Archiwum shoutboksa

Lopez 24.08.2020 23:16

Znawca

Nitrogen 24.08.2020 23:16

Pozdrawiam

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:16

musieli się poznać, Gags zaprosił Pana Conte na kolacje, a reszta działa się dalej

Lopez 24.08.2020 23:16

Pozdrawiam Alfa,Nitro,Kredenc

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:16

ale ewidentnie PAN CONTE KOCHA GAGSA

Kredence 24.08.2020 23:16

wtedy go jakoś nie kochał

Kredence 24.08.2020 23:16

dokl IM

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:15

do kontuzji Sensiego Gags zagrał oszałamiające 266 min

Alfa 24.08.2020 23:15

no i dobrze

Nitrogen 24.08.2020 23:15

Bez Conte nie będzie żadnego Ędombele czy Kąte

Alfa 24.08.2020 23:15

won z leniem

Alfa 24.08.2020 23:15

ndombele nie

pablo77 24.08.2020 23:15

dlatego musi przyjść Tonali i Ndombele/Kante a Brozović jezeli nie zostanie właczony w transakcje to wymienić na Tolisso :)

Kredence 24.08.2020 23:15

no niestety gościu

Nitrogen 24.08.2020 23:15

I celnie niestety

Nitrogen 24.08.2020 23:15

No Kredensiak mocno wjechał

Kredence 24.08.2020 23:14

widzę, że wszyscy zakładaja, że słaba gra Eriksena to wina Conte i ustawienia zapominajac o jego słabej formie już wcześniej w tottkach, jeszcze będzie zdziwienie jak zmieni się trener a on dalej będzie gówno grał

Nitrogen 24.08.2020 23:14

Już nie ma kiedy się połamać

Alfa 24.08.2020 23:14

to ja bym go chyba nie wykupil

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:14

raczej na pewno

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:14

Sensi na pewno zostanie

Alfa 24.08.2020 23:14

jesli ie znowu polamie do konca okienka

Alfa 24.08.2020 23:14

to zalezy

Alfa 24.08.2020 23:14

amen

pablo77 24.08.2020 23:14

też glupio by było go nie uwzgledniać albo sprzedawać imo (sensi)

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:14

ale oczywiście uwziął się na Eriksena :D

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:13

każdy mówi o tym, że Conte kocha Gagsa, a jak Sensi był zdrowy to jakoś Robercik dużo nie grał

Alfa 24.08.2020 23:13

no

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:13

nie ma co opierać składu na Sensi, bo znów będzie płacz, że gra Gagliardini

pablo77 24.08.2020 23:13

jasne, spoko

Alfa 24.08.2020 23:12

musielismy grac kim mielismy

Alfa 24.08.2020 23:12

ale to juz inny temat pablo

Nitrogen 24.08.2020 23:12

Sensi nie jest zawodnikiem na cały sezon

pablo77 24.08.2020 23:12

to mogłoby to też całkowicie inaczej wygladac :)

Alfa 24.08.2020 23:12

no to tak

pablo77 24.08.2020 23:12

ale gdyby jednak przyszedł allegri i zaczelibysmy grac 4 - 3 - 1 - 2 i w drugiej linii Sensi - Tonali - Barella a przed nimi Eriksen

Alfa 24.08.2020 23:12

no ale nie gral poruszal sie jak mucha w smole, zagubiony, jakby tu nie pasowal

Alfa 24.08.2020 23:11

gdyby eriksen tak gral to by gral na bank

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:11

grał na innej intensywności

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:11

dokł

Alfa 24.08.2020 23:11

wszedzie byl

Alfa 24.08.2020 23:11

od bramki do bramki

Alfa 24.08.2020 23:11

ale sensi zapieprzal

pablo77 24.08.2020 23:10

poza tym mam wrażenie, ze niektórzy zapomnieli chyba jak grał Sensi na początku sezonu. Tak wiem ze sie polamał

Alfa 24.08.2020 23:10

on wchodzil i czlapal

Alfa 24.08.2020 23:10

on fizycznie nie byl gotowy

Alfa 24.08.2020 23:10

eriksen troche tez

Lopez 24.08.2020 23:10

Hej Wisla gooool!

pablo77 24.08.2020 23:09

ze problemem nie jest Eriksen a Galiardini i Brozović :D

pablo77 24.08.2020 23:09

no wlaśnie, i doszliśmy do jakiegoś konsensusu :)

Alfa 24.08.2020 23:08

no i ja mysle ze akurat po wzmocnieniach teraz pewnie i eriksen gralby wiecej

pablo77 24.08.2020 23:07

ale jakby w środku grał Tonali z Ndombele na przykład to już możliwe, że nie potrzebowalibyśmy tylu ludzi w środku

pablo77 24.08.2020 23:07

ok, masz racje

Alfa 24.08.2020 23:06

szczegolnie ze brozo nie ma mozgu

pablo77 24.08.2020 23:06

ciężko jest ocenić zawodnika który wchodzi w 88 minucie a i tak jest w stanie stworzyć jakąś sytuacje gdzie wczesniej przez 20 min kopią się po czole

Alfa 24.08.2020 23:06

bo nie mamy zadnego typowo defensywnego pomocnika

Alfa 24.08.2020 23:06

zrozum ze w 3412 gramy zbyt ofensywnie i w srodku jest dziura

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:06

nie liczę przebłysków z ławki, bo ich nie było zbyt wiele

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:05

i nie wiem czy był jeszcze jakiś mecz

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:05

z Napoli zagrał nieźle

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:05

i gówno pokazywał

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:05

ale my tak graliśmy

pablo77 24.08.2020 23:05

uważam, że grając nawet 3 - 4 - 1 -2 można dać mu pograć

Alfa 24.08.2020 23:04

anwar mediero

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:04

że ktoś kogoś nie lubi i unia z nim gry

Alfa 24.08.2020 23:04

atalanta podpisala jakiegis skrzydlowego z juniorow barcy

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:04

nie jestem chory psychicznie żeby doszukiwać się tutaj teorii spiskowych

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:04

nie wiem co robił Brozović

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:04

w takim Liverpoolu czy Bayernie taki Eriksen też by nie pograł :D

pablo77 24.08.2020 23:04

Ale mecz meczowi jest nie równy, weź pod uwagę, że Brozović ma jakieś kompleksy i nie podawał mu piłki

Czarson 24.08.2020 23:03

Gaga ma wszystko oprócz umiejętność gry w piłkę na tym poziomie

Alfa 24.08.2020 23:03

i nagle mecze na 0 z tylu

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:03

dokł

Alfa 24.08.2020 23:03

wrocilo 352

Alfa 24.08.2020 23:03

zreszta gralismy erykcenem i bylismy beznadziejni w obronie

Alfa 24.08.2020 23:03

no i ma wydolnosc i jednak lepsza fizycznosc niz erykcen

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:03

tyle w temacie

pablo77 24.08.2020 23:03

ja Cię nie przekonam ani Ty mnie

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:03

no nie dogadamy się, bo Eriksen jest lepszy i musi grać

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:02

sam bym go sprzedał jak najszybciej

pablo77 24.08.2020 23:02

nie dogadamy się :)

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:02

może wykonuje zalecenia Conte i zamyka przestrzeń, która należy do niego przy próbie odzyskania piłki

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:02

ale nie wiesz jak działa podczas pressingu

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:02

ujowo się ustawiać

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:02

Gags może być beznadziejny z piłką

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:02

poza tym my jesteśmy zwykłymi amatorami

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:02

miał swoje podstawy do tego żeby na niego nie stawiać i tyle

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:01

ale daj spokój

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:01

ja rozumiem, że daleko mu do Eriksena

pablo77 24.08.2020 23:01

no wlaśnie

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:01

ale ciągle biega

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:01

Gags? Gags jest gówniany i wolny

pablo77 24.08.2020 23:01

dobra a widziałeś pressing u Gagsa ?

Alfa 24.08.2020 23:01

eriksen tak pressuje ze metr od typa juz odpuszcza

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:01

my też tak staramy się grać

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:01

jak gra Bayern albo Liverpool?

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:00

widzisz takie coś u Eriksena?

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:00

Pressing i pressing po stracie piłki

pablo77 24.08.2020 23:00

jak grał Galiardini to się zastanawiałem czy gramy 10 na 11 czy 10 na 12 :)

ZnawcaCalcio 24.08.2020 23:00

jak grają najlepsi?

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się