Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Klinsi64 25.08.2020 11:42

nasir zapomnial zapytac

Imrahil 25.08.2020 11:41

a co Klinsi

Imrahil 25.08.2020 11:40

91%

Imrahil 25.08.2020 11:40

juz Ci mówię bo ładuje..

Klinsi64 25.08.2020 11:39

Imra jaki stan baterii w ajfonie?

Imrahil 25.08.2020 11:38

ze 3 tygodnie sobie odpocznę

Imrahil 25.08.2020 11:38

ogólnie nie chce mi sie, chyba we wrześniu pójdę na l4

Imrahil 25.08.2020 11:36

ale tylko dziś

Nasir 25.08.2020 11:36

no i to jest zycie

Imrahil 25.08.2020 11:35

no coz, kartofle, kurczok, buraki i tyrka do 22 :D

Imrahil 25.08.2020 11:35

witam witam

Nasir 25.08.2020 11:35

witam Imra jakie posilki dzisiaj jakie plany na wieczor

Nasir 25.08.2020 11:34

XD

Imrahil 25.08.2020 11:32

allegri mi takiego aktora przypomina..

InteristaNagato 25.08.2020 11:32

mandzukic pewnie w mediolanie w bergamo co

InteristaNagato 25.08.2020 11:32

allegri trenerem? XDD

WTC 25.08.2020 11:31

bo ten pet dotknął rzeczy, których się nie rusza, dom, dziewczyna, włosy, rodzina

Orzeu 25.08.2020 11:31

jak banega z tą peruką conciaka zagotował. beka

Orzeu 25.08.2020 11:31

byle pet go zaczepi a ten wybucha

Imrahil 25.08.2020 11:31

jprdl jaka beka, mowilem ze Inter zweryfikuje i zniszczy konciaka

Pjerun 25.08.2020 11:30

Nie wiem, zmiana trenera co rok to patologia i nigdy nic nie osiągniemy bez stablizacji klubu

Imrahil 25.08.2020 11:30

troche szkoda ze konciak wylatuje, bo tak taki gaglia, weczyn czy brzoza dostana nowa szanse u nowego trenera

Orzeu 25.08.2020 11:30

a Conte jak szaleniec teraz wygląda

Orzeu 25.08.2020 11:30

Spal wyglądał jak wrak

Kredence 25.08.2020 11:29

musialo nadejsc nowe rozdanie

Kredence 25.08.2020 11:29

Spalletti musial odejsc bo bylo za duzo kwasow w szatni a on sam wygladal jak wrak czlowieka

Imrahil 25.08.2020 11:29

kwas z mietusem

Orzeu 25.08.2020 11:28

jakby dostał takie mercato jak Conciak to można byłoby go oceniać

maniekfci 25.08.2020 11:28

pewnie teraz kosi sobie trawę ciągnikiem i ma wyebane i się z nas głupich frajerów śmieje

maniekfci 25.08.2020 11:28

Spall to ma życie

Orzeu 25.08.2020 11:28

też byłem za Spalem

Nasir 25.08.2020 11:27

luciano aktualnie juz w stanie silnego upojenia wyciaga ajfona, sprawdza ze przelew od zhanga wszedl i zaraz udaje sie lokalnych kurtyzan gdzie bedzie im rzucal banknotami 500 euro

Pjerun 25.08.2020 11:27

Ja byłem za pozostaniem Spala, mimo, że 90% z was po nim cisnęła. Mimo wszystko uważam, że zatrudnienie Conte to była dobra decyzja i wejścia na poziom wyżej, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, żeby został.

Skepta 25.08.2020 11:24

dokladnie a nie gosc ktory sie nie moze pogodzic z natura i genami i musi se przeszczepiac wlosy bo ma kompleksy

maniekfci 25.08.2020 11:23

dlatego po czasie potępiam zwolenienie Spalla

maniekfci 25.08.2020 11:23

trenerem Interu powinien bybć jakiś chad

Nasir 25.08.2020 11:22

to rzadkwie uwlosienie zle wyglada w tv

Nasir 25.08.2020 11:22

no mnie ten allegri tez nie zachwyca

Kredence 25.08.2020 11:21

opisuje tylko realny scenariusz wydarzen

Nasir 25.08.2020 11:21

to dlaczego szkalujesz maksia co

Kredence 25.08.2020 11:20

mordeczko ja juz Conte nie bronie

DonDawido 25.08.2020 11:20

Powołam się na klauzulę sumienia i przekażę newsa komuś innemu. :D

Nasir 25.08.2020 11:20

wtc i krydens bronia godnosci krula szkalujac maksymiliana

WTC 25.08.2020 11:19

tak będzie dokładnie

Kredence 25.08.2020 11:18

xD

Kredence 25.08.2020 11:18

a w newsie bedzie - po transferze Mandzukicia przybywa kolejny stary znajomy Allegrego, Sami Khedira

jaszczomb 25.08.2020 11:18

i pewnie na kogos z 3 deszczylio mandzukik kedira w przypadku zatrudnienia alegro powitamy

jaszczomb 25.08.2020 11:17

tu nikt ich nie chce ale jak krul sie usral na vidala tak alegro sie moze usrac na kogos innego

WTC 25.08.2020 11:17

jeszcze będziesz pisał newsa z tytułem ' benvenuto sami khedira'' i wtedy przypomnisz sobie swoje własne słowa '

DonDawido 25.08.2020 11:16

Stary dziad i połamaniec. Nie, dzięki. Prędzej bym zaufał Esposito i Agoume.

DonDawido 25.08.2020 11:16

Jaki Mandzukic, jaki Khedira, co to za brednie w ogóle. Oni to mogą iść do Benevento, a nie do Interu.

jaszczomb 25.08.2020 11:13

tylko to bylo 4 lata temyu

KoBa 25.08.2020 11:13

w sumie nie taka zła opcja skoro za darmo

KoBa 25.08.2020 11:12

No mysle ze Mandzu przyjdzie jak wezmiemy Maxa ale jako zmiennik Lukaka

inter30 25.08.2020 11:12

wiadomo ze allegri tez ma swoje odpaly typu mandzu na lewym skrzydle ale co smieszne on tam gral dobrze

jaszczomb 25.08.2020 11:11

a deszczylio bedzie biegl za nimi

jaszczomb 25.08.2020 11:11

razem z mandzukikiem i kedira

KoBa 25.08.2020 11:11

a Mandzukic bedzie stał na tym schodku z tyłu betoniarki i sie trzymał poręczy

WTC 25.08.2020 11:11

jak to on jest betoniarką we własnej betonowej osobie

jaszczomb 25.08.2020 11:10

alegro przyjedzie w betoniarce

chonciak 25.08.2020 11:10

Kredence po co miał jechać po beton jak ten już jest na spotkaniu?

WTC 25.08.2020 11:09

na konferencji jednymi drzwiami wyjdzie Conte a drugimi wejdzie Allegri

KoBa 25.08.2020 11:09

Brozo to podobno pod stadionem Bayernu w śpiworze

Kredence 25.08.2020 11:09

sa tez plotki, ze pojechał po 150 kg cementu i bedzie robil wylewke przed siedziba na jutrzejsze przybycie Maxa

WTC 25.08.2020 11:09

pojechał już po Allegriego

Alfa 25.08.2020 11:09

pice dowozi chorwacki maestro przecie

Nasir 25.08.2020 11:08

w drodze na lotnisko zamowi pizze a wracajac odbierze

DonDawido 25.08.2020 11:08

Albo jedzie na lotnisko odebrać Vidala.

DonDawido 25.08.2020 11:08

Spokojnie, Marotta pojechał po pizzę na spotkanie z Conte.

jaszczomb 25.08.2020 11:08

beka, oby jednak zhang zrozumial, ze kobra>>>>>krul

Kredence 25.08.2020 11:06

dokl, do tego mial podbite oko

WTC 25.08.2020 11:06

xdd

Orzeu 25.08.2020 11:06

dostał wypowiedzenie i poszedł w długą

Orzeu 25.08.2020 11:05

marotciak juz wyszedł

jaszczomb 25.08.2020 11:05

oplacilbym ppv na walke zhang vs krul

Gloin1989 25.08.2020 11:04

Zaczęło się

Nasir 25.08.2020 11:03

moze jakis stream?

jaszczomb 25.08.2020 11:03

leposze niz mercato live

Kredence 25.08.2020 11:00

widze Orzeu wjechala relacja live

oster 25.08.2020 10:59

Max dawaj do nas

oster 25.08.2020 10:59

pan ADHA niech wraca do starej kur..y

KoBa 25.08.2020 10:59

Zhang po stpotkaniu: Conte zostaje z nami. A teraz wybaczcie, idę kupić Vidala.

Orzeu 25.08.2020 10:58

conte bana wyłapał już pewnie

maniekfci 25.08.2020 10:56

trwa

Nasir 25.08.2020 10:56

o ktorej sparing zhang vs conte?

Nasir 25.08.2020 10:55

tylko spokojnie monitora nie ochlap

maniekfci 25.08.2020 10:55

najs

Nasir 25.08.2020 10:54

https://prnt.sc/u5frb5

Nasir 25.08.2020 10:54

slonca nie ma ale idzie sie opalac

maniekfci 25.08.2020 10:54

pokaż Zosię może

Nasir 25.08.2020 10:53

wyszedlem na 15 min z domu, po chwili dostaje snapa od zosi, chyba czuje sie jak u siebie

maniekfci 25.08.2020 10:53

generalnie to praca, treningu póki co nie będzie, redukcja dopiero od września, posiłki te same co wczoraj, a plany to pewnie spacer i wiadomości w reżimowej tv

Gloin1989 25.08.2020 10:53

Marotta będzie chciał aby Ausillo został

Orzeu 25.08.2020 10:53

masz rację inter30

maniekfci 25.08.2020 10:53

witam @Nasir

Nasir 25.08.2020 10:52

witam maniek prosze opisz dzisiejszy trening, posilki,plany na wieczor

inter30 25.08.2020 10:52

no a jak bylo?

Kredence 25.08.2020 10:52

tak trzymaj

Kredence 25.08.2020 10:52

inter30 wysoka forma

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się