Archiwum shoutboksa

Czarson 24.08.2020 21:42

nie tym razem

Klinsi64 24.08.2020 21:42

ale nic z tego

Czarson 24.08.2020 21:42

ja to moze z 3,6

Klinsi64 24.08.2020 21:42

podejrzewali lekarze że mam wodogłowie bo jak miałem 2 lata to rzeczywiscie arbuz miałem spory

maniekfci 24.08.2020 21:42

uuułaj

Czarson 24.08.2020 21:42

ladnie, rekordowo

maniekfci 24.08.2020 21:42

xdddddd

Czarson 24.08.2020 21:42

jak kebab podciagacza

maniekfci 24.08.2020 21:41

4,5 kg ważyłem

maniekfci 24.08.2020 21:41

były problemy bo byłem duży

Czarson 24.08.2020 21:41

maniek na pewno tez

Czarson 24.08.2020 21:41

tez mialem ciezki porod

Czarson 24.08.2020 21:41

w sumie zgadza sie

Klinsi64 24.08.2020 21:41

myslałem że to nowe okreslenie jak incel

Klinsi64 24.08.2020 21:41

nie zajarzyłem

Czarson 24.08.2020 21:40

mof to skrot

maniekfci 24.08.2020 21:40

xddd

Klinsi64 24.08.2020 21:40

pomyliłeś mnie z pewnym biznsemenem

Czarson 24.08.2020 21:40

XD

Czarson 24.08.2020 21:40

jak mof

Czarson 24.08.2020 21:39

za wielka glowa

maniekfci 24.08.2020 21:39

a co się stało

Czarson 24.08.2020 21:39

klinsi to benajmin button fci

maniekfci 24.08.2020 21:39

kosmos

Klinsi64 24.08.2020 21:39

dostałem 1 punkt na 10 :D

Klinsi64 24.08.2020 21:39

noworodkiem nie chce byc bo ledwo przezyłem poród :D

Czarson 24.08.2020 21:36

nie prawda, wypluj te slowa

Alfa 24.08.2020 21:35

klinsi kiedy bedziesz noworodkiem

Klinsi64 24.08.2020 21:35

czarson ja ciagle jestem zabawny i miły to ty zgorzkniałeś

Klinsi64 24.08.2020 21:33

Dario D'Ambrosio byc może zagra z Bottą i Maxi Lopecem

Czarson 24.08.2020 21:33

a teraz co

Czarson 24.08.2020 21:33

pamietam jak czytalem komus co tam wysapales i ten czlowiek sie zmial rozumiesz smial sie mowil, to chyba zabawny gosc i mily

maniekfci 24.08.2020 21:33

wszystkiego najlepszego @Klinsi64

Klinsi64 24.08.2020 21:32

5 lat temu byłem starszy niz dzisiaj

Czarson 24.08.2020 21:32

gra slowami, skojarzenia

Czarson 24.08.2020 21:32

zabawny czasem nawet inteligentny, przewrotne szolty

Czarson 24.08.2020 21:32

ehh pamietam jeszcze ten czas 4-5 lat temu gdy Klinsi byl jeszcze mlodziencem

Klinsi64 24.08.2020 21:32

oho chyba donosik poszedł bo sobie z dzióbków spijają

Czarson 24.08.2020 21:32

zdrowie

Lopez 24.08.2020 21:29

Pozdrawiam Czarson, zdrowie

Klinsi64 24.08.2020 21:27

nigdy mu tego nie zapomne

Klinsi64 24.08.2020 21:27

pamietam jak tu beke ze mnie krecił po wywiadzie na im.com

Klinsi64 24.08.2020 21:26

Piekarz by pierwszy podpisał wyrok

Czarson 24.08.2020 21:26

w obronie klinsiego stanal lele piekari

Lopez 24.08.2020 21:26

Na forum nie newsa

Lopez 24.08.2020 21:25

Napiszcie newsa zeby odebrac moda, sam sie podpisze

Czarson 24.08.2020 21:25

banega podbiegl do klinsiego i zapytal czy ta kobieta jest prawdziwa

Czarson 24.08.2020 21:24

klinsi brakuje ci tego kobiecego dotyktu dlatego taki szorstki

Klinsi64 24.08.2020 21:24

zagotował sie jak conte po prowokacji banegi

maniekfci 24.08.2020 21:24

pdw

Klinsi64 24.08.2020 21:24

:D

Lopez 24.08.2020 21:24

Idzbwn :cenzor:

zemaria 24.08.2020 21:23

po prostu to wiem

Klinsi64 24.08.2020 21:23

leci donos na ciebie

zemaria 24.08.2020 21:23

to moja intuicja mankowy

Lopez 24.08.2020 21:23

Jestes idiota klinsi

maniekfci 24.08.2020 21:23

link

zemaria 24.08.2020 21:23

Conte zostaje

Klinsi64 24.08.2020 21:22

i co teraz?

Klinsi64 24.08.2020 21:22

gardze nim

Lopez 24.08.2020 21:21

Ale Czarsona szanuj bo to moj dobry kumpel

Lopez 24.08.2020 21:21

Mozecie pisac chcecie, poki nie ma donosow nie ma bana

Claudio 24.08.2020 21:20

Allegri czeka na Inter. A PSG czeka na odpowiedz Allegriego. Czyli jesli Conte zostanie to Allegri w PSG.

Klinsi64 24.08.2020 21:19

on jest uczulony na pojazd po rodzinie :D

Klinsi64 24.08.2020 21:18

odpisałbym ci czarson ale lopez by zaraz wpadł

Nasir 24.08.2020 21:16

80% zarobkow inwestuje na biezaco

Nasir 24.08.2020 21:15

nie widze roznicu mieczy 7 a 11

CzarodziejCzasu 24.08.2020 21:12

Won z Conte

Czarson 24.08.2020 21:11

kobiety

Endru 24.08.2020 21:11

Klinsi a ty czego pragniesz

Klinsi64 24.08.2020 21:09

no i won

Claudio 24.08.2020 21:09

Czyli co? Conciak zostaje?

Claudio 24.08.2020 21:08

Coraz bliżej odejścia Ausillio! Być może już jutro będzie oficjalna informacja. Możliwi następcy to Baccin i Petrachi.

Endru 24.08.2020 21:05

To jak na takiego burżuja bardzo stary masz telefon rozumiem inne priorytety

Nasir 24.08.2020 21:05

ajfon 7

Nasir 24.08.2020 21:04

gabi to czasem sie widujemy ale to bananowe dziecko

Nasir 24.08.2020 21:04

agatka to se wyjechala do stolycy, przyjechala na weekend, mieslimy sie widziec w sobote ale poznalem zosie

Endru 24.08.2020 21:03

Jaki telefon masz nasir samsung czy iphone

Endru 24.08.2020 21:03

A co z Agatka i Gabi

Nasir 24.08.2020 21:03

musze przyznac zaurczyla mnie

Nasir 24.08.2020 21:03

zaraz bede krecil za moment zosia wpada

Endru 24.08.2020 21:01

Nasir dawaj jeszcze jakies filmiki fajne

Nasir 24.08.2020 20:56

opisz

Nasir 24.08.2020 20:56

https://www.youtube.com/watch?v=O4KNBYm260M mourinho boss to ty?

pablo77 24.08.2020 20:55

hahaha :D

Nasir 24.08.2020 20:55

ile procent baterii w ajfonie?

Endru 24.08.2020 20:55

MourinhoBoss ostatnio podal tutaj Facebooka swojego

Nasir 24.08.2020 20:55

jakie posilki?

pablo77 24.08.2020 20:55

xD

Nasir 24.08.2020 20:55

jakie plany na wieczor?

Nasir 24.08.2020 20:54

mourinhob boss podaj prosze swoje paramatery wg wzoru wzros/waga/biceps/knaga

MourinhoBoss 24.08.2020 20:54

Dominik Janas z Bełchatowa cenzorku

Klinsi64 24.08.2020 20:54

robal zwykły

Klinsi64 24.08.2020 20:54

tylko taki psychol który tu wpada od miesiecy

Klinsi64 24.08.2020 20:54

to nie nasir

Endru 24.08.2020 20:53

Co tam slychac

pablo77 24.08.2020 20:53

spytaj go co na obiad jakie plany na wieczór :D

Endru 24.08.2020 20:53

Siema MourinhoBoss

MourinhoBoss 24.08.2020 20:53

a pupu? 2 dychy starcza?

MourinhoBoss 24.08.2020 20:53

internistki ile bierzecie za papu?

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się