Archiwum shoutboksa

Luki165 30.08.2022 13:46

W srodku

taboret 30.08.2022 13:46

widac ze mu zalezy

VVujek 30.08.2022 13:46

Najwazniejsze , że tracimy tylko 1 pkt do lidera

Luki165 30.08.2022 13:46

Fajna kontra q ktorej cala druzyna odbudowuje ustawienie oprocz Dimarco i przed podaniem sms wymienia 5 podan z czego 2 do tylu xD

taboret 30.08.2022 13:46

asllani wydaje sie byc mocno zaanagazowany i widac w nim bylo iskre po wejsciu

taboret 30.08.2022 13:45

ciekawe z tym :asllani:

VVujek 30.08.2022 13:44

3 , bramka to też popis naszej obrony xd

domin98 30.08.2022 13:40

Sky podało że dzisiaj Asllani zagra

Pjerun 30.08.2022 13:40

Wina i Dimarco i Bastoniego. Lepszy bramkarz też żyłby na przedpolu i wyszedł do tej pilki

VVujek 30.08.2022 13:40

I wlasnie tak bylo xd

VVujek 30.08.2022 13:40

Luki165 30.08.2022 13:39 O asekuracji mowimy jakby wyszla jakas kontra, a oni spokojnie od tylu rozgrywali akcje

Luki165 30.08.2022 13:39

A jak nie mial sil to jego zadaniem nr 1 jest obrona

VVujek 30.08.2022 13:39

No była kontra wlasnie xd

VVujek 30.08.2022 13:39

Wina wczesniejszego udziału w kontrze

Luki165 30.08.2022 13:39

O asekuracji mowimy jakby wyszla jakas kontra, a oni spokojnie od tylu rozgrywali akcje

VVujek 30.08.2022 13:38

Od tego jest asekuracja , a tym bardziej w tym ustawieniu

Luki165 30.08.2022 13:37

A czyja to winna ze nie ma sily ?

VVujek 30.08.2022 13:37

No jak nie mial sily wrócić szybciej

Luki165 30.08.2022 13:36

Przecież on drepta jak pies ze zlamana noga i nie odbudowuje ustawienia.

domin98 30.08.2022 13:36

a on kryminał tam odje bał

domin98 30.08.2022 13:35

no Dimarco na tej pozycji MUSI wrócić do tyłu

Luki165 30.08.2022 13:34

Przeciez ta bramka tylko na konto Dimarco

nicolas80 30.08.2022 13:33

wiem ale już takie rzeczy dziennikarze wrzucaja

domin98 30.08.2022 13:32

w życiu Inzi nie zagra czwórką z tyłu

nicolas80 30.08.2022 13:31

Inter, nie możesz spróbować 4-osobowej obrony z Cremonese? Inzaghi o tym nie myśli

nicolas80 30.08.2022 13:31

uwaga

VVujek 30.08.2022 13:27

Ja sobie zjem Vitelle z biedronki

rroossoonneerii 30.08.2022 13:26

przekaski

domin98 30.08.2022 13:26

i włosy stracił

nicolas80 30.08.2022 13:26

wujek czekam na dalsze analizy z niecierpliwością

VVujek 30.08.2022 13:26

Bastoni sie świetnie zachowal , zrobił co trzeba xd

domin98 30.08.2022 13:26

Orzeu zęby zjadł grając na tej pozycji

domin98 30.08.2022 13:26

XD

VVujek 30.08.2022 13:26

I zakończymy to

VVujek 30.08.2022 13:25

Jestem odmiennego zdania , to ty nie masz pojecia

Orzeu 30.08.2022 13:25

i zgadzam się nie ma sensu dalsza dyskusja bo ewidentnie nie wiesz jak działa gra w obronie w strefie

VVujek 30.08.2022 13:25

Bastoni swietnie sie zachował xd

nicolas80 30.08.2022 13:24

autastrada do bramki

Orzeu 30.08.2022 13:24

no i autostrada przed samą bramką

VVujek 30.08.2022 13:24

Idealny scren Orzeu anderson obok Bastoniego xd

nicolas80 30.08.2022 13:24

jezeli tak do di marc wbiega w miejsce bastoniego

Orzeu 30.08.2022 13:24

tak, jeśli akcja jest po lewej stronie

Orzeu 30.08.2022 13:24

VVujek 30.08.2022 13:23 Zadaniem Bastoniego jest asekuracja pozycji dimarco

Orzeu 30.08.2022 13:23

:D

VVujek 30.08.2022 13:23

Zadaniem Bastoniego jest asekuracja pozycji dimarco

Orzeu 30.08.2022 13:23

prawidłowe ustawienie obrony wg Wujka :D

Orzeu 30.08.2022 13:23

a teraz uwaga

Orzeu 30.08.2022 13:23

dokl

bobogol 30.08.2022 13:23

jego zadaniem na wahadle jest kalkulowanie i ocena czy gówno-wrzuta (w tym przypadku gównostrzał) jest warty, że mnie tam zaraz nie będie. tak ja to rozumiem

VVujek 30.08.2022 13:22

Bez sensu dalsza dyskusja , wy swoje ja swoje

VVujek 30.08.2022 13:22

Dobra wyj... ja mam swoje zdanie na ta sytuacje , Dimarco spacerowal bo bral udzial w szybkiej kontrze

bobogol 30.08.2022 13:22

ps TAK ma być sktzydłowym i obrońcą jednocześnie, takie mamy super ustawienie :D

bobogol 30.08.2022 13:21

jak Bastoni ma kryć Andersona byku jak cały mecz są oko w oko z innymi piłkarzami przypisanymi, to jest zwodnik Dimarco, moze jak ja jestes ofiarą Ivana Perisicia i teraz dopiero zacztnasz kumać jak trudna to pozycja

Orzeu 30.08.2022 13:21

przecież Anderson z głębi wbiegał

VVujek 30.08.2022 13:20

Ujowo , krok do przodu i Anderson na spalonym

bobogol 30.08.2022 13:20

Wujek daj żyć ludziom, serio stary, kazałeś oglądać od 38 minuty, proszę bardzo 37:01 komprpomitacja bastoniego przy probie podwojenia, owszem. nastepnie Dimarco przejmuje pilke, kaszan Romelu po dobrej wrzucie. jest to 37:40 moment interwencji, realizator robi powtórkę jest 37:55 i Dimarco dalej nie dobiega do połowy boiska

Orzeu 30.08.2022 13:20

czego tu nie rozumiesz

Orzeu 30.08.2022 13:20

bronimy, zawężamy formację defensywną

nicolas80 30.08.2022 13:20

co miał robić zejśc do lewej strony i zostawić dzirę w środku boiska

Orzeu 30.08.2022 13:20

no Bastoni się prawidłowo ustawił

VVujek 30.08.2022 13:20

Bastoni nic nie robil

VVujek 30.08.2022 13:19

I koniec dyskusji bo to już bez sensu

Orzeu 30.08.2022 13:19

no źle to rozumiesz

Orzeu 30.08.2022 13:19

a jeżeli z bocznej strefy (strefy Dimarco) wbiega zawodnik niepokryty to Dimarco powinien krzyknąć że nie zdąży

VVujek 30.08.2022 13:19

Nie !

nicolas80 30.08.2022 13:19

dokładnie asekuracja ale piłka był w strefie prawej bocznej

Orzeu 30.08.2022 13:19

nom dokładnie, środek

VVujek 30.08.2022 13:18

Rola jednego z 3 obroncow w tym przypadku bastoniego jest asekurowac

Orzeu 30.08.2022 13:18

i co najwyżej może dostać piłkę "na chorągiewkę"

Orzeu 30.08.2022 13:18

wystarczy przebiec 10 metrów dalej i już Anderson nie ma wolnej strefy przed nasząbramką

Orzeu 30.08.2022 13:18

nom dokładnie taka rola wahadłowego

VVujek 30.08.2022 13:17

No tak czyli non stop byc skrzydlowym i LO xd

nicolas80 30.08.2022 13:17

XDD

Orzeu 30.08.2022 13:17

powinien w tym przypadku Dimarco odbudować ustawienie w obronie i dopiero wtedy odpocząć

VVujek 30.08.2022 13:17

DUMFRIES zsjmuje pozycje PO

VVujek 30.08.2022 13:17

Nie , bo przesuwaja sie De Vrij i skriniar

Orzeu 30.08.2022 13:16

Bastoni wg Twojego toku myślenia powinien w środku dziurę zostawić :D

Orzeu 30.08.2022 13:16

akcja po prawej stronie schodzimy do prawej strony

Orzeu 30.08.2022 13:16

nie do końca chyba wiesz jak działa obrona w strefie

nicolas80 30.08.2022 13:16

XDD

Orzeu 30.08.2022 13:16

:D

VVujek 30.08.2022 13:15

Twoją głupotą jest że nie rozumiesz co ma robic Bastoni gdy dimarco jest w danym momencie skrzydlowym , niech ktos wytlumaczy co w danym momencie robil bastoni -? , a no nic

Orzeu 30.08.2022 13:15

koszmarne zachowanie w ustawieniu którego nie może usprawiedliwać zmęczenie

Orzeu 30.08.2022 13:14

no sorry gra na wahadle i decyduje się 2x podejść na pressing to później musi zdążyć za swoim

Orzeu 30.08.2022 13:14

no dokładnie Vvujek obejrzałeś i zrozumiałeś swoją głupotę że Bastoni nie mógł stać na lewej stronie jak akcja była po prawej, a Dimarco sobie szedł / truchtał przez 30 metrów

KaraJunior 30.08.2022 13:12

Dla mnie bramka powinna iść conajmniej na konto obydwu panów a nie samego Dimarco - jak skrzydłowy miał jednak prawo nie zdążyć ale to obrońca powinien zająć sie zawodnikiem jak jego kolega z drużyny nie dał rady wrócić

KaraJunior 30.08.2022 13:11

jedyny bład DImarco to był fakt że sie wrócił do pewnego momentu , Bastoni sie obejrzał i zobaczył że jest tam Dimarco i uznał że ten zdąży sie cofnąć pewnie i dlatego zszedł do środka zamaist obstawić lewą flankę ..... ale to już tylko domysły

KaraJunior 30.08.2022 13:10

cofnijcie sobie nawet troszke wcześniej bo mi sie wydaje że nawet były dwie kontry jedna za drugą i Dimarco zapylał w te i z powrotem

VVujek 30.08.2022 13:09

Jprdl zrozum , że jak Dimarco jest w danym momencie skrzydlowym to Bastoni zajmuje lewa obrone

VVujek 30.08.2022 13:08

Ustawcie sobie na 38 minute meczu

nicolas80 30.08.2022 13:05

widzę jak spaceruje zamiast tructać i odbudowac ustawienie

VVujek 30.08.2022 13:05

Takie pierd.... jak sie niewidzi akcji od pocZątku

VVujek 30.08.2022 13:04

Xd

VVujek 30.08.2022 13:04

No nie ma ma byc skrzydlowym i obronca na raz , asekuracja niepotrzebna

nicolas80 30.08.2022 13:04

to nie ma żdnego znaczenia że brał udział w ataku

VVujek 30.08.2022 13:04

W tamtym momencie byl skrzydlowym nie obrońca

Orzeu 30.08.2022 13:04

spacerować i olewać zawodnika w swojej strefie

Orzeu 30.08.2022 13:03

nie miał prawa

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Borgen 26.06.2026 15:59

3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo :P

HB 26.06.2026 15:58

xD

Borgen 26.06.2026 15:58

2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy :P

Borgen 26.06.2026 15:58

. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje :P

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625552

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się