Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

ale tutaj nawet nie chodzi o ustawienie xDD

Klinsi64 24.08.2020 22:14

o cuadrado sapał

Alfa 24.08.2020 22:14

skriniar w 4 z tylu moze sie przydac

Klinsi64 24.08.2020 22:14

no patrzcie co za idiota

Rebelde 24.08.2020 22:14

no własnie, to po co przyszedł do Inter, skoro tak go nie toleruje

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

najlepiej Skriniara i Brozovicia

Alfa 24.08.2020 22:14

czy cos takiego

Alfa 24.08.2020 22:13

bo mu cuadrado nie kupil

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

dlatego też zrezygnował w tracie przygotowań chyba

Alfa 24.08.2020 22:13

no ale z dwojki skriniar borowik lepiej tego drugiego

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

miał

Rebelde 24.08.2020 22:13

A Conte to nie miał kosy z Marottą już za czasów Juve?

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

dla mnie Skriniar też do odstrzału

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

ale możliwe, że będzie musiał wybrać

Ojciec SB 24.08.2020 22:13

dodatkowo sprzedac borowika i gaglie, a reszte niech pan Allegro razem z Marotta ogarniaja

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:12

Zhang najbardziej chciałby utrzymać obecny skład

Rebelde 24.08.2020 22:12

Conte nie patrzy przyszłosciowo, kup emeryta na teraz. A za rok kup mi następnego

Klinsi64 24.08.2020 22:12

no zhang w rozmowie faccia a faccia z Conte raczej pełni role kukolda

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:11

ponoć jutro wszystko zostanie wyjaśnione

Ojciec SB 24.08.2020 22:11

dla mnie brac sprawdzonego 1:0 nudnego Allegrego a conte won

Alfa 24.08.2020 22:11

ciekawe o ktorej to spotkanie jutro

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:11

nie wiemy o co dokładnie chodzi i należy czekać

Alfa 24.08.2020 22:11

no niestety

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:11

ale to i tak nasze przypuszczenia :D

Alfa 24.08.2020 22:11

no amen

Rebelde 24.08.2020 22:11

Marotta robi dobrą robote, a Conte to zaraz wydałby 200mln na Vidalów, Dzeków i innych emerytów +34

Klinsi64 24.08.2020 22:11

przecież za Conte możemy mieć trenera na tym samym poziomie,a za Marottę?'

Ojciec SB 24.08.2020 22:11

Marotta robi swietna robote, Zhang wydaje sie inteligentym czlowiekiem, watpie by wywalil kobre a zostawil frustrata

Ojciec SB 24.08.2020 22:10

akurat kto jak kto Conte nigdy nie powinien miec wladzy nad transferami

Alfa 24.08.2020 22:10

nie wierze ze zhang zostawi conte by wywalic marotte i lysego

Alfa 24.08.2020 22:10

czyli szanse na pozsotanie conte sa praktycznie zerowe

Kunbaskier 24.08.2020 22:09

Akurat Conte ma problem z dwojgiem. Z Marottą ma problem o Eirksena i braku kupna Vidala. Poza tym Conte chcę wladzę nad transferami. Marotta musiałbym robić co on mu powie

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:07

chyba bardziej Ausilio nie chce współpracować z Conte niż na odwrót

Ojciec SB 24.08.2020 22:07

jezeli Marotta uzna ze Ausilli robi dobra robote on tez zostanie, chyba ze polasi sie na srome

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:06

Marotta jest nietykalny

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:06

Prędzej poleci ktoś z dwojki Ausilio lub Conte

Ojciec SB 24.08.2020 22:04

a czare goryczy u conte chyba przelal transfer Eryksena, bo ten wolal vidala i sie pan peruka obrazil

Czarson 24.08.2020 22:04

zaloze sie, ze Conte chce odejsc ale chce tez pieniadze za reszte kontraktu

Ojciec SB 24.08.2020 22:03

razem ze swoim przydupasem gagliardinim

Czarson 24.08.2020 22:03

top3 cyrkow w klubach mysle, ze sie lapiemy tam

Ojciec SB 24.08.2020 22:03

wiec jedyna osoba ktora moze poleciec jest pan antonio

Ojciec SB 24.08.2020 22:03

no przeciez jasne jest ze Marotta > Conte

Czarson 24.08.2020 22:02

Conte sie nie umie zachowac

Czarson 24.08.2020 22:01

to tak jak wywalenie Seedorfa z wof

maniekfci 24.08.2020 22:01

courva ten Conte zadymiarz

Czarson 24.08.2020 22:01

dokl

Alfa 24.08.2020 22:01

beka z paziow

Alfa 24.08.2020 22:00

Paris Saint-Germain niedawno obchodziło 50. rocznicę powstania klubu i z tej okazji we wszystkich swoich profilach społecznościowych umieścili zdjęcie, na którym pojawiają się historyczni piłkarze, tacy jak Weah, Zlatan, Ronaldinho, Neymar, Pauleta, Thiago Silva, a nawet umieścili Mbappé. Choć może się to wydawać niewiarygodne, nie wspomnieli o Edinsonie Cavanim, który jest ich najlepszym strzelcem wszechczasów.

Czarson 24.08.2020 22:00

niech sobie kupi klub i bedzie tam kazdym

Czarson 24.08.2020 22:00

Conte oczekuje teraz niemozliwego

Czarson 24.08.2020 22:00

w Juve bylo to samo

Alfa 24.08.2020 21:59

czyzby jakas spina jednak marotciak krul

maniekfci 24.08.2020 21:59

czyli zayebiście?

Alfa 24.08.2020 21:59

TopCalcio24 if Zhang requires Conte to stay then Marotta would consider leaving Inter

Nitrogen 24.08.2020 21:58

Można powiedzieć, że jest średnio

Nitrogen 24.08.2020 21:58

Że nie jest dobrze. Co prawda nie jest też źle

maniekfci 24.08.2020 21:58

co to znaczy

Alfa 24.08.2020 21:58

no i co

Alfa 24.08.2020 21:58

TopCalcio24 se Zhang impone la permanenza di Conte allora Marotta valuterebbe di lasciare l’Inter

Czarson 24.08.2020 21:53

ja to chyba nic nie napisze o sobie bo to zbyt intymne

Czarson 24.08.2020 21:51

juz na rencie siedzi pewnie

Klinsi64 24.08.2020 21:51

ale sporo starszy :D

Klinsi64 24.08.2020 21:50

ojciec za młodu zmajstrował

Czarson 24.08.2020 21:50

do dzisiaj przynajmniej mogles myslec, ze to nie Andrzej

Klinsi64 24.08.2020 21:50

no mam gdzieś brata,ale sie nie znamy

Czarson 24.08.2020 21:50

historia o brazowych gaciach tez jest z dziecinstwa?

Czarson 24.08.2020 21:49

czyli to bracia jednak

Czarson 24.08.2020 21:49

pewnie tak endrju

Endru 24.08.2020 21:49

Klinsi to ty moze moim bratem jestes podobna historia

Czarson 24.08.2020 21:49

trauma do konca zycia

Czarson 24.08.2020 21:49

trzeba uwazac

maniekfci 24.08.2020 21:49

do trzech razy sztuka

maniekfci 24.08.2020 21:49

klinsi ale spokojnie

Czarson 24.08.2020 21:49

opowiadali mi, ze jakes male niemowle lezalo sobie matka myslala, ze spi zostawila na pare minut przekrecilo sie i udusilo o poduszke

maniekfci 24.08.2020 21:48

jprdl

Klinsi64 24.08.2020 21:48

niestety przezyłem i zostałem kibicem interu

Czarson 24.08.2020 21:48

no i piekna tragedia

Klinsi64 24.08.2020 21:47

gdyby matka do pokoju nie weszła róznie mogło byc :D

maniekfci 24.08.2020 21:47

czemu nadal tu jesteś

Czarson 24.08.2020 21:47

kto cie odcinal?

maniekfci 24.08.2020 21:47

co poszło nie tak

Czarson 24.08.2020 21:47

xdd

Klinsi64 24.08.2020 21:47

skakankę przez hak w futrynie przeciagnąłem,załozyłem petle i reszta zadziała sie sama :D

Klinsi64 24.08.2020 21:46

dokl

maniekfci 24.08.2020 21:46

klinsi szybko wiedział, jaki los go czeka i nie chciał dorosnąć

Czarson 24.08.2020 21:46

mnie az tak nie kochali

Klinsi64 24.08.2020 21:45

nie wiem czy mieliscie w domu hustawki jako dzieci? :D

Czarson 24.08.2020 21:45

nie mialem przyjemnosci poznac tej anegdotki

Czarson 24.08.2020 21:45

opisz

Klinsi64 24.08.2020 21:45

widziałem jakiś western i sie w indian zabawic chciałem :D

Klinsi64 24.08.2020 21:44

no a jak byłem starszy to sie prawie sam powiesiłem ale to juz pisałem kiedys :D

Czarson 24.08.2020 21:44

klinsi rodzil sie z petla na szyi

Czarson 24.08.2020 21:44

wazylem jednak z pol manka moze

Czarson 24.08.2020 21:44

ja wczesniak i respirator niestety

Alfa 24.08.2020 21:44

klinsi juz od malego lubiles zycie na krawedzi widze

Klinsi64 24.08.2020 21:43

a z tym porodem to podobno pępowiną byłem owiniety i sie dusiłem :D

Czarson 24.08.2020 21:43

maniek4500

Klinsi64 24.08.2020 21:43

możliwe

Czarson 24.08.2020 21:43

XD

maniekfci 24.08.2020 21:43

klinsi te 64 to może jednak obwód głowy w wieku 3 lat

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się