no chyba polega na bieganiu
Eriksen miałby prawo bytu u Conte jakbyśmy grali jednym napastnikiem, a on zostałby podwieszony pod niego
jakby piłka nożna polegała na bieganiu to by kenia była mistrzem świata
czasami to wyglądało tak jakby miał jakiś tryb slow motion
Conte wymaga biegania w pomocy, a tego nie było w grze Eriksena
i tyle
haha
nasi kupili go bo była okazja
dotyczy to Eriksena
tak samo jakby ktoś wam kupił cukierki, których nie lubicie i kazał na siłę je jeść
potencjał dużo większy, ale to co on odstawiał w niektórych meczach, to chyba nawet Biraghi tego nie robił w tym roku
nawet borka byłby lepszy gg
kto mial za niego grac
Solidniejszy?
i tyle
przeciez gral bo musial
haha, nie zebym go jakoś chciał ale jakby Allegri go widział to nie byłoby problemu dla nie na pewno solidniejszy niż Biraghi
Kuczu +1
przebrzydły amator
Alex Sandro?
Ja sobie nie wyobrażam Gaglii na pozycji Gaglii
Ja też patrzę na Eriksena może nie jak na zbawce ale na gościa który potrafi kopnąć piłkę i zanim ją kopnie to pomyśli gdzie zagrać.
nie wyobrazam sobie tego lenia erykcena na pozycji gaglii
szczegolnie ze graja na innej pozycji
jedynie z Juve to może alex sandro lewa obrone ewentualnie
a on nic nie pokazał poza paroma przebłyskami
rozumiem, że gags jest słabiutki, ale niektórzy piszą tutaj o Eriksenie jak o zbawcy
no wlasnie
Prędzej do Romy
Szczerze to też nie wierzę
to sie kupy nie trzyma
to kedire wezmiemy?
nie chcemy vidala i dzeko krulowi kupic bo staruchy
W końcu auzylio już mu pastę na kolację obstawil
a ja w to nie wierze
Ale wcale bym się nie zdziwił jakby przyszedł Niemiec
Co do gagsa to konciak jest jedyną osobą na półwyspie Apenińskim, który widzi go w pierwszym skladzie
i de sciglio
Nie no mam nadzieje, że Gags i Brozo odejdą i nie przyjdzie jakiś Mandzukic czy Khedira
wiec nie zdziwie sie jakby gaglia nagle zostal i gral pierwsze skrzypce
wiadomo o której jutro ma dojść do spotkania na szczycie ?
i to takich gowniakow
allegri na pewno nie jest taktycznym betonem, ale uwielbia miec swoich pupilkow
po testuje rózne formacje
akurat Maxowi nie można jednej taktyki zarzucic
w pojedynczych meczach
352 to nawet pozniej grał
jakos w listopadzie bodajze
Dokładnie Alfa
i powoli zmienial na 4312
ze najpierw gral to samo co krul
on nigdy nie trzymał sie jednego
ale w juve tez tak robil
Max bedzie zmienaił formacje
Jeśli już Maxa wezmiemy nawet jutro, to nie bawiłbym się z starym systemem i wpajał nowy n 4:3:1:2
z hakimi na skrzydle
Kun zgadzam się z Twoja wizja składu i również chciałbym SMS iu nas
moze jakies 433
zagra na pewno sporo spotkań 3 z tyłu
ale one bedzie zmieniał
ja tez mysle że Max bedzie chciał grac 4312
U Maxa widziałbym 4:3:1:2 (środek obrony Skiniar/Godin i vrij, pomoc Barella, Savic (marzenie) i Tonali - potem Eriksen - Lukaku z Sanchezem/Martinezem
no zobacyzmy oby juz jutro bylo wszytko jasne
pozniej wjechał wysoki pressing i wygladało juz dobrze
graliśmy bardzo nieładnie
było słbao
do meczu z viola
Najers
meczylismy bułe strasznie
bo juve w ostatnim sezonie wygladał bardzo nietrakcyjnie
czy po koroniaku gralismy znosnie?
no to znosna z dobrymi graczami mysle jest realna
to nie cudowana
Jeśli max wpada to ciekawe jak z transferem kumbulli, chyba że skriniara out 🤔
znośna wizualnie
w calcio musisz byc skuteczny do bólu i nic wiecej
w calcio jak grasz cudnie to gowno wygrywasz
wtedy byłby cud
no chyba że Max nas zaskoczy i jeszcze gra będzie znośna wizualnie
ale on wyniki bedzie robił
będzie obrzydliwe bedą zęby bolały
tak i jestem pewien 'wyboru Maxa
Ważne by rozwiązać sytuacje jutro. Jeśli jest konfklit w drużynie, widzże tylko rozwiązanie zwolnienia jednej strony. Żadnej ugudy, bo wyjdzie jak zakopanym żwirkiem u kota. Śmród po jakimś czasie. Dla mnie kobra jest ważniejszy od Conte i wybrałbym go. Co pewnie spowoduję, że zostanie Eriksena i Skiniar (niech wróci do formy). I gaga odejdzie
Sarr kolejnym piłkarzem Chelsea w najbliższych dniach. Prawdopodobnie @Romano
Choć konciak był jego ideą. A wiadomo że ma wybuchowy charakter i jest toksyczny
Oby Twoje słowa się sprawdziły , bo jestem tego samego zdania
w pełni mu ufam w kwestii trenera i dalszej rozbudowy klubu
wiec on jednak bedzie miał najwiekszy wpływ na to jak klub bedziewygladał
on umie w te biznesy
Beppe to pewniak
Marotta musi zostać, a Steven nie jest glupi i nie pozwoli żeby zezol odszedł kosztem grzywki
no jesli kret to zadne osiagniecia i staz go nie bronia
Imo auzylio do Romy, a konciak do PSG
Kret
Dokładnie Alfa
chociaz wychodzi na to ze alzylio ma sporo za uszami
mozliwe ze zostanie a sam conte poleci
zycie
od 20 lat w strukturach klubu
Piero szkodaa