Archiwum shoutboksa

Sempre_Inter 24.08.2020 22:28

Wróżbita Maciej przepowiedział

Alfa 24.08.2020 22:27

obiecujesz?

Sempre_Inter 24.08.2020 22:27

Jutro nie będzie ani conciaka ani auzylio

Klinsi64 24.08.2020 22:26

+2

Kunbaskier 24.08.2020 22:25

Osobiście liczę, że jutro dowiemy się o rozwiązaniu sytuacji i ni będziemy tego ciągnąć bógwie ile. Im dłużej to trwa, tym gorzej. Sytuacja powinna zostać jutro rozwiązana i tyle. Zwolnić jedną stronę i kropka. Ugoda może nam wyjść bokiem mocno w trkacie sezonu

Alfa 24.08.2020 22:23

+1

Kunbaskier 24.08.2020 22:23

Wybrałbym Lysego i jego bandę niż Conte.

Alfa 24.08.2020 22:23

dlatego krul i lysy won

Czarson 24.08.2020 22:22

kto z nich nie sapal

Ojciec SB 24.08.2020 22:22

watpie by wybral conte, Marotta chyba bedzie mial status nietykalnego obecnie

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:22

Ausilio też już sapał na Inter

Czarson 24.08.2020 22:22

i zostajemy z niczym

Czarson 24.08.2020 22:22

wystarczy, ze zhang wybierze conte a mu sie za miesiac i tak nie bedzie podobac

Kunbaskier 24.08.2020 22:22

Conte+Oriali+Gaga vs Lysy+Kobra+Eriksen+Skiniar

Klinsi64 24.08.2020 22:22

wroci Fassone i Ernesto Paolillo

Alfa 24.08.2020 22:21

amen kunbaskier

Alfa 24.08.2020 22:21

conte vs dyrektorzy

Kunbaskier 24.08.2020 22:21

Odejdzie tylko jedna strona

Ojciec SB 24.08.2020 22:21

Zhangi sa ogarniete, nie zostaniemy z reka w nocniku

Alfa 24.08.2020 22:21

niemozliwe

Czarson 24.08.2020 22:21

znajac zycie klinsi to mozliwe

Alfa 24.08.2020 22:21

generalnie to mam juz w dupie czy krul zostanie czy nie, jesli ma byc w klubie spokoj to rownie dobrze jutro moge przeczytac ze lysy i krul out i bede hapy

Klinsi64 24.08.2020 22:21

skonczy sie tak że zostaniemy bez trenera i dyrektorów

Czarson 24.08.2020 22:20

wiec ciezkej kogos namowic na transfer

Czarson 24.08.2020 22:20

dokl i my wtedy nawet w lm nie gralismy

Ojciec SB 24.08.2020 22:19

co by nie mowic na mozliwosci jakie mial i to co robi obecnie wykonuje dobrze swoja prace, wiadomo to nie jest kobra ale trzyma poziom

Czarson 24.08.2020 22:19

Roma nastawiona na walke o 4 miejsce, idealne miesjce dla Ausss

Czarson 24.08.2020 22:19

u nas tez powyciagal troche tych grajkow za pol darmo albo na wypozyczenia calkiem niezlych

Ojciec SB 24.08.2020 22:19

moim zdaniem jeszcze mozemy zatesknic za Ausillo

Czarson 24.08.2020 22:19

zrobi tam robote

Czarson 24.08.2020 22:19

idelany jest Ausilio dla ROmy

Kunbaskier 24.08.2020 22:18

Jesli to prawda, to Roma wita łysego

Kunbaskier 24.08.2020 22:17

TMW - Ausilio vicino all'addio: l'Inter potrebbe annunciarlo domani!

Czarson 24.08.2020 22:17

po cos on robi ten cyrk

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:17

ja nie mam problemu z tym, że Conte zostanie, bo wtedy mam pewność, że poziom drużyny będzie utrzymany

Czarson 24.08.2020 22:16

leonardo kupi mu widala i dzeko

Ojciec SB 24.08.2020 22:16

conte w psg idealne rozwiazanie

Alfa 24.08.2020 22:16

i w pakiecie brozo im wyslac

Alfa 24.08.2020 22:16

o to by bylo dobre

Kunbaskier 24.08.2020 22:16

PSG ma podobno znów szukać nowego trenera. Allegri woli zostać we Włoszech. To może pokuszą się o Conte?

Czarson 24.08.2020 22:16

beka jakby sie ludzie skrzykneli i pare tysiecy osob przyszlo na mecz w perukach

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:16

Godin, Ranocchia, De Vrij, Bastoni, Skriniar i pewnie Kumbulla

Alfa 24.08.2020 22:16

vrij skriniar bastoni godin i elo

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:15

jeżeli wrócimy do 4 obrońców, to może być zbyt wielu ŚO

Ojciec SB 24.08.2020 22:15

dokl Alfa

Alfa 24.08.2020 22:15

ale najpierw gaga vecin i brozo won

Alfa 24.08.2020 22:15

jesli nie ma potrzeby go sprzedawac to bym go zostawil, jesli jest no to won

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

jak go Lazovicie robią jak zwykłych amatorów

Ojciec SB 24.08.2020 22:14

Skriniar to juz decyzja nowego trenera, czy widzi w nim potencjal i go odbuduje czy tez lepiej przytulic $$

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

Skriniar mocno pod formą jest

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

ale tutaj nawet nie chodzi o ustawienie xDD

Klinsi64 24.08.2020 22:14

o cuadrado sapał

Alfa 24.08.2020 22:14

skriniar w 4 z tylu moze sie przydac

Klinsi64 24.08.2020 22:14

no patrzcie co za idiota

Rebelde 24.08.2020 22:14

no własnie, to po co przyszedł do Inter, skoro tak go nie toleruje

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

najlepiej Skriniara i Brozovicia

Alfa 24.08.2020 22:14

czy cos takiego

Alfa 24.08.2020 22:13

bo mu cuadrado nie kupil

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

dlatego też zrezygnował w tracie przygotowań chyba

Alfa 24.08.2020 22:13

no ale z dwojki skriniar borowik lepiej tego drugiego

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

miał

Rebelde 24.08.2020 22:13

A Conte to nie miał kosy z Marottą już za czasów Juve?

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

dla mnie Skriniar też do odstrzału

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:13

ale możliwe, że będzie musiał wybrać

Ojciec SB 24.08.2020 22:13

dodatkowo sprzedac borowika i gaglie, a reszte niech pan Allegro razem z Marotta ogarniaja

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:12

Zhang najbardziej chciałby utrzymać obecny skład

Rebelde 24.08.2020 22:12

Conte nie patrzy przyszłosciowo, kup emeryta na teraz. A za rok kup mi następnego

Klinsi64 24.08.2020 22:12

no zhang w rozmowie faccia a faccia z Conte raczej pełni role kukolda

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:11

ponoć jutro wszystko zostanie wyjaśnione

Ojciec SB 24.08.2020 22:11

dla mnie brac sprawdzonego 1:0 nudnego Allegrego a conte won

Alfa 24.08.2020 22:11

ciekawe o ktorej to spotkanie jutro

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:11

nie wiemy o co dokładnie chodzi i należy czekać

Alfa 24.08.2020 22:11

no niestety

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:11

ale to i tak nasze przypuszczenia :D

Alfa 24.08.2020 22:11

no amen

Rebelde 24.08.2020 22:11

Marotta robi dobrą robote, a Conte to zaraz wydałby 200mln na Vidalów, Dzeków i innych emerytów +34

Klinsi64 24.08.2020 22:11

przecież za Conte możemy mieć trenera na tym samym poziomie,a za Marottę?'

Ojciec SB 24.08.2020 22:11

Marotta robi swietna robote, Zhang wydaje sie inteligentym czlowiekiem, watpie by wywalil kobre a zostawil frustrata

Ojciec SB 24.08.2020 22:10

akurat kto jak kto Conte nigdy nie powinien miec wladzy nad transferami

Alfa 24.08.2020 22:10

nie wierze ze zhang zostawi conte by wywalic marotte i lysego

Alfa 24.08.2020 22:10

czyli szanse na pozsotanie conte sa praktycznie zerowe

Kunbaskier 24.08.2020 22:09

Akurat Conte ma problem z dwojgiem. Z Marottą ma problem o Eirksena i braku kupna Vidala. Poza tym Conte chcę wladzę nad transferami. Marotta musiałbym robić co on mu powie

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:07

chyba bardziej Ausilio nie chce współpracować z Conte niż na odwrót

Ojciec SB 24.08.2020 22:07

jezeli Marotta uzna ze Ausilli robi dobra robote on tez zostanie, chyba ze polasi sie na srome

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:06

Marotta jest nietykalny

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:06

Prędzej poleci ktoś z dwojki Ausilio lub Conte

Ojciec SB 24.08.2020 22:04

a czare goryczy u conte chyba przelal transfer Eryksena, bo ten wolal vidala i sie pan peruka obrazil

Czarson 24.08.2020 22:04

zaloze sie, ze Conte chce odejsc ale chce tez pieniadze za reszte kontraktu

Ojciec SB 24.08.2020 22:03

razem ze swoim przydupasem gagliardinim

Czarson 24.08.2020 22:03

top3 cyrkow w klubach mysle, ze sie lapiemy tam

Ojciec SB 24.08.2020 22:03

wiec jedyna osoba ktora moze poleciec jest pan antonio

Ojciec SB 24.08.2020 22:03

no przeciez jasne jest ze Marotta > Conte

Czarson 24.08.2020 22:02

Conte sie nie umie zachowac

Czarson 24.08.2020 22:01

to tak jak wywalenie Seedorfa z wof

maniekfci 24.08.2020 22:01

courva ten Conte zadymiarz

Czarson 24.08.2020 22:01

dokl

Alfa 24.08.2020 22:01

beka z paziow

Alfa 24.08.2020 22:00

Paris Saint-Germain niedawno obchodziło 50. rocznicę powstania klubu i z tej okazji we wszystkich swoich profilach społecznościowych umieścili zdjęcie, na którym pojawiają się historyczni piłkarze, tacy jak Weah, Zlatan, Ronaldinho, Neymar, Pauleta, Thiago Silva, a nawet umieścili Mbappé. Choć może się to wydawać niewiarygodne, nie wspomnieli o Edinsonie Cavanim, który jest ich najlepszym strzelcem wszechczasów.

Czarson 24.08.2020 22:00

niech sobie kupi klub i bedzie tam kazdym

Czarson 24.08.2020 22:00

Conte oczekuje teraz niemozliwego

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się