Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pablo77 24.08.2020 20:53

Nasir mistrz xD

pablo77 24.08.2020 20:53

xD

Nasir 24.08.2020 20:52

mourinhoboss witaj podaj parametry

MourinhoBoss 24.08.2020 20:52

8=======> (.) anus internistów

MourinhoBoss 24.08.2020 20:50

jesteście kur wy pośmiewiskiem europy

MourinhoBoss 24.08.2020 20:50

cfele pjerdolone

MourinhoBoss 24.08.2020 20:50

Lokalna społeczność w szoku

MourinhoBoss 24.08.2020 20:50

Steven Zhang i Javier Zanetti zamieszani w skandal pedofilski

MourinhoBoss 24.08.2020 20:49

Słyszeliście o czym huczą chińskie media?

ragnar 24.08.2020 20:44

przejawiał ta agresje już w Interze. dlatego się go pozbyliśmy...

Czarson 24.08.2020 20:37

myslisz, ze czemu tak wolne dobrze bil? kopal kolegow w glowe pilka i udawal, ze to przypadek

Czarson 24.08.2020 20:35

on taki jest

Skepta 24.08.2020 20:32

skad w Pirlo tyle agresji?

Skepta 24.08.2020 20:32

wedlug Momblano

Skepta 24.08.2020 20:32

Pirlo powiedział Paraticimie, że nie chce widzieć Khediry ani Gonzalo podczas presezonu.

ragnar 24.08.2020 20:31

W ogole niemiecka solidnosc by sie nam przydala, niczym w latach 90

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:31

Ale can to nje wiem bo pieprza od rana o nim

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:31

Khedira to fejk xd

ragnar 24.08.2020 20:31

Hihy smiechy ale ostatnie spotkania Khedira i Matuidi wyjasnili nasza cudowna pomoc...co nie znaczy ze Khedire czy Emre chcialbym w Interze

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:29

Lepiej niemca

Endru 24.08.2020 20:29

Jak Allegri da dupy to musi przyjsc jakis Argentyńczyk lub Portugalczyk

Skepta 24.08.2020 20:29

samą gra bez pilki duzo robi tak slyszalem

Skepta 24.08.2020 20:29

khedira slynie z robienia niewidzialnej roboty na boisku

bitels10 24.08.2020 20:28

emrekan kedira i gaglia tak to widze

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:28

Jak allegri da dupy to bede przeciw kazdemu wlochowi juz

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:28

Znowu piszą ze Allegri chce emre cana

Endru 24.08.2020 20:26

Ja bym chcial w koncu poznac przyszlosc Leo Messiego

Alfa 24.08.2020 20:24

I normalnie grali

Alfa 24.08.2020 20:24

Beka a w Strasburgu wczoraj 9 z korona w tym 2 z pierwszego składu

Endru 24.08.2020 20:20

Niech Inter w koncu cos wygra na boisku 9 lat ...

WTC 24.08.2020 20:18

niech Inter podrzuci koroniaka w szeregi Sevilli i domaga się pucharu

WTC 24.08.2020 20:18

jakieś jaja

WTC 24.08.2020 20:18

UEFA postanowiła rozstrzygnąć pojedynek rundy wstępnej Ligi Europy pomiędzy Lincoln Red Imps FC a FC Prisztina na korzyść zespołu z Gibraltaru po tym, jak mecz został dwukrotnie anulowany przez wystąpienie pozytywnych przypadków koronawirusa w szeregach drużyny z Kosowa.

WTC 24.08.2020 20:15

taka nie za dobra

WTC 24.08.2020 20:15

szkoda, fajna grecka obrona by tam była

Nitrogen 24.08.2020 20:15

Dementuję niestety póki co

WTC 24.08.2020 20:15

a Sokratis niby do De Laurentisa

Nitrogen 24.08.2020 20:15

Ale teraz dopiero to się dzieje

WTC 24.08.2020 20:14

no od wczoraj informują o tym

Nitrogen 24.08.2020 20:14

NO I CO MAWERYK?

Nitrogen 24.08.2020 20:14

Gabryjel z Lille w Arsenalu to się dzieje

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:13

Fascynuje mnie jak FCl wyjasnil Contego niebywałe

Endru 24.08.2020 20:12

I Diego Costa

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:12

Ano

WTC 24.08.2020 20:12

na szczęście Mandzukić i Khedira już zmierzają ku Meazza

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:11

okropne mercato

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:11

Na razie to wtopy same, hakimi 40 baniek typ ktory nie pasuje do maxa, sanchez wykupiony i połamany, a Tonali to kibic Milanu

WTC 24.08.2020 20:10

coś się jednak dzieje Czarodzieju

WTC 24.08.2020 20:10

Chelsea ponoć oferuje Interowi wypożyczenie Emersona z opcją wykupu za 30 baniek

Endru 24.08.2020 20:10

Kupilismy Alexisa

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:10

My musimy kupowac

WTC 24.08.2020 20:10

wypożyczyć

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:09

Kupic

Endru 24.08.2020 20:09

Inter najpierw musi sprzedac

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:09

Jestem szczerze zaniepokojony

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:09

Jesteśmy bierni

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:08

Nie podoba mi się zachowanie Interu na rynku

Luki165 24.08.2020 20:08

Z Cavaniego to beka

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:08

Na cavaniego ich nie stac to suarezowi dajmy

Nitrogen 24.08.2020 20:08

Ałzylio na bank wysłał ten nabój to się stało

Luki165 24.08.2020 20:07

Nigdzie już tyle nie dostanie

Endru 24.08.2020 20:07

Ausilio to kret

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:07

Ta xd

Nitrogen 24.08.2020 20:07

Za 15 mln rocznie co

Luki165 24.08.2020 20:07

Nie pragnę ale jakby był wolnym zawodnikiem to na rezerwowego bym go rozważył

Alfa 24.08.2020 20:07

nie, jemu alzylio nie pasuje ewidentnie

WTC 24.08.2020 20:07

jest już Królem to po co ma być prezydentem

Rebelde 24.08.2020 20:06

Report - Conte is against staying at Inter with Marotta and Ausilio in management ....wy go powaliło, zaraz będzie chciał zostać Prezydentem

WTC 24.08.2020 20:06

ponoć Koeman oznajmił dzisiaj Suarezowi, Vidalowi, Rakitikowi i Umtitiemu, że mają wypieprzać

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:06

I co luki pewnie pragniesz Suareza

Endru 24.08.2020 20:05

Conte by wysapal ze woli vidala zamiast havertza

Nitrogen 24.08.2020 20:05

Nie

Luki165 24.08.2020 20:05

Suarez rozwiazal kontrakt?

WTC 24.08.2020 20:05

no ale oni mieli jakieś wyjście?

Nitrogen 24.08.2020 20:05

Przed tym banem też wysrali na Pjulisika

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:05

No miala i jednym okienkem robia dziecko Interowi

Nitrogen 24.08.2020 20:05

No ale bez przesady WTC xD

WTC 24.08.2020 20:05

Chelsea miała bana na okienko to teraz może wydawać

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:04

I im sie odwidzialo

CzarodziejCzasu 24.08.2020 20:04

I to jest projekt a nie jak te nasze chińskie biedaki. Raz zainwestowaly w gowno w postaci mario i gabigola

WTC 24.08.2020 20:03

niby interesują się jeszcze Onaną i Popem w kontekście bramki

Nitrogen 24.08.2020 20:02

Ale pewnie po niego wysrają dopiero za rok

Endru 24.08.2020 20:02

Maja Kepe :lol:

Nitrogen 24.08.2020 20:02

No były takie plotki że te gnidy mają takie plany

maverik 24.08.2020 20:01

jeszcze pewnie za Oblaka zaplaca 100 mln bo ich stac

maniekfci 24.08.2020 20:00

courva ale czelsi się zbroi

Endru 24.08.2020 20:00

Nitro w pracy?

Nitrogen 24.08.2020 19:58

Tym razem odpuściłem bo tak

Nitrogen 24.08.2020 19:58

Chciałem, ale byłem zajęty no i co

maverik 24.08.2020 19:58

i co Nitrogen pewnie chciales to samo napisac ale znow spozniony

Nitrogen 24.08.2020 19:57

10 mln euro za sezon? No nie bałdzo

Endru 24.08.2020 19:56

Szkoda ze nie wrocil do Milanu is back

maverik 24.08.2020 19:56

ThiagoSilva w Chelsea its dan

Endru 24.08.2020 19:54

Kibice bayernu jednogłośnie pragna pozostania Ivana

Endru 24.08.2020 19:47

Zrobic im pakiet 50 mln za dwoch chorwatow

Alfa 24.08.2020 19:40

pieknie jakby ivanka i gląba capneli od nas

Luki165 24.08.2020 19:39

Może ten Bayern go weźmie

Luki165 24.08.2020 19:39

Thiago odchodzi to kto wie

Kazam 24.08.2020 19:27

a jesli to mialby byc bajern, to juz kompletnie tego nie widze xD SMS bardzo kuszaca wizja, ale niestety tyle w niej realnosci co w kusym i jego madrosciach

Kazam 24.08.2020 19:27

ale nie widze jakos tego ze ktokolwiek daje za tego przyglupa wiecej niz 35 max 40 mln

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się