Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

VVujek 30.08.2022 12:37

Wymień te bledy bo pewnie chodzi ci o mecz z Lazio

nicolas80 30.08.2022 12:37

ale nie ma sił żeby wrócić albo tego nie kuma

nicolas80 30.08.2022 12:36

często gubi krycie

Orzeu 30.08.2022 12:36

nom w grze obronnej musi się poprawić

VVujek 30.08.2022 12:32

Wymien

nicolas80 30.08.2022 12:32

popelnia dziecinne błedy w obronie

VVujek 30.08.2022 12:31

Co wyrabia ?

VVujek 30.08.2022 12:31

NICOLAS80 30.08.2022 09:23 di marco z lepszymi druzynami widzicie co wyrabia

VVujek 30.08.2022 12:31

Już boli ? Xd

VVujek 30.08.2022 12:31

NICOLAS80 30.08.2022 09:22 niestety pisałem że odejście periscia będzie bolało to mnie wyśmiewali

taboret 30.08.2022 12:31

panowie co wam narysować

nicolas80 30.08.2022 12:31

po jednej porażce zmieniać ustawienie to nie na tym poziomie

VVujek 30.08.2022 12:29

Chyba było testowane 3421

Orzeu 30.08.2022 12:23

to nowy piłkarz Interu

Orzeu 30.08.2022 12:22

o pięknie

taboret 30.08.2022 12:14

panowie namalowalem obraz, zgadnijcie kto to

domin98 30.08.2022 12:10

3-4-2-1 niczym Marek Papszun

Seba 30.08.2022 12:05

Już dawno takie coś powinno zostać przetestowane

Luki165 30.08.2022 12:00

Ja mam nadzieję, ze Szymon pójdzie po rozum do glowy i spróbuję jakis innych rozwiązań taktycznych. Bysmy mogli spróbować grac jak Totki czyli 3421. Z Hakanem i Correa za napastnikiem. W tym ustawieniu tez by sie odnalazl Miki. Oczywiście jako rowiazanie alternatywne

taboret 30.08.2022 11:28

:marotta:

taboret 30.08.2022 11:28

moim zdaniem koszulki powinny byc dla 1 i 3 miejsca

domin98 30.08.2022 11:26

fajne pytanie, było kiedyś o tym głośbo

domin98 30.08.2022 11:26

czemu

taboret 30.08.2022 11:26

witam domin, no nie popisaliscie sie z tym pytaniem

mroowa111 30.08.2022 10:48

siema wszystkim

domin98 30.08.2022 10:47

gdyby nie pierd olony Johna Carew byłoby lepiej

domin98 30.08.2022 10:47

wysoka lokata w konkursie

domin98 30.08.2022 10:47

taboret gratulacje

domin98 30.08.2022 10:46

witam

nicolas80 30.08.2022 10:34

acerbi na tak przydałby się taki zawodnik

taboret 30.08.2022 10:34

kolorowo nie jest

taboret 30.08.2022 10:34

aktualnie mamy 4 środkowych obrońców i backupy w postaci dimarco i darmiana

InterPablo 30.08.2022 10:33

coś czuję że skończymy mercato ze sprzedażą Skriniara i zastąpimy go tylko Acerbim...

Luki165 30.08.2022 10:32

Ten Acerbi musi przyjsc jak chcemy grac powaznie na 3 frontach i to raczej nie podlega dyskusji .

Czaglar 30.08.2022 10:31

spokojnie jeszcze ma czas

Luki165 30.08.2022 10:31

Zhang to wydaje sie teraz obrażony na Marotte ze nie sprzedal tego Skriniara

KaraJunior 30.08.2022 10:30

:) - coś jak w FM

Adriano_forever 30.08.2022 10:29

żeby z lazio wygrać

Adriano_forever 30.08.2022 10:29

o tydzień wystarczy

KaraJunior 30.08.2022 10:29

no to tylko jeszcze trzeba wymyślić machine czasu żeby sie cofnąć 2 miechy - łatwizna

Adriano_forever 30.08.2022 10:28

Już lepiej ranocchie było zostawić

Orzeu 30.08.2022 10:25

a Wy co sądzicie o tym potencjalnym ruchu?

Orzeu 30.08.2022 10:24

z 2 lata temu to był dobry grajek

Orzeu 30.08.2022 10:24

natomiast jeśli to ma być wybór żaden obrońca albo Acerbi to no niech przychodzi ten Acerbi

Orzeu 30.08.2022 10:24

lepszy niż Ranocchia, ale raczej bym go nie chciał

taboret 30.08.2022 10:23

Orzeu, wydaj ostateczna opinie o Acerbim

Czaglar 30.08.2022 10:23

jak tam wariaty, wpłaciliście już Zhangowiznie na patronite aby wypełnić cel - pensja dla wraka Acerbiego?

Krisu 30.08.2022 10:20

Dzisiaj jeśli Zhang nie zareaguje: nie zainwestuje/ nie sprzeda to wartość klubu może diametralnie spaść. My "gówno" wiemy jako kibice. Gęgamy pod wpływem emocji ostatniej gry.

Orzeu 30.08.2022 10:18

a Acerbi pewnie i tak przyjdzie

crislk 30.08.2022 10:18

pozbyc sie mlodych by starego dziada zatrudnic

crislk 30.08.2022 10:17

jA COS CZUje ze inzaghi poleci z hukiem przed nowym rokiem ,i zostawniemy z gownianym acerbim

Orzeu 30.08.2022 10:17

jak nie ma pieniędzy to nie ma pieniędzy bez względu na to jakie są wizje

Krisu 30.08.2022 10:03

Zgoła inne nastroje

Krisu 30.08.2022 10:02

My kibice chcemy by Inter był topowym klubem walczącym rok w rok o trofea. A wychodzi na to, że wizja pana Zhanga jako klub klasy premium. Nic więcej nic mniej.

Seba 30.08.2022 10:00

ale coś przynajmniej się dzieje

Seba 30.08.2022 09:58

ciekawe kiedy pierwszy transfer amerykanskiego piłkarza :D

Seba 30.08.2022 09:58

czyli Milan będzie zabawką wielu osób jednocześnie

Seba 30.08.2022 09:56

Jest napięta atmosfera w klubie i to widać

Luki165 30.08.2022 09:56

Financial Times: The New York Yankees Baseball Franchise i Los Angeles Investment Fund inwestują w Milan wraz z RedBirdem. RedBird ma ogłosić wejście nowych partnerów już jutro, kiedy oczekuje sie oficjalnego przejęcia klubu od Elliotta. Yankees będą ściśle współpracować z Milanem, ponieważ Cardinale chce zwiększyć przychody Milanu. Liczne kontakty Cardinale w tym wśród sportowców i celebrytów pomogły ułatwić transakcję z Main Street. LeBron James oraz Drake są pasywnymi inwestorami w Milanie za pośrednictwem funduszu.

Krisu 30.08.2022 09:56

Rybka psuje się od głowy

Seba 30.08.2022 09:55

widać natomiast więcej nerwów i pokrzykiwania na siebie

Seba 30.08.2022 09:55

Raczej na nic więcej niż sezon temu. Drużyna póki co nie pokazuje, aby zrobiła postęp

nicolas80 30.08.2022 09:52

juz za chwilę wielkie mecze przed nami w których poznamy prawdziwą siłę zespołu i zobaczyma na co nas stać

nicolas80 30.08.2022 09:51

ale akurat to co napisałeś jest prawdą

Krisu 30.08.2022 09:50

Ironizuje tylko

nicolas80 30.08.2022 09:50

dla mnie nie ma znaczenia kto bedzie grał najważniejsze dobry mecz i 3 punkty

Luki165 30.08.2022 09:49

A mi sie wydawalo ze Zhang decyduje o skladzie .

inter30 30.08.2022 09:49

a ta legenda też mocno naciągana

inter30 30.08.2022 09:49

ostoją już dawno nie jest, kapitan z niego jak z maguaiera

nicolas80 30.08.2022 09:48

o ym kto powinien decyduje trener ale mozna się pobawić

Krisu 30.08.2022 09:48

Handanowic będzie grał bo to kapitan, ostoja drużyny i legenda klubu. Proste...

Luki165 30.08.2022 09:47

Dzisiaj od poczatku powinni wyjsc : Onana, Asllani oraz Gosens

nicolas80 30.08.2022 09:46

ostatnio rzadko się udzielam

inter30 30.08.2022 09:45

bardziej ty od komentowania

andyvdm 30.08.2022 09:45

A niektórzy zdjąć różowe okulary z nosa

nicolas80 30.08.2022 09:45

ogólnie to niekórzy powinni trochę odpocząć od oglądania interu

andyvdm 30.08.2022 09:44

Zwłaszcza w okresie luty kwiecień pokazał

nicolas80 30.08.2022 09:44

Podobnie jak rok temu, Inter przegrał na Olimpico z Lazio. Po tej grze nastąpił punkt zwrotny

Luki165 30.08.2022 09:44

Jezeli Handa wybiegnie w piereszym skladzie to ja dzisiaj odpuszczam mecz

nicolas80 30.08.2022 09:43

Inzaghi już pokazał, że wie, jak interweniować

nicolas80 30.08.2022 09:42

conter tez miał słaby początek w II swoim sezonie

inter30 30.08.2022 09:41

zastanawiam się czy on tak serio czy trolling

andyvdm 30.08.2022 09:40

Nie dyskutuj z nim nicolas żyje w swoim świecie xD

nicolas80 30.08.2022 09:40

nie koniecznie czasami sukces rodzi się w bólach

inter30 30.08.2022 09:40

musi poczekać do momentu aż handa odwali parę ładnych baboli albo w ogóle przestanie się ruszać na bramce

andyvdm 30.08.2022 09:39

Granie co kilka dni ze składem w którym każda absencja grozi poważna utrata jakości na pewno musi się dobrze skończyć

inter30 30.08.2022 09:39

taki świetny że pet z lazio go nakrył czapką

nicolas80 30.08.2022 09:39

każdy chciałby zobaczyć onanę w bramce jednak jeszce musi pewnie poczekać na swoją kolej

nicolas80 30.08.2022 09:36

mamy świetnego trenera który to wszyskto poukłada

Seba 30.08.2022 09:36

Dzisiaj już wszystkie media podają, że jednak Handa facepalm

Borgen 30.08.2022 09:34

Wiem, wiem, że Alexis cofnięty to trochę S.F. - to był typ niepokorny, sam mógłby taki pomysł storpedować i więcej problemu dla trenera by z tym było niż to warte... Ale mimo wszystko kusi... Chciałoby się oglądać walczący Inter, który potrafi zaskoczyć rywala

nicolas80 30.08.2022 09:33

kazdy ma swoją wizję ale to nie jest takie proste

Borgen 30.08.2022 09:32

Chciałbym jednego pomocnika, który potrafi przyspieszyć akcję w kluczowym momencie, bo bez tego ani Lautaro, ani Lukaku nam sezonu nie uratują... Naiwnie wierzę, że Barella się odbuduje i zagra dobry sezon przeplatany wybitnymi meczami, bo poprzedni miał przeciętny przeplatany dobrymi

Borgen 30.08.2022 09:31

Wiem, że większość uzna to za kretynizm, ale ja serio jestem ciekaw jakby Alexis sprawdził się jako ofensywny pomocnik, ktoś kto odpowiadałby za rozegranie w środku pola... Miał mimo wieku szybklość, miał fantazję (czasami za dużo, ale przynajmniej próbował).

nicolas80 30.08.2022 09:29

system jest ok tylko juz gramy 3 sezon podobnie i dlatego takie wrażenie

Borgen 30.08.2022 09:29

tylko smutne dla mnie jest to, że zakładamy, że własnie taki zmiennik będzie nam potrzebny... do tego przywykłem oglądając reprezentację, od Interu oczekuję jednak trochę więcej jakości ;)

Borgen 30.08.2022 09:28

Taki Franek łowca bramek ;) Nikt wybitny, ale idealny napastnik "z przypadku" ;)

nicolas80 30.08.2022 09:28

dzeko na boisku daje pewność jakieś sytuacji bramkowej

Seba 30.08.2022 09:28

Ja osobiście rzygam już tym 3-5-2

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się