Archiwum shoutboksa

Luki165 24.08.2020 19:39

Thiago odchodzi to kto wie

Kazam 24.08.2020 19:27

a jesli to mialby byc bajern, to juz kompletnie tego nie widze xD SMS bardzo kuszaca wizja, ale niestety tyle w niej realnosci co w kusym i jego madrosciach

Kazam 24.08.2020 19:27

ale nie widze jakos tego ze ktokolwiek daje za tego przyglupa wiecej niz 35 max 40 mln

Kazam 24.08.2020 19:26

to by nawet fajnie wygladalo ;D

Kazam 24.08.2020 19:26

CZARODZIEJCZASU 24.08.2020 18:54 Sprzedajmy Brozo za 50, Perisicia za 12 i joao mario za 13 i kupmy Sergieja

Adriano_forever 24.08.2020 19:14

xd

oster 24.08.2020 19:12

pan ADHD niech wraca do starej kur...y

oster 24.08.2020 19:11

mamy nadzieje

pluto11 24.08.2020 19:08

To co jutro zegnamy Conte i witamy Maxa?

bitels10 24.08.2020 19:06

gówno mnie obchodzi z kim na ławce

bitels10 24.08.2020 19:06

a Inter pragnie pucharów

CzarodziejCzasu 24.08.2020 19:04

Psg pragnie Maxa, Max kladzie lache bo pragnie Intera

CzarodziejCzasu 24.08.2020 19:03

Won z wloskimi betonamj

CzarodziejCzasu 24.08.2020 19:03

Dobrs, dosyc tego

CzarodziejCzasu 24.08.2020 19:03

Cds- intrygujący pomysł Allegriego - chce ustawic Eriksena przed obrona :lol:

CzarodziejCzasu 24.08.2020 19:00

Trzeba rzucic go na głęboka wode i zobaczyć czy da rade

CzarodziejCzasu 24.08.2020 19:00

Jesli to Pirlo, no to trzeba

CzarodziejCzasu 24.08.2020 19:00

Trzeba podjac ryzyko i postawoc na Tonaliego.

maniekfci 24.08.2020 18:57

wysoki Sergej = wypad wysokiej Gagli

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:57

I naco nam taki kurdupel

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:56

Karakan 170 cm looool

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:56

Kuuuhwa musi byc sms a nie jakis kante

maniekfci 24.08.2020 18:55

i reszta wydarzy się sama?

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:55

Sergiej Milinković-Savić niczym Dejan Stankovic przybędzie z gownianego Lazio do Interu

maniekfci 24.08.2020 18:55

10/10 niestety

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:54

Sprzedajmy Brozo za 50, Perisicia za 12 i joao mario za 13 i kupmy Sergieja

maniekfci 24.08.2020 18:53

Mati może link albo wrzuta na fp

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:53

Brozovic robi won, to siw dzieję

grandderby 24.08.2020 18:52

Daje 40% ze zostanie Conte pogodziłem się z jego odejściem

oster 24.08.2020 18:52

Khedira In - Brozović Out

maniekfci 24.08.2020 18:51

oceńcie pomoc Radja-Tonali-Barella i za napastnikami Eriksen

oster 24.08.2020 18:51

Nodbele to wymysł Conte więc jak odejdzie to ten transfer odpada

grandderby 24.08.2020 18:51

Ndombele>Brozovic

maniekfci 24.08.2020 18:50

opisz wizję składu MAXA w INTERZE

grandderby 24.08.2020 18:50

Akurat Jestem za tym aby Brozo wypier***

Skepta 24.08.2020 18:50

?

Skepta 24.08.2020 18:50

powaznie mowicie

maniekfci 24.08.2020 18:50

@maverik

Czarson 24.08.2020 18:50

Khedira i Mnadzukic niemal pewni

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:48

Czyli grubo

CzarodziejCzasu 24.08.2020 18:48

Agencja prasowa Ansa podaje ze brozovic wypierpapier

Endru 24.08.2020 18:48

Dokl

maverik 24.08.2020 18:48

Khedira jest fundamentalny dla Allegrego jak Gagliardini dla Conte

grandderby 24.08.2020 18:47

Allegri ok ale Khedira nie rozumiem.

grandderby 24.08.2020 18:46

Wiec Khedira u nas z Allegrim

Skepta 24.08.2020 18:45

piosenka na dzis

macyek 24.08.2020 18:37

Dobry, i co z tym Conte?

maniekfci 24.08.2020 18:29

może wiadomości na tvp obejrzę

maniekfci 24.08.2020 18:29

odkurzę i coś tam porobię jeszcze

maniekfci 24.08.2020 18:29

jakieś polaczkowe

Nasir 24.08.2020 18:17

Witam Maniek jakie plany na wieczór

Skepta 24.08.2020 18:15

a kto dziada odjebal

maniekfci 24.08.2020 18:12

a jak któryś chciał głośno powiedzieć o kontaktach ze służbami, to poleciał jak dziad np

maniekfci 24.08.2020 18:11

rozbili ich, kto miał się rozyebać to się rozyebał, ci sprzedani policjanci też wypłynęli i kontakty się ukróciły

Skepta 24.08.2020 18:11

jak widzieli strzelanine na jakiejs pradze to udawali ze nie widza w mysl "a niech sie wystrzelaja"

Skepta 24.08.2020 18:11

ale w latach 90 to policja miala obsrana zbroje

Skepta 24.08.2020 18:10

tzn ci inteligetniejsi tak robia a nie wysadzaja restauracje itd

Skepta 24.08.2020 18:10

tera kase robi sie po cichu

Skepta 24.08.2020 18:10

metoda silowa w duzej mierze

Skepta 24.08.2020 18:10

no dokl

maniekfci 24.08.2020 18:10

prymitywne metody i narzędzia

maniekfci 24.08.2020 18:09

ale trzeba jasno powiedzieć, że stary pruszków to nie byli naukowcy

Skepta 24.08.2020 18:09

to sie chytaja za rzeczy, ktore nie przejda juz w dzisiejssyzch czasach

Skepta 24.08.2020 18:09

na stare lata

Skepta 24.08.2020 18:08

zamiast se ruchac dupeczki w Sopocie

Skepta 24.08.2020 18:08

to ja nie wiem na chuy sie chytaja na stare lata za ciemne interesy, kasy na pewno cos maja jeszcze

maniekfci 24.08.2020 18:08

każdy ruch takiego klienta jest obserwowany

maniekfci 24.08.2020 18:08

dokł

maniekfci 24.08.2020 18:08

poza tym, każdy kto jest po wyroku w takiej sprawie jest pod lupa już do końca

Skepta 24.08.2020 18:07

takich jak slowik itd to oni beda zawsze inwigilowani juz do usranej smierci

Skepta 24.08.2020 18:07

malo tego wlasnie

maniekfci 24.08.2020 18:07

to są ludzie, którzy takich jak słowik to tropią 24/7

maniekfci 24.08.2020 18:07

no i ta jednostka łowcy cieni

maniekfci 24.08.2020 18:07

no typy mają trochę lat wyjętych, ja sobie nie wyobrażam, że oni tak dzialają z vatem a Ziobro jest ostro cięty na to

Skepta 24.08.2020 18:07

ciekawe czy jak tera wyszli to znow beda kminic cos

Skepta 24.08.2020 18:06

chyba sie zatrzymali w czasie i nie zdaja se sprawy ze policja w tych czasach nie jest juz taka uposledzona jak w latach 90

Skepta 24.08.2020 18:06

nigdy nie zrozumiem tego maniek, typy maja kase po jakis bahamach ulokowana pewnie to wzieli sie znow za szemrane interesy i poszli do pierdla na 3,5 roku

grandderby 24.08.2020 18:05

Byłem bardzo za Conte do wczoraj ale jak popatrzyłem na ustawienia ewentualne Maxa to przekonuje mnie a ileż można znosić wieczne obrazy wielkiego króla. Zostawiam to zarządowi i ufam. Byle by został Moratta :)

maniekfci 24.08.2020 18:03

pewnie pojawi się w nowym klipie malika albo tedego

maniekfci 24.08.2020 18:02

oceń to skepta

WTC 24.08.2020 17:50

no ja go nie skreślam, tylko mam wątpliwości

Vancore 24.08.2020 17:47

nie mozna go skreslac na tej pozycji

Vancore 24.08.2020 17:46

i maldiniego

Vancore 24.08.2020 17:46

chivu wielu tez nie widzialo

WTC 24.08.2020 17:44

jakoś nie widzę Bastoniego w roli lewego obrońcy

WTC 24.08.2020 17:44

a Alessandro Bastoni mógłby zajmować pozycję lewego obrońćy.

ZnawcaCalcio 24.08.2020 17:31

Zhang chyba chce żeby został

maniekfci 24.08.2020 17:31

pewnie od transferu Messiego czuję

maniekfci 24.08.2020 17:30

ciekawe od czego próbują odciągnąć naszą uwagę tym zamieszaniem z Conte

Klinsi64 24.08.2020 17:29

no pupilek Tuchela z mainz

Chuchu 24.08.2020 17:25

Czyli Conte bardziej out niż nie out tak?

Alfa 24.08.2020 17:19

Confirmed. Chelsea and Bayer Leverkusen to sign the agreement for Kai Havertz for €100M add ons included (80-10-10). Five years contract - Lampard already spoke with Kai. Paperworks time between the two clubs to complete every detail. Here we go soon 🔵🏁 #CFC #Havertz

maverik 24.08.2020 16:39

no niezly pupilek grajacy po 10 min max

Klinsi64 24.08.2020 16:30

pupilek tuchela

ZnawcaCalcio 24.08.2020 16:03

Moting*

Endru 24.08.2020 16:02

Tak jak Jese i Krychowiak swego czasu

ZnawcaCalcio 24.08.2020 16:02

jakby Cavani został chociaż do końca LM, to pewnie nawet w niej by nie zagrał CHUPO Monting

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625144

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się