nasir zapomnial zapytac
a co Klinsi
91%
juz Ci mówię bo ładuje..
Imra jaki stan baterii w ajfonie?
ze 3 tygodnie sobie odpocznę
ogólnie nie chce mi sie, chyba we wrześniu pójdę na l4
ale tylko dziś
no i to jest zycie
no coz, kartofle, kurczok, buraki i tyrka do 22
witam witam
witam Imra jakie posilki dzisiaj jakie plany na wieczor
XD
allegri mi takiego aktora przypomina..
mandzukic pewnie w mediolanie w bergamo co
allegri trenerem? XDD
bo ten pet dotknął rzeczy, których się nie rusza, dom, dziewczyna, włosy, rodzina
jak banega z tą peruką conciaka zagotował. beka
byle pet go zaczepi a ten wybucha
jprdl jaka beka, mowilem ze Inter zweryfikuje i zniszczy konciaka
Nie wiem, zmiana trenera co rok to patologia i nigdy nic nie osiągniemy bez stablizacji klubu
troche szkoda ze konciak wylatuje, bo tak taki gaglia, weczyn czy brzoza dostana nowa szanse u nowego trenera
a Conte jak szaleniec teraz wygląda
Spal wyglądał jak wrak
musialo nadejsc nowe rozdanie
Spalletti musial odejsc bo bylo za duzo kwasow w szatni a on sam wygladal jak wrak czlowieka
kwas z mietusem
jakby dostał takie mercato jak Conciak to można byłoby go oceniać
pewnie teraz kosi sobie trawę ciągnikiem i ma wyebane i się z nas głupich frajerów śmieje
Spall to ma życie
też byłem za Spalem
luciano aktualnie juz w stanie silnego upojenia wyciaga ajfona, sprawdza ze przelew od zhanga wszedl i zaraz udaje sie lokalnych kurtyzan gdzie bedzie im rzucal banknotami 500 euro
Ja byłem za pozostaniem Spala, mimo, że 90% z was po nim cisnęła. Mimo wszystko uważam, że zatrudnienie Conte to była dobra decyzja i wejścia na poziom wyżej, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, żeby został.
dokladnie a nie gosc ktory sie nie moze pogodzic z natura i genami i musi se przeszczepiac wlosy bo ma kompleksy
dlatego po czasie potępiam zwolenienie Spalla
trenerem Interu powinien bybć jakiś chad
to rzadkwie uwlosienie zle wyglada w tv
no mnie ten allegri tez nie zachwyca
opisuje tylko realny scenariusz wydarzen
to dlaczego szkalujesz maksia co
mordeczko ja juz Conte nie bronie
Powołam się na klauzulę sumienia i przekażę newsa komuś innemu.
wtc i krydens bronia godnosci krula szkalujac maksymiliana
tak będzie dokładnie
xD
a w newsie bedzie - po transferze Mandzukicia przybywa kolejny stary znajomy Allegrego, Sami Khedira
i pewnie na kogos z 3 deszczylio mandzukik kedira w przypadku zatrudnienia alegro powitamy
tu nikt ich nie chce ale jak krul sie usral na vidala tak alegro sie moze usrac na kogos innego
jeszcze będziesz pisał newsa z tytułem ' benvenuto sami khedira'' i wtedy przypomnisz sobie swoje własne słowa '
Stary dziad i połamaniec. Nie, dzięki. Prędzej bym zaufał Esposito i Agoume.
Jaki Mandzukic, jaki Khedira, co to za brednie w ogóle. Oni to mogą iść do Benevento, a nie do Interu.
tylko to bylo 4 lata temyu
w sumie nie taka zła opcja skoro za darmo
No mysle ze Mandzu przyjdzie jak wezmiemy Maxa ale jako zmiennik Lukaka
wiadomo ze allegri tez ma swoje odpaly typu mandzu na lewym skrzydle ale co smieszne on tam gral dobrze
a deszczylio bedzie biegl za nimi
razem z mandzukikiem i kedira
a Mandzukic bedzie stał na tym schodku z tyłu betoniarki i sie trzymał poręczy
jak to on jest betoniarką we własnej betonowej osobie
alegro przyjedzie w betoniarce
Kredence po co miał jechać po beton jak ten już jest na spotkaniu?
na konferencji jednymi drzwiami wyjdzie Conte a drugimi wejdzie Allegri
Brozo to podobno pod stadionem Bayernu w śpiworze
sa tez plotki, ze pojechał po 150 kg cementu i bedzie robil wylewke przed siedziba na jutrzejsze przybycie Maxa
pojechał już po Allegriego
pice dowozi chorwacki maestro przecie
w drodze na lotnisko zamowi pizze a wracajac odbierze
Albo jedzie na lotnisko odebrać Vidala.
Spokojnie, Marotta pojechał po pizzę na spotkanie z Conte.
beka, oby jednak zhang zrozumial, ze kobra>>>>>krul
dokl, do tego mial podbite oko
xdd
dostał wypowiedzenie i poszedł w długą
marotciak juz wyszedł
oplacilbym ppv na walke zhang vs krul
Zaczęło się
moze jakis stream?
leposze niz mercato live
widze Orzeu wjechala relacja live
Max dawaj do nas
pan ADHA niech wraca do starej kur..y
Zhang po stpotkaniu: Conte zostaje z nami. A teraz wybaczcie, idę kupić Vidala.
conte bana wyłapał już pewnie
trwa
o ktorej sparing zhang vs conte?
tylko spokojnie monitora nie ochlap
najs
slonca nie ma ale idzie sie opalac
pokaż Zosię może
wyszedlem na 15 min z domu, po chwili dostaje snapa od zosi, chyba czuje sie jak u siebie
generalnie to praca, treningu póki co nie będzie, redukcja dopiero od września, posiłki te same co wczoraj, a plany to pewnie spacer i wiadomości w reżimowej tv
Marotta będzie chciał aby Ausillo został
masz rację inter30
witam @Nasir
witam maniek prosze opisz dzisiejszy trening, posilki,plany na wieczor
no a jak bylo?
tak trzymaj
inter30 wysoka forma