Archiwum shoutboksa

Alfa 24.08.2020 22:44

ze najpierw gral to samo co krul

Michellaga 24.08.2020 22:44

on nigdy nie trzymał sie jednego

Alfa 24.08.2020 22:44

ale w juve tez tak robil

Michellaga 24.08.2020 22:44

Max bedzie zmienaił formacje

Kunbaskier 24.08.2020 22:43

Jeśli już Maxa wezmiemy nawet jutro, to nie bawiłbym się z starym systemem i wpajał nowy n 4:3:1:2

Michellaga 24.08.2020 22:42

z hakimi na skrzydle

Sempre_Inter 24.08.2020 22:42

Kun zgadzam się z Twoja wizja składu i również chciałbym SMS iu nas

Michellaga 24.08.2020 22:42

moze jakies 433

Michellaga 24.08.2020 22:42

zagra na pewno sporo spotkań 3 z tyłu

Michellaga 24.08.2020 22:42

ale one bedzie zmieniał

Michellaga 24.08.2020 22:42

ja tez mysle że Max bedzie chciał grac 4312

Kunbaskier 24.08.2020 22:41

U Maxa widziałbym 4:3:1:2 (środek obrony Skiniar/Godin i vrij, pomoc Barella, Savic (marzenie) i Tonali - potem Eriksen - Lukaku z Sanchezem/Martinezem

Alfa 24.08.2020 22:41

no zobacyzmy oby juz jutro bylo wszytko jasne

Michellaga 24.08.2020 22:41

pozniej wjechał wysoki pressing i wygladało juz dobrze

Michellaga 24.08.2020 22:40

graliśmy bardzo nieładnie

Michellaga 24.08.2020 22:40

było słbao

Michellaga 24.08.2020 22:40

do meczu z viola

Michellaga 24.08.2020 22:40

Najers

Alfa 24.08.2020 22:40

meczylismy bułe strasznie

Michellaga 24.08.2020 22:40

bo juve w ostatnim sezonie wygladał bardzo nietrakcyjnie

Alfa 24.08.2020 22:39

czy po koroniaku gralismy znosnie?

Alfa 24.08.2020 22:39

no to znosna z dobrymi graczami mysle jest realna

Michellaga 24.08.2020 22:39

to nie cudowana

Sempre_Inter 24.08.2020 22:39

Jeśli max wpada to ciekawe jak z transferem kumbulli, chyba że skriniara out 🤔

Michellaga 24.08.2020 22:39

znośna wizualnie

Alfa 24.08.2020 22:39

w calcio musisz byc skuteczny do bólu i nic wiecej

Alfa 24.08.2020 22:39

w calcio jak grasz cudnie to gowno wygrywasz

Michellaga 24.08.2020 22:38

wtedy byłby cud

Michellaga 24.08.2020 22:38

no chyba że Max nas zaskoczy i jeszcze gra będzie znośna wizualnie

Michellaga 24.08.2020 22:37

ale on wyniki bedzie robił

Michellaga 24.08.2020 22:37

będzie obrzydliwe bedą zęby bolały

Michellaga 24.08.2020 22:37

tak i jestem pewien 'wyboru Maxa

Kunbaskier 24.08.2020 22:34

Ważne by rozwiązać sytuacje jutro. Jeśli jest konfklit w drużynie, widzże tylko rozwiązanie zwolnienia jednej strony. Żadnej ugudy, bo wyjdzie jak zakopanym żwirkiem u kota. Śmród po jakimś czasie. Dla mnie kobra jest ważniejszy od Conte i wybrałbym go. Co pewnie spowoduję, że zostanie Eriksena i Skiniar (niech wróci do formy). I gaga odejdzie

Nitrogen 24.08.2020 22:34

Sarr kolejnym piłkarzem Chelsea w najbliższych dniach. Prawdopodobnie @Romano

Sempre_Inter 24.08.2020 22:34

Choć konciak był jego ideą. A wiadomo że ma wybuchowy charakter i jest toksyczny

Sempre_Inter 24.08.2020 22:33

Oby Twoje słowa się sprawdziły , bo jestem tego samego zdania

Michellaga 24.08.2020 22:33

w pełni mu ufam w kwestii trenera i dalszej rozbudowy klubu

Michellaga 24.08.2020 22:33

wiec on jednak bedzie miał najwiekszy wpływ na to jak klub bedziewygladał

Michellaga 24.08.2020 22:32

on umie w te biznesy

Michellaga 24.08.2020 22:32

Beppe to pewniak

Sempre_Inter 24.08.2020 22:31

Marotta musi zostać, a Steven nie jest glupi i nie pozwoli żeby zezol odszedł kosztem grzywki

Alfa 24.08.2020 22:31

no jesli kret to zadne osiagniecia i staz go nie bronia

Sempre_Inter 24.08.2020 22:31

Imo auzylio do Romy, a konciak do PSG

Sempre_Inter 24.08.2020 22:30

Kret

Sempre_Inter 24.08.2020 22:30

Dokładnie Alfa

Alfa 24.08.2020 22:30

chociaz wychodzi na to ze alzylio ma sporo za uszami

Alfa 24.08.2020 22:29

mozliwe ze zostanie a sam conte poleci

Alfa 24.08.2020 22:29

zycie

Michellaga 24.08.2020 22:29

od 20 lat w strukturach klubu

Michellaga 24.08.2020 22:28

Piero szkodaa

Sempre_Inter 24.08.2020 22:28

Wróżbita Maciej przepowiedział

Alfa 24.08.2020 22:27

obiecujesz?

Sempre_Inter 24.08.2020 22:27

Jutro nie będzie ani conciaka ani auzylio

Klinsi64 24.08.2020 22:26

+2

Kunbaskier 24.08.2020 22:25

Osobiście liczę, że jutro dowiemy się o rozwiązaniu sytuacji i ni będziemy tego ciągnąć bógwie ile. Im dłużej to trwa, tym gorzej. Sytuacja powinna zostać jutro rozwiązana i tyle. Zwolnić jedną stronę i kropka. Ugoda może nam wyjść bokiem mocno w trkacie sezonu

Alfa 24.08.2020 22:23

+1

Kunbaskier 24.08.2020 22:23

Wybrałbym Lysego i jego bandę niż Conte.

Alfa 24.08.2020 22:23

dlatego krul i lysy won

Czarson 24.08.2020 22:22

kto z nich nie sapal

Ojciec SB 24.08.2020 22:22

watpie by wybral conte, Marotta chyba bedzie mial status nietykalnego obecnie

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:22

Ausilio też już sapał na Inter

Czarson 24.08.2020 22:22

i zostajemy z niczym

Czarson 24.08.2020 22:22

wystarczy, ze zhang wybierze conte a mu sie za miesiac i tak nie bedzie podobac

Kunbaskier 24.08.2020 22:22

Conte+Oriali+Gaga vs Lysy+Kobra+Eriksen+Skiniar

Klinsi64 24.08.2020 22:22

wroci Fassone i Ernesto Paolillo

Alfa 24.08.2020 22:21

amen kunbaskier

Alfa 24.08.2020 22:21

conte vs dyrektorzy

Kunbaskier 24.08.2020 22:21

Odejdzie tylko jedna strona

Ojciec SB 24.08.2020 22:21

Zhangi sa ogarniete, nie zostaniemy z reka w nocniku

Alfa 24.08.2020 22:21

niemozliwe

Czarson 24.08.2020 22:21

znajac zycie klinsi to mozliwe

Alfa 24.08.2020 22:21

generalnie to mam juz w dupie czy krul zostanie czy nie, jesli ma byc w klubie spokoj to rownie dobrze jutro moge przeczytac ze lysy i krul out i bede hapy

Klinsi64 24.08.2020 22:21

skonczy sie tak że zostaniemy bez trenera i dyrektorów

Czarson 24.08.2020 22:20

wiec ciezkej kogos namowic na transfer

Czarson 24.08.2020 22:20

dokl i my wtedy nawet w lm nie gralismy

Ojciec SB 24.08.2020 22:19

co by nie mowic na mozliwosci jakie mial i to co robi obecnie wykonuje dobrze swoja prace, wiadomo to nie jest kobra ale trzyma poziom

Czarson 24.08.2020 22:19

Roma nastawiona na walke o 4 miejsce, idealne miesjce dla Ausss

Czarson 24.08.2020 22:19

u nas tez powyciagal troche tych grajkow za pol darmo albo na wypozyczenia calkiem niezlych

Ojciec SB 24.08.2020 22:19

moim zdaniem jeszcze mozemy zatesknic za Ausillo

Czarson 24.08.2020 22:19

zrobi tam robote

Czarson 24.08.2020 22:19

idelany jest Ausilio dla ROmy

Kunbaskier 24.08.2020 22:18

Jesli to prawda, to Roma wita łysego

Kunbaskier 24.08.2020 22:17

TMW - Ausilio vicino all'addio: l'Inter potrebbe annunciarlo domani!

Czarson 24.08.2020 22:17

po cos on robi ten cyrk

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:17

ja nie mam problemu z tym, że Conte zostanie, bo wtedy mam pewność, że poziom drużyny będzie utrzymany

Czarson 24.08.2020 22:16

leonardo kupi mu widala i dzeko

Ojciec SB 24.08.2020 22:16

conte w psg idealne rozwiazanie

Alfa 24.08.2020 22:16

i w pakiecie brozo im wyslac

Alfa 24.08.2020 22:16

o to by bylo dobre

Kunbaskier 24.08.2020 22:16

PSG ma podobno znów szukać nowego trenera. Allegri woli zostać we Włoszech. To może pokuszą się o Conte?

Czarson 24.08.2020 22:16

beka jakby sie ludzie skrzykneli i pare tysiecy osob przyszlo na mecz w perukach

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:16

Godin, Ranocchia, De Vrij, Bastoni, Skriniar i pewnie Kumbulla

Alfa 24.08.2020 22:16

vrij skriniar bastoni godin i elo

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:15

jeżeli wrócimy do 4 obrońców, to może być zbyt wielu ŚO

Ojciec SB 24.08.2020 22:15

dokl Alfa

Alfa 24.08.2020 22:15

ale najpierw gaga vecin i brozo won

Alfa 24.08.2020 22:15

jesli nie ma potrzeby go sprzedawac to bym go zostawil, jesli jest no to won

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

jak go Lazovicie robią jak zwykłych amatorów

Ojciec SB 24.08.2020 22:14

Skriniar to juz decyzja nowego trenera, czy widzi w nim potencjal i go odbuduje czy tez lepiej przytulic $$

ZnawcaCalcio 24.08.2020 22:14

Skriniar mocno pod formą jest

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się