Wróżbita Maciej przepowiedział
obiecujesz?
Jutro nie będzie ani conciaka ani auzylio
+2
Osobiście liczę, że jutro dowiemy się o rozwiązaniu sytuacji i ni będziemy tego ciągnąć bógwie ile. Im dłużej to trwa, tym gorzej. Sytuacja powinna zostać jutro rozwiązana i tyle. Zwolnić jedną stronę i kropka. Ugoda może nam wyjść bokiem mocno w trkacie sezonu
+1
Wybrałbym Lysego i jego bandę niż Conte.
dlatego krul i lysy won
kto z nich nie sapal
watpie by wybral conte, Marotta chyba bedzie mial status nietykalnego obecnie
Ausilio też już sapał na Inter
i zostajemy z niczym
wystarczy, ze zhang wybierze conte a mu sie za miesiac i tak nie bedzie podobac
Conte+Oriali+Gaga vs Lysy+Kobra+Eriksen+Skiniar
wroci Fassone i Ernesto Paolillo
amen kunbaskier
conte vs dyrektorzy
Odejdzie tylko jedna strona
Zhangi sa ogarniete, nie zostaniemy z reka w nocniku
niemozliwe
znajac zycie klinsi to mozliwe
generalnie to mam juz w dupie czy krul zostanie czy nie, jesli ma byc w klubie spokoj to rownie dobrze jutro moge przeczytac ze lysy i krul out i bede hapy
skonczy sie tak że zostaniemy bez trenera i dyrektorów
wiec ciezkej kogos namowic na transfer
dokl i my wtedy nawet w lm nie gralismy
co by nie mowic na mozliwosci jakie mial i to co robi obecnie wykonuje dobrze swoja prace, wiadomo to nie jest kobra ale trzyma poziom
Roma nastawiona na walke o 4 miejsce, idealne miesjce dla Ausss
u nas tez powyciagal troche tych grajkow za pol darmo albo na wypozyczenia calkiem niezlych
moim zdaniem jeszcze mozemy zatesknic za Ausillo
zrobi tam robote
idelany jest Ausilio dla ROmy
Jesli to prawda, to Roma wita łysego
TMW - Ausilio vicino all'addio: l'Inter potrebbe annunciarlo domani!
po cos on robi ten cyrk
ja nie mam problemu z tym, że Conte zostanie, bo wtedy mam pewność, że poziom drużyny będzie utrzymany
leonardo kupi mu widala i dzeko
conte w psg idealne rozwiazanie
i w pakiecie brozo im wyslac
o to by bylo dobre
PSG ma podobno znów szukać nowego trenera. Allegri woli zostać we Włoszech. To może pokuszą się o Conte?
beka jakby sie ludzie skrzykneli i pare tysiecy osob przyszlo na mecz w perukach
Godin, Ranocchia, De Vrij, Bastoni, Skriniar i pewnie Kumbulla
vrij skriniar bastoni godin i elo
jeżeli wrócimy do 4 obrońców, to może być zbyt wielu ŚO
dokl Alfa
ale najpierw gaga vecin i brozo won
jesli nie ma potrzeby go sprzedawac to bym go zostawil, jesli jest no to won
jak go Lazovicie robią jak zwykłych amatorów
Skriniar to juz decyzja nowego trenera, czy widzi w nim potencjal i go odbuduje czy tez lepiej przytulic $$
Skriniar mocno pod formą jest
ale tutaj nawet nie chodzi o ustawienie xDD
o cuadrado sapał
skriniar w 4 z tylu moze sie przydac
no patrzcie co za idiota
no własnie, to po co przyszedł do Inter, skoro tak go nie toleruje
najlepiej Skriniara i Brozovicia
czy cos takiego
bo mu cuadrado nie kupil
dlatego też zrezygnował w tracie przygotowań chyba
no ale z dwojki skriniar borowik lepiej tego drugiego
miał
A Conte to nie miał kosy z Marottą już za czasów Juve?
dla mnie Skriniar też do odstrzału
ale możliwe, że będzie musiał wybrać
dodatkowo sprzedac borowika i gaglie, a reszte niech pan Allegro razem z Marotta ogarniaja
Zhang najbardziej chciałby utrzymać obecny skład
Conte nie patrzy przyszłosciowo, kup emeryta na teraz. A za rok kup mi następnego
no zhang w rozmowie faccia a faccia z Conte raczej pełni role kukolda
ponoć jutro wszystko zostanie wyjaśnione
dla mnie brac sprawdzonego 1:0 nudnego Allegrego a conte won
ciekawe o ktorej to spotkanie jutro
nie wiemy o co dokładnie chodzi i należy czekać
no niestety
ale to i tak nasze przypuszczenia
no amen
Marotta robi dobrą robote, a Conte to zaraz wydałby 200mln na Vidalów, Dzeków i innych emerytów +34
przecież za Conte możemy mieć trenera na tym samym poziomie,a za Marottę?'
Marotta robi swietna robote, Zhang wydaje sie inteligentym czlowiekiem, watpie by wywalil kobre a zostawil frustrata
akurat kto jak kto Conte nigdy nie powinien miec wladzy nad transferami
nie wierze ze zhang zostawi conte by wywalic marotte i lysego
czyli szanse na pozsotanie conte sa praktycznie zerowe
Akurat Conte ma problem z dwojgiem. Z Marottą ma problem o Eirksena i braku kupna Vidala. Poza tym Conte chcę wladzę nad transferami. Marotta musiałbym robić co on mu powie
chyba bardziej Ausilio nie chce współpracować z Conte niż na odwrót
jezeli Marotta uzna ze Ausilli robi dobra robote on tez zostanie, chyba ze polasi sie na srome
Marotta jest nietykalny
Prędzej poleci ktoś z dwojki Ausilio lub Conte
a czare goryczy u conte chyba przelal transfer Eryksena, bo ten wolal vidala i sie pan peruka obrazil
zaloze sie, ze Conte chce odejsc ale chce tez pieniadze za reszte kontraktu
razem ze swoim przydupasem gagliardinim
top3 cyrkow w klubach mysle, ze sie lapiemy tam
wiec jedyna osoba ktora moze poleciec jest pan antonio
no przeciez jasne jest ze Marotta > Conte
Conte sie nie umie zachowac
to tak jak wywalenie Seedorfa z wof
courva ten Conte zadymiarz
dokl
beka z paziow
Paris Saint-Germain niedawno obchodziło 50. rocznicę powstania klubu i z tej okazji we wszystkich swoich profilach społecznościowych umieścili zdjęcie, na którym pojawiają się historyczni piłkarze, tacy jak Weah, Zlatan, Ronaldinho, Neymar, Pauleta, Thiago Silva, a nawet umieścili Mbappé. Choć może się to wydawać niewiarygodne, nie wspomnieli o Edinsonie Cavanim, który jest ich najlepszym strzelcem wszechczasów.
niech sobie kupi klub i bedzie tam kazdym
Conte oczekuje teraz niemozliwego