no przecize go nie zwolni
Dlatego Steven powinien szukasz rozwiązania umowy za porozumieniem stron
Chodziło mi o rozwiązanie umowy za porozumien stron
maja rozwiazac kontrakt za porozumieniem bez placenia calej pensji
Z drugiej strony zostaję Conte - odchodzi Ausilio do Romy, Marotta traci władzę i pewnie mu to nie spodoba. Przyjdzie Vidal i Emerson, a odejdzie Eriksen i Skiniar
zwolnienie Conte kosztuje z 50 mln
No niestety nic nowego. Dlatego dzisiaj widzę tylko rozwiązanie problemu. Zwolnienie Conte. Zatrudnienie nowego trenera np Allegriego i mamy spokój przed nowym sezonem
takie postępowanie ludzi w klubie chyba jest wpisane w status klubu
no ale tradycji stało się zadość i Inter zamiast zajmować się przygotowaniami przed sezonem to zajmuje się samym sobą i burdelem w środku
Marotta jest nietykalny, a reszta niech się dzieje co chce
jak conte poleci to kolejnym ruchem powinno byc odpuszczenie placka emersona
Za Marottę miałbyś Conte.
moze mesjasza z andaluzji wyciagnac xd
a za marotte uja
za conte jest juz nie gorszy allegri
decyzje transferowe w rękach Conte to nie byłoby najmądrzejsze posunięcie
proste
no nie wywalić albo jednych albo drugich, tylko wywalić Conte jeśli Marotta miałby odejść
lukaku i sanchez tez mieli zjazdy
Wbiłęm na chwile na sb i juz cos ciekawego
Zmniejsza z tranferami. Ważne aby dzisiejsze spotkanie zakończyło się sukcesem - ostateczne rozwiązanie problemu. Żadnej ugody/przełożenia sprawy. Im dłużej to gorzej. Albo wywalić jednych albo drugich i tyle.
Super porownywanie Kante do Smsa xD
Dokl
i ostatnio kante zjazd wiec nie wiem czy tak go zjada
przeciez to inni zawodnicy
jak sms ma kosztowac 80 to kante bedzie tanszy a zjada go na sniadanie
SMS nie ma szans. Nie ma kasy na transfery przez covid. (W takich kwotach jak wolą lotito
Levy wolał zarobić chociażby te 20 kilka baniek
Eriksen to miał 6 miesięcy do końca kontraktu
SMS jest praktycznie do nie wyciagnięcia z Lazio. Ale kobra i łysy już nie raz pokazywali, że potrafią czynić cuda. Eriksena za pół darmo czy też Hakimiego.
z kimś tak toksycznym jak Conte nie jest to oczywiste
swoją stroną to trochę beka z Conte, Zhanga, Ausilio i Marotty, bo podejrzewam, że przed podpisaniem umowy chyba każdy z nich wiedział o odmiennych wizjach trenera i zarządu
Brazola
Brawo porównywać SMS do zmęczonego życiem brązowa który zawsze pika w dół po 30 😂
niech oni robią już to spotkanie i ewentualnie zatrudniają tego Maksa, bo teraz nie ma czasu na takie pierdoły
zadnych dealow z lazio
Dać im Brozovicia i GAGA xd
z Vidalem skladzie to bysmy pewnie wyszli z grupy w LM i moze wygrali final LE
przyjdzie sms i skonczy jak hernanes
no ja rozumiem, że ty chcesz SMS'a i podejrzewam, że każdy by go chciał, ale te 80-100 baniek co krzyknie Lotito to jednak spora kałuża do przeskoczenia
a po co nam Savic jak mamy Eriksena
wiec lepiej sie skupic na Saviciu
a to jak był news to przepraszam
no dokladnie, Vidal zapewne jest w cenie Savicia
WTC był news o tym
Wolałbym skupić się na graczach typu Savić z Lazio itd
conte ma gowno do gadania jak odchodzi
xD
a gdzie tak powiedział
Tylko Conte zaznaczył, że on nie chcę Kumbuli.
dokładnie
na samych gówniarzach trofeów nie wygrasz
ja tam nie widzę problemu w piłkarzach 30+ i np. jakiś talent w postaci Tonaliego lub Kumbuli
pomysł*
Ja nie uważam, że kupowanie 30 latków z wysokimi pensjami to dobry pomoc.
jesli to beda swietni pilkarze to czemu nie
no i co z tego?
Obawiam się, że jak Conte zostanie i dostanie większą władzę przy transferach to doczekamy aż kilku transferów 30 latków+
Dokładnie. Jest na wylocie z Barcelony. Juve go nie wezmie, sami teraz wywalają dziadków. W grę wchodzi tylko my z Conte lub PSG.
teraz to akurat może zachcieć przyjść, bo kazali mu wypieprzać z Barcelony, a jakoś trudno mi uwierzyć, żeby Pirlo chciał dziada
poki co 433 ale docelowo 352
to znowu sie skonczy na 1/8 LM i krystiano nie bedzie molto contento
pyrlo chce grac 352?
dodajmy że Vidal nie chce tu przyjść, ale może Conte tego nei przyjmuje do wiadomości
Zapomniałem, że Conte chcę całkowitej władzy przy transferach. Pierwszym zakupem ma być znowu 33 letni Vidal!
Coś w tym stylu
Nic nowego. niby Zhang wolałbym pozostanie Conte. Conte ma konflikt z kobrą i Ausilio. Gdzie ten drugi odejdzie do Romy, jak zostanie Conte. Ponadto kobra ma być już dogadany z Allegrim. Tu Allegri woli pozostać we Włoszech. PSG ma szukać nowego trenera.. szansza na Conte
co do Contej
jakieś nowe wieści?
Ehh gdzie Czarodziej. Już z góry widziałbym wszystko z jego wróźenia z fusów
Ktoś wie na którą godzinę jest to spotkanie Zhanga z Conte?
beka, kulusewski wybral juve by nie grac w 352, a pyrlo chce go na wahadle ustawic w 352
chce oddać głos na Bastoniego
kiedy sonda dot meczu z Sewillą?
boski*
partaczi taki bosko <3
przeciez ich rok temu bez koroniaka nikt nie chcial to teraz gdy kazdy bieduje to tylko zerwac, wyplacic odszkodowanie i won
pieknie juve pozbywa sie szrotu, rozwiazujac kontrakty
xD
genialnie zdjecie i podpis
http://prntscr.com/u5egcc antonio sie nie martwi bo wie ze zhang zaplaci i wyjdzie na swoje xd
joga to byl dzisiaj ok 1.30 w nocy
dzień dobry nasir widzę w końcu wróciło espresso to jeszcze joga i będzie kosencja
przy okazji opiszcie dzisiejsze posilki, outfity i plany na caly dzien
witam panowie ja wlasnie koncze poranne espresso, dzisiaj troche pozniej ale zosia 21 lat nie znala w nocy umiaru, teraz biedna nog zlozyc nie moze no ale sama chciala, o ktorej dzisiaj ten sparing zhang vs conte opiszcie
"ty widziałeś tego mema?" i tam mem z banegą betonem i peruką xd
albo powie zhang do antonio
xd
Poradzi sobie. No chyba że wspomni coś o perułce
Nie bedzie starego pod reka albo Marotty chociaz
Podobno zhang osrany cala noc nie spal bo bedzie sam na sam z conte.
Zhanga Juniora ocenie po spotkaniu. Jeśli sprawa zostanie załatwiona na amen, to nie ma nic do niego. A jesli sprawę przełożą lub będzie tymczasowa ugoda. Znaczy, że nie ma nic do gadania i czekamy aż Zhang Senior zdecyduję.
beka
xDDDDDDDDDD
CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:49 Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec
No, ale włosów to akurat Konciak może mu pozazdrościć
Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec
Steven to sobie moze nagrac filmik na instagrama w koszulce Interu a nie z conte dyskutowac
Fascynuje mnie spotkanie Conte ze słupem chińskim. Tyle pieprzenia a wiadomo ze ten prezydent caly to pionek zwykły
Ah No Nieedobrze rakietki powinny to jednak wygrać
Pozdrawiam