środku boiska

Orzeu 30.08.2022 13:20

no Bastoni się prawidłowo ustawił

VVujek 30.08.2022 13:20

Bastoni nic nie robil

VVujek 30.08.2022 13:19

I koniec dyskusji bo to już bez sensu

Orzeu 30.08.2022 13:19

no źle to rozumiesz

Orzeu 30.08.2022 13:19

a jeżeli z bocznej strefy (strefy Dimarco) wbiega zawodnik niepokryty to Dimarco powinien krzyknąć że nie zdąży

VVujek 30.08.2022 13:19

Nie !

nicolas80 30.08.2022 13:19

dokładnie asekuracja ale piłka był w strefie prawej bocznej

Orzeu 30.08.2022 13:19

nom dokładnie, środek

VVujek 30.08.2022 13:18

Rola jednego z 3 obroncow w tym przypadku bastoniego jest asekurowac

Orzeu 30.08.2022 13:18

i co najwyżej może dostać piłkę "na chorągiewkę"

Orzeu 30.08.2022 13:18

wystarczy przebiec 10 metrów dalej i już Anderson nie ma wolnej strefy przed nasząbramką

Orzeu 30.08.2022 13:18

nom dokładnie taka rola wahadłowego

VVujek 30.08.2022 13:17

No tak czyli non stop byc skrzydlowym i LO xd

nicolas80 30.08.2022 13:17

XDD

Orzeu 30.08.2022 13:17

powinien w tym przypadku Dimarco odbudować ustawienie w obronie i dopiero wtedy odpocząć

VVujek 30.08.2022 13:17

DUMFRIES zsjmuje pozycje PO

VVujek 30.08.2022 13:17

Nie , bo przesuwaja sie De Vrij i skriniar

Orzeu 30.08.2022 13:16

Bastoni wg Twojego toku myślenia powinien w środku dziurę zostawić :D

Orzeu 30.08.2022 13:16

akcja po prawej stronie schodzimy do prawej strony

Orzeu 30.08.2022 13:16

nie do końca chyba wiesz jak działa obrona w strefie

nicolas80 30.08.2022 13:16

XDD

Orzeu 30.08.2022 13:16

:D

VVujek 30.08.2022 13:15

Twoją głupotą jest że nie rozumiesz co ma robic Bastoni gdy dimarco jest w danym momencie skrzydlowym , niech ktos wytlumaczy co w danym momencie robil bastoni -? , a no nic

Orzeu 30.08.2022 13:15

koszmarne zachowanie w ustawieniu którego nie może usprawiedliwać zmęczenie

Orzeu 30.08.2022 13:14

no sorry gra na wahadle i decyduje się 2x podejść na pressing to później musi zdążyć za swoim

Orzeu 30.08.2022 13:14

no dokładnie Vvujek obejrzałeś i zrozumiałeś swoją głupotę że Bastoni nie mógł stać na lewej stronie jak akcja była po prawej, a Dimarco sobie szedł / truchtał przez 30 metrów

KaraJunior 30.08.2022 13:12

Dla mnie bramka powinna iść conajmniej na konto obydwu panów a nie samego Dimarco - jak skrzydłowy miał jednak prawo nie zdążyć ale to obrońca powinien zająć sie zawodnikiem jak jego kolega z drużyny nie dał rady wrócić

KaraJunior 30.08.2022 13:11

jedyny bład DImarco to był fakt że sie wrócił do pewnego momentu , Bastoni sie obejrzał i zobaczył że jest tam Dimarco i uznał że ten zdąży sie cofnąć pewnie i dlatego zszedł do środka zamaist obstawić lewą flankę ..... ale to już tylko domysły

KaraJunior 30.08.2022 13:10

cofnijcie sobie nawet troszke wcześniej bo mi sie wydaje że nawet były dwie kontry jedna za drugą i Dimarco zapylał w te i z powrotem

VVujek 30.08.2022 13:09

Jprdl zrozum , że jak Dimarco jest w danym momencie skrzydlowym to Bastoni zajmuje lewa obrone

VVujek 30.08.2022 13:08

Ustawcie sobie na 38 minute meczu

nicolas80 30.08.2022 13:05

widzę jak spaceruje zamiast tructać i odbudowac ustawienie

VVujek 30.08.2022 13:05

Takie pierd.... jak sie niewidzi akcji od pocZątku

VVujek 30.08.2022 13:04

Xd

VVujek 30.08.2022 13:04

No nie ma ma byc skrzydlowym i obronca na raz , asekuracja niepotrzebna

nicolas80 30.08.2022 13:04

to nie ma żdnego znaczenia że brał udział w ataku

VVujek 30.08.2022 13:04

W tamtym momencie byl skrzydlowym nie obrońca

Orzeu 30.08.2022 13:04

spacerować i olewać zawodnika w swojej strefie

Orzeu 30.08.2022 13:03

nie miał prawa

VVujek 30.08.2022 13:03

On miał prawo tak wracać po takiej kontrze gdzie lecial sprintem

VVujek 30.08.2022 13:03

Kto ma linka do ffull match ? To byla gdzieś 38 minuta

Orzeu 30.08.2022 13:02

a nawet jeśli wracał (choć jak widać na screenie spaceruje) to powinien Bastoniemu powiedzieć że w jego strefę wbiega zawodnik

VVujek 30.08.2022 13:02

Orzel ale zrozum że on chwile wczesniej brał udzial w kontrze

Orzeu 30.08.2022 13:02

w tym przypadku Dimarco już powinien być ustawiony tak https://i.ibb.co/6ZLbVxc/Clipboard01.png

VVujek 30.08.2022 13:00

Zaraz moze znajdę

Piekarz 30.08.2022 13:00

Bastoni zawalił

VVujek 30.08.2022 13:00

Sekunde wczesniej Dimarco lecial z kontra

VVujek 30.08.2022 12:59

A nie jakis scren xd

VVujek 30.08.2022 12:59

Od momentu gdy Inter mial pilke i wychodzil z kontra

Orzeu 30.08.2022 12:59

spacerujący Dimarco mający wywalenie na ustawienie w defensywie

nicolas80 30.08.2022 12:59

wujek koniec tematu bo się kompromitujesz

Orzeu 30.08.2022 12:59

no masz VVujek

VVujek 30.08.2022 12:58

Xd zobacz od momentu gdy to Inter mial piłkę , a wtefy sam zobaczysz ,a nie jakis marny skrót

Piekarz 30.08.2022 12:58

2-0

nicolas80 30.08.2022 12:57

Piekarz jaki typ dziś na wynik?

nicolas80 30.08.2022 12:57

bastoni asekurował de vrija

nicolas80 30.08.2022 12:56

50 sekunda nagrania

Orzeu 30.08.2022 12:55

przecież to ewidentnie był zawodnik w strefie Dimarco, który nawet na niego nie zwracał uwagę

Orzeu 30.08.2022 12:55

jaki Bastoni xD

Piekarz 30.08.2022 12:55

Ale się jaram meczem dzisiejszym

nicolas80 30.08.2022 12:54

wujek obejzyj powtórkę di marco zamiast biec spacerował

VVujek 30.08.2022 12:54

Od tego jest że w takiej sytuacji robi za lewego obrońcę , gdy Dimarco wysoko wyjdzie

VVujek 30.08.2022 12:52

Bastoni powinien asekurowac a nie stac jak pi****

VVujek 30.08.2022 12:52

Xdd to przebiegnij sprintem w jwdna strone a potem szybko wracaj

nicolas80 30.08.2022 12:52

Szybkość lokomocyjna bez piłki i z piłką

nicolas80 30.08.2022 12:51

wracał za wolno

VVujek 30.08.2022 12:51

Dimarco wracał z pozycji napastnika gdzie brał udzial w kontrze

kulfon32 30.08.2022 12:51

gola zawalił di marco

nicolas80 30.08.2022 12:51

u di marco zawodzi też element somaryczno-motoryczny

VVujek 30.08.2022 12:50

Gosciu wyslalem ci link wczesniej gdzie mogłeś obejrzec sytuacje od poczatku , gdy Inter atakuje i traci piłkę to znikles

inter30 30.08.2022 12:50

gola zawalił di marco, skończ zaklinać rzeczywistość

nicolas80 30.08.2022 12:49

głównie szwankuje 1x1 w bronieniu

VVujek 30.08.2022 12:49

Gola zawalil Bastoni

VVujek 30.08.2022 12:48

Haha , a powiedz kto w Interze potrafi dryblowac ?

inter30 30.08.2022 12:48

ale gola zawalił, z czym tu dyskutować

nicolas80 30.08.2022 12:48

skuteczność w grze 1 × 1 w atakowaniu i bronieniu

VVujek 30.08.2022 12:48

Ze maria pisze ,że brakuje mu szybkosci , a tu cyk , Dimarco najszybszy w tym meczu , troche beka

nicolas80 30.08.2022 12:47

podstawowy element techniczny szwankuje

VVujek 30.08.2022 12:47

A ty cyk , po meczu jazda po Dimarco xd

VVujek 30.08.2022 12:46

On był i tak jednym z lepszych w tym meczu

VVujek 30.08.2022 12:46

A to po jego wolnym padla bramka + 2 idealne dosrodkowania , jedno na głowę dumfriesa , drugie na Lukaku

VVujek 30.08.2022 12:44

Gowno nie top, ale robi się z niego kozła ofiarnego

nicolas80 30.08.2022 12:44

tak wujek wiemy di marco top wahadło w lidze

VVujek 30.08.2022 12:43

Wystarczy obejrzeć sytuacje od momentu gdy to Inter mial piłkę

VVujek 30.08.2022 12:43

Tam był błąd Bastoniego przy 1 bramce

nicolas80 30.08.2022 12:42

błędy biorą się głownie z braku sił

VVujek 30.08.2022 12:42

Ja nie widze by mu sily brakowalo , nikolas nawet nie jest w stanie wymienić tych błędów ,tylko rzuca ogolnikami

nicolas80 30.08.2022 12:42

jakoś perisic w takich sytuacjach nigdy nie miał problemu

taboret 30.08.2022 12:41

dimarco w obronie jedynie pressuje niestety

HB 30.08.2022 12:41

Nicolas ma racje

VVujek 30.08.2022 12:41

A co robił Bastoni stał i się patrzył

nicolas80 30.08.2022 12:41

brakuje mu sił do grania na wahadle

VVujek 30.08.2022 12:39

Xd jak chlop bierze przed pierwsza stracona bramka udzial w kontrze , gdzie jest w lini z napastnikami to ma prawo nie miec siły wrocic , a psim obowiazkiem Bastoniego jest go asekurowac

nicolas80 30.08.2022 12:37

nie mozna mieć zawodnika za plecami a cesto to mu się zdarza

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się