Archiwum shoutboksa

Borgen 30.08.2022 09:28

Mam takie wrażenie, że chociaż wybitnie mnie nie przekonuje to ma w sobie coś takiego: "prędzej czy później piłka wpadnie tam gdzie akurat będę i uda mi się wysunąć noge w odpowoedni sposób" :P

andyvdm 30.08.2022 09:27

Dzeko nic nie daje jak jest na 100% przygotowany

nicolas80 30.08.2022 09:27

jesteśmy dość przewidywalni dla przeciwnika i brakuje torchę świeżej krwi w tej formacji ale może miki coś wniesie

Borgen 30.08.2022 09:27

Dżeko może nam zrobić robotę jak nic nie będzie szło nawet bardziej niż Lukaku to fakt...

Borgen 30.08.2022 09:26

Poprzedni sezon był moim zdaniem w wykonaniu naszych pomocników bardzo mocno w kratkę... Hakan, Barella... No ok, liczby (asysty) mieli, ale mi na boisku brakowało takiej jakości w rozegraniu, pewności... Barella serio mnie martwi, bo co sezon bardziej poirytowany

nicolas80 30.08.2022 09:26

wolę dzeko na boisku wtedy

nicolas80 30.08.2022 09:25

lukaku jak nie jest w 100% przygotowany do gry to nic nie daje

nicolas80 30.08.2022 09:24

w systemi 3-5-2 wahadła są kluczowe

Borgen 30.08.2022 09:24

Perisic miał w poprzednim sezonie bardzo dobre mecze wtedy, gdy Inter tego potrzebował, bo nic nie szło... Lukaku nam meczu nie wygra, jak inni nie będą nic grali :(

nicolas80 30.08.2022 09:24

a perisic ciągnął sezpół jak druzynie nie szło i tu jest róznica

nicolas80 30.08.2022 09:23

di marco z lepszymi druzynami widzicie co wyrabia

nicolas80 30.08.2022 09:22

niestety pisałem że odejście periscia będzie bolało to mnie wyśmiewali

Borgen 30.08.2022 09:21

awnego Sensiego... Barelli sprzed dwóch sezonów...

Luki165 30.08.2022 09:21

Mnie w meczu z Lazio najbardziej zmartwil brak reakcji druzyny po bramce na 2 1

Borgen 30.08.2022 09:21

To jest początek sezonu, serio daleki jestem od wyciagania wniosków. Niemniej jednak serio boli mnie to, że po stracie Perisica my wolimy pozbyć się Alexisa niż Edina... Mi brakuje w naszym składzie szybkiego klasowego pomocnika, kogoś kto potrafi coś zrobić z piłką jak drużynie nie idzie...

nicolas80 30.08.2022 09:21

wazne żeby po porazkach nastepowały serie zwycięśtw

nicolas80 30.08.2022 09:20

ale cóż wszystkiego nie jesteśmy w stanie wygrać wieć taka porazka jest wkalkulowana

nicolas80 30.08.2022 09:20

tak zgadza się takie lazio powiniśmy przepchać

Seba 30.08.2022 09:19

No i okazało się, że jednak tych trudniejszych spotkan nie potrafimy przepychać kolanem

Borgen 30.08.2022 09:19

Aczkolwiek na realia ligowe kto wie - może wystarczy, bo nikt nie ma na dzień dzisiejszy takiego w 100% pewnego zespołu.

nicolas80 30.08.2022 09:19

to nie chodzi o problem ze zgraniem tylko na początku sezonu nie jesteśmy w optymalnej formie fizycznej

Borgen 30.08.2022 09:18

Wyobraźmy sobie dzisiejszy Inter z takimi problemami kadrowymi jakie ma dzisiaj Juventus... Trudno mi patrzeć z optymizmem widząc to jak to wygląda (i nie mówię tylko o tym sezonie).

Borgen 30.08.2022 09:16

No i dodatkowo wspomnę to co pisałem kiedyś... Dzisiaj mamy 100% składu (pomijam chwilowy brak Lukaku)... Mamy szczęście, jeżeli chodzi o kontuzje, co jak nas to szczęście wreszcie opuści?

Borgen 30.08.2022 09:15

Ok, niech będzie, aczkolwiek czemu przy stosunkowo małych zmianach kadrowych to własnie u nas ma być problem ze zgraniem i słabszy początek?

nicolas80 30.08.2022 09:11

początek sezonu pisałem że będzie słabszy i będze trzeba przepychać mecze

Borgen 30.08.2022 09:10

Może mamy uniwersalnych zawodników, ale coraz częściej mam wrażenie, że nie mamy drużyny, zgrania... Zobaczcie jak ciężko nam budować atak pozycyjny, jak nie umiemy przyspieszyć, gdy trzeba...

nicolas80 30.08.2022 09:10

chłopaki potzrbują tylko dojsć do lepszej formy

nicolas80 30.08.2022 09:09

atakjest silny mimo kontuzji lukaku

nicolas80 30.08.2022 09:09

mamy uniwersalnych zawodników którzy mogą grać na kilku pozycjach

nicolas80 30.08.2022 09:07

ja jestem spokojny o koncowy wynik i wierzę w tą druzynę mimo osłabienia

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:07

a my mamy 3 środkówych obrońców, reszta to wahadłowi/boczni

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:06

ale tutaj w grę w chodzi gra znów co 3 dni

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:06

na średniaków ligowych są jak najbardziej ok

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:05

myślę że weryfikacja ich solidności w starciu z powaznym rywalem nadejdzie szybciej niż sobie wyobrazasz

nicolas80 30.08.2022 09:04

solidni zawodnicy dobrze że ich mamy w kadrze

Cny 30.08.2022 09:03

Szkoda, że PSG jednak nei sypnęło tymi 70M za Skriniara na początku okienka. Marotta wiedziałby co z tym zrobić.

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:03

darmian i ambroży będą grać dosłownie wszędzie w obronie

Cny 30.08.2022 09:03

No takie męki, że serio urazy i kartki pokaża, że mamy zerową głębie składu. Dziury będa łatali Gags i D,Ambrossio

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

tylko o stanie faktycznym nazej kadry i perspektywach na przyszłość

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

nie mówię o ostatnim meczu

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

bo go nie będzie

nicolas80 30.08.2022 09:02

jeden słabszy mecz o niczym nie świadczy

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

o skudetto nie ma nawet co mówić

Nasir 30.08.2022 09:02

nie chcieliscie Aramco to macie Dzeko

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

braki w obronie

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

męczenie buły

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

takie jak oglądanie drzewo gagliardiniego

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:02

jakie męki?

Cny 30.08.2022 09:02

Prawda taka, że zablokowały nas w tym okkienku transfery napastnikó z zeszłego sezonu, czyli Correa i Dżeko. Ddżeko blokuje budżet płącowy dla 3 wartościuowych zmienników a Correa to 30M za które tewż można było połatać skład.

nicolas80 30.08.2022 09:01

jakie męki?

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:01

nie chce się człowiekowi znowu tego przeżywać

OstatniPrawdziwy 30.08.2022 09:01

ale ten sezon to będą męki masakra jakaś

Cny 30.08.2022 09:00

Kto pisze, że my mamy mocną kadrę to nieźle odpływa... Inni wcale lepszych nie mają, ale to nie sprawia, że my mamy mocną kadrę

nicolas80 30.08.2022 09:00

kontuzje się zdarzają w każdym klubie i trzeba to mieć na uwadze

Cny 30.08.2022 08:59

Ormianin się będzie łamał i okaże się kupą jak Kolarov, Asllani będzie grął po 5 minut z Cremonese, Francuza wypożyczą. Ktoś z trójki Barella/Hakan/Brozo uraz lub kartki i gramy Gagsem przez pół sezonu. Sprytnie przemyślane xd

nicolas80 30.08.2022 08:58

widocznie nic nie pokazuje więc szukają mu jakiegoś klubu

Cny 30.08.2022 08:58

Salceson będzie ttym piątym młodytm napastnikiem? Ile dostanie minut? Tyle co Pina w sezonie 19/20? całe jakies 66 minut xd

Pjerun 30.08.2022 08:39

Niewiadomo co on pokazuje na treningach. Jeśli byłaby jakaś szansa, że nie przesiedzi u nas na lawce całego sezonu to też bym go zostawił w kadrze

inter30 30.08.2022 08:27

przecież za chwilę nei będzie grać kim w tej pomocy więc chyba by dostał

Luki165 30.08.2022 08:19

A powinien kosztem Gagi nawet jakby sie okazal flopem. Patrzac na nasze finanse z szerszej perspektywy to klub musi zaczac stawiac na mlodych, zeby miec moc cos sprzedawac

Pjerun 30.08.2022 08:05

On i tak nigdy nie dostałby szansy, chociaż potrzeba chyba jednego pomocnika. A jesli wypożyczenie to wolałbym go oddać do Serie A, żeby się ogrywał. Chyba, że nie wiążemy z nim planow na przyszłość

Luki165 30.08.2022 07:57

Agoume powinnien zostać i kompletnie nie kumam widząc co mamy w pomocy jego odejscia na tym etapie.

Pjerun 30.08.2022 07:35

Marzenie, żeby ta Barca nie wyszła z grupy

Pjerun 30.08.2022 07:35

TVP w pierwszej kolejce pokaże mecz Barcelona - Viktoria Pilzno

Ibracadabra eight 29.08.2022 23:44

Piekarz w sumie racja :D

Adriano_forever 29.08.2022 23:42

xD

Piekarz 29.08.2022 23:36

:zhang: = gunwo

Piekarz 29.08.2022 23:36

przecież on mógłby grać z powodzeniem w jakimś nie wiem Hellasie czy Sampdorii

Piekarz 29.08.2022 23:35

tylko nie ten trup jezu

andyvdm 29.08.2022 23:16

Jestem podekscytowany oglądaniem Łabędzia z Sarajewa w 1 składzie

danielinter 29.08.2022 23:10

Ludzie chceli bremera a tu nawet na acerbiego kasy nie ma haha

Piekarz 29.08.2022 23:07

a ja jestem pewien, że jakby Correa grał co mecz, to zagrałby maksymalnie dwa zanim złapałby kontuzję

Piekarz 29.08.2022 23:07

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:27 jestem pewny że Correa jakby grał co mecz to by wymiatał nawet Lukaku

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:29

Dumfries potrzebował ponad roku żeby się na serio garnąć

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:29

Dambrosio i Darmian nie raz dodawali swoją cegiełkę do meczu

pablo77 29.08.2022 22:27

na pewno nie ma co liczyc ze wejda i zmienia obraz meczu

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:27

jestem pewny że Correa jakby grał co mecz to by wymiatał nawet Lukaku

pablo77 29.08.2022 22:27

DD i Darmian to spoko zapchaj dziury na takie mecze jak Cremonese

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:27

do tego sezonu zawsze pisałem tutaj że Darmian jest lepszy od Dumfriesa

pablo77 29.08.2022 22:26

Tylko Onana, i nadzieja w Asllanim i Correi ale to jest mega naciagane pobożne życzenie ze odpala

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:26

Dambrosio i Darmian zawsze sie sprawdzali i dużo strzelali

pablo77 29.08.2022 22:26

przeciez to bylo tak oczywiste

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:26

tylko Onana, Dambrosio i Darmian

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:25

na ławce jakości zero można powiedzieć

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:25

otóż to

pablo77 29.08.2022 22:25

ja uważam, że na ławce nie mamy praktycznie żadnej jakości, a strasznie naiwne jest myśląc, że 3 lata będziemy lecieć bez kontuzji

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:24

i od meczu z Cremonese ogień

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:24

oby to tylko było takie wrażenie

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:24

jak widze naszą kadrę i styl jaki prezentujemy to na serio top 3 poza zasięgiem

Ibracadabra eight 29.08.2022 22:23

ajjj tam

pablo77 29.08.2022 22:07

Auu, módlmy się o top4 :)

Nerazzurx10 29.08.2022 22:06

Tak zle nie bylo chyba nawet za thoira

pablo77 29.08.2022 22:06

spoko :D

pablo77 29.08.2022 22:06

pięknie Nasir zauważył, szykuje nam się taka sama jedenastka teraz na wrzesień jak w poprzednim sezonie... tyle, że bez najlepszego piłkarza poprzedniego sezonu - Ivana i bez Vidala i Sancheza na ławce xD

Nerazzurx10 29.08.2022 22:06

Nie stac nas na 35 latka, szok xDD

Adin 29.08.2022 22:04

swoja cene zwiekszyl 56 razy w ciagu 2 lat.

Adin 29.08.2022 22:04

Kalulu w teorii nie gra na swojej pozycji. Jest prawym obronca.

KaraJunior 29.08.2022 21:56

noo tak Seba ale jednak teraz to Kjaer ma problem z wskoczeniem bo Kalulu okazał się strzałem w dziesiątkę

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:48

duża nadzieja w tym Asllanim jeszcze i to chyba tyle

Seba 29.08.2022 21:47

Kalul wskoczył bo Kjer się połamał. Nie musiał się przebijać :D

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się