Archiwum shoutboksa

Alfa 25.08.2020 10:27

no przecize go nie zwolni

Sempre_Inter 25.08.2020 10:27

Dlatego Steven powinien szukasz rozwiązania umowy za porozumieniem stron

Kunbaskier 25.08.2020 10:26

Chodziło mi o rozwiązanie umowy za porozumien stron

inter30 25.08.2020 10:26

maja rozwiazac kontrakt za porozumieniem bez placenia calej pensji

Kunbaskier 25.08.2020 10:26

Z drugiej strony zostaję Conte - odchodzi Ausilio do Romy, Marotta traci władzę i pewnie mu to nie spodoba. Przyjdzie Vidal i Emerson, a odejdzie Eriksen i Skiniar

Kredence 25.08.2020 10:26

zwolnienie Conte kosztuje z 50 mln

Kunbaskier 25.08.2020 10:25

No niestety nic nowego. Dlatego dzisiaj widzę tylko rozwiązanie problemu. Zwolnienie Conte. Zatrudnienie nowego trenera np Allegriego i mamy spokój przed nowym sezonem

WTC 25.08.2020 10:25

takie postępowanie ludzi w klubie chyba jest wpisane w status klubu

WTC 25.08.2020 10:24

no ale tradycji stało się zadość i Inter zamiast zajmować się przygotowaniami przed sezonem to zajmuje się samym sobą i burdelem w środku

Claudio 25.08.2020 10:23

Marotta jest nietykalny, a reszta niech się dzieje co chce

inter30 25.08.2020 10:23

jak conte poleci to kolejnym ruchem powinno byc odpuszczenie placka emersona

Kunbaskier 25.08.2020 10:23

Za Marottę miałbyś Conte. :)

jaszczomb 25.08.2020 10:23

moze mesjasza z andaluzji wyciagnac xd

Alfa 25.08.2020 10:22

a za marotte uja

Alfa 25.08.2020 10:22

za conte jest juz nie gorszy allegri

WTC 25.08.2020 10:22

decyzje transferowe w rękach Conte to nie byłoby najmądrzejsze posunięcie

Alfa 25.08.2020 10:22

proste

WTC 25.08.2020 10:22

no nie wywalić albo jednych albo drugich, tylko wywalić Conte jeśli Marotta miałby odejść

inter30 25.08.2020 10:20

lukaku i sanchez tez mieli zjazdy

Dzonyy 25.08.2020 10:20

Wbiłęm na chwile na sb i juz cos ciekawego

Kunbaskier 25.08.2020 10:20

Zmniejsza z tranferami. Ważne aby dzisiejsze spotkanie zakończyło się sukcesem - ostateczne rozwiązanie problemu. Żadnej ugody/przełożenia sprawy. Im dłużej to gorzej. Albo wywalić jednych albo drugich i tyle.

Dzonyy 25.08.2020 10:20

Super porownywanie Kante do Smsa xD

Dzonyy 25.08.2020 10:20

Dokl :D

Alfa 25.08.2020 10:19

i ostatnio kante zjazd wiec nie wiem czy tak go zjada

Kredence 25.08.2020 10:18

przeciez to inni zawodnicy

inter30 25.08.2020 10:18

jak sms ma kosztowac 80 to kante bedzie tanszy a zjada go na sniadanie

Sempre_Inter 25.08.2020 10:17

SMS nie ma szans. Nie ma kasy na transfery przez covid. (W takich kwotach jak wolą lotito

WTC 25.08.2020 10:17

Levy wolał zarobić chociażby te 20 kilka baniek

WTC 25.08.2020 10:17

Eriksen to miał 6 miesięcy do końca kontraktu

Kunbaskier 25.08.2020 10:17

SMS jest praktycznie do nie wyciagnięcia z Lazio. Ale kobra i łysy już nie raz pokazywali, że potrafią czynić cuda. Eriksena za pół darmo czy też Hakimiego.

inter30 25.08.2020 10:17

z kimś tak toksycznym jak Conte nie jest to oczywiste

WTC 25.08.2020 10:16

swoją stroną to trochę beka z Conte, Zhanga, Ausilio i Marotty, bo podejrzewam, że przed podpisaniem umowy chyba każdy z nich wiedział o odmiennych wizjach trenera i zarządu

Sempre_Inter 25.08.2020 10:15

Brazola

Sempre_Inter 25.08.2020 10:15

Brawo porównywać SMS do zmęczonego życiem brązowa który zawsze pika w dół po 30 😂

WTC 25.08.2020 10:15

niech oni robią już to spotkanie i ewentualnie zatrudniają tego Maksa, bo teraz nie ma czasu na takie pierdoły

Nasir 25.08.2020 10:13

zadnych dealow z lazio

Kunbaskier 25.08.2020 10:13

Dać im Brozovicia i GAGA xd

Kredence 25.08.2020 10:13

z Vidalem skladzie to bysmy pewnie wyszli z grupy w LM i moze wygrali final LE

Nasir 25.08.2020 10:13

przyjdzie sms i skonczy jak hernanes

WTC 25.08.2020 10:13

no ja rozumiem, że ty chcesz SMS'a i podejrzewam, że każdy by go chciał, ale te 80-100 baniek co krzyknie Lotito to jednak spora kałuża do przeskoczenia

Pjerun 25.08.2020 10:12

a po co nam Savic jak mamy Eriksena

Kredence 25.08.2020 10:12

wiec lepiej sie skupic na Saviciu

WTC 25.08.2020 10:12

a to jak był news to przepraszam

Kredence 25.08.2020 10:12

no dokladnie, Vidal zapewne jest w cenie Savicia

Kunbaskier 25.08.2020 10:12

WTC był news o tym

Kunbaskier 25.08.2020 10:12

Wolałbym skupić się na graczach typu Savić z Lazio itd

Skepta 25.08.2020 10:11

conte ma gowno do gadania jak odchodzi

Kredence 25.08.2020 10:11

xD

WTC 25.08.2020 10:11

a gdzie tak powiedział

Kunbaskier 25.08.2020 10:11

Tylko Conte zaznaczył, że on nie chcę Kumbuli.

Pjerun 25.08.2020 10:11

dokładnie

WTC 25.08.2020 10:11

na samych gówniarzach trofeów nie wygrasz

WTC 25.08.2020 10:11

ja tam nie widzę problemu w piłkarzach 30+ i np. jakiś talent w postaci Tonaliego lub Kumbuli

Kunbaskier 25.08.2020 10:11

pomysł*

Kunbaskier 25.08.2020 10:10

Ja nie uważam, że kupowanie 30 latków z wysokimi pensjami to dobry pomoc.

Pjerun 25.08.2020 10:09

jesli to beda swietni pilkarze to czemu nie

Pjerun 25.08.2020 10:09

no i co z tego?

Kunbaskier 25.08.2020 10:09

Obawiam się, że jak Conte zostanie i dostanie większą władzę przy transferach to doczekamy aż kilku transferów 30 latków+

Kunbaskier 25.08.2020 10:08

Dokładnie. Jest na wylocie z Barcelony. Juve go nie wezmie, sami teraz wywalają dziadków. W grę wchodzi tylko my z Conte lub PSG.

WTC 25.08.2020 10:04

teraz to akurat może zachcieć przyjść, bo kazali mu wypieprzać z Barcelony, a jakoś trudno mi uwierzyć, żeby Pirlo chciał dziada

Alfa 25.08.2020 10:04

poki co 433 ale docelowo 352

Nasir 25.08.2020 10:04

to znowu sie skonczy na 1/8 LM i krystiano nie bedzie molto contento

Nasir 25.08.2020 10:03

pyrlo chce grac 352?

inter30 25.08.2020 10:02

dodajmy że Vidal nie chce tu przyjść, ale może Conte tego nei przyjmuje do wiadomości

Kunbaskier 25.08.2020 10:00

Zapomniałem, że Conte chcę całkowitej władzy przy transferach. Pierwszym zakupem ma być znowu 33 letni Vidal!

Kunbaskier 25.08.2020 09:58

Coś w tym stylu

Kunbaskier 25.08.2020 09:58

Nic nowego. niby Zhang wolałbym pozostanie Conte. Conte ma konflikt z kobrą i Ausilio. Gdzie ten drugi odejdzie do Romy, jak zostanie Conte. Ponadto kobra ma być już dogadany z Allegrim. Tu Allegri woli pozostać we Włoszech. PSG ma szukać nowego trenera.. szansza na Conte

maniekfci 25.08.2020 09:55

co do Contej

maniekfci 25.08.2020 09:55

jakieś nowe wieści?

Kunbaskier 25.08.2020 09:54

Ehh gdzie Czarodziej. Już z góry widziałbym wszystko z jego wróźenia z fusów

Kunbaskier 25.08.2020 09:53

Ktoś wie na którą godzinę jest to spotkanie Zhanga z Conte?

Alfa 25.08.2020 09:46

beka, kulusewski wybral juve by nie grac w 352, a pyrlo chce go na wahadle ustawic w 352

KoBa 25.08.2020 09:44

chce oddać głos na Bastoniego

KoBa 25.08.2020 09:44

kiedy sonda dot meczu z Sewillą?

Alfa 25.08.2020 09:38

boski*

Alfa 25.08.2020 09:38

partaczi taki bosko <3

Alfa 25.08.2020 09:38

przeciez ich rok temu bez koroniaka nikt nie chcial to teraz gdy kazdy bieduje to tylko zerwac, wyplacic odszkodowanie i won :D

Alfa 25.08.2020 09:38

pieknie juve pozbywa sie szrotu, rozwiazujac kontrakty :D

WTC 25.08.2020 09:32

xD

Nasir 25.08.2020 09:19

genialnie zdjecie i podpis

Nasir 25.08.2020 09:19

http://prntscr.com/u5egcc antonio sie nie martwi bo wie ze zhang zaplaci i wyjdzie na swoje xd

Nasir 25.08.2020 09:17

joga to byl dzisiaj ok 1.30 w nocy

Piter 25.08.2020 09:15

dzień dobry nasir widzę w końcu wróciło espresso to jeszcze joga i będzie kosencja

Nasir 25.08.2020 09:13

przy okazji opiszcie dzisiejsze posilki, outfity i plany na caly dzien

Nasir 25.08.2020 09:13

witam panowie ja wlasnie koncze poranne espresso, dzisiaj troche pozniej ale zosia 21 lat nie znala w nocy umiaru, teraz biedna nog zlozyc nie moze no ale sama chciala, o ktorej dzisiaj ten sparing zhang vs conte opiszcie

Piter 25.08.2020 08:57

"ty widziałeś tego mema?" i tam mem z banegą betonem i peruką xd

Piter 25.08.2020 08:57

albo powie zhang do antonio

Piter 25.08.2020 08:57

xd

Kunbaskier 25.08.2020 08:27

Poradzi sobie. No chyba że wspomni coś o perułce

CzarodziejCzasu 25.08.2020 08:22

Nie bedzie starego pod reka albo Marotty chociaz

CzarodziejCzasu 25.08.2020 08:22

Podobno zhang osrany cala noc nie spal bo bedzie sam na sam z conte.

Kunbaskier 25.08.2020 08:09

Zhanga Juniora ocenie po spotkaniu. Jeśli sprawa zostanie załatwiona na amen, to nie ma nic do niego. A jesli sprawę przełożą lub będzie tymczasowa ugoda. Znaczy, że nie ma nic do gadania i czekamy aż Zhang Senior zdecyduję.

jaszczomb 25.08.2020 08:09

beka

jaszczomb 25.08.2020 08:08

xDDDDDDDDDD

jaszczomb 25.08.2020 08:08

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:49 Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec ??

Seba 25.08.2020 05:29

No, ale włosów to akurat Konciak może mu pozazdrościć

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:49

Co taki gówniarz moze o zyciu wiedziec ??

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:48

Steven to sobie moze nagrac filmik na instagrama w koszulce Interu a nie z conte dyskutowac

CzarodziejCzasu 25.08.2020 02:48

Fascynuje mnie spotkanie Conte ze słupem chińskim. Tyle pieprzenia a wiadomo ze ten prezydent caly to pionek zwykły

FENDI_SOSA 25.08.2020 02:26

Ah No Nieedobrze rakietki powinny to jednak wygrać

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się