Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

nicolas80 29.08.2022 14:47

i Dzeko

HB 29.08.2022 14:46

i correa

pluto11 29.08.2022 14:27

Jutro to w podstawie u nas musi wyjść Gosens i Onana to jest konieczność

Seba 29.08.2022 14:24

Zapewne będzie miał

Pjerun 29.08.2022 14:17

Żeby nie miał czasem meczu życia, jak większość wypożyczonych graczy w meczach z nami

Nerazzurx10 29.08.2022 14:05

Wazne zeby Radu wyszedl w podstawie jutro, to sobie nastrzelamy troche

KibicInteru 29.08.2022 14:00

Też placenie.3mln za wypożyczenie bez możliwość wykupu to nie jest dobre rozwiązanie

KibicInteru 29.08.2022 14:00

Chalobaha i tak Chelsea zdjęła z rynku wiec można bylo zapomnieć

Luki165 29.08.2022 13:54

Ze suche wyp. z opcja

Czaglar 29.08.2022 13:54

podają, że niby Onana ma zagrać z Cremonese w podstawie.

Luki165 29.08.2022 13:54

Tzn mam taka nadzieje

Luki165 29.08.2022 13:53

Acerbiego tez nie wykupimy

Luki165 29.08.2022 13:53

Dopoki byl na rynku

Luki165 29.08.2022 13:53

No ja czytałem, ze nie mamy stad nas Milan wyprzedził w negocjacjach

Krisu 29.08.2022 13:51

Nieznany włoski bank prowadzi rozmowy aby zastąpić sponsora generalnego digitalbits. Włoskie media informują

Orzeu 29.08.2022 13:47

no przecież mamy tylko chcemy mieć opcję wykupu a Chelsea nie chce jej dać

Orzeu 29.08.2022 13:46

Luki165 29.08.2022 13:44 Ze nie mielismy nawet 3 mln na suche wyp mlodzika z Chelsea

Endru 29.08.2022 13:46

Mamy na minusie to mercato

Luki165 29.08.2022 13:45

I nie przez to żadnego planu na przyszłość. Szyjemy jak mozemy

Luki165 29.08.2022 13:44

Ze nie mielismy nawet 3 mln na suche wyp mlodzika z Chelsea

Luki165 29.08.2022 13:44

Inna kwestia jest to, ze jestesmy golodupcami

Luki165 29.08.2022 13:43

Akurat na wymianie Acerbiego na Rano zyskujemy

Seba 29.08.2022 13:11

Ament :D

KaraJunior 29.08.2022 13:03

Najlepiej będzie jak nie będziemy mieli konieczności korzystania z jego usług bo nasza trójka będzie w świetnej formie i zdrowiu przez cały sezon :D

Pjerun 29.08.2022 13:01

No Acerbi to jest pewniejsza opcja

KibicInteru 29.08.2022 13:00

Monza

KibicInteru 29.08.2022 12:59

Wolę 100 razy takiego acerbiego niż takiego pirole którego nawet mozna nie chciała wykupić i na razie nie może się przebić w salernitanie

WTC 29.08.2022 12:59

Choćby

Pjerun 29.08.2022 12:59

Jedynie możnaby spróbować postawić na graczy typu Vanheusden, Pirola

Pjerun 29.08.2022 12:58

Nie stać nas na inny trend

WTC 29.08.2022 12:58

Tylko że transfer Acerbiego to kontynuowanie pewnego trendu, który raczej nic dobrego nie przynosi

KibicInteru 29.08.2022 12:58

Ale typa co u nas praktycznie nie grał bo jest za słaby przychodzi podstawowy zawodnik lazio i regularny reprezentant italii

WTC 29.08.2022 12:57

Czyli ocena transferu piłkarza jest przejawem paranoi?

Pjerun 29.08.2022 12:57

No dokladnie

KibicInteru 29.08.2022 12:57

Rozumiem jakby on przychodził za bastoniegl to wtedy inna sprawa

KibicInteru 29.08.2022 12:56

Każdy kto się przejmuje tym że ranocchie zastepujemy acerbim jest paranoikiem i jest to fakt a nie opinia

Pjerun 29.08.2022 12:56

Podaje przykład co się dzieje podczas meczow

WTC 29.08.2022 12:55

Użytkowników*

WTC 29.08.2022 12:55

Czy będziesz mi teraz usiłował wkładać słowa innych urzytkownków

Pjerun 29.08.2022 12:55

Ty nie, ale były takie osoby

WTC 29.08.2022 12:55

Pisałem tak gdzieś Pjerun?

WTC 29.08.2022 12:55

Tylko że twoim zdaniem moja opinia jest błędna, więc ja jestem histerykiem. Twój przesadny optymizm jest słuszny, więc ty histerykiem nie jesteś

Pjerun 29.08.2022 12:55

Asllani był niewypałem po pierwszych 5 minutach w pierwszym sparingu

KibicInteru 29.08.2022 12:54

Szczególnie w przypadku acerbiego ktory jestnie chyba najczęściej komentowanym zawodnikiem tego lata mimo że nawet u nas meczu nie zagrał

KaraJunior 29.08.2022 12:54

czasem jak czytam tutaj komentarze w trakcie meczu to poważnie zastanawiam się na psychiką pewnej części użytkowników strony - nie mówię tutaj o Tobie w tym przypadku ale chyba zgodizsz się że w trakcie meczu to dochodzi tutaj do skrajnych histerii ??

WTC 29.08.2022 12:54

Ja krytykuję dany ruch, a ty go nieustannie bronisz

WTC 29.08.2022 12:54

Przecież ty robisz dokładnie to samo z drugiej strony

KibicInteru 29.08.2022 12:54

Opisywanie w kółko tych samycj rzeczy jest przejawem histerii

WTC 29.08.2022 12:53

To żadna histeria i żadne przejmowanie się

WTC 29.08.2022 12:53

Sytuacja w klubie jest tylko przyczynkiem do rozmowy na stronie owego klubu

WTC 29.08.2022 12:53

KaraJunior 29.08.2022 12:51 WTC - spójrz na to w inny sposób - co CI da że będziesz sie tak bardzo tym przejmował ?? czy kiedykolwiek po porażce zabrali ci kase z konta albo po zwycięstwie przybyło CI na koncie bo klub Ci coś przelał ??

WTC 29.08.2022 12:52

Na opinię wpływają najróżniejsze czynniki i tylko ignorant dalej by krytykował Szymona jeśli ten np. zdobędzie mistrzostwo. Na ten moment mam odmienną opinię i uważam, że tego mistrzostwa nie zdobędzie

KaraJunior 29.08.2022 12:52

Ci ludzie na boisku zarabiają ogromne pieniądze i to koniec końców im powinno zależeć najbardziej na dobrych wynikach a nie nam tutaj na stronach

KaraJunior 29.08.2022 12:51

WTC - spójrz na to w inny sposób - co CI da że będziesz sie tak bardzo tym przejmował ?? czy kiedykolwiek po porażce zabrali ci kase z konta albo po zwycięstwie przybyło CI na koncie bo klub Ci coś przelał ??

WTC 29.08.2022 12:51

No popatrz, że opinia to nie jest data urodzenia i może być zmienna

Pjerun 29.08.2022 12:51

Problem jest taki, że u takich ludzi jak ty ta opinia się zmienia co mecz

WTC 29.08.2022 12:51

A wy macie widoczny problem z moją

KibicInteru 29.08.2022 12:51

No wystarczy że my mamy inną i już masz problem

WTC 29.08.2022 12:50

Rozumiem, że posiadanie innej opinii odnośnie tego samego sportu jest histerią

KibicInteru 29.08.2022 12:49

Ale jesli kilka dni po porażce dalej histeryzujesz to znak że to hobby nie jest dla ciebie

WTC 29.08.2022 12:49

Ale tego Akanjiego i Milenkovicia to ty sobie wymyślasz. To nie jest tak, że w Europie to jest jeden jedyny Acerbi do wypożyczenia i nie da się sprowadzić na wypożyczenie lub z wolnego transferu kogoś innego

KibicInteru 29.08.2022 12:48

Emocje po meczach i w trakciew to rzecz normalna dla kibica

KaraJunior 29.08.2022 12:48

ja już sie uodporniłem po tylu latach - jeszcze przeklinam i dre sie w domu i mam zły humor po porażkach tak że żona lepiej żeby nie podchodziła ale to mija w pare godzin po meczu :)

Pjerun 29.08.2022 12:47

A jak ktoś chce Akanjiego czy Milenkovica to chyba nie jest najlepszy z matematyki

Pjerun 29.08.2022 12:47

Solidny obrońca, na ławkę idealny

KibicInteru 29.08.2022 12:46

No to poczekajmy najpierw na te wyniki a nie zakładamy z miejsca że acerbi to najgorszy pilkarz w historii tego sportu

Pjerun 29.08.2022 12:46

Na twoim miejscu szukałabym innego klubu do kibicowania, bo Inter kibicowanie Interu raczej cię zniszczy psychicznie

WTC 29.08.2022 12:44

Ale nvm. po wynikach ich poznamy

WTC 29.08.2022 12:44

I nie wiem czemu ma to służyć

WTC 29.08.2022 12:44

Mówcie co chcecie, ale przeważnie jest tak, że mocniejszy klub zsyła swoich doświadczonych zawodników do drużyn niżej. My robimy dokładnie na odwrót. Rok w rok ściągamy piłkarzy doświadczonych ze słabszych ekip

Orzeu 29.08.2022 12:44

który by kosztował podobnie a strzelił w zeszłym sezonie 3 bramki w Bundeslidze

Orzeu 29.08.2022 12:43

przypominam że pierwszą opcją byłwtedy Marcus Thuram :D

Orzeu 29.08.2022 12:42

akurat to jest jeden z takich zawodników co mogą z formą wystrzelić

Orzeu 29.08.2022 12:42

ale to nie jest też tak że z góry trzeba zakładać że ten sezon będzie miał podobnie słaby jak ostatnio

Orzeu 29.08.2022 12:41

na chwilę obecną to jest wtopa transferowa

WTC 29.08.2022 12:41

I był z całą pewnością wart takich pieniędzy

Orzeu 29.08.2022 12:41

Correa przed transferem do Interu wiosną strzelił 8 bramek

KibicInteru 29.08.2022 12:40

To że Atalanta nam nie chciała sprzedać zapaty i thuram się polamal przed samym transferem

WTC 29.08.2022 12:40

A to my jesteśmy klubem rządzonym przez saudyjskiego księcia?

Orzeu 29.08.2022 12:40

Bardzo dobra forma, znajomość z trenerem, gra w takim ustawieniu jak Inter

Orzeu 29.08.2022 12:40

WTC 29.08.2022 12:40 Co przemawiało za tym transferem prócz znajomości z trenerem?

KibicInteru 29.08.2022 12:40

Isak ile strzelił goli w tamtym sezonie że kosztował 70mln?

WTC 29.08.2022 12:40

Co przemawiało za tym transferem prócz znajomości z trenerem?

WTC 29.08.2022 12:39

O Correei też jest pisane ''pierdololo'' po czasie? Kto normalny wydaje 30 baniek na gościa, który strzelił 9 bramek w najlepszym swoim sezonie

Orzeu 29.08.2022 12:39

La Gazzetta też pisała np. że w to lato 100 baniek na plus musimy wyjść

Orzeu 29.08.2022 12:39

o tym top 8 La Gazzetta pisała

Orzeu 29.08.2022 12:38

Seba 29.08.2022 12:38 Można się sprzeczać, ale okienko bardzo słabe, jak na top 8 w Europie, o którym mówił Zhang. Mógł przynajmniej nie mówić takich farmazonów

Pjerun 29.08.2022 12:38

Nawet jeśli nie wszyscy, to potrzebujesz kogoś na lawke

Orzeu 29.08.2022 12:38

przecież Correa z Sanchezem bardzo często mieli kontuzje

Seba 29.08.2022 12:38

Można się sprzeczać, ale okienko bardzo słabe, jak na top 8 w Europie, o którym mówił Zhang. Mógł przynajmniej nie mówić takich farmazonów

KibicInteru 29.08.2022 12:38

W momencie sprowadzania caicedo correa już był polamany

WTC 29.08.2022 12:38

Mało prawdopodobne

Orzeu 29.08.2022 12:38

a co, niemożliwe to jest?

WTC 29.08.2022 12:38

Tak - wszyscy napastnicy by się połamali jednocześnie

Pjerun 29.08.2022 12:38

Dokładnie Orzeu, WTC pierwszy by plakal

KibicInteru 29.08.2022 12:38

Polamalby się sanchez czy correa standardowo to potem by było gadanie że trzeba było brać kogoś na ławkę

Orzeu 29.08.2022 12:37

a gdyby była sytuacja że Dżeko, Correa i Sanchez połamani to by było narzekanie czemu kogoś nie wzięliśmy jeszcze

WTC 29.08.2022 12:37

No każdy to chyba wiedział, że ten Caicedo to do niczego się nie przyda

Orzeu 29.08.2022 12:37

takie pierdololo po czasie to każdy może

WTC 29.08.2022 12:37

Już pomijam fakt plamy na wizerunku z takim jawnym wypychaniem piłkarza

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się