Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

mateomazzini 29.08.2022 20:01

Serio żart żartem ale ja uważam że Inzaghi nie ma absolutnie nic do powiedzenia bo i tak się nikt z nim nie liczy

KibicInteru 29.08.2022 20:01

Jesli acerbi ma przyjść to możliwe że bedzie musiało być na odwrót

Seba 29.08.2022 20:01

Zhang zapewne nawet nie wie, czy prowadzi nas Simone, czy Pippo

mateomazzini 29.08.2022 20:00

A tam ja mam taką teorię że akurat Zhang to inziego ma wdupie

KibicInteru 29.08.2022 20:00

Lautaro prowadź

KibicInteru 29.08.2022 19:59

Radzilismy sobie bez niego w tamtym sezonie to i powinno się udać w tym

Seba 29.08.2022 19:59

pomijając Bayern

Seba 29.08.2022 19:59

Szczęście w nieszczęściu, że całkiem łatwy terminarz do tego czasu

Adin 29.08.2022 19:58

mozliwe potwierdzenie. Jeszcze chyba nie oficjalne.

KibicInteru 29.08.2022 19:58

Czyli 6 meczy pauzy ma wyjść

Luki165 29.08.2022 19:57

Wiadomo, ale Lukaku mogl jeszcze 10 kg dolozyc do swojej wagi wówczas juz na pewno by go nic nie zlapalo miesniowo

Claudio 29.08.2022 19:57

deja vu z zeszlego sezonu. Wielki powrót Caicedo?

KibicInteru 29.08.2022 19:56

W porównaniu do takiego juve np

KibicInteru 29.08.2022 19:55

Akurat na kontuzje nie mamy co narzekać

Luki165 29.08.2022 19:55

Dobra gasmy juz te swiatlo

Luki165 29.08.2022 19:55

Lukaku wypada na miesiac czyli 8 meczy haha

HB 29.08.2022 19:54

Jakis slabiak

HB 29.08.2022 19:54

Chyba ze wrocil ktos z wypozyczenia

ragnar 29.08.2022 19:54

powinni od razu wykupic 3 mecze na srode 3 na wtorek i 6 razy pokazac barce

HB 29.08.2022 19:54

A odejscie żabki sekretem nie jest

HB 29.08.2022 19:54

Mateusz, on sie chyba opiera jednak na tym, co zglasza inzaghi?

Luki165 29.08.2022 19:53

Jestesmy w otchłani bycia w dup&ie

Luki165 29.08.2022 19:52

Boze alez beka z tego karła co nie śmierdzi kasa z Chin haha

ragnar 29.08.2022 19:52

dno dna od lat

Seba 29.08.2022 19:52

facepalm

Claudio 29.08.2022 19:52

macie fajne promocje na Polsaty sport premium także jak chcecie Inter to lepiej sobie zakupcie

Claudio 29.08.2022 19:51

Inter-Bayern? Nie no trzeba lewandowskiego z Pilznem zobaczyc xD

mateomazzini 29.08.2022 19:49

A skąd wiadomo ze Zhang nie stwierdzil nagle ze jednak nie potrzebuje?

HB 29.08.2022 19:46

szczegolnie ze wybrano najtansza opcje

HB 29.08.2022 19:46

to musi byc fake news, bo przeciez marotta by nie szukal miesiac obroncy, gdyby nie bylo zgody na transfer

OstatniPrawdziwy 29.08.2022 19:43

ta żółta zaraza znów zepchnie nas w otchłań przeciętności

OstatniPrawdziwy 29.08.2022 19:43

i ogromna frustracja

OstatniPrawdziwy 29.08.2022 19:43

użeranie się z piehdolonym kitajcem

OstatniPrawdziwy 29.08.2022 19:43

teraz będzie agonia

Kebo 29.08.2022 19:40

pozdro piekarz, szanuję

VVujek 29.08.2022 19:39

Raczej trolujacy Piekarz xd

HB 29.08.2022 19:30

rozjuszony Piekarz

KibicInteru 29.08.2022 19:28

Nie gadajcie że ten przydupas nawet acerbiego zablokuje

Adin 29.08.2022 19:22

bez dodatkowego obroncy nie dojedziecie do konca roku. Bedzie niezwykle ciezko.

Czaglar 29.08.2022 19:14

Zhangowi chce Van Dijka zrozumcie, teraz głowa w tym Marotty aby go nam wypożyczyli i płacili pensje

Pjerun 29.08.2022 19:13

Ciekawa była ta gadka rok temu, że tak naprawdę nie musieliśmy sprzedawać Lukaku, wystarczył tylko Hakimi

Piekarz 29.08.2022 19:12

wyrwać chwasta jezu chryste

Piekarz 29.08.2022 19:12

możecie mnie zbanować, możecie mnie nawet do pierdla zamknąć, ale dla mnie to zwykły chciwy skur.wysyn co się bawi za nieswoje pieniądze

Piekarz 29.08.2022 19:11

chad kur.wa, chyba tlenek węgla zatruwający nam życie

Czaglar 29.08.2022 19:11

W końcu wyłożył jaja na blat i jasno powiedział, że za darmo to za drogo. Niech Lazio szykuje pieniądze jak chcą abyśmy go zabrali

Pjerun 29.08.2022 19:11

Jeśli nas nie stać na wypożyczenie Acerbiego to totalna kompromitacja, powinni sprzedać ten klub w trybie natychmiastowym

Czaglar 29.08.2022 19:10

młody Chad Zhang zakasa rękawy i sam zagra na obronie jak będzie trzeba

Piekarz 29.08.2022 19:08

:zhang: gunwo

Adin 29.08.2022 19:07

Na zagranicznym forum Interu mowi typek ze 3 tygodnie

Piekarz 29.08.2022 19:06

błłeee guurłł

maverik 29.08.2022 19:05

:zhang2:

maverik 29.08.2022 19:05

:zhang:

Piekarz 29.08.2022 19:01

Chińczyk do wora, wór do jeziora

Piekarz 29.08.2022 19:00

To już nie jest zwykłe biedactwo. To jest działanie na szkodę klubu. WYRWAĆ CHWASTA

mAstA 29.08.2022 18:59

#WonZchinczykami

Piekarz 29.08.2022 18:59

I sprzątaczkę kibla bo można do osranego robić przecież

Piekarz 29.08.2022 18:58

Ten je.bany biedak niedługo zablokuje nowego typa od koszenia trawy w Appiano jak obecny się zwolni

maverik 29.08.2022 18:55

Zhang blokuje Acerbiego xdd

taboret 29.08.2022 18:53

paqueta ''niewypal'' z milanu przechodzi do whu za 60 baneik

taboret 29.08.2022 18:51

podaj link

Seba 29.08.2022 18:48

Napisali, że opuści Derby, a w następnym tygodniu kolejne badania

Piekarz 29.08.2022 18:47

Złodziej

Piekarz 29.08.2022 18:47

Jakby sprzedał jeden samochód to już by go było stać

taboret 29.08.2022 18:44

nie napisali ze opusci derby

Seba 29.08.2022 18:39

Oficjalnie Lukaku opuści Derby. Kolejne badania w następnym tygodniu

VVujek 29.08.2022 18:15

Wyjaśniłeś, tylko że dobrze wiesz ,że to nie jest tak że nie chce kogoś lepszego tylko go nie stać...

Adin 29.08.2022 18:12

i tak i tak musze wykonac takie zmiany........

taboret 29.08.2022 18:06

po zakonczonej kolejce dostaje sie 1 darmowy transfer, przynajmniej w fpl tak jest

Adin 29.08.2022 17:56

Do osob bawiacych sie fantasy. moge w tym tygodniu zmienic 2 razy, bo sa dwie rundy?.

Ibracadabra eight 29.08.2022 17:52

jeśli z tym droższym Acerbim od Ranocchii to cyrk normalnie, jak Inter ma ktoś poważnie traktować :D

Seba 29.08.2022 17:50

Uj wie o co tam chodzi :D

Ibracadabra eight 29.08.2022 17:49

chcemy Acerbiego to nie chcemy Acerbiego, o co chodzi w tym mercato? xD

Piekarz 29.08.2022 17:49

wyjaśniłem?

Piekarz 29.08.2022 17:49

Chce Acerbiego źle bo nie chce kogoś lepszego, nie chce Acerbiego źle bo nie chce nikogo

Ibracadabra eight 29.08.2022 17:49

chcieliśmy Bremera, zabrali nam Bremera, chcieliśmy Dybale, zabrali nam Dybale, chcieliśmy Chalobaha i też ktoś go zabierze, nieźle

VVujek 29.08.2022 17:47

Iks de , chce acerbiego źle, nie chcę też źle

Piekarz 29.08.2022 17:46

a mówiąc najprościej jak się da to po prostu kmiot, złodziej i chciwy robak

Piekarz 29.08.2022 17:45

młodociany komuch pieprzony

Piekarz 29.08.2022 17:44

chiński patafian

Piekarz 29.08.2022 17:44

"nie bo nie"

Piekarz 29.08.2022 17:44

xddddd

Seba 29.08.2022 17:40

Podobno Zhang blokuje Acerbiego, bo nie chce wiecej transferow

pluto11 29.08.2022 17:35

Pytanie w tej lidze fantasy co gramy to transfery będzie można dopiero w styczniu robić czy da się teraz coś mieszac zawodnikami?

inter30 29.08.2022 17:35

ale to juz stan umyslu

inter30 29.08.2022 17:35

chyba ze united co daje 100 za antonego

inter30 29.08.2022 17:34

nikt tak nie przepłaca

Czaglar 29.08.2022 17:15

Ci to jakiś rekord rekordów pobiją na rynku transferowym

Czaglar 29.08.2022 17:14

@NicoSchira 🚨 Excl. - #Leipzig have turned down a rich bid of €80M + bonuses from #Chelsea for Joško #Gvardiol (born in 2002). #transfers #CFC

taboret 29.08.2022 17:09

Dantte 29.08.2022 16:28 Widzieliście co obronił dragowski w meczu z sassuolo? Główka chyba z 4 metrów | ja widzialem gola pinamontiego po bledzie bartka :)

pablo77 29.08.2022 17:09

no wlasnie, problemem jest ze on bedzie pierwszy do wejścia :D

pablo77 29.08.2022 17:08

Rozumiem jakby on przychodził za bastoniegl to wtedy inna sprawa

pablo77 29.08.2022 17:08

KIBICINTERU 29.08.2022 12:56 Każdy kto się przejmuje tym że ranocchie zastepujemy acerbim jest paranoikiem i jest to fakt a nie opinia

Dantte 29.08.2022 16:28

Widzieliście co obronił dragowski w meczu z sassuolo? Główka chyba z 4 metrów

Seba 29.08.2022 15:38

a sorry jeszcze Lazetica mają :D

Seba 29.08.2022 15:37

Teb Origi to też niezły wrak

Seba 29.08.2022 15:35

Origi i Rebic z urazami i nie zagrają jutro. Ciekawe, czy zdążą na Derby. Milan może będzie tylko z jednym Giroud do dyspozycji

nicolas80 29.08.2022 14:50

Bastoni na lewe wahadło i de ambrosio na obronę

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się