Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Adin 29.08.2022 22:04

swoja cene zwiekszyl 56 razy w ciagu 2 lat.

Adin 29.08.2022 22:04

Kalulu w teorii nie gra na swojej pozycji. Jest prawym obronca.

KaraJunior 29.08.2022 21:56

noo tak Seba ale jednak teraz to Kjaer ma problem z wskoczeniem bo Kalulu okazał się strzałem w dziesiątkę

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:48

duża nadzieja w tym Asllanim jeszcze i to chyba tyle

Seba 29.08.2022 21:47

Kalul wskoczył bo Kjer się połamał. Nie musiał się przebijać :D

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:46

u nas tak na prawdę jedyny dobry zmiennik to Dambrosio i Darmian

Adin 29.08.2022 21:43

Kalulu tez zajelo nieco czasu zanim przebil sie do pierwszej druzyny.

Adin 29.08.2022 21:42

bedzie walczyl o 4 miejsce na CB z Gabbia.

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:41

u nas ktoś z miejsca wkoczyć musi

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:41

okej, takich nam nie potrzeba

Adin 29.08.2022 21:40

Bylismy zainterysowani zima. Chlopak ma warunki, ale mu zajmie troche czasu zanim pojawi sie na boisku

Adin 29.08.2022 21:39

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:36 Milan kupił jakiego Thiawa z Schalke

Luki165 29.08.2022 21:36

Ale trafilem xD

Luki165 29.08.2022 21:36

Guarro - Inter, il discorso fatto da Zhang alla dirigenza è il seguente: se riuscite a dare in prestito Agoume e Salcedo facendovi pagare per intero i loro ingaggi, io vi faccio prendere Acerbi. Diversamente, non si fa.

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:36

a u nas cisza

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:36

Milan kupił jakiego Thiawa z Schalke

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:35

kadra to była za Conte gdzie z ławki wchodził ktoś konkretny a teraz?

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:34

ale najwyraźniej nasi nie myślą o scudetto tylko o finansach

Seba 29.08.2022 21:34

W sumie jak w każdej innej ekipie Serie A

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:34

a mógł być Akanji i Dybala i każdy byłby spokojny

Imrahil 29.08.2022 21:34

raczej brzoza ale reszta sie zgadza

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:33

wypada Skriniar i dupa w obronie, wypada Lukaku i dupa w ataku, wypada Barella i dupa w pomocy bo gra Gagliardini, jprdl

Imrahil 29.08.2022 21:33

to se pograł

Imrahil 29.08.2022 21:33

haha lukak i po sezonie

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:33

już chyba każdy tutaj wie że scudetto w dużej mierze wygrywa się ławką rezerwowych

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:32

niby skład wzmocnili a osłabili

KaraJunior 29.08.2022 21:27

no też na to liczę bo pewnie łatwiiej by było z nim w składzie ale trudno - musimy sobie narazie poradzić bez niego i nie ma co płakać ;)

Nasir 29.08.2022 21:27

wychodzi na to ze jak wypada lukaku to gramy tym samym skladem co rok temu, a nie przepraszam, to samo bez ivanka, suning TOP jednak

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:26

chociaż wydaje mi się że Lukaku szybciej będzie gotowy do gry, to jest dzik a nie jakiś Sensi czy Correa

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:25

ja na tyle dużo naszych meczy obejrzałem że z góry można pewne rzeczy przewidzieć :D

KaraJunior 29.08.2022 21:22

choć w sumie ...... to możliwe

KaraJunior 29.08.2022 21:22

dobra , przesadziłem :P - aż tak stary nie jestem

KaraJunior 29.08.2022 21:22

ja tam oglądałem mecze Interu zanim Lukaku zaczął myśleć o footballu także fakt że gość ma kontuzje jakoś mnie nie odstraszy od oglądania Interu :)

Nasir 29.08.2022 21:21

witam jakie wizje ma ligowy wrzesien z Dzeko w pierwszym skladzie

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:20

Dzeko to może coś zrobi z takim Cremonese, nic ponadto

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:20

jak za Lukaku będzie grał Dzeko to możemy nie oglądać już meczy do końca sezonu

Ibracadabra eight 29.08.2022 21:19

widze że 3 kolejka a sezon już skomplikowany

KaraJunior 29.08.2022 21:12

nie ma co sie załamywać ale dobrze to to nie wygląda - ale może Dzeko powtórzy zeszłą jesień ;) - akurat początek sezonu poprzedniego nie miał zły

Adin 29.08.2022 21:10

Wszyscy beda z tym borykac

Adin 29.08.2022 21:10

w tym sezonie wielu graczy bedzie kontuzjowana. Wiecej niz poprzednich. Szybkie rzpoczecie sezonu i Mistrzoswa Swiata

El_Imprezatore 29.08.2022 21:09

walkę o miejsce 4 uważam za rozpoczęte ;)

HB 29.08.2022 21:02

Do zobaczenia za rok

HB 29.08.2022 21:02

Zamykam sezon, sb i całą stronę internetową

Dzonyy 29.08.2022 20:37

Mokry sen niektórych się spełni bo jakiś placek z promko będzie xddd

Dzonyy 29.08.2022 20:29

Jakiś makaron?

Dzonyy 29.08.2022 20:29

Co to fontanarosa?

Czaglar 29.08.2022 20:28

ciekawe czy Zhangowizna pozwoli na jakieś zastępstwo jak w środę sprzedamy Skriniara

HB 29.08.2022 20:27

TYLKO DUMNY WŁADCA SERIE A

HB 29.08.2022 20:27

to nie jest jakiś intern w marketingu

HB 29.08.2022 20:26

tak że na czyms musiał się opierać

HB 29.08.2022 20:26

a jednak marotta szukał obrońcy rezerwowego przez długi czas

HB 29.08.2022 20:26

więc zhang mógł od razu powiedzieć marottcie, że nie ma opcji

HB 29.08.2022 20:26

Mateusz, ale siła słowa inzaghiego nie zmienia faktu, że to słowo zostało wypowiedziane wiele tygodni temu

VVujek 29.08.2022 20:26

Może uznał ze reszta stawki nie ma dobrych zamienników to Inter tez nie musi

Seba 29.08.2022 20:25

może jakiegoś Chińczyka przemycą

Luki165 29.08.2022 20:23

Moze jak ich wyp. To moze kasa na pensje dla obroncy sie znajdzie haha

Luki165 29.08.2022 20:23

A nadal tez nie wiadomo co z Salcedo albo z Agoume

maverik 29.08.2022 20:21

po co nam obronca kolejny skoro jest Fontanarosa

Dzonyy 29.08.2022 20:19

Jezu ale kompro jak nie ściągną obroncy

Seba 29.08.2022 20:18

Zapewne Zhang liczył na kogos lepszego, ale jak zobaczył, że został przebrzydły Acerbi, to zablokował to :P

VVujek 29.08.2022 20:18

Póki co to nic nie pokazuję , się okaże

mateomazzini 29.08.2022 20:17

no i to pokazuje że oni to sobie mogą co najwyżej właśnie - gadać, jeśli Zhang się nie zgadza to na gadaniu sie skonczy

KibicInteru 29.08.2022 20:15

Najlepsze że przez ostatnie tygodnie marotta i inzaghi gadali otwarcie że pracują nad sprowadzebiem obrońcy

VVujek 29.08.2022 20:15

Moratti wracaj xd

KibicInteru 29.08.2022 20:14

Co za gość

KibicInteru 29.08.2022 20:14

Zhang sprawił że przez ostatnie 2 dni okienka będziemy się modlić o acerbiego

Luki165 29.08.2022 20:13

Za 2 dni koniec okienka a w obronie krater jak na ksiezycu

mateomazzini 29.08.2022 20:12

bo Zhang zna w ogóle takie nazwiska i sie przejmuje czy mu sie ktos podoba xdddd

KibicInteru 29.08.2022 20:12

Ale jak ma nikt nie przyjść to kicha straszna

Luki165 29.08.2022 20:12

To na ujj odawalismy tego Zinho ktory zapewne zarabial smieszne pienadze

KibicInteru 29.08.2022 20:12

Jeśli by zablokował acerbiego ze względu na wiek i powiedział że mu sie Tanganga podoba to ok

mateomazzini 29.08.2022 20:12

tu może być nawet 0 pkt w 3 meczach

mateomazzini 29.08.2022 20:11

Milan, FCB i Torino z Dżekowizną więc

mateomazzini 29.08.2022 20:11

LGDS mówi że Lukaku wraca w połowie wrzesnia

domin98 29.08.2022 20:10

czyli pewnie tuż po okienku kontuzja de vrija/bastoniego i jazda

KibicInteru 29.08.2022 20:10

No tak podaje sky, pożyjemy zobaczymy

KibicInteru 29.08.2022 20:10

Ale ten acerbi 2mln ma nie zarabiać xd

Luki165 29.08.2022 20:10

Co wstal rano i powiedzial . Koniec mercato ? Cos mi sie tutaj nie gra.

domin98 29.08.2022 20:10

ale widzę że nikt nie przyjdzie xD

domin98 29.08.2022 20:10

juz chciałem pisać że brawo dla Zhanga że zablokował dziada

KibicInteru 29.08.2022 20:10

Takie coś to bym jeszcze zrozumiał przy lukaku który ponad 8 baniek dostaje

mateomazzini 29.08.2022 20:09

no po prosty, że zacytuję klasyka, "nie mamy dużo pieniędzy"

mateomazzini 29.08.2022 20:09

Najlepsze jest to, że on to argumentuje nie tym, że drużyna jest kompletna, ale tym, że "nie ma sensu podnosić sumy płac"

Seba 29.08.2022 20:09

Stop dla wraków z Rzymu

mateomazzini 29.08.2022 20:08

xdddd

Luki165 29.08.2022 20:08

To akurat mi jakos nie pasuje

KibicInteru 29.08.2022 20:08

Tutaj jest problem

Kebo 29.08.2022 20:08

xdd

KibicInteru 29.08.2022 20:08

Tylko że zahang dał czerwone światło dla wszystkich

Luki165 29.08.2022 20:07

A moze w koncu poszedl chociaz on po rozum do glowy i dal czerwone swiatlo dla wrakow z Rzymu

KibicInteru 29.08.2022 20:05

No nie wiem, di marzio wyraźnie mówił że Inzaghi naciska na ten transfer

Claudio 29.08.2022 20:05

transfer Dybali po przyjsciu Lukaku byl juz niemozliwy, więc nie wiem po co drążyć ten temat

mateomazzini 29.08.2022 20:04

moim zdaniem to on był zaskoczony odejściem Dybali do Romy tak samo jak wszyscy

mateomazzini 29.08.2022 20:04

e tam Inzaghi na bank nie wiedział że musi wybierać

KibicInteru 29.08.2022 20:04

No właśnie Inzaghi chciał lukaku zamiast dybali

mateomazzini 29.08.2022 20:03

Inzi to chciał Dzeko najbardziej, za co wszyscy mu dziękują

mateomazzini 29.08.2022 20:03

no najbardziej to chciał Lukaku, nie wiem czy Inzi chciał Lukaku

KibicInteru 29.08.2022 20:03

Coś tam do powiedzenia ma

KibicInteru 29.08.2022 20:03

No uszyli mu lukaku tak jak chciał

mateomazzini 29.08.2022 20:02

nawet jak on idzie do Marotty i mówi potrzebuję tego i tego to Marotta może i szuka mu tych piłkarzy ale niektórzy tutaj zapominają że koniec końców Marotta szyje z tego co mu Zhang da a nie Inzaghi

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się