dodajmy że Vidal nie chce tu przyjść, ale może Conte tego nei przyjmuje do wiadomości
Zapomniałem, że Conte chcę całkowitej władzy przy transferach. Pierwszym zakupem ma być znowu 33 letni Vidal!
Coś w tym stylu
Nic nowego. niby Zhang wolałbym pozostanie Conte. Conte ma konflikt z kobrą i Ausilio. Gdzie ten drugi odejdzie do Romy, jak zostanie Conte. Ponadto kobra ma być już dogadany z Allegrim. Tu Allegri woli pozostać we Włoszech. PSG ma szukać nowego trenera.. szansza na Conte
co do Contej
jakieś nowe wieści?
Ehh gdzie Czarodziej. Już z góry widziałbym wszystko z jego wróźenia z fusów
Ktoś wie na którą godzinę jest to spotkanie Zhanga z Conte?
beka, kulusewski wybral juve by nie grac w 352, a pyrlo chce go na wahadle ustawic w 352
chce oddać głos na Bastoniego
kiedy sonda dot meczu z Sewillą?
boski*
partaczi taki bosko <3
przeciez ich rok temu bez koroniaka nikt nie chcial to teraz gdy kazdy bieduje to tylko zerwac, wyplacic odszkodowanie i won
pieknie juve pozbywa sie szrotu, rozwiazujac kontrakty
xD
genialnie zdjecie i podpis
http://prntscr.com/u5egcc antonio sie nie martwi bo wie ze zhang zaplaci i wyjdzie na swoje xd
joga to byl dzisiaj ok 1.30 w nocy
dzień dobry nasir widzę w końcu wróciło espresso to jeszcze joga i będzie kosencja
przy okazji opiszcie dzisiejsze posilki, outfity i plany na caly dzien
witam panowie ja wlasnie koncze poranne espresso, dzisiaj troche pozniej ale zosia 21 lat nie znala w nocy umiaru, teraz biedna nog zlozyc nie moze no ale sama chciala, o ktorej dzisiaj ten sparing zhang vs conte opiszcie
"ty widziałeś tego mema?" i tam mem z banegą betonem i peruką xd
albo powie zhang do antonio
xd
Poradzi sobie. No chyba że wspomni coś o perułce
Nie bedzie starego pod reka albo Marotty chociaz
Podobno zhang osrany cala noc nie spal bo bedzie sam na sam z conte.
Zhanga Juniora ocenie po spotkaniu. Jeśli sprawa zostanie załatwiona na amen, to nie ma nic do niego. A jesli sprawę przełożą lub będzie tymczasowa ugoda. Znaczy, że nie ma nic do gadania i czekamy aż Zhang Senior zdecyduję.
beka
xDDDDDDDDDD
CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:49 Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec
No, ale włosów to akurat Konciak może mu pozazdrościć
Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec
Steven to sobie moze nagrac filmik na instagrama w koszulce Interu a nie z conte dyskutowac
Fascynuje mnie spotkanie Conte ze słupem chińskim. Tyle pieprzenia a wiadomo ze ten prezydent caly to pionek zwykły
Ah No Nieedobrze rakietki powinny to jednak wygrać
Może zna jakies chińskie sztuki walki aco
Błaszczykowski odizolowany bo podbiegł do niego kibic Jagi po meczu
Zhang go obije tam
Zhang w oktagonie z krulem
Masakra co
Sky - Conte-Zhang, al faccia a faccia non parteciperanno Marotta e Ausilio: non filtra ottimismo sulle richieste del tecnico
mieli chyba z 15 pkt przewagi, teraz 1
a już wyłączyłem
Mają problem?
xD
Houston znow to robi xd
Po brozo nie będzie placzu
też tak myślę
Tonali wskoczy na wyższy poziom szybko
no gosc gra dobrze czy nawet bardzo dobrze jak na swoj wiek i debiut w Serie A, dobrze go poprowadzic i beda z niego ludzie
Raffal, Tonali to inwestycja strategiczna klubu, coś jak Barella
masakra ten caly Allan do Evertonu moze zrobic won
To się jeszcze okaże
ja sie nie spozniam
wyslalem jak juz widzialem ze wyslales ale kredenc nie wierzyl
Coś spóźniony jesteś
co on tam chce zbudować
dokl
Paradise
#Juventus, Paredes nuova idea per il centrocampo
masakra ten pyrlo
paredes?
Tak
to juz nawet Bielsa po tym co odyebal w Lazio sie ogarnal
serio? xddd
Conte sie nie zmieni
Juventus błaga na kolanach o Paredesa
Uwazacie ze Tonali to juz zawodnik na pierwszy sklad? Widzoalem kilka meczow Bresci i szalu nie bylo . Wydaje sienjednak ze brozobto dwie polki wyzej poki co.
myślałem, że rok odpoczynku zmusił do refleksji
wiem, ale i tak jestem zaskoczony że tak szybko wysapal i w tak kretynskie sposób
Oczywiście według Di Marco
Teraz sapie, że żąda wielkich inwestycji, a Inter po Hakimim i koroniaku gardzi wydwaniem pieniędzy i jutro ma sparing z Zhangiem
gosc musi miec wszystko perfekcyjnie dobrane inaczej sie obraza
zawsze taki byl kredenc
PJ Tucker przypal ma
uwielbiam Conte ale on serio się zachowuje jak chory psychicznie, w sumie nie wiadomo o co mu chodzi generalnie
no wlasnie to mi sie wyswietlilo na fcinternews
xDD
Messi w Interze? Gówno o tym wiem tak szczerze mówąc @Di Marco
jedynie lewa obrona mnie zastanawia
ja jestem dobrej mysli, jutro sie wyjasni mam nadzieje
przeraża mnie ten maksiu ale on chyba da trochę spokoju temu zespołowi a tego nam tak bardzo potrzeba
oby orzech nie gral w playoffach, tyle spokoju
no i po co transfery
Di Marzio - Allegri has apparently made it clear that with two signings Inter are already a Scudetto team (Tonali)
zobaczymy jak bedzie dalej
no bo Kevin Love zwykle nie wyrabial
ale lebron w cavs też poza jednym sezonem musiał ciągnąć szrot do finału
no rok temu to już istny armagedon był
ale taki final jak rok temu np xD
jeszcze tam w poczatkowych rundach to jeszcze
niestety
i potem widowisko traci
strasznie mnie irytuje w nba, że prawie nigdy zespoły nie grają w pełnych składach w playoffach, zawsze ktoś wypadnie
Houston chyba robi 3-1
szkoda ze Legia sie wzmocnila porzadnie, zyczylem im spadku xD
no tak patrze po kadrach to przyznam ze nikogo nie znam, ciezko bedzie o utrzymanie