Archiwum shoutboksa

inter30 25.08.2020 10:02

dodajmy że Vidal nie chce tu przyjść, ale może Conte tego nei przyjmuje do wiadomości

Kunbaskier 25.08.2020 10:00

Zapomniałem, że Conte chcę całkowitej władzy przy transferach. Pierwszym zakupem ma być znowu 33 letni Vidal!

Kunbaskier 25.08.2020 09:58

Coś w tym stylu

Kunbaskier 25.08.2020 09:58

Nic nowego. niby Zhang wolałbym pozostanie Conte. Conte ma konflikt z kobrą i Ausilio. Gdzie ten drugi odejdzie do Romy, jak zostanie Conte. Ponadto kobra ma być już dogadany z Allegrim. Tu Allegri woli pozostać we Włoszech. PSG ma szukać nowego trenera.. szansza na Conte

maniekfci 25.08.2020 09:55

co do Contej

maniekfci 25.08.2020 09:55

jakieś nowe wieści?

Kunbaskier 25.08.2020 09:54

Ehh gdzie Czarodziej. Już z góry widziałbym wszystko z jego wróźenia z fusów

Kunbaskier 25.08.2020 09:53

Ktoś wie na którą godzinę jest to spotkanie Zhanga z Conte?

Alfa 25.08.2020 09:46

beka, kulusewski wybral juve by nie grac w 352, a pyrlo chce go na wahadle ustawic w 352

KoBa 25.08.2020 09:44

chce oddać głos na Bastoniego

KoBa 25.08.2020 09:44

kiedy sonda dot meczu z Sewillą?

Alfa 25.08.2020 09:38

boski*

Alfa 25.08.2020 09:38

partaczi taki bosko <3

Alfa 25.08.2020 09:38

przeciez ich rok temu bez koroniaka nikt nie chcial to teraz gdy kazdy bieduje to tylko zerwac, wyplacic odszkodowanie i won :D

Alfa 25.08.2020 09:38

pieknie juve pozbywa sie szrotu, rozwiazujac kontrakty :D

WTC 25.08.2020 09:32

xD

Nasir 25.08.2020 09:19

genialnie zdjecie i podpis

Nasir 25.08.2020 09:19

http://prntscr.com/u5egcc antonio sie nie martwi bo wie ze zhang zaplaci i wyjdzie na swoje xd

Nasir 25.08.2020 09:17

joga to byl dzisiaj ok 1.30 w nocy

Piter 25.08.2020 09:15

dzień dobry nasir widzę w końcu wróciło espresso to jeszcze joga i będzie kosencja

Nasir 25.08.2020 09:13

przy okazji opiszcie dzisiejsze posilki, outfity i plany na caly dzien

Nasir 25.08.2020 09:13

witam panowie ja wlasnie koncze poranne espresso, dzisiaj troche pozniej ale zosia 21 lat nie znala w nocy umiaru, teraz biedna nog zlozyc nie moze no ale sama chciala, o ktorej dzisiaj ten sparing zhang vs conte opiszcie

Piter 25.08.2020 08:57

"ty widziałeś tego mema?" i tam mem z banegą betonem i peruką xd

Piter 25.08.2020 08:57

albo powie zhang do antonio

Piter 25.08.2020 08:57

xd

Kunbaskier 25.08.2020 08:27

Poradzi sobie. No chyba że wspomni coś o perułce

CzarodziejCzasu 25.08.2020 08:22

Nie bedzie starego pod reka albo Marotty chociaz

CzarodziejCzasu 25.08.2020 08:22

Podobno zhang osrany cala noc nie spal bo bedzie sam na sam z conte.

Kunbaskier 25.08.2020 08:09

Zhanga Juniora ocenie po spotkaniu. Jeśli sprawa zostanie załatwiona na amen, to nie ma nic do niego. A jesli sprawę przełożą lub będzie tymczasowa ugoda. Znaczy, że nie ma nic do gadania i czekamy aż Zhang Senior zdecyduję.

jaszczomb 25.08.2020 08:09

beka

jaszczomb 25.08.2020 08:08

xDDDDDDDDDD

jaszczomb 25.08.2020 08:08

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:49 Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec ??

Seba 25.08.2020 05:29

No, ale włosów to akurat Konciak może mu pozazdrościć

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:49

Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec ??

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:48

Steven to sobie moze nagrac filmik na instagrama w koszulce Interu a nie z conte dyskutowac

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:48

Fascynuje mnie spotkanie Conte ze słupem chińskim. Tyle pieprzenia a wiadomo ze ten prezydent caly to pionek zwykły

FENDI_SOSA 25.08.2020 02:26

Ah No Nieedobrze rakietki powinny to jednak wygrać

Alfa 25.08.2020 00:20

Może zna jakies chińskie sztuki walki aco

Czarson 25.08.2020 00:19

Błaszczykowski odizolowany bo podbiegł do niego kibic Jagi po meczu

maverik 25.08.2020 00:17

Zhang go obije tam

Alfa 25.08.2020 00:16

Zhang w oktagonie z krulem

Alfa 25.08.2020 00:15

Masakra co

Alfa 25.08.2020 00:15

Sky - Conte-Zhang, al faccia a faccia non parteciperanno Marotta e Ausilio: non filtra ottimismo sulle richieste del tecnico

maverik 25.08.2020 00:03

mieli chyba z 15 pkt przewagi, teraz 1

Kredence 25.08.2020 00:02

a już wyłączyłem

Czarson 25.08.2020 00:02

Mają problem?

Kredence 25.08.2020 00:02

xD

maverik 25.08.2020 00:02

Houston znow to robi xd

Czarson 25.08.2020 00:02

Po brozo nie będzie placzu

Kredence 25.08.2020 00:02

też tak myślę

Czarson 25.08.2020 00:01

Tonali wskoczy na wyższy poziom szybko

maverik 25.08.2020 00:01

no gosc gra dobrze czy nawet bardzo dobrze jak na swoj wiek i debiut w Serie A, dobrze go poprowadzic i beda z niego ludzie

Kredence 25.08.2020 00:01

Raffal, Tonali to inwestycja strategiczna klubu, coś jak Barella

maverik 25.08.2020 00:00

masakra ten caly Allan do Evertonu moze zrobic won

Nitrogen 25.08.2020 00:00

To się jeszcze okaże

maverik 25.08.2020 00:00

ja sie nie spozniam

maverik 25.08.2020 00:00

wyslalem jak juz widzialem ze wyslales ale kredenc nie wierzyl

Nitrogen 25.08.2020 00:00

Coś spóźniony jesteś

Kredence 25.08.2020 00:00

co on tam chce zbudować

maverik 24.08.2020 23:59

dokl

Czarson 24.08.2020 23:59

Paradise

maverik 24.08.2020 23:59

#Juventus, Paredes nuova idea per il centrocampo

Kredence 24.08.2020 23:59

masakra ten pyrlo

Kredence 24.08.2020 23:59

paredes?

Nitrogen 24.08.2020 23:59

Tak

maverik 24.08.2020 23:59

to juz nawet Bielsa po tym co odyebal w Lazio sie ogarnal

Kredence 24.08.2020 23:59

serio? xddd

maverik 24.08.2020 23:59

Conte sie nie zmieni

Nitrogen 24.08.2020 23:59

Juventus błaga na kolanach o Paredesa

Raffal 24.08.2020 23:58

Uwazacie ze Tonali to juz zawodnik na pierwszy sklad? Widzoalem kilka meczow Bresci i szalu nie bylo . Wydaje sienjednak ze brozobto dwie polki wyzej poki co.

Kredence 24.08.2020 23:58

myślałem, że rok odpoczynku zmusił do refleksji

Kredence 24.08.2020 23:58

wiem, ale i tak jestem zaskoczony że tak szybko wysapal i w tak kretynskie sposób

Nitrogen 24.08.2020 23:57

Oczywiście według Di Marco

Nitrogen 24.08.2020 23:57

Teraz sapie, że żąda wielkich inwestycji, a Inter po Hakimim i koroniaku gardzi wydwaniem pieniędzy i jutro ma sparing z Zhangiem

maverik 24.08.2020 23:57

gosc musi miec wszystko perfekcyjnie dobrane inaczej sie obraza

maverik 24.08.2020 23:56

zawsze taki byl kredenc

maverik 24.08.2020 23:56

PJ Tucker przypal ma

Kredence 24.08.2020 23:56

uwielbiam Conte ale on serio się zachowuje jak chory psychicznie, w sumie nie wiadomo o co mu chodzi generalnie

maverik 24.08.2020 23:55

no wlasnie to mi sie wyswietlilo na fcinternews

Kredence 24.08.2020 23:55

xDD

Nitrogen 24.08.2020 23:54

Messi w Interze? Gówno o tym wiem tak szczerze mówąc @Di Marco

maverik 24.08.2020 23:54

jedynie lewa obrona mnie zastanawia

maverik 24.08.2020 23:54

ja jestem dobrej mysli, jutro sie wyjasni mam nadzieje

Kredence 24.08.2020 23:53

przeraża mnie ten maksiu ale on chyba da trochę spokoju temu zespołowi a tego nam tak bardzo potrzeba

maverik 24.08.2020 23:52

oby orzech nie gral w playoffach, tyle spokoju

maverik 24.08.2020 23:51

no i po co transfery

maverik 24.08.2020 23:50

Di Marzio - Allegri has apparently made it clear that with two signings Inter are already a Scudetto team (Tonali)

maverik 24.08.2020 23:50

zobaczymy jak bedzie dalej

maverik 24.08.2020 23:49

no bo Kevin Love zwykle nie wyrabial

Kredence 24.08.2020 23:49

ale lebron w cavs też poza jednym sezonem musiał ciągnąć szrot do finału

Kredence 24.08.2020 23:48

no rok temu to już istny armagedon był

maverik 24.08.2020 23:48

ale taki final jak rok temu np xD

maverik 24.08.2020 23:48

jeszcze tam w poczatkowych rundach to jeszcze

maverik 24.08.2020 23:48

niestety

Kredence 24.08.2020 23:47

i potem widowisko traci

Kredence 24.08.2020 23:47

strasznie mnie irytuje w nba, że prawie nigdy zespoły nie grają w pełnych składach w playoffach, zawsze ktoś wypadnie

maverik 24.08.2020 23:45

Houston chyba robi 3-1

maverik 24.08.2020 23:44

szkoda ze Legia sie wzmocnila porzadnie, zyczylem im spadku xD

maverik 24.08.2020 23:44

no tak patrze po kadrach to przyznam ze nikogo nie znam, ciezko bedzie o utrzymanie

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się