Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:00

no chyba polega na bieganiu

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:00

Eriksen miałby prawo bytu u Conte jakbyśmy grali jednym napastnikiem, a on zostałby podwieszony pod niego

pablo77 24.08.2020 23:00

jakby piłka nożna polegała na bieganiu to by kenia była mistrzem świata :D

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:00

czasami to wyglądało tak jakby miał jakiś tryb slow motion

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:59

Conte wymaga biegania w pomocy, a tego nie było w grze Eriksena

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:59

i tyle

pablo77 24.08.2020 22:59

haha :D

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:59

nasi kupili go bo była okazja

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:58

dotyczy to Eriksena

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:58

tak samo jakby ktoś wam kupił cukierki, których nie lubicie i kazał na siłę je jeść

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:58

potencjał dużo większy, ale to co on odstawiał w niektórych meczach, to chyba nawet Biraghi tego nie robił w tym roku

pablo77 24.08.2020 22:58

nawet borka byłby lepszy gg

Alfa 24.08.2020 22:57

kto mial za niego grac

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:57

Solidniejszy?

Alfa 24.08.2020 22:57

i tyle

Alfa 24.08.2020 22:57

przeciez gral bo musial

pablo77 24.08.2020 22:57

haha, nie zebym go jakoś chciał ale jakby Allegri go widział to nie byłoby problemu dla nie na pewno solidniejszy niż Biraghi

Sempre_Inter 24.08.2020 22:57

Kuczu +1

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:56

przebrzydły amator

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:56

Alex Sandro?

Chuchu 24.08.2020 22:56

Ja sobie nie wyobrażam Gaglii na pozycji Gaglii

pablo77 24.08.2020 22:56

Ja też patrzę na Eriksena może nie jak na zbawce ale na gościa który potrafi kopnąć piłkę i zanim ją kopnie to pomyśli gdzie zagrać.

Alfa 24.08.2020 22:55

nie wyobrazam sobie tego lenia erykcena na pozycji gaglii

Alfa 24.08.2020 22:54

szczegolnie ze graja na innej pozycji

pablo77 24.08.2020 22:54

jedynie z Juve to może alex sandro lewa obrone ewentualnie :)

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:54

a on nic nie pokazał poza paroma przebłyskami

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:54

rozumiem, że gags jest słabiutki, ale niektórzy piszą tutaj o Eriksenie jak o zbawcy

Alfa 24.08.2020 22:52

no wlasnie

Sempre_Inter 24.08.2020 22:52

Prędzej do Romy

Sempre_Inter 24.08.2020 22:52

Szczerze to też nie wierzę :)

Alfa 24.08.2020 22:52

to sie kupy nie trzyma

Alfa 24.08.2020 22:52

to kedire wezmiemy?

Alfa 24.08.2020 22:52

nie chcemy vidala i dzeko krulowi kupic bo staruchy

Sempre_Inter 24.08.2020 22:52

W końcu auzylio już mu pastę na kolację obstawil

Alfa 24.08.2020 22:52

a ja w to nie wierze

Sempre_Inter 24.08.2020 22:51

Ale wcale bym się nie zdziwił jakby przyszedł Niemiec

Sempre_Inter 24.08.2020 22:50

Co do gagsa to konciak jest jedyną osobą na półwyspie Apenińskim, który widzi go w pierwszym skladzie

Alfa 24.08.2020 22:50

i de sciglio :D

pablo77 24.08.2020 22:50

Nie no mam nadzieje, że Gags i Brozo odejdą i nie przyjdzie jakiś Mandzukic czy Khedira

Alfa 24.08.2020 22:48

wiec nie zdziwie sie jakby gaglia nagle zostal i gral pierwsze skrzypce

pablo77 24.08.2020 22:48

wiadomo o której jutro ma dojść do spotkania na szczycie ?

Alfa 24.08.2020 22:48

i to takich gowniakow

Alfa 24.08.2020 22:47

allegri na pewno nie jest taktycznym betonem, ale uwielbia miec swoich pupilkow

Michellaga 24.08.2020 22:45

po testuje rózne formacje

Michellaga 24.08.2020 22:45

akurat Maxowi nie można jednej taktyki zarzucic

Michellaga 24.08.2020 22:45

w pojedynczych meczach

Michellaga 24.08.2020 22:45

352 to nawet pozniej grał

Alfa 24.08.2020 22:44

jakos w listopadzie bodajze

Sempre_Inter 24.08.2020 22:44

Dokładnie Alfa

Alfa 24.08.2020 22:44

i powoli zmienial na 4312

Alfa 24.08.2020 22:44

ze najpierw gral to samo co krul

Michellaga 24.08.2020 22:44

on nigdy nie trzymał sie jednego

Alfa 24.08.2020 22:44

ale w juve tez tak robil

Michellaga 24.08.2020 22:44

Max bedzie zmienaił formacje

Kunbaskier 24.08.2020 22:43

Jeśli już Maxa wezmiemy nawet jutro, to nie bawiłbym się z starym systemem i wpajał nowy n 4:3:1:2

Michellaga 24.08.2020 22:42

z hakimi na skrzydle

Sempre_Inter 24.08.2020 22:42

Kun zgadzam się z Twoja wizja składu i również chciałbym SMS iu nas

Michellaga 24.08.2020 22:42

moze jakies 433

Michellaga 24.08.2020 22:42

zagra na pewno sporo spotkań 3 z tyłu

Michellaga 24.08.2020 22:42

ale one bedzie zmieniał

Michellaga 24.08.2020 22:42

ja tez mysle że Max bedzie chciał grac 4312

Kunbaskier 24.08.2020 22:41

U Maxa widziałbym 4:3:1:2 (środek obrony Skiniar/Godin i vrij, pomoc Barella, Savic (marzenie) i Tonali - potem Eriksen - Lukaku z Sanchezem/Martinezem

Alfa 24.08.2020 22:41

no zobacyzmy oby juz jutro bylo wszytko jasne

Michellaga 24.08.2020 22:41

pozniej wjechał wysoki pressing i wygladało juz dobrze

Michellaga 24.08.2020 22:40

graliśmy bardzo nieładnie

Michellaga 24.08.2020 22:40

było słbao

Michellaga 24.08.2020 22:40

do meczu z viola

Michellaga 24.08.2020 22:40

Najers

Alfa 24.08.2020 22:40

meczylismy bułe strasznie

Michellaga 24.08.2020 22:40

bo juve w ostatnim sezonie wygladał bardzo nietrakcyjnie

Alfa 24.08.2020 22:39

czy po koroniaku gralismy znosnie?

Alfa 24.08.2020 22:39

no to znosna z dobrymi graczami mysle jest realna

Michellaga 24.08.2020 22:39

to nie cudowana

Sempre_Inter 24.08.2020 22:39

Jeśli max wpada to ciekawe jak z transferem kumbulli, chyba że skriniara out 🤔

Michellaga 24.08.2020 22:39

znośna wizualnie

Alfa 24.08.2020 22:39

w calcio musisz byc skuteczny do bólu i nic wiecej

Alfa 24.08.2020 22:39

w calcio jak grasz cudnie to gowno wygrywasz

Michellaga 24.08.2020 22:38

wtedy byłby cud

Michellaga 24.08.2020 22:38

no chyba że Max nas zaskoczy i jeszcze gra będzie znośna wizualnie

Michellaga 24.08.2020 22:37

ale on wyniki bedzie robił

Michellaga 24.08.2020 22:37

będzie obrzydliwe bedą zęby bolały

Michellaga 24.08.2020 22:37

tak i jestem pewien 'wyboru Maxa

Kunbaskier 24.08.2020 22:34

Ważne by rozwiązać sytuacje jutro. Jeśli jest konfklit w drużynie, widzże tylko rozwiązanie zwolnienia jednej strony. Żadnej ugudy, bo wyjdzie jak zakopanym żwirkiem u kota. Śmród po jakimś czasie. Dla mnie kobra jest ważniejszy od Conte i wybrałbym go. Co pewnie spowoduję, że zostanie Eriksena i Skiniar (niech wróci do formy). I gaga odejdzie

Nitrogen 24.08.2020 22:34

Sarr kolejnym piłkarzem Chelsea w najbliższych dniach. Prawdopodobnie @Romano

Sempre_Inter 24.08.2020 22:34

Choć konciak był jego ideą. A wiadomo że ma wybuchowy charakter i jest toksyczny

Sempre_Inter 24.08.2020 22:33

Oby Twoje słowa się sprawdziły , bo jestem tego samego zdania

Michellaga 24.08.2020 22:33

w pełni mu ufam w kwestii trenera i dalszej rozbudowy klubu

Michellaga 24.08.2020 22:33

wiec on jednak bedzie miał najwiekszy wpływ na to jak klub bedziewygladał

Michellaga 24.08.2020 22:32

on umie w te biznesy

Michellaga 24.08.2020 22:32

Beppe to pewniak

Sempre_Inter 24.08.2020 22:31

Marotta musi zostać, a Steven nie jest glupi i nie pozwoli żeby zezol odszedł kosztem grzywki

Alfa 24.08.2020 22:31

no jesli kret to zadne osiagniecia i staz go nie bronia

Sempre_Inter 24.08.2020 22:31

Imo auzylio do Romy, a konciak do PSG

Sempre_Inter 24.08.2020 22:30

Kret

Sempre_Inter 24.08.2020 22:30

Dokładnie Alfa

Alfa 24.08.2020 22:30

chociaz wychodzi na to ze alzylio ma sporo za uszami

Alfa 24.08.2020 22:29

mozliwe ze zostanie a sam conte poleci

Alfa 24.08.2020 22:29

zycie

Michellaga 24.08.2020 22:29

od 20 lat w strukturach klubu

Michellaga 24.08.2020 22:28

Piero szkodaa

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się